Raheem Sterling

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
sijdn

Re: Raheem Sterling

Post autor: sijdn »

Dokładnie, ja chciałbym zobaczyć Osamę w dzisiejszym meczu przeciwko Manchesterowi City. Osama wydaje mi się, że jest bardzo dobrze przygotowany do meczu i według mnie dałby więcej z przodu niż Downing czy Sterling. Co do Sterlinga to ja bym go dał na ławkę rezerwowych. Sterling jest jeszcze troszkę za słaby fizycznie i psychicznie na takiego rywala jakim jest mistrz Anglii. Ja chciałbym osobiście zobaczyć Osamę a tak w 70min. - 75min. chciałbym, żeby jednak Sterling pokazał się ale nie w pierwszym składzie. 70min. - 75min. może wejść.

Popieram słowa Lfciorek. Jak Sterling trafi na pojedynek z takim Richardsem i na niego wleci to Richards go do ziemi wgniecie. Chyba, że nasz siedemnastoletni Raheem jakoś go przedrybluje ale jednak wciąż myślę, że Sterling na ławkę rezerwowych a do pierwszego składu Osama.

Liczę na korzystny wynik. Wystarczy skromne 1:0

YOU'LL NEVER WALK ALONE !
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu - Bill Shankly

Awatar użytkownika
Sumo
Kontakt:

Post autor: Sumo »

Widzę, że wszyscy ten mit o przygotowaniu fizycznym powtarzają, tylko sęk w tym, że Raheem nie ma za zadanie przepychać się z cięższymi o 20 kg obrońcami. Szybkość i technikę ma znakomitą, kondycyjnie z Hearts również wyglądał bardzo dobrze, do tego świetnie grał pressingiem, wypracowując choćby setkę Boriniemu.
Sztab szkoleniowy powinien jedynie dbać o to, żeby z młodziaka nie zrobić przedwcześnie kaleki, jak niegdyś z Owena. Częściej powinien grać Osama na przestrzeni całego sezonu, teraz jednak najwyraźniej trener uznał, że jeszcze nie jest gotowy po tak krótkim treningu z drużyną. Formę Downinga chyba każdy widział.

Awatar użytkownika
dominic
Kontakt:

Post autor: dominic »

sijdn pisze:Dokładnie, ja chciałbym zobaczyć Osamę w dzisiejszym meczu przeciwko Manchesterowi City. Osama wydaje mi się, że jest bardzo dobrze przygotowany do meczu
Osama jest przygotowany? Wręcz przeciwnie, powiedziałbym, że nie jest wcale przygotowany - sam Rodgers zresztą mówił, że chłop musi się najpierw trochę zaaklimatyzować i dostanie na to czas. Nie mam pojęcia na jakiej podstawie liczycie, że zagra od pierwszych minut w tak ważnym meczu. Ławka to max.

A skąd to info, że Sterling ruszy do boju od 1 minuty?
!!!

Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Post autor: polik »

Lfciorek pisze: Taaak... Tyle, że Nathan Dyer ma 25 lat, pełny sezon gry w Premier League, a także parę ładnych lat w niższych klasach rozgrywkowych, gdzie gra się sporo fizycznie i gość już jest obcykany. A Sterling? On nawet nie ma występu od pierwszej minuty w angielskiej ekstraklasie. :dry:
W tym momencie nie liczy się kto ma jakie warunki czy ile ma lat. Grać będzie ten kto w danym meczu może dać więcej drużynie. Jeżeli Brendan uważa, że Sterling będzie bardziej przydatny od Downinga czy Boriniego to należy tą decyzje zaakceptować i pogratulować mu odwagi w stawianiu na młodych graczy.
Jeśli uważasz że klub który nie boi się postawić na młodych nisko upada to gratuluje.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "

impiii

Post autor: impiii »

@dominic. dom campbell - ten pan zamieścił to na swoim twitterze, przeczytane na RAWKu.
W życiu trzeba być przygotowanym na wszystko. Każdy dzień jest moim nauczycielem.

