Philippe Coutinho

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
AustralianMagic

Re: Philippe Coutinho

Post autor: AustralianMagic »

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że najpierw powinniśmy kogoś ściągnąć, a dopiero potem sprzedawać Cou. Teraz każdy wie, że mamy kasę i będą chcieli nas brać bez mydła.

Awatar użytkownika
cogut

Post autor: cogut »

Juz przestancie zrzedzic w tym temacie. Zachowal sie tak, srak i nijak...Nie jedno glosne odejscie juz przechodze i nie ostatnie. Problem jest ten, ze nigdy nie bedziemy Barcelona czy Madrytem (dwa najwieksze kluby na swiecie, czy Wam sie podoba to czy nie). Mamy tyle szczescia, albo pecha, ze "wychowalismy" ostatnio naprawde gwiazdy swiatowego formatu (Torres, Suarez, Coutinho). Wszyscy Ci panowie, czy grali by w United,Chelsea czy Arsenalu i tak by odeszli. Marzeniem kazdego pilkarza jest gra w tych klubach i tylko nie licznym sie to udaje. Wiec zapewniam tu i teraz, Liverpool znajdzie jeszcze niejednego pilkarza pokroju tych ktorzy juz odeszli, albo jeszcze lepszych. Teraz trzeba zacisnac poslady, awansowac do Top4, pierdolnac FA cup i moze cos jeszcze :). Udanej soboty.

AlexLFC

Post autor: AlexLFC »

Jak mozna plakac po tym karakanie? sposob jego odejscia jest zalosny, do Suareza brakuje mu umiejetnosci i klasy, niie bede za nim ani przez chwile tesknil, wierze w Jurgena i jego projekt, Coutinho nie jest alfą i omegą.

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

Nareszcie doczekaliśmy się niestety nieuniknionego - Klopp widocznie miał już dość
udawanych kontuzji i żalów Cou (ja też już nie miałem ochoty na to patrzeć - strzelał bramki ale widać było,
że nie czerpie z tego radości..).
Niedługo wrzucę post przypieczętowujący całą sprawę (między innymi w odpowiedzi na skasowanego w spekulacjach posta Randez, pozdrawiam kolegę).
Emocjonalnie podchodząc do sprawy liczę na trafienie Barcelony w przyszłym roku w LM
(bo w tym będzie to niemożliwe) i powtórkę tym razem Virgil lub Trent vs Cou ;)
https://www.youtube.com/watch?v=m587AQCL0rU

Drakor

Post autor: Drakor »

Troche za malo hajsu wzielismy patrzac na dzisiejsze realia, bo w tym momecie nie ma pomocnika bardziej pasujacego do stylu gry barcelony. Nikt lepiej nie operuje pilka na tak malej przestrzeni. Powinien kosztowac 2x tyle co Dembele. Nie bede go przeklinal. Zycze mu powodzenia. Nie ma ludzi nie do zastapienia. Tylko trzeba sie liczyc z wydatkami jak za naszego nowego stopera.

paink

Post autor: paink »

tomek94s pisze:
A co do Cou. Wielkie dzięki za te wszystkie trofea do których poprowadziłeś Liverpool FC, jesteś legendą. Połamania nóg na tej wielkiej katalońskiej scenie :badhappy:

Wstyd mi za takich "kibiców" piłki nożnej. Coutinho to wielka strata, a ja osobiście będę dalej mu kibicował bo jest genialntm piłkarzem. To jest jego życie, jego kariera i on może o tym decydować co chce robić, żeby na starość nie żałować że czegoś nie zrobił/ nie wygrał.

Fajnie. Tym się różnimy, że ja jestem kibicem, a nie sorry "kibicem" :lol: LFC, Ty jesteś kibicem poszczególnych zawodników. Idąc Twoim tokiem myślenia co pół roku powinniśmy pytać Salaha, Mane czy Firmino czy przypadkiem nie odkryli już w sobie DNA Barcelony i nie chcieliby może spełnić swojego marzenia, bo Liverpool jest przecież malutkim klubem i jedynie trampoliną do Hiszpanii. Przecież to ich życie i kariery :lol: Jakie znaczenie ma Klub, jakie znaczenie ma kontrakt na 150 czy 200 tyś/tydzień podpisany na 5 lat, gdy w grę wchodzi spełnienie marzenia pewnego kurdupla z Brazylii :lol:
Obrazek

Kurtz

Post autor: Kurtz »

