Stewart Downing

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

hulus
Kontakt:

Re: Stewart Downing

Post autor: hulus »

InExtremista pisze:Nie uważam Downinga za słabego piłkarza, bądź słaby transfer. Uważam, że gdybyśmy spojrzeli trochę na kontynent znalazłaby się masa piłkarzy lepszych, tańszych i młodszych od Stewarta. Do wymienionych przez Ciebie grajków możnaby jeszcze dodac chocby Marko Marina i Dimitri Payeta. Młodzi, przebojowi, tańsi, ale to już nie jest Liverpool Way? Teraz Liverpool way, jak zauważył kiedyś Jetzu, można zamienic na British Airlines? Szukamy najlepszych graczy na świecie, którzy chcą grac dla nas, czy najlepszych graczy Premier League? Ok, rozumiem, brytyjski charakter, ale na Boga nie kosztem jakości piłkarzy, którzy do nas przychodzą...
Tylko, że żaden Payet czy Marin nie są na etapie Downinga, który jest bardzo stabilnym i dojrzałym graczem. Cała masa to jest diamentów do oszlifowania a takich kilku jak Ryan Babel czy Mark Gonzalez mieliśmy i jak na tym wyszliśmy? Gotowych skrzydłowych już w pełni rozwiniętych jak Downing łatwo się nie kupuje, nawet zagranicą. Najlepszy na rynku Sanchez kosztuje dwa razy więcej, inne Navasy czy Maty(chociaż on nie jest tak wspaniały jak niektórzy sądzą) to też duże wydatki. Potrzeba nam jednak przy absolutnym braku skrzydłowych pewniaka i transfer Stewarta wydaje się z każdej strony logiczny.

Co do British Airlines to poczekajmy do zamknięcia okienka. Myślę, że możemy jeszcze kogoś niebrytyjskiego kupić, więc tak bym nie przesądzał o tym. Od zimy na pięć transferów tylko Suarez jest spoza Wysp, ale czy to źle? Zwycięska Chelsea czy United pełne są/były Anglików. Śmiem twierdzić, że bez tej angielskiej zadziorności i waleczności Arsenal przegrywa co roku. U nas Rafa nie miał możliwości kupna Anglików, bo wiadomo, że dużo za nich trzeba przepłacić i stać nas było tylko na Pennanta czy Croucha. Teraz dumni możemy być z ilości rodowitych piłkarzy w składzie. W końcu niedawno jeszcze próbowaliśmy zamienić Alonso na Barry'ego, żeby mieć dodatkowego zawodnika ze statusem homegrown. Teraz mamy nadmiar takich, nie wspominając o wychowankach nawet.
Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

hulus pisze:...
Świetnie powiedziane. Wszyscy powinniśmy zrozumieć, że Downing pasuje do taktyki Dalglisha, a my nie mamy pojęcia, jak będzie ona konkretnie wyglądać, więc nie wiemy dokładnie jakiego gracza nam potrzeba.

PS.
hulus pisze:Od zimy na pięć transferów tylko Suarez jest spoza Wysp, ale czy to źle?
Pominąłeś transfer Doniego, który może nie wskoczy do pierwszego skład, ale jest transferem co najmniej ważnym, bo obsadza ławkę rezerwowych. Tak więc na 6 transferów, 2 są z poza Wysp. Inaczej rzecz ujmując: Tylko 2/3 kupionych zawodników przez Dalglisha to Brytole. Proporcje całkiem niezłe! A uważam, że jeszcze (po pewnych sprzedażach) kupimy kogoś z Europy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Moodoris

Post autor: Moodoris »

Downing vs Valencia: http://www.youtube.com/watch?v=A09z4yieVe4
Coś czuję że jutro będzie błyszczał ^^
Obrazek
Nie niszczmy naszych bohaterów dzisiaj, jeżeli czciliśmy ich wczoraj.
Obrazek
kuba07

Post autor: kuba07 »

Najlepszy w pierwszej powłowie wg. mnie. Szkoda poprzeczki.

Downing > Babel
„You don't choose to be Liverpool fan. You get chosen!”.
Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Luis pisze:Ktokolwiek > Babel
Kurde, miałem zamiar to samo napisać...

Downing może się podobać, chociaż nie było wielu tych jego wyczekiwanych dośrodkowań to widać że chłopak wie jak się gra w piłkę.
Pistolerro

Post autor: Pistolerro »

Stewart Downing zalicza piękną asystę w meczu z Walia
Downing ruszył Lewym skrzydłem miną obrońce i wyłożył piłkę jak na tacy
do Ashleya Yanga tym samym Anglia prowadzi z Walia 1:0 ;)
micki

Post autor: micki »

Obrazek

Ogladajac w TV bylem przekonany, ze nie bylo nawet najmniejszego kontaktu, patrzac na to mysle, ze moze go minimalnie musnal. Tak czy inaczej, fenomenalne nurkowanie ;)
Ostatnio zmieniony 16 paź 2011, o 15:57 przez micki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danielLFC

Post autor: danielLFC »

Wczoraj w tv, pokazywali powtórkę za pleców , i kontaktu nie było:D (I znów wszystko z udziałem Evry), a Stewart i tak pewnie wiedział że nie dobiegnie to padł;p
"Special players do special things at the special time" komentator po golu Gerrarda z Olympiakosem
bibe

Post autor: bibe »

Po takich scenach trace szacunek do piłkarza... To już musi być choroba...
You're just too good to be true,
Can't take the ball off of you,
You've got a heavenly touch,
You pass like Souness to Rush,
And when we're all drunk in the bars,
We can't believe that you're ours,
You're just to good to be true,
Can't get the ball off of you...