Awatar użytkownika
Mateusz22

Post autor: Mateusz22 »

Panowie poczekajmy na oficjalne info i wtedy otworzymy dyskusje bo tak może się okazać ze gadamy o niczym
- Nie uważam, że musisz być w 100 procentach zdrowy, by grać. Muszę być w 100 procentach kontuzjowany, żeby nie grać. - J.Carragher

era
Kontakt:

Post autor: era »

Sumo pisze:Widzę, że wszyscy ten mit o przygotowaniu fizycznym powtarzają, tylko sęk w tym, że Raheem nie ma za zadanie przepychać się z cięższymi o 20 kg obrońcami. Szybkość i technikę ma znakomitą, kondycyjnie z Hearts również wyglądał bardzo dobrze, do tego świetnie grał pressingiem, wypracowując choćby setkę Boriniemu.
Sztab szkoleniowy powinien jedynie dbać o to, żeby z młodziaka nie zrobić przedwcześnie kaleki, jak niegdyś z Owena. Częściej powinien grać Osama na przestrzeni całego sezonu, teraz jednak najwyraźniej trener uznał, że jeszcze nie jest gotowy po tak krótkim treningu z drużyną. Formę Downinga chyba każdy widział.
Dokładnie. To wygląda trochę tak jakby 'Liverpool kupuje Messiego', a reakcja fanów: 'za słaby fizycznie'. No bez jaj. A na cholerę mu ta fizyczność? Z resztą ta cała 'angielska gra siłowa' to jest grana w Stoke, West Ham, Championship i ligach niżej... A tak to już w zasadzie przeszłość powtarzana przez pseudoekspertów.

miloLFC

Post autor: miloLFC »

Od zeszłego roku jęczeliście za Sterlingiem i jechaliście po Kennym że nie daje go nawet na ławke a gdy teraz Brendan pokazuje że ma jaja i chce dać mu szanse z poważnym rywalem to zaczyna się szum. Kto był najbardziej wyróżniającym się graczem w meczu z Hearts? Sterling więc tym bardziej należy mu się szansa. Poza tym gadki o tym że jest za slaby fizycznie są dla mnie bezsensowne wytłumaczenie świadczące o braku racjonalnych argumentów.

Awatar użytkownika
Bouzami

Post autor: Bouzami »

Na tą chwilę Raheem nie jest już tylko młodzikiem ogrywającym się i cierpliwie czekającym na swoją szansę.
Sterling odważnie walczy juz o I skład, na pewno dotychczas pokazał się z lepszej strony niż Downing, a myslę, że może być także konkurencyjny dla Osamy i Boriniego.
Ciekawe czy dzisiaj dostanie szansę na grę z City. Jeżeli pokaże sie z dobrej strony przeciwko chyba najlepszej parze stoperów w Anglii: Lescott-Kompany to może już na dobre odesłać Downinga na ławę i zadomowić się w I składzie.
Od dłuższego czasu śledzę karierę Raheema: jak w młodzikach strzelił raz 5 goli. Już w zeszłym sezonie wszedł kilka razy z ławki rezerwowych i pokazał się z dobrej strony. Mam nadzieje, że w tym sezonie jego forma już całkiem wystrzeli, ze wszystkich młodych graczy on zdaje roziwjać się najdynamiczniej i być najbliżej I składu.
RED - it's the color of passion
RED - it was love at first sight
And RED when I turn out the light
RED gets me high as a kite
And I think everything is going to be all right!

Awatar użytkownika
kam15
Kontakt:

Post autor: kam15 »

miloLFC pisze:Od zeszłego roku jęczeliście za Sterlingiem i jechaliście po Kennym że nie daje go nawet na ławke a gdy teraz Brendan pokazuje że ma jaja i chce dać mu szanse z poważnym rywalem to zaczyna się szum. Kto był najbardziej wyróżniającym się graczem w meczu z Hearts? Sterling więc tym bardziej należy mu się szansa. Poza tym gadki o tym że jest za slaby fizycznie są dla mnie bezsensowne wytłumaczenie świadczące o braku racjonalnych argumentów.
+, nic dodac nic ujac.