Ja widzę to następująco:
Po jego odejściu.. Wszystko stracone.. przed klubem marazm i degradacja. Firmino się obrazi, że jego nie wzięli, a jest Brazylijczykiem (Nawet Lucas robi karierę we Włoszech), Salah zaraz ma samolot do Madrytu, Mane wiadomo, Afryka, Dejan w końcu pokaże, że jest liderem i wygryzie Virgila ze składu... nawet Lallana coraz bardziej zaczyna przypominać Allena. Koniec, kurtyna.
Kurtz

staskiel

Post autor: staskiel »

Ultrasow pisze:
staskiel pisze:Rozumiem chciał odszedł ... Ale czemu tak mało ?? 120 mln ? Przy Dembele 150?? To jak my placu mi 75 za obrońcę to mało nam zostaje z tego transferu . Masakra duży błąd ze strony naszego zarządu . Tym bardziej ze to okienko zimowe oraz ze on ma taki dlugi kontrakt powinniśmy spokojnie wyrwać dużo więcej ..
Masz jak wół napisane 142 mln funtów na stronie, ale i tak trzeba przekręcić nie?

chlopie 142 mln to z dodatkami ktore nie wiaodmo kiedy sie spelnią. takze dostajemy narazie tylk o120 mln bo to jest tylko patrząc na to jak gra Coutinho

mirko

Post autor: mirko »

@staskiel
chłopie w ciągu 5 lat się spełnią.

Mufi

Post autor: Mufi »

staskiel pisze:
Ultrasow pisze:
staskiel pisze:Rozumiem chciał odszedł ... Ale czemu tak mało ?? 120 mln ? Przy Dembele 150?? To jak my placu mi 75 za obrońcę to mało nam zostaje z tego transferu . Masakra duży błąd ze strony naszego zarządu . Tym bardziej ze to okienko zimowe oraz ze on ma taki dlugi kontrakt powinniśmy spokojnie wyrwać dużo więcej ..
Masz jak wół napisane 142 mln funtów na stronie, ale i tak trzeba przekręcić nie?

chlopie 142 mln to z dodatkami ktore nie wiaodmo kiedy sie spelnią. takze dostajemy narazie tylk o120 mln bo to jest tylko patrząc na to jak gra Coutinho
rozegraniu 100 spotkań i kwalifikacja do LM na przestrzeni następnych 2 lat ? 1 część dostaniemy już w lipcu. 100 spotkań dla Barcy to kwestia 3-4 sezonów + wygranie LM, co z takim składem dla Barcy nie musimy być mega trudne :).

@up
Nawet szybciej :) Myślę kwestia 3 sezonów :)

staskiel

Post autor: staskiel »

rozegraniu 100 spotkań i kwalifikacja do LM na przestrzeni następnych 2 lat ? 1 część dostaniemy już w lipcu. 100 spotkań dla Barcy to kwestia 3-4 sezonów + wygranie LM, co z takim składem dla Barcy nie musimy być mega trudne :).

100 spotkań w 2 sezony ?? w takim klubie nie uda mu sie tego dokonac. Bedzie mu ciezko z wygraniem LM tez bym wątpił w barce , moim zdaniem nie maja szans , blizszy jest real badz psg do wygrania LM . Pozyjemy zobaczymy .

Mufi

Post autor: Mufi »

staskiel pisze:rozegraniu 100 spotkań i kwalifikacja do LM na przestrzeni następnych 2 lat ? 1 część dostaniemy już w lipcu. 100 spotkań dla Barcy to kwestia 3-4 sezonów + wygranie LM, co z takim składem dla Barcy nie musimy być mega trudne :).

100 spotkań w 2 sezony ?? w takim klubie nie uda mu sie tego dokonac. Bedzie mu ciezko z wygraniem LM tez bym wątpił w barce , moim zdaniem nie maja szans , blizszy jest real badz psg do wygrania LM . Pozyjemy zobaczymy .
Gdzie napisałem, że 2 sezony ?

Real ? :lol: Real to powinien zacząć myśleć o przebudowie ofensywy.
Barcelona ma kosmiczny skład : Ter Stegen - Roberto, Umtiti, Pique, Alba - Basquets, Cou, Iniesta - Dembele, Suarez, Messi

Dla mnie faworyt numer 1 do wygrania LM w przyszłym sezonie. PSG ma równie mocny, ale tam potrzebny trener z jajami żeby szatnie ogarnąć. Emery się nie nadaje.

