Philippe Coutinho

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
Qzwert

Re: Philippe Coutinho

Post autor: Qzwert »

Według mnie jeśli będzie mógł go zwinąć to tego nie zrobi. Jednak taka typowa 10 to musi mega rozgrywać piłkę. Aczkolwiek niczego nie wykluczam, fajnie widzieć tak 10 jak robi wszystko cudownie. Albo myknie 10 i się mega przyłoży i pokaże to na boisku. Zresztą numerek nie gra to tylko psychiczne obciążenia :P
WisniaPiszLFC

Post autor: WisniaPiszLFC »

Według mnie to świetny transfer bo Coutinho to mega talent i nawet nie ma co tutaj dyskutować. Oby u nas się rozwinął bo w Interze niestety nie miał takiej możliwości. Jak dla mnie to będzie taki nasz Oscar. Oby tylko szybko się przyjął do drużyny. Ja na niego liczę i uważam ten transfer za świetny ruch z naszej strony. Cena nie duża a zawodnik nieprzeciętny. ;) Teraz zostaje tylko pozyskać Ince i dzida w górę tabeli! Co do numeru, myślę że weźmie 10. w Interze miał 7 no ale teraz ma ją Luis.
"Nie niszczmy naszych bohaterów dzisiaj, jeżeli czciliśmy ich wczoraj." Gerard Houllier
Macias

Post autor: Macias »

Ja podobnie jak Xabi92. Sturridge'a bylem pewny,ze bedzie naszym wzmocnieniem od zaraz. W przypadku Coutinho mam pewne wątpliwości co do tego,ze bedzie pomagał 'na już'. Talent ma nieprzeciętny i mocno wierzę,że rozwinie sie szybko dostając często szanse na grę. Z dużą uwagą będę śledził rozwój jego kariery,bo gdy przychodził do Interu był uznawany za ogromny talent. U Nas ma szansę stać się świetnym piłkarzem czego jemu,sobie i Wam wszystkim życzę (o ile rzeczywiście do Nas trafi :P )
RemigiouLFC

Post autor: RemigiouLFC »

Z tego co pamiętam Coutinho był już dawno postrzegany za talent. Pierwszy raz usłyszałem o nim w artykule "Odszedł Mou mamy Cou" w "Piłce Nożnej" z przed ponad 2 lat. Uważam, że to dobry transfer i jeśli się sprawdzi za 3 lata zastąpi na stałe Gerrarda.
Obrazek
Awatar użytkownika
Wizzy

Post autor: Wizzy »

Polecam poczytać sobie komentarze na stronie Interu odnośnie odejścia Coutinho. Może chłopak nie będzie gigantycznym wzmocnieniem na teraz, ale jeśli chodzi o przyszłość to na pewno dobrze zainwestowane pieniądze,
Awatar użytkownika
bytoviacy

Post autor: bytoviacy »

Wizzy pisze:Polecam poczytać sobie komentarze na stronie Interu odnośnie odejścia Coutinho. Może chłopak nie będzie gigantycznym wzmocnieniem na teraz, ale jeśli chodzi o przyszłość to na pewno dobrze zainwestowane pieniądze,

idąc tym tropem... my też płakaliśmy po Torresie czy Owenie, a jak to się skończyło wszyscy wiedzą

Nowy klub wiążę się z wielkimi zmianami i czasem z nijakiego grajka wystrzela jakiś mega talent a czasem odwrotnie, więc radzę na razie poczekać.
Obrazek
"Jest wielkim piłkarzem na prawej stronie pomocy, dobrym na lewej i efektywnym na każdej innej pozycji. W środku jest jednak najlepszy i to cała różnica." Ian Rush o Stevenie Gerrardzie
Awatar użytkownika
przemoc28

Post autor: przemoc28 »

Wizzy pisze:Polecam poczytać sobie komentarze na stronie Interu odnośnie odejścia Coutinho. Może chłopak nie będzie gigantycznym wzmocnieniem na teraz, ale jeśli chodzi o przyszłość to na pewno dobrze zainwestowane pieniądze,

Trochę poczytałem i ton dość często w takim stylu : "Liverpool wzmocnił swój zespół, a my wprost przeciwnie osłabiamy swój skład i sprzedajemy kolejną naszą gwiazdę za śmieszne pieniądze. Nie rozumiem jak można sprzedać obiecującego się piłkarza o naprawdę świetnych umiejętnościach i talencie."