Oh Steee-ven Gerr-aaard, da da da da da da...
Awatar użytkownika
bialy

Post autor: bialy »

Stewart chyba wiedział, że do piłki nie dojdzie i liczył na kontakt z Evrą. Zaliczył glebę, ale szybko się podnosił, zdając sobie sprawę, że tego kontaktu nie było. Nie było też tarzania się po murawie w bólach, ani zdziwienia z niepodyktowanego wolnego. I chyba to było okolicznością łagodzącą, stąd brak żółtej kartki.

Także z przymrużeniem oka patrzę na tę sytuację i raczej nurkowaniem bym jej nie nazwał.

@Koonrrad
Chyba oglądaliśmy różne mecze kolego.
Ostatnio zmieniony 16 paź 2011, o 21:35 przez bialy, łącznie zmieniany 1 raz.
Xavi

Post autor: Xavi »

Guardiola szykuje już kontrakt :lol:
Koonrrad

Post autor: Koonrrad »

bialy pisze:I chyba to było okolicznością łagodzącą, stąd brak żółtej kartki.
Po tej sytuacji sędzia przyznał rzut wolny dla nas, więc gdzie tu mowa o okolicznościach łagodzących :?: :!:

Każdy się przewraca, to logiczne, trzeba wyciągać, naciągać ile się da tyle, że ma być to z korzyścią dla nas.Ja tam kompletnie nie przejmuje się takimi sytuacjami, wystarczy spojrzeć na zachowanie Evry, gdy Suarez ledwo go musnął, a on zaczął się z bólu zwijać...

Odbiegając nieco od tematu(tak dla przykładu):
Nie przemawiają do mnie argumenty osób broniących Everton, że to niesprawiedliwa kartka ustawiła mecz, ile razy sędziowie gwizdali przeciwko nam?ile razy się mylili?To jest wpisane w ten sport, to sędzia popełnił błąd, więc niech się tłumaczy...
Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Koonrrad pisze:
bialy pisze:I chyba to było okolicznością łagodzącą, stąd brak żółtej kartki.
Po tej sytuacji sędzia przyznał rzut wolny dla nas, więc gdzie tu mowa o okolicznościach łagodzących :?: :!:

Każdy się przewraca, to logiczne, trzeba wyciągać, naciągać ile się da tyle, że ma być to z korzyścią dla nas.Ja tam kompletnie nie przejmuje się takimi sytuacjami, wystarczy spojrzeć na zachowanie Evry, gdy Suarez ledwo go musnął, a on zaczął się z bólu zwijać...

Odbiegając nieco od tematu(tak dla przykładu):
Nie przemawiają do mnie argumenty osób broniących Everton, że to niesprawiedliwa kartka ustawiła mecz, ile razy sędziowie gwizdali przeciwko nam?ile razy się mylili?To jest wpisane w ten sport, to sędzia popełnił błąd, więc niech się tłumaczy...

Rzut wolny dostało United po tej sytuacji.

Co do Evertonu, to powiedz mi, ile razy wyzywałeś sędziego po tym jak nam coś takiego zrobił? No właśnie, ludzka reakcja, zwycięstwo gorzej smakuje gdy osiąga się je przy pomocy osoby z zewnątrz, przynajmniej ja to tak odczuwam.
Awatar użytkownika
Scouser19

Post autor: Scouser19 »

Koonrad mylisz się, po tej akcji MU grali z autu, bo liniowy wszystko dokładnie widział. Więcej nie będę pisał, bo widzę że po meczu z MU, dużo ludzi ma pretensje, a to do Luisa, któremu nikt nie udowodnił jego chamskich wyzwisk w kierunku Evry (o dziwo wszyscy są po stronie Francuza, który w ok. 60 min ucałował herb MUłów -musiałem- przed kibicami The Reds na stadionie robiąc to na złość, by wyprowadzić wszystkich z równowagi), a teraz do Stewart'a, który jak już to ktoś napisał wiedział, że nie zdąży za piłką i próbował jakoś ratować sytuację. :sleep: :sleep: :sleep:
Dajcie sobie wszyscy luz i cieszcie, ze Newcastle zremisowało ze Spurs, co daje nam szansę na 4 miejsce coraz bardziej (i niech Everton wygra zaległ mecz ze Spurs :happy: )
"Nie chcę przejść na piłkarską emeryturę tylko ze Stambułem i kilkoma medalami za wygrane w F.A. Cup w dorobku."

Steven Gerrard
Awatar użytkownika
pepe92

Post autor: pepe92 »

Luis pisze:Jakim prawem Downing gra kosztem Bellamy'ego? Przecież Anglik jest ostatnio nie tyle słaby, co wręcz ŻENUJĄCY.
Trudno się z tym nie zgodzić ..od pierwszego meczu w barwach LFC nic jeszcze nie pokazał .

Downing na krytykę zasługuje . Zresztą jak na razie to wynik jest lepszy niż gra ..nie mówię , że jest źle czy tam tragicznie , ale zawsze może być lepiej i o to chyba chodzi , prawda ? :happy:
Ostatnio zmieniony 29 paź 2011, o 19:33 przez pepe92, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany