Nuri Şahin

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

endless

Re: Nuri Şahin

Post autor: endless »

Największym plusem tej transakcji jest to, że na pewno nam nie zaszkodzi. Szczerze wątpię, żeby został z nami dłużej niż przez ten sezon, bo zdaje się, że go tam w Realu bardzo mocno przymierzają na następcę Alonso, ale to się jeszcze wszystko okaże. Swoją drogą strasznie miło się czyta, że Xabi mówił Sahinowi, że Anfield to najlepszy stadion na świecie. Powodzenia w Liverpoolu Nuri!

HappyBlancik

Post autor: HappyBlancik »

Wreście ! SAGA Z SAHINEM ZAKOŃCZONA NA NASZĄ KORZYŚĆ!

Mega się cieszę. Myślę, że Alonso oraz Mourinho maczali w tym palce.
Trzymam kciuki za tego pana. Mam nadzieję, że da sobie radę i spodoba mu się u nas na tyle, aby pozostał z nami na parę latek.

Powodzenia, nasz Turku. ; )

E : zmazywałem coś i nie widziałem, ze i to mi zmazało. sorry.
Ostatnio zmieniony 25 sie 2012, o 23:50 przez HappyBlancik, łącznie zmieniany 1 raz.
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.

kuba07

Post autor: kuba07 »

http://www.youtube.com/watch?v=sVIcXRKH ... r_embedded

Alonso odegrał kapitalną rolę przy tym transferze :)
„You don't choose to be Liverpool fan. You get chosen!”.

Awatar użytkownika
sijdn

Post autor: sijdn »

HappyBlancik pisze:Wreście ! SAGA Z SAHINEM ZAKOŃCZONA NA NASZĄ KORZYŚĆ!

mega się cieszę. Myślę, że Alonso oraz Mourinho macza
Trzymam kciuki za tego pana. Mam nadzieję, że da sobie radę u mu się spodoba u nas na tyle, aby pozostał z nami na parę latek.

Myślę, że już jutro jak nasz nowy nabytek Nuri Sahin zasiądzie na trybunach Anfield Road i usłyszy You'll Never Walk Alone jak śpiewają kibice to od razu mu się spodoba u nas w Liverpoolu i przekona się kto ma najlepszych kibiców na świecie.
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu - Bill Shankly

RemigiouLFC

Post autor: RemigiouLFC »

Trzymam kciuki za tego pana. Mam nadzieję, że da sobie radę u mu się spodoba u nas na tyle, aby pozostał z nami na parę latek.

Jeden z najbardziej kuriozalnych postów
Masz pojęcie co to gramatyka?

PS. Jest opcja wydłużenia wypożyczenia?
Obrazek

Kemot

Post autor: Kemot »

Świetny ruch z naszej strony. Uważam, że lepiej mieć takie Sahina na rok niż męczyć się z Adamem, czy Spearingiem przez kilka lat. Chociaż kto wie, może jak dobrze nam pójdzie w obecnej kampanii to Nuri'emu zachce się zostać na Anfield na kolejne lata. :roll:

Jestem tylko ciekawa jak teraz Brendan ustawi nasz zespół, bo przecież nie po to tak walczyliśmy o Turka, żeby posadzić go na ławce, a po za tym Gerrard i Lucas muszą grać z urzędu. Allen kosztował nie mało także myślę, że Steven pójdzie na szpicę, ale taką inną szpicę. Chociażby będzie pełnić taką funkcję jak Fabregas na Euro, coś w tym stylu - ja to tak widzę.

Nasza nowa czwóreczka musi wypalić, jeśli będzie grać tak jak w Niemczech to fani znów będą śpiewać o najlepszej pomocy świata. :)
"We're never gonna stop."

Awatar użytkownika
Justicefor96

Post autor: Justicefor96 »

RemigiouLFC pisze:

Jeden z najbardziej kuriozalnych postów
Masz pojęcie co to gramatyka?

