Stewart Downing

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

DonMateok

Re: Stewart Downing

Post autor: DonMateok »

Wydaje mi sie ze to mogl byc jego ostatni mecz, osoby ktore chwala Downinga nie moga sie nie zgodzic ze Ibe jest gorszy od starszego anglika, w dodatku mlodzik woli sie porozgladac i podac krotka pilke. Co prawda Downing oddal strzal i mial by prawie asyste ale nie gra na tyle zeby miec tygodniowke warta pare/nascie razy wieksza niz wlasnie Ibe. Oczywiscie porownuje zawodnikow bo graja na tej samej pozycji, o tyle ze gra mlodego zawodnika bardziej mi sie podoba.

W kazdym badz razie zycze mu powodzenia w West Hamie o ile faktycznie tam przejdzie, razem z Jarvisem moga byc dobra para skrzydlowych.
Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw, don't support us when we win."
aqalfc

Post autor: aqalfc »

Stewart Downing expected to have a medical at West Ham tomorrow. #LFC @Jay Riley

A transferów jak nie było, tak nie ma. 8)
Khazim

Post autor: Khazim »

aqalfc pisze:Stewart Downing expected to have a medical at West Ham tomorrow. #LFC @Jay Riley

A transferów jak nie było, tak nie ma. 8)
Co racja to racja. Mimo to jestem/będę zadowolony z jego odejścia. Wbrew pozorom Stu to dobry piłkarz, ale nie z Liverbird'em na piersi. :wink: Pamiętam jego wyczyny w koszulce AV, w której prezentował się o niebo lepiej. U nas parokrotnie pokazał swój talent, ale zdecydowanie za mało razy. Myślę, że po tym okienku nawiązana zostanie swojego rodzaju "przyjaźń" między kibicami LFC i WHU. W końcu można powiedzieć, że Młoty naprawiają już kolejny błąd z naszej przeszłości.

Mimo to, życzę Stu dobrej formy i wielu bramek, za wyjątkiem meczów przeciwko The Reds rzecz jasna. :)
Walk on, walk on, with hope in your heart...
Obrazek
Deth

Post autor: Deth »

Wierzyłem, że po pierwszym słabszym sezonie, drugi będzie lepszy. Wierzyłem, że w trzecim będzie już grał na 100% swojego talentu. Niestety, ten jego pierwszy strasznie słaby sezon, ciąży na nim cały czas (a przecież dobrze zaczął, gdyby szybciej się odblokował..). Zawsze byłem wielkim jego fanem, i informacja, że będzie grał w LFC bardzo mocno mnie pod jarała. Tym samym, informacje o jego bardzo prawdopodobnym odejściu strasznie mnie smucą :(

No nic, i tak cieszę się, że miałem okazję oglądać go w Liverpoolu !

Ale cały czas mam tę nadzieje, że zostanie
Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Post autor: polik »

Deth pisze: Ale cały czas mam tę nadzieje, że zostanie
To naprawdę mało możliwe. Informacje o jego transferze do West Hamu są raczej dosyć wiarygodne :)
Solidny zawodnik, ale zawsze mu czegoś brakowało. Pierwszy sezon to niestety kompromitacja z jego strony, nieco uzasadniona słabą grą całego zespołu. Drugi, był już mieszany. Bywało lepiej i gorzej, ale Stewart nigdy nie był tak dobry, jak chociażby w Villi. Byłby dobrym rezerwowym, gdyby nie jego zawyżona pensja.
Powodzenia w dalszej karierze!
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "
impiii

Post autor: impiii »

Sky Sports potwierdza:
Sky sources: Stewart Downing to have medical at West Ham today
Szkoda, myślałem, że zostanie bo poprzedni sezon był bardzo obiecujący. Na każdym meczu dawał z siebie 100%, nawet jeśli nie wychodziły mu zagrania. Pierwszy sezon to była katastrofa, ale pod okiem Rodgersa znowu grał jak za swoich najlepszych lat. Teraz będzie wrzucał piłki na głowę Carrolla, co nie bardzo mu wychodziło w LFC i strzelam, że nie bardzo będzie mu wychodziło w ekipie "Młotów". Mimo wszystko dzięki i powodzenia.
W życiu trzeba być przygotowanym na wszystko. Każdy dzień jest moim nauczycielem.
Ciuras
Kontakt:

Post autor: Ciuras »

Co to za rozpacz po sprzedaży Stu? Gościu, który stał się synonimem frajerstwa transferowego Liverpoolu na Wyspach, piłkarz, który w porównaniu do poprzednich klubów grał u nas o minimum 50% gorzej, który stracił miejsce w kadrze Anglii, o którym można było kultowe "memy" tworzyć - teraz jego sprzedaż jest stratą?!
Gówniarze, czyli Sterling i Ibe go na miękko zjadją, i nie interesuje mnie jego wiek, doświadczenie, ni pensja. Na chwilę obecną ledwo łapałby się ławkę.
Powodzenia Stu w West Hamie, miłej zabawy z innymi naszymi pomyłkami czyt. Cole i Carroll. Towarzystwo wręcz idealne. :badhappy:
CIURAS
“...I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. Poznasz, że Ja jestem Panem, kiedy wywrę na tobie swoją zemstę!”
Prince

Post autor: Prince »

Wie ktoś może ile możemy za niego dostać ? gdzieś czytałem, że max 5 mln.
Awatar użytkownika
Venom

Post autor: Venom »

Ciuras ma 100% racji.
Pragniemy TOP4, ale z wirtuozami typu Stu to już dzisiaj możemy zapomnieć o jakiejkolwiek rywalizacji. Gościu ma jakiś tam potencjał, generalnie widzę kandydatów do odstrzału szybciej niż Anglik, ale mimo wszycho nie jest to gracz na miarę tego co potrzebujemy.
Mam nadzieje, że dzisiejsza wiadomość pociągnie za sobą następną - jeszcze przed sobotą będzie ktoś nowy, nowy pomocnik.
ŻYJ TAK, ABYŚ NIGDY NIE ZOSTAŁ SAM

"... the most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody."
Nole

Post autor: Nole »

James Pearce ‏@JamesPearceEcho 35 s.

