Philippe Coutinho

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Zablokowany
ATB

Re: Philippe Coutinho

Post autor: ATB »

Przemko pisze:kto jako ostatni miał koszulkę z 10? jakbyście pamiętali jakąś dłuższą historię z tym numerem (kilku zawodników wstecz) to też byłbym wdzięczny za informację ;)
Joe Cole, Andryi Voronin, Luis Garcia, Michael Owen, John Barnes

http://lfcstats.co.uk/premshirt1.html
Redman

Post autor: Redman »

Nie obrażę się jak strzeli tyle goli co Owen :)
Szkoda że dopiero z West Bromem zobaczy co potrafią kibice na Anfield i jakie to magiczne miejsce.
Obrazek
Awatar użytkownika
aefka

Post autor: aefka »

No ja również chciałem powitać naszego nowego zawodnika. Wybrał numer 10 - oby miał wystarczające umiejętności i charakter aby być prawdziwą "dziesiątką". Młody, zdolny Brazylijczyk. Szczerze mówiąc to nie wiążę zbyt dużych nadziei z nim. Chociaż potencjał ma ogromny i oby zamknął mi usta. Wg. mnie transfer średni, ale on na pewno zrozumie bardzo szybko koncepcje gry Rodgersa i może być bardzo dobry zawodnikiem. Wątpię żeby stał się od razu wzmocnieniem do pierwszej XI, ale za kilka tygodni, kto wie :)

Powodzenia Philippe !
Obrazek
hulus
Kontakt:

Post autor: hulus »

Jak już jest oficjalnie to można skrytykować :P

Kompletnie pozytywny ruch z naszej strony, który pokazuje nasze dalekosiężne plany. Będę zdziwiony pozytywnie jak da nam kopa w tym sezonie. Raczej fajerwerków dziś od niego nie oczekuję, ale takie same mam odczucia np. wobec Boriniego, co nie oznacza, że nie wyrośnie z niego kawał piłkarza. Młody, zdolny, już z niezłym doświadczeniem, ale absolutnie do ukształtowania. Typ piłkarza, których potrzeba nam do zbudowania wielkiej drużyny.

Jeśli chodziłoby o najbliższą przyszłość to ten transfer uznałbym za niepotrzebny. Na szczęście w klubie chociaż nie wszystko układa się najlepiej to drużyna budowana jest w cywilizowany i właściwy sposób. Cou przychodzi na grube lata i niech się spokojnie rozwija pod okiem Rodgersa. Teraz może pograć za napastnikiem lub na skrzydle, ale raczej nie w pierwszym zestawieniu. Chociaż pomysły taktyczne Rodgersa są nieodgadnione.

Cena właściwa. Negocjacje trudne, długie, ale udane. Brawo Ayre. I pomyśleć, że prawie 2 lata temu daliśmy 35mln za Carrolla.

Co do jego umiejętności to ma szansę być dla nas nowym Suarezem, serio. Dziś jest na etapie mniej więcej takim jak Luis przed przyjściem do Ajaxu. Lepiej wydać kilka mln i ukształtować gracza niż kilkadziesiąt za gotowego. Coutinho to gracz techniczny, kolejny u nas, co nie spodoba się marudom po tym jak uznano po meczu z Oldham, że jesteśmy za słabi fizycznie. Dla mnie istotne, że ma niezwykłą technikę i przyspieszenie. Jak będzie potrafił to wykorzystać właściwie to przeciwnicy będą oglądać jego plecy. Jak dołoży do tego błyskotliwe i szybkie myślenie oczywiście. Pytanie jaki to mentalnie zawodnik. Jeśli ma być naszą '10' to musi potrafić brać ciężar gry na siebie i podrywać zespół. Oby nie był kolejnym, który w trudnym momencie wyszukuje w każdej akcji Gerrarda. Jego zadaniem będzie dodanie kreatywności do zespołu, czyli tego o czym nikt na Anfield za życia nie słyszał :)

Tajemnica z nr też wyjaśniona. 10 to najwłaściwszy wybór. Jaka rola taki numer a nie te 23 Carry, 25 Reiny, 37 Skrtela czy 21 Lucasa. Te nasze numery to jakiś żart.

Jeszcze tego Ince'a dorzucić a ofensywnie zaczniemy wyglądać jak zespół, który chce walczyć o TOP4 a nie tylko udaje.

