Stewart Downing

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Zablokowany
Awatar użytkownika
Piotrek
Redaktor

Re: Stewart Downing

Post autor: Piotrek »

prowadzimy 2:0, ale nie, trzeba cos skrytykowac...

bols pisze:Czyli dobry wynik usprawiedliwia kolejny słaby mecz Downinga?
zamiast sie cieszyc z wyniku to narzekacie. jakby gral bellamy to byloby 4:0? daj spokoj... jak dalej tak bedzie gral downing to nie martw sie, kenny go zmieni
Ostatnio zmieniony 29 paź 2011, o 19:33 przez Piotrek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Justicefor96

Post autor: Justicefor96 »

pepe92 pisze:
Luis pisze:Jakim prawem Downing gra kosztem Bellamy'ego? Przecież Anglik jest ostatnio nie tyle słaby, co wręcz ŻENUJĄCY.
Trudno się z tym nie zgodzić ..od pierwszego meczu w barwach LFC nic jeszcze nie pokazał .
Ja się z tym nie zgodzę, początek miał całkiem niezły, a jego współpraca z Enrique układała się coraz lepiej. Dopiero od kilku meczy jego forma dołuje i póki co mam nadzieję, że to się odwróci.
''If you can't support us when we lose or draw, don't support us when we win.'' - Bill Shankly
Awatar użytkownika
Assassin

Post autor: Assassin »

Piotrek bardzo cieszy, że wygrywamy 2:0, szczególnie, że gola strzelił Carroll ;) ale prawda jest taka jak napisał Luis, Craig wręcz powinien grać w wyjściowym składzie. Wnosi znacznie więcej energii od Stewarta, a szkoda, bo liczyłem na zabójcze skrzydła Downing - Bellamy.
bols

Post autor: bols »

Piotrek pisze:prowadzimy 2:0, ale nie, trzeba cos skrytykowac...

Czyli dobry wynik usprawiedliwia kolejny słaby mecz Downinga? Nie wiem co ten zawodnik robi w pierwszym składzie kosztem Bellamyego, który ostatnio pokazywał się z dobrej strony.
Awatar użytkownika
liverpoolek

Post autor: liverpoolek »

Piotrek pisze:prowadzimy 2:0, ale nie, trzeba cos skrytykowac...
Oczywiście, jeżeli Downing znacząco wyróżnia się na tle drużyny, tyle że w negatywnym znaczeniu tego słowa.
Obrazek
Modlić się to pójść na spacer z Bogiem po to, by uzgodnić wspólne marzenia.
Pracuj w ciszy, niech sukcesy robią hałas.
DrGh0st

Post autor: DrGh0st »

Jak zwykle... tylko czekać, aż będzie kilka nowych stron narzekań, dokładnie jak ostatnio z Suarezem.

Przed nami kolejne 45 minut. Calm down...
"I wtedy Klopp rzekł:
Ty jesteś Virgil czyli opoka a na tej opoce zbuduje Liverpool mój, a przeciwnicy go nie przemogą."
Awatar użytkownika
Jazinho

Post autor: Jazinho »

Stewart chyba jakiegoś iPhona przy sobie ma i czyta niektóre wypowiedzi, bo błyskawicznie zareagował na krytyke. :wink: Przeklęty słupek ! :dry:
Awatar użytkownika
adamzary95

Post autor: adamzary95 »

Jazinho pisze:Stewart chyba jakiegoś iPhona przy sobie ma i czyta niektóre wypowiedzi, bo błyskawicznie zareagował na krytyke. :wink: Przeklęty słupek ! :dry:
To że strzelił w słupek to nie oznacza że zagrał lepiej.
Bardzo słaby mecz na nastepny mecz Bellamy za niego.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Jazinho

Post autor: Jazinho »

adamzary95 pisze:To że strzelił w słupek to nie oznacza że zagrał lepiej.
Nic takiego nie powiedziałem. :?

A co do dzisiejszego występu Syewarta to kiepsko mu idzie ostatnio. Jakoś nie może się odnaleźć na boisku. Nie miałbym nic przeciwko Bellamy'emu ze Swansea :wink:
koornel

Post autor: koornel »

Luis pisze:Jakim prawem Downing gra kosztem Bellamy'ego? Przecież Anglik jest ostatnio nie tyle słaby, co wręcz ŻENUJĄCY.
Może dlatego, że:

1) Jest jedynym naszym skrzydłowym (Bells typowym skrzydłowym nie jest).
2) Ktoś piłki na głowe Carrolla ze skrzydła musi posyłać, a że Stewart ma najlepszą wrzutke...
3) '' - Na pewno byłby bardziej zadowolony, gdyby grał częściej, ma jednak swoje lata i odpowiednio dysponujemy jego siłami.'' - Kenny Dalglish.

E:@ Bugi - wróżka mi powiedziała.
idiotyczne pytanie, idiotyczna odpowiedź, wybacz, ale ignoruje twoje posty.

