Raheem Sterling

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
AustralianMagic

Raheem Sterling

Post autor: AustralianMagic »

Uważam, że skoro debiut ma już za sobą to warto by założyć temat :)

Chłopak to by chyba nawet Suareza odstawił w sprincie na 100m daleko za sobą. To jest typ gracza jakiego nam brakuje. Szybki, dynamiczny i lubiący kiwać. Już w pierwszej akcji minął dwóch zawodników Wigan. Dopiero 17 lat a już pokazuje jak powinno się prowadzić drybling.

Oczekuję, że do końca sezonu będzie wchodził z ławki, a może nawet jeden mecz zacznie w pierwszym składzie.

owsiej

Re: Raheem Sterling

Post autor: owsiej »

On zrobił więcej w 10min niż Kuyt z Downingiem we dwójkę przez cały mecz.

Awatar użytkownika
Zyska

Post autor: Zyska »

Aż Suareza? Przeciez jego nawet dziadek Distin wyprzedza.
Sterling rozegrał dzis 10 minut i licze na wecej
Obrazek

Alexandre

Post autor: Alexandre »

Sterlingowi udało się w jednym meczu to co nie udaje się Downingowi w całym sezonie chodzi o minięcie kilku graczy. :D
Widać,że chłopakowi się chce czego nie można powiedzieć o starszych kolegach.Liczę,że Kenny nadal będzie dawał mu szanse.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sparrow

Post autor: Sparrow »

Zgadzam się w 100% z przedmówcą ;) Podobało mi się jego zejście do środka no i gdyby wtedy Skrtel nie zaspał to kto wie ;)
Nie bał się pokiwać i to mi się podobało + szybkość ;D
Liczę, że następnym razem szybciej wejdzie bo to ile grał to zbyt mało, dla mnie był lepszy na pewno przez ten czas niż Hendo i Downing;)

Awatar użytkownika
Mand

Post autor: Mand »

Ładnie zagrał, ale trzeba pamiętać co zrobiono z Shelvey'em po meczu bodajże z AV.
Obrazek

LiveFan

Post autor: LiveFan »

Raheem zrobił na mnie spore wrażenie. W tym roku nie jest jeszcze gotowy fizycznie na pełne mecze, ale myślę że w 2012/2013 od czasu do czasu mógł by wejść w podstawie. Skrzydła Sterling-Hoilett :roll: :roll: marzenie

ziaja

Post autor: ziaja »

Pokazał więcej w 10 minut niż Henderson przez cały sezon gry na skrzydle

Za 3 lata będzie zawodnikiem podstawowej XI , może dać nam czego nie mieliśmy na skrzydle od lat , niesamowitą szybkość nie gorszą od Lennona czy też Wallcot'a .

Teraz jest dla niego za wcześnie ponieważ nie jest fizycznie przygotowany jeszcze jest w fazie dojrzewania .

Gdy zawodnik wcześnie zacznie grywać to jest duże prawdopodobieństwo ,narażenia na kontuzje np : Pato (jako nastolatek był pierwszym napastnikiem Milanu , teraz więcej leczy się niż gra ), Torres (w wieku 18 lat był już kapitanem Atletico) później dużo kontuzji , Wilshere (najbardziej eksplatowany zawodnik Arsenalu z zeszłego sezonu w ty sezonie przez kontuzje nie grał ani razu ).
Ostatnio zmieniony 24 mar 2012, o 19:25 przez ziaja, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

koornel

Post autor: koornel »

Ludzie ja rozumiem ekscytacje (za duże słowo) Sterlingiem, mi on też się dzisiaj podobał, ale jest kilka czynników, które pozwolą bądź nie na gre w pierwszym składzie. Chłopak nie jest pewnie gotowy na 45 min, więc nie podniecajmy się tak wstawianiem 17 latka do pierwszej jedenastki z marszu, po rozegraniu 10 min.

Co nie zmienia faktu, że dzisiaj pokazał się z dobrej strony i można śmiało powiedzieć, że papiery na grę to on ma.
Obrazek
- Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy. - Pepe Reina

Who The Fuck is Fernando Torres?

micki

Post autor: micki »

Maly OT:
AustralianMagic pisze:Chłopak to by chyba nawet Suareza odstawił w sprincie na 100m daleko za sobą.
Skad wzial sie mit o nadzwyczajnej szybkosci Suareza? Uwazam, ze to genialny pilkarz, ale akurat szybkoscia sie nie wyroznia...

Awatar użytkownika
Gun

Post autor: Gun »

Patrzcie, zwolennicy Hendersonów, tak wygląda piłkarz, który ma potencjał: szybki, odważny, inteligentny. Więcej młodych, Panie Dalglish!
Obrazek
W Liverpoolu nigdy nie zaakceptujemy drugiej jakości.

Awatar użytkownika
AustralianMagic

Post autor: AustralianMagic »

micki pisze:Maly OT:
AustralianMagic pisze:Chłopak to by chyba nawet Suareza odstawił w sprincie na 100m daleko za sobą.
Skad wzial sie mit o nadzwyczajnej szybkosci Suareza? Uwazam, ze to genialny pilkarz, ale akurat szybkoscia sie nie wyroznia...
Może i nie wyróżnia się szybkością w lidze, ale u nas chyba tak, bo jaką ma konkurencję? Carroll, Henderson, Kuyt, Gerrard, Spearing, Lucas? Chyba tylko Enrique jest od niego szybszy, nie wiem jak Bellamy.

Awatar użytkownika
Kostuch

Post autor: Kostuch »

Z tym, że przyćmił Downinga to przesadzacie. Downing to piłkarz któremu trzeba przywalić. Ale Sterling ciekawie zagrał i też mnie zaskoczyła jego szybkość. Ja bym spróbował go wstawić na skrzydła razem z Downingiem może coś by się działo na bokach boiska.
Ale ogólnie spory plus w moich oczach dla tego gracza.

Tibro

Post autor: Tibro »

Ja narazie nie spodziewam sie wiecej niz 10cio minutowek dla Rahima. Chlopak jest strasznie drobny i nawet przy niewiele starszym Oxlade wyglada jak dziecko. Lepiej obchodzic sie z nim jak z jakiem, niz mialby podzielic los wiekszosci mlodzikow, ktorzy weszli z marszu do pierwszych skladow jak Wilshare, Cleverly, Ramsey i inni.

Kemot

Post autor: Kemot »

Super! Bardzo mi się ten chłopak podoba, taki niepozorny. Bardzo dobry debiut, pokazał, że jest świetnym skrzydłowym, którego potrzebujemy w tej chwili jak tlenu, bo Downing zawodzi.
Czekam na więcej, wiadomo, że pierwszy skład niemożliwe, ale niech wchodzi z ławki w każdym spotkaniu, a co, niech się ogrywa.
Widać u Sterlinga potencjał, to będzie przyszłość angielskiej piłki. :badhappy:
"We're never gonna stop."

Zablokowany