PS: Suso koniecznie na wypożyczenie.
Awatar użytkownika
Qzwert

Post autor: Qzwert »

Dla mnie transfer dobry, młody z przyszłością. Znanych graczy sobie cenią ludzie, a najlepiej takie perełki średnie aby wyrosły z nich jakieś porządne gwiazdy. Od ponad roku lubię tego gracza jak widziałem co mykał w Espanyolu, miło oko cieszył. Wybrał 10 lekko mnie to dziwi to tylko numer ale jednak jakieś obciążenie psychiczne to jest. Oby on i jego zagrywane piłki w obronę wchodziły jak w masło. !

YNWA
Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Post autor: polik »

Ralf088 pisze:Ale chyba nie będzie mógł zagrać w LE ?
Nie, grał już w tej edycji LE w Interze. Podobnie jak Daniel.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "
Mudrikos

Post autor: Mudrikos »

Dla leniwych:

http://www.youtube.com/watch?v=yX4H0mOFJgY

Jestem bardzo zadowolony z tego transferu. Mam nadzieje, ze za pomoca Lucasa szybko sie u nas zaklimatyzuje :)
Awatar użytkownika
hoster1

Post autor: hoster1 »

No i fajnie, mimo że poza yt nie widziałem chłopaka w akcji to jestem dobrej myśli, trzeba być dobrej myśli. Wątpię żeby z marszu wskoczył do pierwszego składu, pewnie Brendan będzie go powoli wprowadzał coby się oswajał z nową ligą, kto wie może na City będzie na ławce? Oczywiście brawa za szybkie załatwienie mu licencji myślałem że potrwa to dłużej.
Awatar użytkownika
Johnny Szostie

Post autor: Johnny Szostie »

po dorobieniu wąsów wygląda jak młody Souness

Obrazek
Wieszcz na wioskę.
https://twitter.com/LegionAzuI
licznerek

Post autor: licznerek »

Rodgers odnosił się już do tego, gdzie widzi młodego Brazylijczyka na boisku? Ja pamiętam, że dostawał dużo szans od Beniteza w Interze na lewym skrzydle. Potencjał ma olbrzymi, wszakże to mistrz świata do lat 20. Sam widziałbym go również na skrzydle. To nie jest typowa "10" z dobrym przeglądem pola i ostatnim podaniem. Bardziej pasuje pod dryblera. Mam nadzieję, że będzie grał na optymalnej dla siebie pozycji, nie to co Allen, na którego wydano grubą fortunę po to, by grał tam, gdzie akurat nie pasuje.
Don't worry about a thing, cause with Jurgen Klopp is gonna be alright!
Awatar użytkownika
sijdn

Post autor: sijdn »

Orientujecie się może czy Philippe ma pozwolenie na pracę na wyspach i czy będzie dostępny na mecz z West Bromwich Albion?

Edit: Dzięki. Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 3 lut 2013, o 22:52 przez sijdn, łącznie zmieniany 1 raz.
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu - Bill Shankly
grunwald

Post autor: grunwald »

sijdn pisze:Orientujecie się może czy Philippe ma pozwolenie na pracę na wyspach i czy będzie dostępny na mecz z West Bromwich Albion?
jakby nie dostał pozwolenia, to transfer nie doszedłby do skutku. na WBA powinien być do dyspozycji menadżera.
Jurgen ufam Tobie.
Ibiz

Post autor: Ibiz »

Wie ktoś może, czy nasza nowa brazylijska gwiazda wróciła już do Liverpoolu i rozpoczęła treningi, czy nadal załatwia swoje sprawy? :lol:

Dzięki dobry człowieku :D
Ostatnio zmieniony 6 lut 2013, o 23:12 przez Ibiz, łącznie zmieniany 1 raz.
"W naszych czasach bardziej liczy się to, co czujesz, niż to, co robisz"
Damian

Post autor: Damian »

Ibiz pisze:Wie ktoś może, czy nasza nowa brazylijska gwiazda wróciła już do Liverpoolu i rozpoczęła treningi, czy nadal załatwia swoje sprawy? :lol:
https://twitter.com/AinedeSousa/status/ ... 3113338881
Jego dziewczyna poinformowała przed chwilą, że od dziś są już w Liverpoolu.
PrzemyslawLFC

Post autor: PrzemyslawLFC »

Obrazek
Coutinho był na treningu...
Obrazek
Zablokowany