Nuri Şahin

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Tindr

Re: Nuri Şahin

Post autor: Tindr »

Hmm, gdzieś wyczytałem ze te 120 tys. to pomyłka związana z różnicami w systemach płatności w UK a reszcie Europy - Sahin zarabiał 120 tys w Real - ale nie tygodniowo a miesięcznie - gdyby taka była jego tygodniówka to zarabiałby tyle co największe gwiazdy....
Cytuje - "....120 tysiecy funtow tygodniowo to jest rocznie ponad 6mln funtow czyli 8 mln euro.Tyle w Realu zarabiaja najwieksze gwiazdy.Sahin dostawal tyle ale miesiecznie bo rocznie w Realu mial ok. 2,5 mln euro.Taki Oezil ma w Realu 3 mln euro ,dopiero w nowym kontrakcie dostanie podwyzke na 6mln euro.To ze w UK podaje sie zarobki tygodniowe to nie znaczy ze nagle Sahin dostal 120tysiecy tygodniowo zamiast miesięcznie..."
Tak więc nie ma co panikować co do kosztów wypożyczenia Nuriego - liczą te około 70% pensji z Realu będzie to 1,75 mln.....
Hell is empty and all the devils are here...
Awatar użytkownika
Gonzo
Moderator

Post autor: Gonzo »

Lipa76 pisze:Hmm, gdzieś wyczytałem ze te 120 tys. to pomyłka związana z różnicami w systemach płatności w UK a reszcie Europy - Sahin zarabiał 120 tys w Real - ale nie tygodniowo a miesięcznie - gdyby taka była jego tygodniówka to zarabiałby tyle co największe gwiazdy....
Cytuje - "....120 tysiecy funtow tygodniowo to jest rocznie ponad 6mln funtow czyli 8 mln euro.Tyle w Realu zarabiaja najwieksze gwiazdy.Sahin dostawal tyle ale miesiecznie bo rocznie w Realu mial ok. 2,5 mln euro.Taki Oezil ma w Realu 3 mln euro ,dopiero w nowym kontrakcie dostanie podwyzke na 6mln euro.To ze w UK podaje sie zarobki tygodniowe to nie znaczy ze nagle Sahin dostal 120tysiecy tygodniowo zamiast miesięcznie..."
Tak więc nie ma co panikować co do kosztów wypożyczenia Nuriego - liczą te około 70% pensji z Realu będzie to 1,75 mln.....
Coś w tym może być. Wiem że Di Maria zarabiał 1,5mn euro rocznie i długo nie mógł się dogadać co do podwyżki na poziom bodajże 3,5-4mln. Co najmniej dziwne by to było gdyby Sahin miał prawie 6mln rocznie.
"Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo" - Pepe Reina
Awatar użytkownika
Sumo

Post autor: Sumo »

Heh, i pomyśleć, że taki Aquilani u nas zarabiał dwa razy więcej niż Ozil w Realu...
past7th

Post autor: past7th »

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=a ... i&id=34260
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=a ... i&id=40166
Nawet jeśli nie są to wystarczające dowody, to samo w sobie niemożliwe jest, żeby Sahin zarabiał £120 tys. tygodniowo. Przecież to daje w przeliczeniu na rok około 7,9 mln euro! Skąd taka rozbieżność? Bardziej bym się trzymał wersji, że zarobki Sahina to €2,5mln rocznie.
Podzielić na 52 tygodni + przeliczyć na funty = wychodzi £38 tys. tygodniowo.
lub
Podzielić na 12 miesięcy + przeliczyć na funty = wychodzi £165 tys. miesięcznie.
Być może LFC pokrywa £120 tys. jego miesięcznego wynagrodzenia.
I to jest zdecydowanie bardziej wiarygodne.

/Oczywiście wszystkie kwoty podane są netto.

