Spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Zablokowany
elug

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: elug »

InExtremista pisze:
BRX pisze:http://www.crunchsports.com/category/So ... 106250011/

Zródło może nie z górnej półki ale na tą plotke czekałem od dawna. Uwielbiam go i nie posiadałbym się z radości gdyby do nas trafił. :)
Pierwsza plotka o prawonożnym skrzydłowym chyba od czasów Mojżesza, ba, Abrahama! No ale to bardzo dziwne nie jest. Jeszcze nas z nim nie łączyli, jest skrzydłowym, dobrym, nawet młodym - trzeba wypuścić jakąś plotę, żeby był "zaliczony".

Co nie zmienia faktu, że gdybyśmy zamiast Dowinga i N'zogbii sprowadzili Matę i Hulka, biłbym chyba pokłony przed K&C, wypluwając wszystkie złe słowa o naszej polityce transferowej :)
Jeżeli dobrze rozumiem uważasz, że Hulk jest prawonożny...? Człowieku ja już całkiem nie rozumiem twojego rozumowania a śledzę twoje posty od jakiegoś czasu i co czytam twoje posty to pojawia się narzekanie jakich to słabych zawodników kupujemy lub się interesujemy, ale nie jestem w stanie tego pojąć jak klub w naszym położeniu(brak LM, ograniczony budżet nie to co w MC) może pozwolić sobie na rywalizację z MC, CFC o tych zawodników. Chciałbyś aby przyszedł do nas Hazard, Hulk i Bóg wie kto jeszcze a oni mogą przebierać w ofertach od mocniejszych klubów.

Dorzucę jeszcze iż bardzo cieszy mnie prawdopodobieństwo zakupu Adami i Downinga oraz uważam to za świetny ruch z naszej strony gdyż brakowało nam dobrego rozgrywającego od 2 lat a skrzydłowego od niepamiętnych czasów.

Sorry za OT, wiem że pewnie dostanę bana ale musiałem to napisać bo nie mogę wytrzymać tego koncertu życzeń i pokazywania przez niektórych tego iż wiedzą lepiej od zarządu kto będzie pasował do LFC.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2011, o 16:33 przez elug, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

"At the end of a storm is a golden sky"
Awatar użytkownika
Justicefor96

Post autor: Justicefor96 »

InExtremista pisze:
BRX pisze:http://www.crunchsports.com/category/So ... 106250011/

Zródło może nie z górnej półki ale na tą plotke czekałem od dawna. Uwielbiam go i nie posiadałbym się z radości gdyby do nas trafił. :)
Pierwsza plotka o prawonożnym skrzydłowym chyba od czasów Mojżesza, ba, Abrahama! No ale to bardzo dziwne nie jest. Jeszcze nas z nim nie łączyli, jest skrzydłowym, dobrym, nawet młodym - trzeba wypuścić jakąś plotę, żeby był "zaliczony".

Co nie zmienia faktu, że gdybyśmy zamiast Dowinga i N'zogbii sprowadzili Matę i Hulka, biłbym chyba pokłony przed K&C, wypluwając wszystkie złe słowa o naszej polityce transferowej :)
Wątpie w transfer Hulka. Za drogi i za dużo klubów, które mogą mu zaoferować znacznie większą pensje ma na niego chęć.
A tak na marginesie. Hulk to lewonożny prawoskrzydłowy:P
''If you can't support us when we lose or draw, don't support us when we win.'' - Bill Shankly
Awatar użytkownika
BarLiv

Post autor: BarLiv »

Justicefor96 pisze: Wątpie w transfer Hulka. Za drogi i za dużo klubów, które mogą mu zaoferować znacznie większą pensje ma na niego chęć.
A tak na marginesie. Hulk to lewonożny prawoskrzydłowy:P
Po pierwsze jeśli Chelsea chce go ściągnąć, to go ściągnie, w końcu jestem tam Villas-Boas i jest LM i będzie wysoka tygodniówka. Co chcieć więcej dla zawodnika tej renomy? I w LM powalczy i na krajowych podwórku, więc to jest tandetna plotka.

A ja mam coś ciekawego, może nie z najlepszego źródła ale zawsze coś.

http://www.goal.com/en-gb/news/2896/pre ... -newcastle

Podobno jesteśmy w kontakcie z Moussa Sissoko, sam nie wiem co miałbym myśleć, nie o samym piłkarzu, a o transferze.
Mówmy, że zdobędziemy Charliego. Gerrard, Hederson, Lucas, Charlie, Aquilani?, Meireles?, Spearing?, Shelvey? Powiedzmy sobie szczerze, że środek mamy mocno obstawiony, Lucas potrafi cały sezon zagrać i to udowodnił, a nie potrzebne wydawanie 13,5 mln można przeznaczyć na siłę uderzeniową. Bo wątpię, żeby to był wariant zastępczy za Adam'a, bo Adam rozgrywającym jest, Sissoko defensywnym. Lub całkowita brednia tak samo jak z Hulk'iem(chociaż imponujący gracz, takiego mieć w szeregach, miodzio!)
Awatar użytkownika
majki

Post autor: majki »

Wg. LFC Globe Adam uzgodnił już warunki kontraktu, 60k Ł tygodniowo, kontrakt miał by obowiązywać przez 4,5 roku. Kwota transferu to 8,5 mln Ł + dodatkowe klauzule. Wiadomości z twittera.

http://twitter.com/#!/LFCGlobe/status/84735983114928128
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej
Hills
Moderator
Kontakt:

Post autor: Hills »

Takiej plotki jeszcze nie czytałem:
http://www.mirrorfootball.co.uk/transfe ... 52420.html

"Once the Stewart Downing switch from Aston Villa is completed, Anfield transfer fixer Damien Comolli will turn his ­attention to Lennon, who plays wide right."

Cóż, taka informacja o poranku to szok. Obstawiam, że nie ma w tym w ogóle prawdy. Poza tym ja na miejscu Comolliego dałbym trochę więcej kasy i brał Matę. Jednak to tylko moja opinia.

Tottenham po tym, jak nie udało się utrzymać w TOP4 zaczyna się rozpadać. Świadczy chociażby o tym ten link:
http://www.mirrorfootball.co.uk/transfe ... 52455.html

"Bale to demand transfer if Spurs sell Modric".

Cóż, może Aaron widząc to wszystko też chciałby odejść np do nas?
Tindr

Post autor: Tindr »

Nie Lennon i nie za taka kasę...... Nie jestem przekonany do jego talentu i za takie pieniądze wolałbym zdecydowanie Mate..... Poza tym transfery z Spurs jakoś mi się złe kojarzą....
Hell is empty and all the devils are here...
impiii

Post autor: impiii »

Nie wiem czy ktoś wczoraj oglądał finał ME U-21 w którym Hiszpania wygrała 2-0. Szczególną uwagę w tym meczu zwróciłem na łączonego z nami Xherdana Shaqir'iego i muszę przyznać, że ten chłopak zagrał wyśmienite zawody. Szybkość i drybling już ma świetnie opanowany, a do tego jest bardzo waleczny. Dla mnie idealny człowiek na ławkę. Gdzieś pisano o 15mln euro, niestety to jest zbyt duża kwota, max 6-7 mln, jednak talent chłopak ma.
W życiu trzeba być przygotowanym na wszystko. Każdy dzień jest moim nauczycielem.
InExtremista

Post autor: InExtremista »

Każdy wolałby Matę, ale autor tego niusa wyraźnie zaznaczył, że chodzi o prawoskrzydłowego :)

Nie jestem przekonany do Lennona. Jak dla mnie, to póki takich piłkarzy będą uznawac za "gwiazdy" nigdy nie wzbiją się wyżej niż są teraz (czyli 5-6 miejsce). Jednego Pennanta już mieliśmy, za tę kasę wolę już tego Downinga (który gra bardzo solidnie prawą nogą).

@impii i takich właśnie grajków powinniśmy szukac. Młody, nie przeszkadzałoby mu zapewne wchodzenie w ogonach albo granie w pucharze Anglii, a mielibyśmy błyskotliwego rezerwowego na skrzydło :) Wolę, żeby grał taki Shaqiri niż Maxi, który oprócz końcówki sezonu ma za sobą słabą kampanię.

A żeby nie offtopowac kompletnie:

http://www.liverpoolfc.tv/news/media-wa ... arlie-adam
http://www.liverpoolfc.tv/news/media-wa ... -adam-deal
http://www.liverpoolfc.tv/news/media-wa ... n-48-hours

Źródła są jakie są, ale już chyba w Patagonii wiedzą, że transfer Adama to kwestia czasu :)

EDIT: Ja natomiast mam zupełnie odwrotne zdanie. Dlaczego mamy się ograniczac do wrzutek tylko z lewej strony i schodzenia tylko z prawej? Lepiej miec 2 skrzydłowych o podobnej charakterystyce. Albo 2 bardziej schodzących, albo 2 nominalnych skrzydłowych. To nie środkowi pomocnicy czy stoperzy, że powinni się uzupełniac. Powinni wzbudzac jednakowe zagrożenie po obu stronach.
Kuyt jako skrzydłowy? Chyba jeśli pragniemy wiecznie zostac na 5-6 miejscu...
Ostatnio zmieniony 26 cze 2011, o 10:24 przez InExtremista, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Jupik

Post autor: Jupik »

Po co nam prawoskrzydłowy?

Suarez i Kuyt to mało? Jeden typowy skrzydłowy do wrzucania na Carrolla (Downing) i jeden kombinacyjny, schodzący napastnik (Suarez, Kuyt). Jestem pewien, że Kenny nie jest na tyle głupi by ograniczać nasz styl gry tylko i wyłącznie do wrzutek na Carrolla, bo po 30 minutach pierwszej kolejki cała liga znałaby już na nas sposób.

Według mnie po transferach Adama i Downinga potrzebujemy jeszcze dokupić stopera (Lovren, Zapata byliby mile widziani), lewego obrońcę (Enrique), uniwersalnego skrzydłowego mogącego grać na obu bokach (N'Zogbia, Marin, Arda) i trzeciego napastnika, Wickham mnie nie przekonuje, gdyż na dzisiaj nie daje nam zbyt wiele jakości, tylko potencjał. Ja bym skusił się na jakiegoś oldboya za grosze lub nawet bez kontraktu, szkoda Elmandera no ale kto tam został - może Odemwingie?
Wickhama kupić i najlepiej wypożyczyć, może nawet do Ipswich - pomogłoby to zejść z ceny.

A do InExtremista - N'Zogbia według mnie jest lepszy od Maty, to jest najlepszy drybler ligi, nie będzie sporym nadużyciem jak powiem, że w pojedynke utrzymuje Wigan w lidze. Piłkarz na poziomie Antonio Valencii, tylko nie dostał szansy na większej scenie. Mata zaś od kilku sezonów przygasa, syndrom Ashleya Younga w sumie - patrzysz na kilka spotkań Valencii, oglądasz gre Maty i zachodzisz w głowę - jakim cudem on ma tyle asyst i goli?
"Everything is real, tonight..."
koornel

Post autor: koornel »

Hillsborough pisze:Takiej plotki jeszcze nie czytałem:
http://www.mirrorfootball.co.uk/transfe ... 52420.html

"Once the Stewart Downing switch from Aston Villa is completed, Anfield transfer fixer Damien Comolli will turn his ­attention to Lennon, who plays wide right."
Jedynym dziennikarzem, który prezentuje poziom ponad przeciętność w mirrorfootball.co.uk to David Maddock, a ten news nie jest jego autorstwa, tak więc nie ma co na razie się tym martwić/cieszyć.
Po za tym transfer Lennona nie wykluczyłby transferu Downinga. Dawno już zostało to napisane, że Liverpool zamierza ściągnąć w tym okienku dwóch skrzydłowych z najwyższej półki ( tak naprawdę z najwyższej nie mamy szans, ale o klase niżej juz tak).
Obrazek
- Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy. - Pepe Reina

Who The Fuck is Fernando Torres?
Awatar użytkownika
BukaJ

Post autor: BukaJ »

Skrzydłowy Valèncii i reprezentacji Hiszpanii Juan Manuel Mata nie ma nic przeciwko transferowi do Liverpoolu.

"The Reds" interesują się 23-letnim Hiszpanem od kilku tygodni. Menedżer Kenny Dalglish przyznał, że Mata jest piłkarzem branym przez niego pod uwagę, a angielskie media sugerują, że finalizacja transferu może być kwestią 1-2 tygodni.

- Jeśli Liverpool jest zainteresowany, wówczas także Mata chętnie usłyszy ich propozycję - cytuje swoje źródło portal "givemefootball.com".

- Myślę, że fakt, iż Liverpool nie gra w europejskich pucharach nie będzie dla piłkarza przeszkodą - to uznany klub z ogromną tradycją. Muszę jednak dodać, że jak dotąd nie było żadnych formalnych kroków w jego sprawie. Na razie zainteresowanie Liverpoolu to głównie przedmiot medialnych dyskusji.

W minionym sezonie Primera División Mata zagrał w 32 meczach i strzelił 8 bramek. W Lidze Mistrzów zaliczył 7 występów i zdobył 1 gola.

http://www.eurofutbol.pl/news/294305-Po ... iverpoolu/
Awatar użytkownika
niewinny
Kontakt:

Post autor: niewinny »

http://www.ourkop.com/2011/06/26/sunday ... on-lennon/

Co prawda nie jest to jakieś oficjalne źródło, ale wiadomość bardzo ciekawa. Kiedy nażyłem o tych dwóch piłkarzach. Wracając do samego Lennona to nie wiem czy te 20 mil nie można było by lepiej zainwestować (choć w sumie ceny dzisiejsze każdy zna). Tak czy siak byśmy mieli bardzo ciekawe skrzydła :).

A tak w ogóle słyszałem gdzieś że pojechał samochód po Adama żeby go przywieść na testy.
You'll Never walk alone
Awatar użytkownika
BarLiv

Post autor: BarLiv »

niewinny pisze:http://www.ourkop.com/2011/06/26/sunday ... on-lennon/

Co prawda nie jest to jakieś oficjalne źródło, ale wiadomość bardzo ciekawa. Kiedy nażyłem o tych dwóch piłkarzach. Wracając do samego Lennona to nie wiem czy te 20 mil nie można było by lepiej zainwestować (choć w sumie ceny dzisiejsze każdy zna). Tak czy siak byśmy mieli bardzo ciekawe skrzydła :).

A tak w ogóle słyszałem gdzieś że pojechał samochód po Adama żeby go przywieść na testy.

Gdzie słyszałeś?

Nie będę kolejnych linków wklejał, bo jedno i to samo już piszą. Co do Lennona, chciałem go kiedyś, ale to jest piłkarz mało skuteczny, nam potrzeba zawodników, którzy dają kilka bramek na sezon. Brak szybkości Lennon'owi nie można zarzucić, ale skuteczności tak. Gdyby był do wzięcia za 10 mln, to bardzo chętnie, ale za 20 mln jakaś paranoja albo, że to jakaś plotka o wysokości ceny. Bo za 25 mln, spokojnie można wybierać w bardzo wybitnych skrzydłowych.

Przynajmniej zaczyna się coś dziać, ale najbardziej będę zadowolony jak się pozbędziemy nie potrzebnych graczy :)

E : Spoko, spoko chciałem tylko wiedzieć skąd takie wiadomości :)
Ostatnio zmieniony 26 cze 2011, o 12:33 przez BarLiv, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
niewinny
Kontakt:

Post autor: niewinny »

BarLiv pisze:
niewinny pisze:http://www.ourkop.com/2011/06/26/sunday ... on-lennon/

Gdzie słyszałeś?
Na Twitterze pisał bodajże jakiś pan co się nazywa Paul Burke. W sumie nie znam pana, ale skoro wątek jest do spekulowania to może warto było wspomnieć :)
You'll Never walk alone
Awatar użytkownika
Jupik

Post autor: Jupik »

Z twittera newsowego Blackpool

"Liverpool's Stephen Darby & Jonjo Shelvey are part of the Charlie Adam deal, should be all wrapped up by Monday at the latest."

Thanks God - pozbędziemy się Darby'ego, a Jonjo pewnie tylko na wypożyczenie.
Jednak w tym zarządzie ktoś ma łeb.

E: Dokładniej - z rzekomego twittera Blackpool, nigdzie nie potwierdzonego, że to faktycznie ich, założonego 11 dni temu, którego śledzi olbrzymia liczba 40 wiernych fanów Mandarynek. // DWT

EDIT - Tak czy siak, miło by było gdyby to się okazało prawdą :)
Ostatnio zmieniony 26 cze 2011, o 14:56 przez Jupik, łącznie zmieniany 1 raz.
"Everything is real, tonight..."
Zablokowany