Daniel Sturridge

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Jetzu
Kontakt:

Re: Daniel Sturridge

Post autor: Jetzu »

Prezes pisze:
John pisze:Prawdopodobnie źle kombinuję, ale człowiek wobec kolejnych kontuzji Sturridge'a jest bezsilny i zaczyna wymyślać niestworzone historie :wink: , dlatego pozwolę sobie na przedstawienie mojej teorii...

Daniel Sturridge traci mecz za meczem odkąd klub opuścił, znany wszystkim, śniady lekarz Zaf Iqbal. Dopóki doktor był na Anfield Sturridge grał dużo meczów, szczególnie sezon 13/14, w którym nastrzelał sporo goli.
Chyba właśnie źle kombinujesz. Nie jestem tego w 100% pewien ale Zaf opuścił LFC właśnie przez kontuzje Sturra. Ponoć nie wykrył jakiegoś urazu przez co odnowiła mu się kontuzja i dlatego resztę leczenia odbywał w USA
Zaf odszedł z powodów osobistych, nie miało to żadnego związku z kontuzją Sturridge'a, dostał ofertę pracy dzięki której mógł spędzać więcej czasu ze swoją rodziną.

MarcinLFC77

Post autor: MarcinLFC77 »

Iqbal odszedł klubu z powodu spraw rodzinnych, coś związanego z chorobą żony. Musiał przeprowadzić się do Londynu, a tam dostał ofertę od Palace, którą rzecz jasna przyjął.
“If I didn’t have the character that I have today on the pitch, I don’t think that I would have become the player that I am today." - Luis Suarez

John

Post autor: John »

O tym, że Iqbal odszedł z powodów osobistych (oficjalnie) to każdy wie... Chodzi o to, czy jego odejście nie spowodowało lawiny kontuzji Sturridge'a? Taka hipoteza... Dopóki Iqbal był w klubie, Daniel miał dużo lepsze zdrowie.
"Steven Gerrard, he's a player who kisses the badge and means it."

ragnarok
Kontakt:

Post autor: ragnarok »

dokładnie,,, Zaf Iqbal wyleciał wobec plagi kontuzji, które dłuższy czas doskwierały naszym zawodnikom, był to wtedy Lallana, Sakho, no i Stu.

YNWAmate

Post autor: YNWAmate »

Gość ma po prostu (chyba) słabe genu.
Jest podatny na kontuzje jak Reus, Wilshere, Ramsey..
To sport kontuzjogenny, ale to nie jest zawodnik który może zderzyć się z "czołgiem" i nic mu nie jest jak Suarez czy Lewandowski.
Taka jest moja teoria.
Obrazek

hulus
Kontakt:

Post autor: hulus »

ragnarok pisze:dokładnie,,, Zaf Iqbal wyleciał wobec plagi kontuzji, które dłuższy czas doskwierały naszym zawodnikom, był to wtedy Lallana, Sakho, no i Stu.
Zaf Iqbal nie wyleciał z klubu. Odszedł z powodów rodzinnych.

Moncio

Post autor: Moncio »

zastanawia mnie jedno Jurgen powiedział ze potrafiłby umieścić i Benteke i Stu w składzie i tak mysle czy grali by na 2 napastników czy jednak Stu na boku coś w stylu .

---------Mignolet---------
Clyne-Skrtel-Sakho-Moreno
---Emre Can-Henderson--------
Sturridge-Firmino-Coutinho
----------Benteke-----------

przy pełnej sprawności wszystkich :)

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Według ESPN źródła z klubu podają, że Daniel Sturridge zagra dopiero w spotkaniu z Manchesterem City 21 listopada.

Awatar użytkownika
Barilla

Post autor: Barilla »

Jetzu pisze:Według ESPN źródła z klubu podają, że Daniel Sturridge zagra dopiero w spotkaniu z Manchesterem City 21 listopada.
Jezus, przecież Fabio Aurelio to przy tym gościu jakiś potwór z tytanu...

july600lfc

Post autor: july600lfc »

I tak myślałem, że wypadnie na dłużej. :P
A co z Hendo? Miał być ponoć gotów na drugą połowę listopada + Jorguś ostatnio mówił, że jest bliski powrotu do treningów.
Jest jakaś szansa, że zagra City (choćby z ławki)?

Awatar użytkownika
carlsberg

Post autor: carlsberg »

Ja tylko mam nadzieję że rzeczywiście powróci pod koniec tego listopada i do końca sezonu nie złapie żadnej kontuzji, a latem ktoś ogarnięty sprzeda go zanim jeszcze jest coś warty, bo to parodia jest płacić tyle piłkarzowi z którego nie ma pożytku... Chyba że nas na to stać żeby taką pensję pobierał napastnik z którego możemy skorzystać raz na 10 spotkań, albo w końcu porządnie go wyleczyć i niech jakiś specjalista sprawdzi jakich mu witamin czy innego gówna brakuje że tak często się łamie, albo czy prowadzi odpowiedni jak dla piłkarza tryb życia, bo do momentu kiedy zachowania pozaboiskowe nie mają wpływu na to co się dzieje na murawie to lata mi to koło wacka,ale jeżeli ktoś jest tak łamliwy to czas poszukać przyczyn...
"Kiedy nie masz wsparcia ze strony trenera i kolegów z drużyny jesteś skończony" - HARRY KEWELL

Awatar użytkownika
MenToS

Post autor: MenToS »

carlsberg pisze:Ja tylko mam nadzieję że rzeczywiście powróci pod koniec tego listopada i do końca sezonu nie złapie żadnej kontuzji, a latem ktoś ogarnięty sprzeda go zanim jeszcze jest coś warty, bo to parodia jest płacić tyle piłkarzowi z którego nie ma pożytku... Chyba że nas na to stać żeby taką pensję pobierał napastnik z którego możemy skorzystać raz na 10 spotkań, albo w końcu porządnie go wyleczyć i niech jakiś specjalista sprawdzi jakich mu witamin czy innego gówna brakuje że tak często się łamie, albo czy prowadzi odpowiedni jak dla piłkarza tryb życia, bo do momentu kiedy zachowania pozaboiskowe nie mają wpływu na to co się dzieje na murawie to lata mi to koło wacka,ale jeżeli ktoś jest tak łamliwy to czas poszukać przyczyn...
I myślisz, że ile dostaniesz za niego kasy? 10 MLN? Nikt więcej za niego nie da.. A za tyle to szkoda go sprzedawać. Po prostu się nie opłaca

IMO Daniel powróci do zdrowia dużo wcześniej 8) Tak się składa, że zaraz są mecze reprezentacyjne (ciekawe czemu powróci do zdrowia zaraz po nich) :badhappy:
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”

mzteusz

Post autor: mzteusz »

spokojnie podczas treningu coś się wydarzy :) ile razy tak było :v

Awatar użytkownika
carlsberg

Post autor: carlsberg »

MenToS pisze: I myślisz, że ile dostaniesz za niego kasy? 10 MLN? Nikt więcej za niego nie da.. A za tyle to szkoda go sprzedawać. Po prostu się nie opłaca
:
To czekaj aż Rodgers obejmie Chelsea i się zdziwisz :lol:
"Kiedy nie masz wsparcia ze strony trenera i kolegów z drużyny jesteś skończony" - HARRY KEWELL

LiveFan

Post autor: LiveFan »

Sturridge could be back to face Man City next game. [Mirror]

Zablokowany