Te 70% z kwoty £165 tys. to właśnie około £115 tys. (miesięcznie).
Ostatnio zmieniony 25 sie 2012, o 13:57 przez past7th, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BlaiseLFC

Post autor: BlaiseLFC »

past7th pisze:http://www.realmadrid.pl/index.php?co=a ... i&id=34260
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=a ... i&id=40166
Nawet jeśli nie są to wystarczające dowody, to samo w sobie niemożliwe jest, żeby Sahin zarabiał £120 tys. tygodniowo. Przecież to daje w przeliczeniu na rok około 7,9 mln euro! Skąd taka rozbieżność? Bardziej bym się trzymał wersji, że zarobki Sahina to €2,5mln rocznie.
Podzielić na 52 tygodni + przeliczyć na funty = wychodzi £38 tys. tygodniowo.
lub
Podzielić na 12 miesięcy + przeliczyć na funty = wychodzi £165 tys. miesięcznie.
Być może LFC pokrywa £120 tys. jego miesięcznego wynagrodzenia.
I to jest zdecydowanie bardziej wiarygodne.

/Oczywiście wszystkie kwoty podane są netto.
Taki zawodnik, który zagrał tak mało meczy na pewno nie miałby takiej tygodniówki.
koornel

Post autor: koornel »

Jeżeli Sahin zarabia 120 tys.funtów tygodniowo to będziemy mu płacić 84 tys.funtów tygodniowo.
Jeżeli Sahin zarabia 115 tys. funtów tygodniowo to będziemy my płacić 80,5 tys. funtów tygodniowo.

W czym problem?
Adekwatne pieniądze biorąc pod uwagę umiejętności Turka. Nie zapłaciliśmy za wypożyczenie 5 mln, na pewno mniej. Jedyne frajerstwo z naszej strony to brak opcji wykupu. Real zgodziłby się na 14 mln funtów, a to moim zdaniem uczciwa cena, zresztą zakładając czarny scenariusz, że Sahin się nie sprawdza to kto nam każe go kupować?
Liczę na to, że mamy przynajmniej za rok jakieś pierwszeństwo w negocjacjach czy coś. Tutaj liczę również na The Kop i atmosfere na Anfield, które zainspirują i przekonają Sahina do chęci pozostania.

Zawodnik świetny. W Borussi mocno przypominał mi Alonso, świetny technicznie, poukładany taktycznie, ciekawy pass. Słabsza kontrola tempa od Alonso, ale lepszy ciąg na bramke i bardziej dynamiczny. Zresztą od kontroli tempa jest Allen.
Zawodnik dodający z miejsca jakości naszej gry.

W życiu nie ma przypadków. Torres debiutował przeciwko Liverpoolowi, Sahin w Liverpoolu zadebiutuje z Arsenalem (chyba, że z Hearts Rodgers go wystawi). Mam tylko nadzieję, że wynik w debiucie w lidze Sahina będzie z innym skutkiem co Torresa w Chelsea. :)
Obrazek
- Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy. - Pepe Reina

Who The Fuck is Fernando Torres?
pele949

Post autor: pele949 »

sahin w realu zarabia 2mlnE rocznie wiec nie płaczcie już.
Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Macie jakieś info dotyczące testów medycznych Turka? Przeszedł je?
Awatar użytkownika
Dalomor

Post autor: Dalomor »

pele949 pisze:sahin w realu zarabia 2mlnE rocznie wiec nie płaczcie już.
hahaha Rozbawiłeś mnie teraz. Radziłbym powtórzyć matmę.
Co do Sahina uważam, że jest wart tego żeby płacic mu około 80tys tygodniowo. Dla porównania Joe Cole zarabia 100tys. To pokazuje w jakie bagno wprowadził nas Dalglish z Comollim.
Fryzbi
Sorki. Mój błąd.
Ostatnio zmieniony 25 sie 2012, o 21:18 przez Dalomor, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Justicefor96

Post autor: Justicefor96 »

Dalomor pisze:
pele949 pisze:sahin w realu zarabia 2mlnE rocznie wiec nie płaczcie już.
hahaha Rozbawiłeś mnie teraz. Radziłbym powtórzyć matmę.
Co do Sahina uważam, że jest wart tego żeby płacic mu około 80tys tygodniowo. Dla porównania Joe Cole zarabia 100tys. To pokazuje w jakie bagno wprowadził nas Dalglish z Commolim.
A jemu się matmy kaŻesz uczyć...
EDIT: @Micki, pokaż w którym miejscu kogokolwiek skrytykowałem.
EDIT2: Tak wiem epic fail i w ogóle, myślałem, że to słowo pochodzi od 'karać' a nie od 'kazać'. Teraz można mnie linczować.
Ostatnio zmieniony 25 sie 2012, o 21:26 przez Justicefor96, łącznie zmieniany 3 razy.
''If you can't support us when we lose or draw, don't support us when we win.'' - Bill Shankly
Awatar użytkownika
BambarylaLFC

Post autor: BambarylaLFC »

Sahin zarabia bodajże 120 tyś funtów, ale MIESIĘCZNIE! Ozil zarabia 3 mln Ł rocznie, to myślicie, że taki Sahin będzie miał więcej ? :)
Obrazek
furja86

Post autor: furja86 »

z waszej to kieszeni idzie, po co się spieracie.
micki

Post autor: micki »

Justicefor96 pisze:A jemu się matmy karzesz uczyć...
:-)

Jeden lepszy od drugiego. Nie wiem czemu czesc osob krytykuje innych w taki pogardliwy sposob, samemu wypisujac jeszcze wieksze bzdury. A co do Sahina - tak, podobno w Realu zarabia okolo 2.5 mln euro rocznie, a doniesienia o 115 tys. funtow tygodniowo to pomylka wynikajaca z tego, ze tam podaje sie zarobki miesieczne, a nie tygodniowe.
Fryzbi

Post autor: Fryzbi »

Dalomor pisze: To pokazuje w jakie bagno wprowadził nas Dalglish z Commolim.
Joe Cole'a kontraktował Roy Hodgson na początku swojej przygody z Liverpoolem. Sytuacja była niemal identyczna - walka o jego podpis toczyła się między Arsenalem, a nami. Skończyło się również tak samo - Wenger odpuścił, bo warunki Joe były co najmniej śmieszne. Za takiego wypaleńca płacić tyle hajsu tygodniowo to jedna wielka pomyłka. Mam nadzieję, że w tym przypadku to Liverpool wyjdzie na dobre.
MatiBorek
Kontakt:

Post autor: MatiBorek »

Rozumiem, że paru z nas może się wydawać, że nie przystoi takiemu klubowi, jak Liverpool ogrywać komuś obcemu zawodnika. Rozumiem, że paru z nas może uważać to jako policzek, jako zejście na niższy poziom. Ale co jest większym uchybieniem - kupować klasę słabszych wyrobników i kończyć z nimi sezony w środku tabeli, czy wziąć chłopa z klasą z innego klubu, tylko na rok, ale dla konkretnego celu i w końcu poprawić ten wynik sportowy? Dla mnie sprawa jest oczywista, a sam transfer jest jednym wielkim plusem booooo:

- W końcu mamy tutaj jakieś nazwisko z porządnego klubu, wizerunkowo bardzo dobrze
- Nikt nie zakwestionuje jego umiejętności, a już na pewno nie Adam czy Spearing
- W środku pola mamy teraz 4 graczy dużego kalibru na 3 wolne miejsca, jeden zostanie na ławce, jeśli BR nie pociśnie Stevena do przodu. Więc jeśli trzeba będzie odmieniać losy meczu, to lepiej żeby odmieniał je ktoś z czwórki Gerrrard, Allen, Lucas, Sahin, niż Adam czy Spearing...
- Jak się nie sprawdzi, to nie będziemy płakać,
- Jak mu się spodoba, jak Henry sypnie kasą, to zawsze jest szansa, żeby powalczyć o niego w następe lato,
- Jakby miał opcję wykupu, a my byśmy chcieli z niej skorzystać, ale sam Sahin wolałby wrócić do Realu, to czulibyśmy się jak wyruchany pies na deszczu
- Mamy szansę pokazać, że Liverpool wciąż jest klubem, który może być przystanią dla gwiazd futbolu
- Jak swoją postawą przyczyni się do wywalczenia LM 13/14 i wróci do Madrytu, to miło się pożegnamy, a w przyszłym roku sprowadzimy innych dobrych graczy
Zablokowany