Daniel Sturridge

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

impiii

Daniel Sturridge

Post autor: impiii »

Nasz pierwszy transfer w zimowym okienku transferowym jutro powinien stac sie faktem. Szkoda, ze nie pozyskalismy go wczesniej, bo zasieki byly juz w sierpniu, ale wtedy to nawet hajsu na Dempsey'a nie bylo. Jestem ogromnie ciekaw jak bedzie wygladala jego wspolpraca z Suarezem. Dzis ogladalem zupelnie innego Luisa. Podawal, wspolpracowal - tego samego oczekuje od Daniela. Zycze mu wszystkiego najlepszego, niech Rodgers wycisnie z niego jak najwiecej.

Mam nadzieje, ze moderatorzy wybacza ze przed oficjalka, ale Suarez pojawil sie tu dwa tygodnie przed transferem wiec moze to tez bedzie jakis dobry znak? :)

Sturridge wrocil do treningow w zeszlym tygodniu.
Ostatnio zmieniony 23 gru 2012, o 00:18 przez impiii, łącznie zmieniany 1 raz.
W życiu trzeba być przygotowanym na wszystko. Każdy dzień jest moim nauczycielem.

hulus
Kontakt:

Re: Daniel Sturridge

Post autor: hulus »

Nie chwal dnia przed ... Transfer nie jest jeszcze dopięty, więc poczekajmy. Kiedyś Simao przeszedł testy a został ostatecznie w Benfice. Jak jutro rano kontuzję złapie Torres we własnej łazience(odpukać) to transfer padnie. Albo jak nasz sympatyczny doktorek coś wykryje to trzeba będzie szukać nowego celu. Nie pali się, można trochę jeszcze poczekać z oficjalnym trąbieniem o Danielu.

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Zwłaszcza też że Sturridge miał kontuzję i nie wiadomo czy ją do końca wyleczył.

Awatar użytkownika
RedWarriorr

Post autor: RedWarriorr »

Wiedziałem, że jak zwykle znajdzie się jakiś as, który nie mogąc się powstrzymać, założy temat o Sturridge'u... Tak gwoli przypomnienia, swego czasu pojawił się tu również temat pt. "Clint Dempsey" ...

Awatar użytkownika
PePeR

Post autor: PePeR »

Ja bym temat zostawił, mozna sobie podyskutowac gdzies poza "spekulacjami".

A co do piłkarza , być może jest samolubem, jego zapatrzenie w siebie pogrązylo GB na olimpiadzie, lecz nikogo lepszego nie wyciagniemy. Ktos zaraz wyskoczy z tym ze nasz scouting powinien wyciagnac jakiegos Belga czy Szweda z footballowego trzeciego swiata, ale ktos taki nie bylby wzmocnieniem od zaraz. Mam nadzieje ze jak przyjdzie to strzeli 10 goli do konca sezonu i zamknie buzie krytykom.

Ps. Mam pytanie, czy Daniel będzie mogl grac w lidze europy?

No wlasnie wydaje mi sie ze moze gdyz sklady zglasza sie po okienku, ale to w sumie "wiedza" zaczerpnięta z FMa ;-)
Ostatnio zmieniony 23 gru 2012, o 00:49 przez PePeR, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mateusz95LFC

Post autor: Mateusz95LFC »

PePeR pisze:Ja bym temat zostawił, mozna sobie podyskutowac gdzies poza "spekulacjami".

A co do piłkarza , być może jest samolubem, jego zapatrzenie w siebie pogrązylo GB na olimpiadzie, lecz nikogo lepszego nie wyciagniemy. Ktos zaraz wyskoczy z tym ze nasz scouting powinien wyciagnac jakiegos Belga czy Szweda z footballowego trzeciego swiata, ale ktos taki nie bylby wzmocnieniem od zaraz. Mam nadzieje ze jak przyjdzie to strzeli 10 goli do konca sezonu i zamknie buzie krytykom.

Ps. Mam pytanie, czy Daniel będzie mogl grac w lidze europy?
Gdyby rzeczywiście przeszedł to o mógłbym grac w LE .
Obrazek

hulus
Kontakt:

Nie będzie mógł grać w LE, bo Chelsea na wiosnę gra w tych rozgrywkach.

matt7

Post autor: matt7 »

hulus pisze:Nie będzie mógł grać w LE, bo Chelsea na wiosnę gra w tych rozgrywkach.
no właśniee :(
szkoda, bo bardzo zależy nam na tych rozgrywkach, a przynajmniej mi... miejmy nadzieję że i bez niego damy radę...

Awatar użytkownika
bayer

Post autor: bayer »

Przynajmniej kibice Chelsea, w 99% komentarzy pod informacją o jutrzejszych testach Daniela u Nas, rozpaczają. Wszyscy sądzą że gdyby to on a nie Torres grał w podstawowej 11 to strzelił by sporo bramek wiecej on dzieciaka. To dobrze wróży :) Wreszcie kupimy kogoś w rozsądnej cenie i z papierami na strzelanie bramek, co ostatnio Nam się nie udawało.

grunwald

Post autor: grunwald »

jak ktoś ma zdać testy to zda. jak ktoś ma zostać udupiony na testach to zostanie udupiony.

jeszcze przydałoby się jakieś dobre wypożyczenie oraz Ince i możemy zamykać okienko. mówi się, że Villa bardzo narzeka na swoją pozycję w drużynie.
Jurgen ufam Tobie.

