Daniel Sturridge

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

micki

Re: Daniel Sturridge

Post autor: micki »

Chyba nie liczac Chelsea.

E: Dla Chelsea strzelil 24 gole.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2013, o 17:33 przez micki, łącznie zmieniany 1 raz.

Oskar

Post autor: Oskar »

Tak jak napisał wcześniej Ziaja, Sturridge już pobił swój strzelecki wynik z Chelsea. Ale mam coś jeszcze lepszego...

Byłem ciekaw po ilu występach 15 bramek dla Liverpoolu strzelili Torres i Suarez. No i trochę poszperałem...

Torres potrzebował do tego 24 spotkań, a Suarez... 42!

Dlatego warto docenić skuteczność Daniela. To istna maszyna.

Awatar użytkownika
Ryszard23

Post autor: Ryszard23 »

Humorek wczoraj dopisywał Danielowi. :)
http://www.youtube.com/watch?v=DPOLGojinbs
Obrazek

Awatar użytkownika
california

Post autor: california »

Podczas niedzielnego meczu z United, Daniel będzie obchodził 24. urodziny. Gola i trzech punktów!
Jamie Carragher #23
"Jeśli Everton grałby w ogrodzie przed moim oknem, zaciągnąłbym firankę" - Bill Shankly

maTis

Post autor: maTis »

W taki dzień to hat-trick byłby idealny i wygrana :D a tak poważnie mówiąc to wystarczyłoby mu chyba nawet jakby gola nie strzelił a wygralibyśmy z mułami

Awatar użytkownika
Adaminho

Post autor: Adaminho »

Ryszard23 pisze:Humorek wczoraj dopisywał Danielowi. :)
http://www.youtube.com/watch?v=DPOLGojinbs
Też chciałbym z nim zatańczyć :) Fajny gest od Daniela, koleś będzie miał co wspominać.

aqalfc

Post autor: aqalfc »

Dzisiaj nasz napastnik obchodzi swoje urodziny! Chyba nie muszę mówić co byłoby najlepszym prezentem... Parę bramek i pokazanie "C" dla młodego czerwonego Joshuy Jacksona no i klasyczna "piątka" byłoby idealne :roll: :roll: :roll:

LyzwaLFC

Post autor: LyzwaLFC »

Obrazek
Ciężko się nie zgodzić ;)

FankaLFC

Post autor: FankaLFC »

Fajny gest z jego strony, po bramce podbiegł do Rodgersa, nawet jeśli nie wydzierał się jak Ribery do Guardioli :D. Szkoda, że tylko raz zostało to pokazane. Nic dziwnego w tym geście, Brendan dał mu prawdziwą szansę zaistnienia, a teraz konsekwentnie robi z niego króla strzelców (; Tak właśnie pomyślałam, patrząc na przedmeczowe składy - Sturridge vs Van Persie. Klasa vs klasa. To już nie jest rezerwowy w Chelsea, to jest snajper w Liverpoolu. Jeśli chodzi o tabelę napastników, to Sturridge ma pewne top4. Nasz napastnik zrobił w tym roku jeszcze większy skok niż nowy Liverpool. Wszystkiego najlepszego! Życzę mu, żeby przeciwni kibice obgryzali paznokcie tak, jak my przy Holendrze - bezbarwne zawody, a wystarczy że komentator krzyknie: "Van Persie", i już tętno przekracza zdrową granicę.
Six times.
Kiedy przyjeżdżałem do Neapolu, witały mnie tysiące ludzi. Kiedy odjeżdżałem, byłem sam. Diego Maradona

klosinho

Post autor: klosinho »

Niedoceniany chłopak, ale ja coś czuję, że na Naszych oczach tworzy się powoli legenda Liverpoolu. Tak chyba zaryzykuje takie stwierdzenie.

ManiacK

Post autor: ManiacK »

klosinho pisze:Niedoceniany chłopak, ale ja coś czuję, że na Naszych oczach tworzy się powoli legenda Liverpoolu. Tak chyba zaryzykuje takie stwierdzenie.
I coś czuje, że on czuje, że to dzięki Liverpoolowi i sądzę, że jeśli klub go będzie potrzebował, to tak samo jak Agger, zostanie na lata. Taka głupota, a fakt, że na filmikach z kibicami jest rozbawiony sprawia wrażenie, że to taki "Nasz" chłopak, jakby z Akademii. W przeciwieństwie do pewnego pana, który nie patrząc na Nic, co klubowi zawdzięcza - rozgaduje bzdury, że miał słowną umowę z Brendanem o odejściu po poprzednim sezonie bez osiągnięcia Top4.

Awatar użytkownika
hubsondj

Post autor: hubsondj »

Może ktoś potwierdzić, że Daniel wypada ze zgrupowania reprezentacji i pozostanie w Melwood?
"w każdej drużynie musi być ośmiu zawodników do noszenia pianina oraz trzech, którzy potrafią na tym cholerstwie grać" - Bill Shankly

Awatar użytkownika
mikan91

Post autor: mikan91 »

hubsondj pisze:Może ktoś potwierdzić, że Daniel wypada ze zgrupowania reprezentacji i pozostanie w Melwood?
Na razie nic konkretnego, ale miejmy nadzieję, że nie zagra i odpocznie.

Obrazek
Obrazek
You'll Never Walk Alone

cynar89

Post autor: cynar89 »

Oby nie wrócił do nas z jakąś poważną kontuzją, bo będziemy głęboko w dupie w dwóch kolejnych meczach ligowych.

Awatar użytkownika
Bonsky

Post autor: Bonsky »

Zablokowany