Nuri Şahin

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Justicefor96

Re: Nuri Şahin

Post autor: Justicefor96 »

Fryzbi pisze:
Dalomor pisze: To pokazuje w jakie bagno wprowadził nas Dalglish z Commolim.
Joe Cole'a kontraktował Roy Hodgson na początku swojej przygody z Liverpoolem. Sytuacja była niemal identyczna - walka o jego podpis toczyła się między Arsenalem, a nami. Skończyło się również tak samo - Wenger odpuścił, bo warunki Joe były co najmniej śmieszne. Za takiego wypaleńca płacić tyle hajsu tygodniowo to jedna wielka pomyłka. Mam nadzieję, że w tym przypadku to Liverpool wyjdzie na dobre.
Też jesteś w błędzie, ale odrobinę bliżej prawdy. Za Dżokola odpowiedzialny jest tylko i wyłącznie Christian Purslow.
EDIT:@wow1892, jeżeli już każesz komuś poćwiczyć język polski, to sprawdź przedtem różnicę pomiędzy okupywać, a okupować.
Pozdrawiam, koniec Offtopa z mojej strony.
Ostatnio zmieniony 25 sie 2012, o 21:33 przez Justicefor96, łącznie zmieniany 2 razy.
''If you can't support us when we lose or draw, don't support us when we win.'' - Bill Shankly

Awatar użytkownika
wow1892

Post autor: wow1892 »

Justicefor96 pisze:
Dalomor pisze:
pele949 pisze:sahin w realu zarabia 2mlnE rocznie wiec nie płaczcie już.
hahaha Rozbawiłeś mnie teraz. Radziłbym powtórzyć matmę.
Co do Sahina uważam, że jest wart tego żeby płacic mu około 80tys tygodniowo. Dla porównania Joe Cole zarabia 100tys. To pokazuje w jakie bagno wprowadził nas Dalglish z Commolim.
A jemu się matmy karzesz uczyć...
A Ty byś mógł poćwiczyć polski.
A co do samego Sahina to jestem zadowolony z wypożyczenia. Jeśli się sprawdzi - a mam nadzieję, że tak będzie - to warto go wykupić, nawet za te 14 mln. Tylko ciekawi mnie teraz jak Brendan ustawi, bardzo silną zresztą, linię pomocy. Myślę, że wystąpią tam częste rotacje, ale podstawową trójkę tworzyć będą Gerrard, Lucas i właśnie Sahin. Nieraz jeden z dwójki Allen-Nuri zostanie zmuszony okupywać pozycję DP.
Obrazek

bugi

Post autor: bugi »

Też jestem zdania jak MatiBorek że głośne nazwisko nam się teraz przyda. Wypożyczenie to w sumie idealna opcja. Przydałby się jeszcze jakiś napastnik oczywiśie też wypożyczenie bo kasy to my na kogoś porządnego raczej nie mamy.
Słabszy od Adama, Cole'a czy Spearinga to on nie będzie na pewno.
Obrazek

Raine

Post autor: Raine »

Wracając jeszcze do wynagrodzenia Sahina - Nuri z tego co wiem zarabia w Realu 2,8-3 mln euro rocznie, co w przeliczeniu na funty daje 2,2-2,4 mln. Prawdopodobnie Liverpool będzie pokrywał 70% jego wynagrodzenia, czyli u nas przez rok pracy zarobi 1,5-1,7 mln funtów.

Ciekawe ile ostatecznie zapłacimy Realowi za samo wypożyczenie Sahina. Niewykluczone, że cały koszt pobytu Nuriego w Liverpoolu zamknie się w 5 mln funtów. Byłoby świetnie.

Awatar użytkownika
hoster1

Post autor: hoster1 »

Jeżeli stać nas na utrzymanie takiego zawodnika to będzie z niego pożytek. Takie coś zawsze się sprawdza wystarczy popatrzeć na Teveza, Adebayora czy inne wypożyczane gwiazdy. Oby i tym razem tak było.

Z tego co pamiętam był wypożyczony z WHU do United tak jak Mascherano do nas :) Tak mi się wydaje przynajmniej.
Ostatnio zmieniony 25 sie 2012, o 21:54 przez hoster1, łącznie zmieniany 1 raz.

hulus
Kontakt:

Post autor: hulus »

hoster1 pisze:Jeżeli stać nas na utrzymanie takiego zawodnika to będzie z niego pożytek. Takie coś zawsze się sprawdza wystarczy popatrzeć na Teveza, Adebayora czy inne wypożyczane gwiazdy. Oby i tym razem tak było.
A gdzie na wypożyczeniu był Tevez?

Zamiast się cieszyć, że pokonaliśmy Arsenal w walce o Nuriego i mamy naprawdę klasowego zawodnika na rok to tu się głównie rozmawia o pieniądzach. Dobry zawodnik zasługuje na dobrą pensję.

Awatar użytkownika
sijdn

Post autor: sijdn »

Czy jutro będą testy medyczne naszego nowego nabytku?

E: Ok, dzięki za informację Intel. Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 25 sie 2012, o 21:59 przez sijdn, łącznie zmieniany 1 raz.
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu - Bill Shankly

Intel

Post autor: Intel »

niektóre źródła podają, że prezentacja odbędzie się na Anfield bezpośrednio przed meczem z MCFC, na oczach kibiców, co może oznaczać, że na testy i zdjęcia musimy zaczekać do jutra.

hulus
Kontakt:

Post autor: hulus »

Za moment potwierdzenie transferu, więc już wszystko załatwione. Niby czemu miałoby nie być skoro klub potwierdził transakcję a testy nie trwają cały dzień. Więcej czasu zajmuje pewnie przygotowanie 10 faktów, wywiadów, zdjęć, itp.

Tibro

Post autor: Tibro »

elug

Post autor: elug »

No i zagra z czwóreczką, mam nadzieję że będzie jeszcze lepszy od Raula!
Obrazek

"At the end of a storm is a golden sky"

xabi

Post autor: xabi »

To akurat wcale jakimś wielkim wyczynem by nie było. Gość ma nas ciągnąc do przodu, a nie być zwykłym, solidnym pomocnikiem.

koornel

Post autor: koornel »

Obrazek
- Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy. - Pepe Reina

Who The Fuck is Fernando Torres?

Raine

Post autor: Raine »

nurisahin05 - jakby ktoś chciał śledzić Sahina na twitterze. Autentyczność konta potwierdza James Carroll, który jest dziennikarzem oficjalnej strony klubu i jednocześnie jedynym Carrollem, z którego Liverpool ma pożytek.

Awatar użytkownika
Justicefor96

Post autor: Justicefor96 »

Rok temu ten chłopak był uznany najlepszym graczem Bundesligi sezonu 2010/2011 (wg. Kickera). To już powinno za niego przemawiać. Moim zdaniem to świetny ruch z naszej strony. Pokazujemy, że mimo braku Ligi Mistrzów już przez 3 sezon nadal potrafimy ściągać takich piłkarzy jak on.

Jedni mogą powiedzieć, że to tylko wypożyczenie i nie ma się czym podniecać. Może rzeczywiście tak jest, ale jeżeli Nuri przez ten rok zagra na swoim wysokim poziomie, a przy okazji pomoże nam w ugraniu czegoś, a po roku wróci do Realu to mu podziękuje za wszystko, zrozumiem decyzję i będę życzył powodzenia.

Szczerze powiem, że od przyjścia Suareza nikogo nie jestem tak pewny jak Sahina. Niech mu się tutaj spodoba, pokaże co potrafi i zostanie z nami dłużej niż ten rok.
''If you can't support us when we lose or draw, don't support us when we win.'' - Bill Shankly

Zablokowany