E2: Ziom, naprawdę uważasz, że Downing ma słabą wrzutke?
Oglądałem kilkadziesiąt meczy z Downingiem i wyobraź sobie, że wywnioskowałem, że dysponuję bardzo dobrym dośrodkowaniem, zresztą udowodnił to kilka(naście) razy w barwach Liverpoolu.
Rzucasz słowa na wiatr, bo jak coś pisze to mam ku temu jakieś argumenty, które moją teze potwierdzają, ale ty chyba chciałeś coś mi udowodnić, szkoda, że słabo ci to wyszło.
Ostatnio zmieniony 29 paź 2011, o 21:23 przez koornel, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
- Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy. - Pepe Reina

Who The Fuck is Fernando Torres?
bugi

Post autor: bugi »

Tak z ciekawości zapytam, kolego wyżej - na jakiej podstawie twierdzisz że Downing ma najlepszą wrzutkę?
---
Chłopak ewidentnie nie ma formy, nie rozumiem dlaczego Kenny na niego stawia, z każdym meczem gra słabiej, myslę że powinien odpocząć

koornel
Odpowiedź na Twoim "wysokim" zresztą poziomie. Najpierw coś piszesz a potem nie potrafisz uzasadnić, uznajmy że nie było pytania.
Ostatnio zmieniony 29 paź 2011, o 21:18 przez bugi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Lfciorek

Post autor: Lfciorek »

Downing ewidentnie nie może sobie poradzić z presją. To samo moim zdaniem miał Adam ale po dwóch golach i coraz lepszej grze presja z niego zeszłą i gra swoje. Takiej sytuacji też potrzebuje Stewart. Musi strzelić gola lub zaliczyć kilka asyst. Wtedy uwierzy w siebie i poprawi swoją grą. Nie każdy ma taką pewność siebie jak Suarez, który od dosłownie pierwszego meczu stał się podporą naszej ofensywy.
Moim zdaniem na szansę oczywiście zasługuję Bellamy tylko nie wiem za bardzo kosztem kogo. Uważam, że wstawianie Hendersona na skrzydło jest zupełnie poronionym pomysłem, przyszłość tego chłopaka jest w środku pola i tam powinien dostawać szansę. Dlatego wydaję mi się, że naszą parę skrzydłowych powinni stanowić Downing z Bellamym. Właśnie tych panów chciałbym razem na placu gry ujrzeć ze Swansea. :)
Obrazek
"Honor to stroma wyspa bez brzegów, nie można na nią wrócić, gdy ją już się opuściło."

"Niech wiatr zawsze wieje ci w plecy, a słońce świeci w twarz. Niech skrzydła przeznaczenia zaniosą cię do nieba, byś zatańczył z gwiazdami. " - Fred Jung
Awatar użytkownika
gerrard21

Post autor: gerrard21 »

Tu sie musze zgodzic z wiekszoscia;Downing od kilku meczow gra coraz slabiej i nie rozumiem czemu ma gwarantowane miejsce w skladzie.Co na to Kuyt czy Maxi?golym okiem widac,ze Brytole maja lepiej.Mozna sie wkurzyc na ich miejscu,co?

LFCiorek dobrze prawi,Henderson tylko do srodka a nie na skrzydle.Mozna by tak sprobowac,czemu nie.Ma lepsze,celniejsze podania niz Adam.Priorytetem na zime powinien byc jakis dobry prawoskrzydlowy.Bo jak kiedys kulala lewa strona tak teraz prawa. :(
Co do Downinga.A moze to jednak nie jest grajek wysokiego formatu? 8)
Gdy go bralismy za 20 baniek pukalem sie w czolo,zobaczcie ile daje Mata Chelsea za podobna cene.
Awatar użytkownika
Justicefor96

Post autor: Justicefor96 »

gerrard21 pisze:Tu sie musze zgodzic z wiekszoscia;Downing od kilku meczow gra coraz slabiej i nie rozumiem czemu ma gwarantowane miejsce w skladzie.Co na to Kuyt czy Maxi?golym okiem widac,ze Brytole maja lepiej.Mozna sie wkurzyc na ich miejscu,co?

LFCiorek dobrze prawi,Henderson tylko do srodka a nie na skrzydle.Mozna by tak sprobowac,czemu nie.Ma lepsze,celniejsze podania niz Adam.Priorytetem na zime powinien byc jakis dobry prawoskrzydlowy.Bo jak kiedys kulala lewa strona tak teraz prawa. :(
Co do Downinga.A moze to jednak nie jest grajek wysokiego formatu? 8)
Gdy go bralismy za 20 baniek pukalem sie w czolo,zobaczcie ile daje Mata Chelsea za podobna cene.
Aguero też kosztował podobne pieniądze co Carroll, jednak w rachunku 4-5 letnim jest 2x droższy w 'utrzymaniu'.
Kenny daje szanse Downingowi bo w niego wierzy. Gdyby go odsunął w tym momencie od 1 składu do Stewart straciłby resztki pewności siebie. A ja powiem tylko to, co wiele razy już na tym forum powtarzałem. Cierpliwości.
''If you can't support us when we lose or draw, don't support us when we win.'' - Bill Shankly
Oskar

Post autor: Oskar »

Trzeba przyznać, że Downing rozczarowuję ostatnio, ale wynika to po prostu z jego słabszej dyspozycji, a nie braku umiejętności. Chłopak ma ogromny potencjał, co potwierdził na początku sezonu, kiedy grał naprawdę dobrze. W następnym spotkaniu zdecydowanie na szansę zasługuję Bellamy, który na tą chwilę jest dużo bardziej pożyteczny. Walijczyk nie ma może typowych cech skrzydłowego, ale jako schodzący napastnik prezentuję się kapitalnie.

Zgodzę się z przedmówcą, że potrzebna jest przede wszystkim cierpliwość, a po przerwie reprezentacyjnej obejrzymy nowego, lepszego Stewarta. W końcu ktoś musi wrzucać na łeb Andy'ego... :lol:
Zablokowany