Philippe Coutinho

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

tyszek

Re: Philippe Coutinho

Post autor: tyszek »

- Mój futbol jest tutaj. Moje serce jest tutaj i nie myślę o żadnym innym klubie. Podpisałem nowy kontrakt, ponieważ pewnego dnia chciałbym zostać legendą tak jak: Dalglish, Rush, Hansen, Souness, Suarez czy Gerrard - powiedział Philippe Coutinho w rozmowie z "Daily Mirror". 28 stycznia 2017r.

Oops :oops:
- Nie uważam, że musisz być w 100 procentach zdrowy, by grać. Muszę być w 100 procentach kontuzjowany, żeby nie grać. - Jamie Carragher

Kodi

Post autor: Kodi »

Jürgen Klopp: “Philippe was insistent with me, the owners and even his teammates this was a move he was desperate to make happen.”

Klopp on Coutinho: “I can tell #LFC supporters that we, as a club, have done everything within our means to convince Phil that remaining part of LFC was as attractive as moving to Spain, but he is 100% certain his future, and that of his family, belongs at Barca. It's his dream"
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner

adamne

Post autor: adamne »

Przetańcie desperować jakby świat się skończył. Mecze wygrywa zespół a nie jeden zawodnik i nikt nie jest niezastąpiony.
Bez Coutinho zagraliśmy w tym sezonie 11 meczów o punkty i tylko 1 przegraliśmy i 1 zremisowaliśmy, pozostałe 9 to zwycięstwa, więc potrafimy wygrywać bez niego. Na wygranie PL i tak nie było już szans a TOP4 dalej jest realne. Podobnie z CL, może z nim w składzie byśmy zaszli rundę dalej. Oczywiście wszyscy liczyliśmy że zostanie do lata i bez niego będzie trudniej ale strata 1 piłkarza to tylko osłabienie drużyny a nie jej rozpad.
Liczę na to że Klopp skoro go puścił to ma ugadane jakieś zastępstwo, wiadomo że nie znajdziemy nikogo 1:1 ale żeby przynajmniej miał podobną charakterystykę i perspektywy się rozwinąć.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson

staskiel

Post autor: staskiel »

Rozumiem chciał odszedł ... Ale czemu tak mało ?? 120 mln ? Przy Dembele 150?? To jak my placu mi 75 za obrońcę to mało nam zostaje z tego transferu . Masakra duży błąd ze strony naszego zarządu . Tym bardziej ze to okienko zimowe oraz ze on ma taki dlugi kontrakt powinniśmy spokojnie wyrwać dużo więcej ..

Juluz
Moderator

Post autor: Juluz »

Coutinho oficjalnie przechodzi do Barcelony. W związku z tym faktem, temat ten niedługo zostanie zamknięty.

Nie zamykam tematu od razu, gdyż chce Wam pozostawić jakiekolwiek pole do dyskusji i wymieniania poglądów, co jest raczej logiczne, normalne i zrozumiałe dla wszystkich.
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!

BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

Zachowujecie się tak, jakby nasz klub był najmocniejszym zespołem na świecie i to u nas chciałby każdy grać ! Kiedy zrozumiecie, że dość czesto kluczowi piłkarze, którzy będą grać ponad poziom, będą od nas odchodzić do lepszych klubów ? Zrozumcie, że przez właścicieli, jesteśmy tylko "przejściowym" klubem. W którym można się wybić i wejść na wyższy poziom, by potem grać w lepszym klubie. Jesteśmy klubem na poziomie Monaco. Niestety taka jest prawda. Każdy z nas wie, co się stało z drużyną po jednym konkretnym sezonie. I my niestety jesteśmy podobnym klubem. Nie stać nas na zatrzymywanie takich piłkarzy i długo nie będzie. Przyjdą sukcesy, nie raz na 10 lat, tylko conajmniej 2 lub trzy lata, to sytuacja się zmieni.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?

Ultrasow

Post autor: Ultrasow »

staskiel pisze:Rozumiem chciał odszedł ... Ale czemu tak mało ?? 120 mln ? Przy Dembele 150?? To jak my placu mi 75 za obrońcę to mało nam zostaje z tego transferu . Masakra duży błąd ze strony naszego zarządu . Tym bardziej ze to okienko zimowe oraz ze on ma taki dlugi kontrakt powinniśmy spokojnie wyrwać dużo więcej ..
Masz jak wół napisane 142 mln funtów na stronie, ale i tak trzeba przekręcić nie?

jusup

Post autor: jusup »

