Philippe Coutinho

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
Bonsky

Re: Philippe Coutinho

Post autor: Bonsky »

Montes pisze:Panowie porównajcie zdjęcie które wkleił Damian i zdjęcie wyżej. Na 1 zdjęciu ( w dresie ) ma numer bodajże 22 lub 20 a na zdjęciu z koszulką 10 o_O. Moim skromny zdaniem wydaje mi się że zdjęcie z koszulką o numerze 10 to jakiś fotomontaż choć wszakże mogę się mylić :D
Zgadza się, ale to jaki numer jest na bluzie w której przechodzi się testy medyczne, często nie ma nic wspólnego z przyszłym docelowym numerem.

Przykład:

Obrazek
Awatar użytkownika
kinio25LFC

Post autor: kinio25LFC »

według niezawodnego Fejsa, popołudniem/wieczorem prezentacja gracza. YNWA :)
"A nowy dzień przynosi każdemu nowe nadzieje, tak jak sen przynosi marzenia" - Krzysztof Kolumb w przeddzień odkrycia Ameryki
Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Post autor: polik »

No to co pozostaje życzyć jak najlepszej kariery na Anfield. Do kibiców taka mała prośba, nie pompujmy zbytnio balonika, chłopak jest młody pewnie będzie potrzebować czasu do aklimatyzacji.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "
grunwald

Post autor: grunwald »

polik pisze:No to co pozostaje życzyć jak najlepszej kariery na Anfield. Do kibiców taka mała prośba, nie pompujmy zbytnio balonika, chłopak jest młody pewnie będzie potrzebować czasu do aklimatyzacji.
no fakt. jeszcze to przeczyta i się speszy :(.

good luck bitch. filip.
Jurgen ufam Tobie.
Juluz
Moderator

Post autor: Juluz »

Obrazek

;pp

E: Sorki, nie zauważyłem tego samego zdjęcia na poprzedniej stronie.
E2: Faktycznie.
Ostatnio zmieniony 29 sty 2013, o 18:22 przez Juluz, łącznie zmieniany 1 raz.
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!
Awatar użytkownika
Bonsky

Juluz pisze:Obrazek

;pp

E: Sorki, nie zauważyłem tego samego zdjęcia na poprzedniej stronie.
Poza tym to fake.

Obrazek
Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Post autor: polik »

grunwald pisze:
polik pisze:No to co pozostaje życzyć jak najlepszej kariery na Anfield. Do kibiców taka mała prośba, nie pompujmy zbytnio balonika, chłopak jest młody pewnie będzie potrzebować czasu do aklimatyzacji.

good luck bitch. filip.
Po prostu nie ma sensu oczekiwać od gościa wejścia jak od Sturridge'a i potem się niemiło rozczarować, szukaj dalej dziury w całym.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "
july600lfc

Post autor: july600lfc »

polik pisze:
grunwald pisze:

good luck bitch. filip.
Po prostu nie ma sensu oczekiwać od gościa wejścia jak od Sturridge'a i potem się niemiło rozczarować, szukaj dalej dziury w całym.
Koledze chyba chodziło bardziej o to, że co polskie forum ma do ewentualnej gry Coutinho. :happy:
Taki apel jaki napisałeś to bardziej do angielskich kibiców należy skierowac (przede wszystkim tych stadionowych).
Nie mniej jednak ja tam bym od razu nie oczekiwał po Cou zbyt wiele. Wg mnie będzie on NA TĄ CHWILĘ solidnym rezerwowym, który od czasu do czasu zagra w podstawowym składzie.
Ale to tylko moje przypuszczenia. Zobaczymy co dla Philippe wymyśli Rodgers. :)
grunwald

Post autor: grunwald »

polik pisze: Po prostu nie ma sensu oczekiwać od gościa wejścia jak od Sturridge'a i potem się niemiło rozczarować, szukaj dalej dziury w całym.
ludzie zrozumieją, idioci będą się skręcać. jak lubisz polemizować z idiotami to doceniam, rozumiem, ale nie akceptuje : ).

imo, Filipek ma drogę usłaną różami do pięknej kariery. życie zrobiło mu niebywały prezent. reszta pozostaje w kwestii wielkości jego cohones.
Jurgen ufam Tobie.
RemigiouLFC

Post autor: RemigiouLFC »

Ma numer i nazwisko czcionką "lfc" i plakietki PL. Wiem, że szczegół, ale dzięki niemu od razu widać, że fejk.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bonsky

Pierwsze autografy :)

Obrazek
Awatar użytkownika
RedWarriorr

Post autor: RedWarriorr »

Bonsky pisze:Pierwsze autografy :)

Obrazek
...albo kolejny fake 8)
Już sam nie wiem, co jest prawdziwe, a co nie. Ten transfer miał być już tyle razy klepnięty według mediów, a jak widać, finalizacja jest w kółko odkładana. Jutro już raczej będzie na pewno, ale powiedzieliby z góry, że finalizacja jest zaplanowana na środę i po problemie. Tymczasem ludzie napalają się i sterczą jak ciule, czekając na oficjalnego newsa z oficjalki, a tu ni widu, ni słychu... Trochę się podirytowałem, no ale już mi przeszło ;p
eryk97

Post autor: eryk97 »

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... nt_count=1

Dziewczyna Coutinho 8) . Ajć, Philippe to prawdziwy szczęściarz. Kupił go Liverpool, a na dodatek ma taką niewiastę :D . Taki to ma życie...
Obrazek
Awatar użytkownika
Johnny Szostie

Post autor: Johnny Szostie »

ludzie, ile wy macie lat? ogarnijta się trochę..
Wieszcz na wioskę.
https://twitter.com/LegionAzuI
Awatar użytkownika
Szmuggler

Post autor: Szmuggler »

Po co badacie cały dzień sprawę tego transferu... przecież jest oczywistym, że klub nie może potwierdzić transferu póki Philippe nie dostanie pozwolenia na pracę co wydarzy się zapewne jutro lub w czwartek...
Zablokowany