Awatar użytkownika
Randez
Kontakt:

Post autor: Randez »

Szpieg1 pisze:Niedługo wrzucę post przypieczętowujący całą sprawę (między innymi w odpowiedzi na skasowanego w spekulacjach posta Randez, pozdrawiam kolegę.

Bardzo dziękuję.

Dziękuje również Coutinho za kamień węgielny podłożony pod odbudowę marki tego klubu. Swoimi występami wygrał wiele meczów, co pozwala nam dziś na realną walkę o TOP4 i grę w Lidze Mistrzów, oraz atrakcyjny styl gry. Oczywiście, wielka w tym zasługa Kloppa, ale to Phil był najważniejsza kartą w jego talii. Dodatkowo klub zarobił na nim dobry, adekwatny pieniądz, co przy rozsądnej polityce wpłynie na jego wzmocnienie (patrząc w perspektywie 2-3 sezonów). Wszystko teraz w rękach działaczy, aby te pieniądze odpowiednio zagospodarować.

Coutinho należy się za to szacunek. Sposób, w jaki rozstał się z klubem pozostawia niesmak, jednak tak wyglada dzisiejsza piłka. Najważniejsze jest to, że zarobiliśmy naprawdę dobry pieniądz, Barca i Real to najwięksi gracze w biznesie, Liverpoo może rywalizować z nimi na tle sportowym, natomiast w pewnych sytuacjach nie jesteśmy w stanie walczyć. W takich samych sytuacjach znajdował się Manchester, gdy Ronaldo przechodził do Realu, Tottenham Balem i Modriciem. My mieliśmy Alonao, Mascherano l Suareza, zaraz Torttenham może stracić HK a Chelsea Hazarda. Najbardziej medialne marki, co za tym idzie każdy wie.
Biało-czerwona na maszcie, kiełbasy do góry i jedziemy!

Awatar użytkownika
Negrys

Post autor: Negrys »

Wspaniałe 5 lat z Coutinho w składzie. Od początku było widać w nim wielki talent i potencjał. Dał mi wiele radości zdobywając przepiękne bramki z dystansu czy rzutów wolnych, cieszę sie że był naszym zawodnikiem, i życzę mu jak najlepiej nawet żeby sięgnął po złotą piłkę pokazał w Barcelonie, że jest najlepszy, co pokaże że Liverpool wychował świetnego zawodnika kolejnego po Owenie, Torresie, Suarezie. Przeżyłem już odejścia świetnych piłkarzy z naszego klubu przeżyję i dzisiejsze osłabienie.
Nie nam oceniać jak wyglądała sytuacja między nim, klubem, trenerem dokładnie wszystko wiedza tylko oni (myślę, że podpisując kontrakt rok temu to klub zabezpieczył się już tylko na zdobycie większej kasy za samego zawodnika, bo wtedy już wiedzieli, że Cou chce odejść, ale jak mówiłem to tylko gdybania i domysły)
Teraz należy dobrze wykorzystać funciaki z transferu. Wiadomo, że w tej chwili nie zastąpimy go w stosunku 1:1, bo jak to ktoś napisał, gdyby taki zawodnik istniał to nim też Barcelona by sie interesowała. Ale kocham ten klub i pamiętajcie żaden zawodnik nie jest ważniejszy niż klub. Był Owen, Torres, Suarez, Coutinho, obecnie mamy Salaha i wierzę, że jeszcze nie jednego tak wspaniałego zawodnika posiadać będziemy.

Jak dla mnie Coutinho YNWA! Powodzenia i dziekuje za 5 wspaniałych lat!

bugi

Post autor: bugi »

To co zrobił klub to żenada. No ale żałosne ruchy na rynku transferowym to nasza specjalność
Strzeliliśmy sobie w głowę, teraz Porto nasz wyjebie z LM a Arsenal z TOP4 a wszystko dlatego że mamy zjebany zarząd, który nie potrafi zatrzymać kluczowych graczy..
Nie oczekiwałem wiele, chciałem tylko żeby został do lata, pomógł osiągnąć nam dobry wynik w LM i ponownie znaleźć się w TOP4, pozniej mogłby w spokoju odejść zostawiając klub w bardzo dobrej sytuacji. A teraz to jesteśmy w dupie. Klub odebrał sobie największy argument, puścił zawodnika za śmieszne pieniądze (jesli chodzi o zimowe okienko transferowe), juz nie mówię jakie konsekwencje niesie ze spobą ten transfer jeśli będziemy chcieli teraz kogoś kupić w zima szkoda strzępić ryja w sumie.
Obrazek

Zablokowany