Sterling zaprezentowal sie lepiej podczas pierwszego meczu od pierwszej minuty o stawke lepiej niz Downing przez caly sezon...Prawie mial asyste(do teraz nie wiem jak Borini nie trafil tej pilki), szarpal, wracal, pomagal....a przede wszystkim grał tak jak od niego wymagał boss - a ze wywiazal sie z obowiazku jak pownien to zdobyl zaufanie i bedzie gral zamiast
-nastu milionow funtow z poprzedniego sezonu.
Zespol mamy odmlodzony, tego chcieli wlasciciele, nie pozbylismy sie nikogo wartosciowego z 1 zespolu(chociaz Dirka mi szkoda, naprawde), teraz tylko jeszcze upchnac tych ktorzy sa niepotrzebi a kazdy z osobna kasuje tyle ile dostaja zawodnicy z akademii i zacznie to wszystko lepiej wygladac... Barcelona tez zaczynala od takich grajków.
A komu na skrzydle potrzebny gracz ktory przepycha cala lige? Suarez krecil jak chcial graczami United po przyjsciu do klubu i nie tylko nimi ale cala liga i jakos nikt nie uwaza ze jak na napastnika ktorym on dzisiaj bedzie zapewne jest zbyt wątły.
Fajnie by bylo jakby Raheem zagral fajny mecz dzis, napewno nie dostanie 90 minut ale mam nadzieje ze odplaci sie Brendanowi za zaufanie ktorym go obdarzyl

Cha3ek

Post autor: Cha3ek »

Panowie (i Panie) - jestem absolutnie za wprowadzeniem Raheema do gry. Jednak jeśli ktoś grał choć na podwórku z kolegami sporo w piłkę to wie, że jak się jest takim chudziutkim to nie przeszkadza w dobrej grze. Zaczyna przeszkadzać, jak silny obrońca umyśli sobie wejść barkiem. Można uciec, nawet może się dużo nie stać, jednak o kontuzję nietrudno i musimy pamiętać, że Piłka Nożna to jest jednak sport kontaktowy.

Sterling u nas musi być traktowany jak Di Maria w Realu: gatunek zagrożony wyginięciem. Jest zbyt cenny by go narażać. Powoli go pokazać w Premier League, a za rok niech wypożyczy go jakiś beniaminek :).

ziaja

Post autor: ziaja »

Jeśli stawia na Sterlinga to oznacza, że jest już lepszy od Downinga i gotowy do gry.
Messi też grywał w pierwszym jak miał 17 lat, Rooney też i wiele, wiele innych świetnych piłkarzy
Obrazek

jarek922

Post autor: jarek922 »

Bardzo dobrze, że rozpocznie dzisiaj w wyjściowym składzie ;) Mam nadzieję, że sobie dobrze poradzi z presją i zaprezentuje korzystnie, jednocześnie zaskakując City ;)

kaszkin

Post autor: kaszkin »

Jeśli Assaidi nie mógł zagrać to bardzo się cieszę, że wyjdzie Raheem zamiast Downinga. Na tego gościa już naprawdę nie mogę patrzeć, to co on wyprawia w głowie się nie mieści. Może i nasz młodzian nie jest w pełni przygotowany fizycznie na starcia z takimi zawodnikami, ale teoretycznie Silva, Aguero i reszta też powinni nie mieć szans. A jednak grają genialnie.. Inna sprawa, że gorzej niż Downing na pewno nie zagra. Trzymam kciuki za Ciebie Raheem! :)

Awatar użytkownika
sijdn

Post autor: sijdn »

Raheem Sterling nasza młodziutka 17 letnia gwiazda w wyjściowej XI na mecz z Manchesterem City. Uważam, że decyzja podjęta przed Brendana Rodgersa jest dobra niż miałbym oglądać Downing'a schodzącego bez przerwy do lewej nogi i podaniem do środka lub wrzutą w pole karne. Raheem Sterling szarpnie bokiem i powinien sprawić dużo kłopotów obrońcom Manchesteru City.

Trzymam za Ciebie kciuki Raheem i życzę powodzenia.

YOU'LL NEVER WALK ALONE !
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu - Bill Shankly

Zablokowany