PS. Jest opcja wydłużenia wypożyczenia?
Nie ma nic oficjalnego, może Mourinho i Rodgers zawarli coś z gatunku dżentelmeńskiej umowy, jako starzy kumple, ale nic poza tym.
''If you can't support us when we lose or draw, don't support us when we win.'' - Bill Shankly

Awatar użytkownika
Mateusz22

Post autor: Mateusz22 »

sijdn pisze:

Myślę, że już jutro jak nasz nowy nabytek Nuri Sahin zasiądzie na trybunach Anfield Road i usłyszy You'll Never Walk Alone jak śpiewają kibice to od razu mu się spodoba u nas w Liverpoolu i przekona się kto ma najlepszych kibiców na świecie.
Chciałem zaznaczyć ze Sahin zna You wilk never walk alone śpiewane przez kibiców Borusii Dortmund oczywiście teraz usłyszy to najlepsze :D .Jeżeli atmosfera stadionu w Dortmundzie mu się podobała to Anfield będzie również dobrze się czul :)
- Nie uważam, że musisz być w 100 procentach zdrowy, by grać. Muszę być w 100 procentach kontuzjowany, żeby nie grać. - J.Carragher

pietras

Post autor: pietras »

Tak jak nie lubię tego typu żarcia tak po udanej grze Sahina zamówię i zjem na jego cześć kebaba - niech wie, że kibic LFC wiele zniesie dla dobra swojej drużyny

Dobry ruch z naszej strony jeśli jego forma będzie przypominała tą z BVB. Chłopak ma umiejętności tak duże, że nawet będąc w słabszej formie może dać drużynie więcej niż Adam ale nie możemy się tym zachwycać tylko musimy oczekiwać gry na wysokim poziomie.

Sporów forumowiczów o pieniądze nie rozumiem, za taką kasę tego typu zawodnika nie pozyskamy więc póki co cieszmy się z "najemnika" licząc, że stanie się trwałą historią po dobrej grze

Machel

Post autor: Machel »

Krótko.

Skill tego gościa zjada i wypluwa połowę naszych piłkarzy bez zbędnego popijania. Nie interesuje mnie to jak go sprowadziliśmy. O ile zachowa się jak profesjonalista i będzie dawał z siebie wszystko, zyskaliśmy światowej klasy pomocnika.
Obrazek

Awatar użytkownika
dawid93LFC

Post autor: dawid93LFC »

Wiem że głupie pytanie ale czy jest jakaś szansa na to że zagra dziś z City? :)

E:
Ok, dzięki.
Ostatnio zmieniony 26 sie 2012, o 12:36 przez dawid93LFC, łącznie zmieniany 1 raz.
You'll Never Walk Alone!

Damian

Post autor: Damian »

dawid93LFC pisze:Wiem że głupie pytanie ale czy jest jakaś szansa na to że zagra dziś z City? :)
Nie.

Awatar użytkownika
LookAss

Post autor: LookAss »

http://lfc.pl/47421/wywiad-z-sahinem

"Nie mogę się doczekać, aby obejrzeć na żywo jutrzejszy mecz."

Zgaduję, że to znaczy "nie" :)
Obrazek

koornel

Post autor: koornel »

Hi Friends! I am very happy 2 Join Liverpool FC! Great atmosphere today at Anfield, looking forward 2 play there! #YNWA
Pierwsze słowa Sahina będąc zawodnikiem Liverpoolu na twitterze i facebooku :)
Obrazek
- Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy. - Pepe Reina

Who The Fuck is Fernando Torres?

RemigiouLFC

Post autor: RemigiouLFC »

... Dzień wcześniej [Sahin] podpisał umowę z The Reds ( roczne wypożyczenie z opcją wykupu z Realu Madryt)
Przegląd Sportowy, 27. 08. 12
To jak jest w końcu? A jeśli to prawda to za ile?
Obrazek

Zablokowany