Choć i takich też nie brakuje: "Jakoś nie widzę tych możliwości ofensywnych Coutinho. Skoro żaden z trenerów nie widział w nim zawodnika na 1 skład a nawet na pierwszego rezerwowego wchodzącego z ławki to nie widzę potrzeby trzymania go w drużynie. 13mld za głębokiego rezerwowego to naprawdę dobra oferta. "

Nie mam pojęcia jak gra ten Cou, jedyne co widziałem to filmiki na JutJubie ale tam Assaidi też wyglądał jak Ronaldo. Oby to był dobry transfer...
Cause your mouth's writing checks that your ass can't cash...
Grafito

Post autor: Grafito »

Wchodząc na stronie inter'u kibice byli strasznie niezadowoleni. Nie dość że kupujemy Go "za małe pieniądze" to jeszcze tracą jednych z lepszych piłkarzy, nie wiem w jakiej pozycji jest teraz inter że nazywają go "jednym z lepszych". Ale patrząc na filmiki gość ma potencjał i może na prawdę Nas wzmocnić.
Obrazek

"I like being alone"
Awatar użytkownika
krystianLFC

Post autor: krystianLFC »

Wczoraj będąc w szkole pisałem z przyjacielem (fanem Interu) o Coutinho, wyszło cos takiego:

ON: "E gratulacje, chociaż żeby u Ciebie Coutinho grał zaje****e, Nasi nie poznali się na nim, niech żałują."

JA: "U mnie pogra, uwierz, będziesz dumny :D"

ON: "No o tym wiem i się cieszę że będzie grał pod wodzą Waszego trenera. Niech gra dobrze a Inter niech żałuje, niszczą każdego zawodnika"

Swoją drogą, mówił że Inter się skończył po Mourinho, potem już tylko sprzedaż gwiazd i z giganta do średniaka ligowego (Skąd ja to znam :( )

Mam nadzieję że transfer dojdzie do skutku, a sam piłkarz okaże się strzałem w 10 :P

Jeżeli Brendan okiełzna w końcu Assaidiego to nie potrzebny nam Ince, serio.
__________________________ <3 LFC since '99 ________________________
Obrazek
Damian

Post autor: Damian »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
chomikLFC

Post autor: chomikLFC »

Witamy na pokładzie :)
Awatar użytkownika
Zyska
Kontakt:

Post autor: Zyska »

krystianLFC pisze:
Jeżeli Brendan okiełzna w końcu Assaidiego to nie potrzebny nam Ince, serio.
Widzę że już huraoptymizm się pojawia. Haha. Trochę to śmieszne zwłaszcza że w pamięci mamy Colów Carollów czy innych Dalglishów bądź Downingów którzy mieli wyciągnąć klub do góry. A przecież to było tak nie dawno.

Naprawde myślisz, że skoro Assaidi nie gra w pierwszym składzie w ekipie Maroka(które, jak może wiesz, nie wyszło z grupy dosyć łatwej na PNA) to w Liverpoolu będzie szalał? Może w fifie.

Przepraszam za OT.
Wildu

Post autor: Wildu »

Dość mało wiarygodne zdjęcie się wydaje, no ale...

Obrazek
Awatar użytkownika
Montes

Post autor: Montes »

Panowie porównajcie zdjęcie które wkleił Damian i zdjęcie wyżej. Na 1 zdjęciu ( w dresie ) ma numer bodajże 22 lub 20 a na zdjęciu z koszulką 10 o_O. Moim skromny zdaniem wydaje mi się że zdjęcie z koszulką o numerze 10 to jakiś fotomontaż choć wszakże mogę się mylić :D
"Lecą mydlane bańki, piękne niczym sen, lecą do nieba, wysoko tak jak trzeba, jak marzenie, żyją oka mgnieniem, szczęście mnie omija, szukałem go Tu i Tam, lecą mydlane bańki, a ja ciągle jestem sam."
Wildu

Post autor: Wildu »

Zablokowany