Oczywiście, że świat się nie skończył, ba, niewiele się nawet zmieniło

Liverpool wpadł w przeciętność już kilkanaście lat temu, potwierdza zaś teraz, że mu w tej przeciętności dobrze i że będzie w niej nadal. Nie było ostatnio momentu, w którym można było powiedzieć "O, Liverpool chce walczyć o coś" by teraz martwić się, że to nieprawda. Klub jest tam gdzie było 5 lat temu,gdzie był rok temu, gdzie był pod koniec grudnia i gdzie będzie zapewne przez najbliższe lata. I nikt nie jest zainteresowany na poważnie by to zmienić.
I nie chodzi o zastąpienie Coutinho bo choć to świetny piłkarz, to sam nie był w stanie ciągnąć klubu w górę i pewnie dałoby się w dłuższym czasie go zastąpić. Chodzi o to, ze Liverpool określił się jako tylko klub do rozwijania zawodników, w żaden sposób niemający realnych ambicji do grania o poważne trofea i potrafiący walnąć pięścią w tym celu. Poinformował, że jest gotów sprzedać każdego, kto chce odejść, by grać o trofea.
Ktoś w zamian na pewno przyjdzie, pojawi się tez pewnie z czasem jakimś kolejny talent - ale zanim cokolwiek się zbuduje, kolejna gwiazda odejdzie do klubu poważniejszego, Coutinho pokazał jak, Liverpool pokazał zaś że mu to odpowiada...

paink

Post autor: paink »

Poważny błąd klubu. Gdybym był na miejscu FSG poczekałbym do zakończenia mundialu, po którym wartość Cou (z dużym prawdopodobieństwem) pójdzie w górę. Potem zaoferowałbym mu nowy kontrakt z uzasadnioną podwyżką. Nie chciałby podpisać? To oficjalnie wystawiłbym na listę transferową i urządził zajebistą licytację. Myślę, że paru chętnych by się znalazło :wink: ch** mnie obchodzi jego marzenie i jeszcze większy ch** mnie obchodzi Barcelona. A tak to zostajemy z furą siana, której w styczniu chyba nie da się sensownie wydać, zwłaszcza, że wszyscy wiedzą, że takową furę siana posiadamy. No chyba, że przekierujemy ten hajs do Turynu z Emre Canem w roli kuriera :lol: :lol: :lol:

A co do Cou. Wielkie dzięki za te wszystkie trofea do których poprowadziłeś Liverpool FC, jesteś legendą. Połamania nóg na tej wielkiej katalońskiej scenie :badhappy:
Obrazek

tomek94s

Post autor: tomek94s »

A co do Cou. Wielkie dzięki za te wszystkie trofea do których poprowadziłeś Liverpool FC, jesteś legendą. Połamania nóg na tej wielkiej katalońskiej scenie :badhappy:

Wstyd mi za takich "kibiców" piłki nożnej. Coutinho to wielka strata, a ja osobiście będę dalej mu kibicował bo jest genialntm piłkarzem. To jest jego życie, jego kariera i on może o tym decydować co chce robić, żeby na starość nie żałować że czegoś nie zrobił/ nie wygrał.

Kodi

Post autor: Kodi »

I tak po latach wszyscy będą oglądać na YouTube jego bramki i zagrania raczej z uśmiechem na twarzy niż złością :)
Ja ciągle lubie sobie przypominać bramki Suareza, które były tak jak zresztą te strzelane przez naszego magika czasami niewiarygodne.

Powodzenia Phil, żebyś jeszcze zatęskinił 8)
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner

grunwald

Post autor: grunwald »

Jurgen ufam Tobie.

Awatar użytkownika
urban12

Post autor: urban12 »

grunwald pisze:Zostawię tu to tylko.
https://www.youtube.com/watch?v=3EVk23E-tyM
Oglądałem dzisiaj po ogłoszeniu tego wszystkiego, i szczerze łezka mi poleciała..
Na stronie "Klopp12"

Awatar użytkownika
zwieszhu
Kontakt:

Post autor: zwieszhu »

Bardzo dobra wypowiedź trenera. Poprawiła mi humor, który pomimo olbrzymiego sukcesu naszego kolegi Kamila i innych prywatnych cudów do okoła Filipek mi popsuł. Uwielbiałem gościa, teraz nie wiem. Nie ma nikogo większego od klubu. Walk on! Po za tym przypomniałem sobie tylko przypadek Owena.
Powodzenia Magiku! :sleep:
Dobranoc.

Awatar użytkownika
Jyuuken

Post autor: Jyuuken »

Jak dla mnie emocjonalne sado maso, zbyt świeżo by oglądać.

Zablokowany