Stewart Downing currently having medical at West Ham #LFC
Stewart właśnie przechodzi testy w WHU.
Awatar użytkownika
Player

Post autor: Player »

W pełni zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami. Stewart prezentuję pewien stopień solidności, jednak brakuje mu czegoś ponad ten poziom. Za mało bierze na siebie odpowiedzialności i w mojej opinii to nie jest zawodnik drużyny, która aspiruję do TOP 4.
raf
Redaktor

Post autor: raf »

@Prince
Z tego, co pamiętam najczęściej była mowa o 6 mln

@Ciuras
Stewart był synonimem frajerstwa, ale za kadencji Dalglisha. Oczywiście pieniądze -jakie za niego zapłacono- były nieadekwatne, ale jednak mocno poprawił się w ubiegłym sezonie. Ludzie nie płaczą, bo tracimy genialnego zawodnika, a dlatego, że odchodzi kolejny doświadczony piłkarz, co przy takich młokosach na skrzydłach, jak Sterling czy Ibe może mieć znaczenie.

Jednak jak dla mnie Downing mimo, że poprawił swoją grę, nie wpłynął znacząco na poprawienie gry całego zespołu. Wiele osób pisało o tym, jak to Stewart stał się ofiarą restrykcyjnej polityki zarządu i Rodgers nie miał nic do gadania. Otóż pensja zawodnika to jedno, ale podejrzewam, że gdyby Brendanowi zależało tak na Stu- to nie finanse grałyby pierwsze skrzypce. Jestem przekonany, że zagra dobrze w West Hamie, ale nie sądzę, że u nas stanowiłby o sile ofensywy.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2013, o 12:22 przez raf, łącznie zmieniany 2 razy.
w0rst

Post autor: w0rst »

Mam pytanie z innej beczki gdyż nie mialem możliwości oglądania ostatniego meczu.
Czy Stewart w ostatnim meczu na się szukał dośrodkowan?

Post pisany z komorki :))
Obrazek
hulus
Kontakt:

Post autor: hulus »

Jak przyjdzie świetny skrzydłowy z odpowiednią siłą, techniką i mózgiem to ok. Jednak jak przyjdzie chucherko z Hiszpanii o szybkich nóżkach i wiotkich mięśniach to nie będę zadowolony. Obawiam się, że skończy się to w ten sposób, że weźmiemy połowę jego wartości od WHU, nie będziemy płacić jego tygodniówki i awansujemy Ibego. Bardzo lubię chłopaka, ale nie chcę, żeby skrzydła opierały się na dwóch nastolatkach. Downing nie był na poziomie mistrzowskim, ale spokojnie gwarantował wysoki i stały poziom. Mocno rozwinął się u Rodgersa i gdyby miał kilka wiosen mniej to pewnie klub dalej by w niego inwestował, ale wydaje się, że po prostu nie widzą w tym celu obecnie. Zanim się odpowiednio rozwinie to się zestarzeje. Decyzja może i niewłaściwa, ale rozsądna pod względem ekonomicznym. Sportowo to potrzeba zastępstwa tak jak zrobiliśmy to z Reiną i Mignoletem czy Toure i Carrą. 3 tygodnie to masa czasu na kupienie kogoś, ale od kiedy w szybkim tempie kupiliśmy 4 zawodników to minęło znacznie więcej a nikt jakoś nie przyszedł. Za chwilę z naszej listy będziemy brali panicznie opcje nr 6. czy 7. a to już nie będzie mądre.

Szkoda tylko, że Stewart wyląduje w WHU. Sam musi widzieć o ile lepiej grał u Rodgersa w porównaniu z wcześniejszą kampanią u Kenny'ego. Teraz zamiast porządnego futbolu wraca do rajdów i wrzutek. Niepotrzebnie, bo jak pokazał poprzedni sezon może tworzyć znacznie lepsze szanse innymi metodami niż dośrodkowania. Downing + Carroll znowu razem. W Liverpoolu ten pomysł totalnie zawiódł. Teraz pora na Londyn. A jeszcze mają przecież Joe Cole'a! Purslow z Comollim właśnie otwierają butelką szampana na Upton Park :)
RemigiouLFC

Post autor: RemigiouLFC »

Liverpool wydał na tych dwóch drewniaków 55 milionów funciaków, a West Ham odkupił za 20. Czuje się tak wydymany jak pedofil po wyjściu z piedla.

Pomijając jednak kwotę którą przepierdzieliliśmy na te łajzy, to sprzedaż Downinga (a tym bardziej Andrzejka) jest dobrym posunięciem Rodgersa. Teraz kupić jakiegoś lewoskrzydłowego za 20 baniek i kwartetem z przodu (xxx, Coutinho, Suarez i Sturridge) możemy postraszyć najlepszych. Rodgers ma łeb na karku i wierzę, że kolejny raz trafi z transferem.
Obrazek
Zablokowany