Damian

Post autor: Damian »

https://twitter.com/lynchy7705/status/2 ... 1008753664
Me everton mates with sturridge on train 2 liverpool sign tomorrow 4 year deal
Obrazek

https://twitter.com/mylesahwal/status/2 ... 2866918400
met him today
Obrazek
Sturridge przyjechał już do Liverpoolu. Zdjęcie numer dwa zostało zrobione w Londynie, a zdjęcie numer jeden to już pociąg na linii Londyn - Liverpool.

RemigiouLFC

Post autor: RemigiouLFC »

Wiem, że tu nie lubią pesymistów, ale uważam transfer Sturridga za słaby transfer. Jeśli naszym (oficjalnie) celem jest (jakimś cudem) dojście do TOP4, to jakim cudem odrzutek od konkurenta, ma nam w tym pomóc? Jednak staram się być dobrej nadziei i nie skreślam go od razu. Nie ukrywam jednak, że wolałbym solidnego Gomisa, który (wg statystyk) gwarantuje 10 goli w sezonie, a do tego jest w zabójczej formie. Jednak to tylko sfera marzeń. Pozostaje życzyć kolejnemu Danielowi w drużynie: dużo szczęścia, sukcesów z Liverbirdem na piersi i wielu pięknych chwil związanych z Kopites.
Obrazek

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Jakim cudem odrzutki konkurentów pomagają?

Andrea Pirlo przyniósł do Juventusu ze sobą mistrzostwo z Milanu, Sneijder z Robbenem zabrali Realowi ligę mistrzów jako odrzuty, a Diego Forlan stał się jednym z najlepszych napastników świata po odrzuceniu przez Manchester United.
To że jeden trener nie potrafi wykorzystać w pełni zawodnika nie znaczy, że nie potrafi on grać w piłkę.

@Hulus
Za Boasa Sturridge był najjaśniejszym elementem w Chelsea, ratował im tyłek kilka razy swoimi bramkami.
Ostatnio zmieniony 23 gru 2012, o 10:26 przez Jetzu, łącznie zmieniany 1 raz.

Hills
Moderator
Kontakt:

Post autor: Hills »

No cóż - lepszy rydz niż nic. Nie wiem, czy to będzie trafiony transfer, ale w momencie podpisania kontraktu staje się on czerwonym piłkarzem - a co za tym idzie ma moje pełne poparcie. Przyda się Suarezowi ktoś do linii ataku. Ktoś, kto dołoży nogę, strzeli z główki lub zagra szybką piłkę po ziemi.

Powodzenia więc Danielu na testach i na Anfield. Pomóż nam wrócić tam, gdzie nasze miejsce - na szczyt tabeli!

hulus
Kontakt:

Jetzu pisze:Jakim cudem odrzutki konkurentów pomagają?

Andrea Pirlo przyniósł do Juventusu ze sobą mistrzostwo z Milanu, Sneijder z Robbenem zabrali Realowi ligę mistrzów jako odrzuty, a Diego Forlan stał się jednym z najlepszych napastników świata po odrzuceniu przez Manchester United.
To że jeden trener nie potrafi wykorzystać w pełni zawodnika nie znaczy, że nie potrafi on grać w piłkę.
Raczej to, że pięciu trenerów Chelsea nie potrafiło wykorzystać w pełni zawodnika nie znaczy, że Brendan(kiedyś też trener CFC) nie będzie potrafił :D

Ważne, że Rodgers go chce. Chciał go też latem przecież, ale się nie udało. Dla mnie Daniel może przyjść, bo zimą to i tak jeden z niewielu dostępnych wartościowych zawodników. Mnie drażni cena. 12mln to wartość młodego zawodnika w gazie. 6-8mln to wartość zawodnika zduszonego na ławce i to z dodatkiem za bycie Anglikiem. U nas odżyje, jestem tego pewny, ale nie liczyłbym silnie, że stanie się to od pierwszego dnia. Nie grał w Chelsea dużo od odejścia AVB, ostatnio dopiero wyleczył kontuzje, musi przystosować się do naszego zespołu i naszej gry, ma mimo wszystko konkurencję w Liverpoolu i nie dostanie z automatu miejsca np. Downinga czy Sterlinga. Jeśli będzie miał odpowiednie nastawienie i dostosuje się do planów Rodgersa to będzie z nim dobrze. Chłopak łatwo nie miał, bo spędził dużo czasu w klubach nasyconych kasą i konkurencję miał dużą. Tutaj będzie inaczej. Jak zasłuży to poczuje wielkie wsparcie trenera i kibiców o co trudno w Chelsea(patrz Torres). W każdym razie jego poważna kariera może ruszyć na nowo. Jakoś się do niego przekonuję, bo ufam Rodgersowi. Jeśli jeszcze Sturidge jest na tyle młody, że jest w stanie ciągle uważnie się uczyć i zmieniać swoją grę to będzie dobrze. A jak nie to zawsze znajdzie się chętny do zwrócenia za niego większości włożonej kasy. Sturidge to gracz, jakich mało ściągamy. Może nam dać dużo fizycznej przewagi z przodu a jednocześnie zachowuje szybkość i dobrą technikę. Będzie musiał nauczyć się jak to najlepiej wykorzystać, ale w odróżnieniu od kilku naszych graczy nie będzie zmuszony unikać fizycznej walki z obrońcami. Zobaczymy co wykombinuje Rodgers. Póki co jestem ostrożny co do Daniela, ale jak przypomnę sobie jakiego Messiego wypożyczyliśmy do WHU to nie mam pretensji o ten transfer :D

Zablokowany