Spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Ciuras
Kontakt:

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: Ciuras »

A tutaj mamy nieco więcej nt. Charlie`go Adama. Informacje pokrywają się z tymi z Times`a, a nawet idą dalej:
http://lfcglobe.com/adam-set-to-agree-p ... test/5902/
Cenę ustalono na 8,5 mlnŁ plus zapewne bonusy od ew. sukcesów Adama w barwach Liverpoolu. Dziś Charlie ma zawitać do nas celem ustalenia indywidualnego kontraktu.
O Downingu tyle tylko, iż Aston Villa oczekuje 17mlnŁ, my w mijającym tygodniu oferowaliśmy "tylko" 13.
I na końcu słów kilka o Juanie Mata. Wyceniony jest na 23 mlnŁ, ale konkurencja jest tutaj wyjątkowo silna, ze strony Barcelony i Manchesteru City. O ile Barca skupia się przede wszystkim na Alexisie Sanchezie i Giuseppe Rossim, o tyle City może moim zdanie sprawę szybko pozamiatać się się mocno zaangażuje.
CIURAS
“...I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. Poznasz, że Ja jestem Panem, kiedy wywrę na tobie swoją zemstę!”
Awatar użytkownika
Jupik

Post autor: Jupik »

Ciuras pisze:A tutaj mamy nieco więcej nt. Charlie`go Adama. Informacje pokrywają się z tymi z Times`a, a nawet idą dalej:
Cenę ustalono na 8,5 mlnŁ plus zapewne bonusy od ew. sukcesów Adama w barwach Liverpoolu. Dziś Charlie ma zawitać do nas celem ustalenia indywidualnego kontraktu.
O Downingu tyle tylko, iż Aston Villa oczekuje 17mlnŁ, my w mijającym tygodniu oferowaliśmy "tylko" 13.
I na końcu słów kilka o Juanie Mata. Wyceniony jest na 23 mlnŁ, ale konkurencja jest tutaj wyjątkowo silna, ze strony Barcelony i Manchesteru City. O ile Barca skupia się przede wszystkim na Alexisie Sanchezie i Giuseppe Rossim, o tyle City może moim zdanie sprawę szybko pozamiatać się się mocno zaangażuje.
Mata ma uruchomioną klauzulę odejścia ostatniego roku - 20mln €.
"Everything is real, tonight..."
Awatar użytkownika
BarLiv

Post autor: BarLiv »

Ciuras pisze:A tutaj mamy nieco więcej nt. Charlie`go Adama. Informacje pokrywają się z tymi z Times`a, a nawet idą dalej:

Ale pisałem o tym wcześniej, że Juan Mata byłby zainteresowany bardziej przejść do nas niż do City. Sam jego agent to potwierdził. Ale wszystko się dowiemy dopiero po zakończeniu Mistrzostwach, w których Juan Mata bierze udział. Sądzę, że jeśli złożymy ofertę w okolicach 23 mln, to go pozyskamy. Byliśmy nim zainteresowani już wcześniej, ale Valencia powiedziała, że Mata jest nie na sprzedaż, ale od czasu jak sam jego agent potwierdził, że Mata jest gotów odejść, to kwota za którą się oczekuje jest właśnie 23 mln i dlatego znów zwróciliśmy na niego uwagę. Tyle w tym temacie.

E : było kilka źródeł i podałem jeden z nich. Jeden znalazłem nawet przez liverpoolfc.tv.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2011, o 09:54 przez BarLiv, łącznie zmieniany 1 raz.
DrGh0st

Post autor: DrGh0st »

BarLiv pisze:Ale pisałem o tym wcześniej, że Juan Mata byłby zainteresowany bardziej przejść do nas niż do City. Sam jego agent to potwierdził.
Jeśli mnie pamięć nie myli, to twój post odnoszący się do tajemniczego źródła z serwisu goal.com nie zawierał żadnych słów agenta Maty.
Jest jedynie kilka cytatów, które zostały udzielone Sky:

“Until after the Euro, we won’t listen to anybody.” said Mata’s father.
“After that, we’re willing to listen to all offers we receive.” he added.

Oraz potwierdzenie od Juana dla hiszpańskiego AS:
"I would rather focus on the final against Switzerland at the moment.

Póki co, tak jak piszesz żadnych konkretów w sprawie Maty nie będzie. Musimy czekać na rozwój wypadków.
"I wtedy Klopp rzekł:
Ty jesteś Virgil czyli opoka a na tej opoce zbuduje Liverpool mój, a przeciwnicy go nie przemogą."
InExtremista

Post autor: InExtremista »

BarLiv pisze:Ale pisałem o tym wcześniej, że Juan Mata byłby zainteresowany bardziej przejść do nas niż do City. Sam jego agent to potwierdził. Ale wszystko się dowiemy dopiero po zakończeniu Mistrzostwach, w których Juan Mata bierze udział. Sądzę, że jeśli złożymy ofertę w okolicach 23 mln, to go pozyskamy. Byliśmy nim zainteresowani już wcześniej, ale Valencia powiedziała, że Mata jest nie na sprzedaż, ale od czasu jak sam jego agent potwierdził, że Mata jest gotów odejść, to kwota za którą się oczekuje jest właśnie 23 mln i dlatego znów zwróciliśmy na niego uwagę. Tyle w tym temacie.
Co najmniej dziwne by było, gdyby Mata wolał City, gdzie miał by straszną konkurencję. Johnson, Milner, Silva (choc tego ustawia się częściej w środku), Balotelli - to nie są piłkarze przyzwyczajeni do grzania ławy.

@Ciuras: to, że w City Balo gra bardziej jako schodzący napastnik niż wysunięty, co zabiera miejsce na boisku skrzydłowemu.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2011, o 10:59 przez InExtremista, łącznie zmieniany 1 raz.
Ojciec

Post autor: Ojciec »

Nie chciałbym zabić waszych nadziei panowie, ale jakoś niedawno Damian wrzucał linki, w których było napisane, że Liverpool raczej nie sprowadzi Juana Maty.
Dr Feelgood

Post autor: Dr Feelgood »

BartekLfc1993 pisze:Ktoś kto uważa odejście Raula Meirelesa za rozsądne jest głupcem ! Tyle w temacie .
Mocne słowa.
To jest środkowy pomocnik, nie skrzydłowy, gdzie stawiał go Dalglish, /oraz Hodgson/ ze zrozumiałych powodów: za słaby fizycznie oraz braki w kadrze na pozycji skrzydłowego.
Jedyną pozycją na której może on grać z powodzeniem w Premiership, jest miejsce tuż za napastnikiem.
Po zaqpie Hendersona, MAM NADZIEJĘ Adama i skrzydłowych szanse na występy na każdej z tych pozycji Portugalczyka będą znikome, więc Dalglish sprzedając go, zostanie kim?!...

Przepraszam za OT i nic nie wnoszący post w tym temacie i apeluje że w dostępie do forum, powinna widnieć opcja +21!
:D
Ostatnio zmieniony 25 cze 2011, o 10:47 przez Dr Feelgood, łącznie zmieniany 1 raz.
The Wrestler
"...- Fuckin' '80s, man. Best shit ever - Bet your ass, man - Guns N' Roses fuckin' rules. - Crue. - Yeah.
- Then that Cobain pussy had to come around and ruin it all...".

http://www.lastfm.pl/user/r4v4el
ROCK HARD!!! Go Hard or Go home...
Obrazek
Ciuras
Kontakt:

Post autor: Ciuras »

InExtremista pisze:
Co najmniej dziwne by było, gdyby Mata wolał City, gdzie miał by straszną konkurencję. Johnson, Milner, Silva (choc tego ustawia się częściej w środku), Balotelli - to nie są piłkarze przyzwyczajeni do grzania ławy.
A co Balotelli ma do gry na skrzydle i ew. przyjścia Maty?!
Po za tym, byłoby to tak samo "dziwne" jak przejście Younga do United gdzie przecież konkurencja jeszcze większa... Giggs, Nani, Valencia... Young wybrał United bo jest przekonany, że najbliżej mu z nimi do sukcesów, tryumfów, pucharów i najbliżej by stać się nie tylko dobrym zawodnikiem na Wyspach, ale i w Europie.
Mata w przypadku możliwości wyboru będzie musiał zdecydować czy chce brać udział w krótkotrwałym przedsięwzięciu nastawionym na szybki - niekoniecznie pewny - sukces (czyt. ManC), czy zaufać Liverpoolowi, pomóc nam wrócić na szczyt angielskiej i europejskiej piłki... i z nami osiągać przyszłe sukcesy.

A co do tematu, kolejna plotka, o rzekomym, w co nie wierzę (pewnie gra na podbicie kwoty transferu), zainteresowaniu Liverpoolu celem transferowym Blackburn, czyli Papissem Cisse:
http://www.teamtalk.com/premier-league/ ... -for-Cisse
Zaś łączony z plotkami z transferem do nas Ryan Boudebouz chce zostać w Sochaux. Bogu dzięki...
http://www.teamtalk.com/premier-league/ ... chaux-stay

@Dr Feelgood cyt: "Przepraszam za OT i nic nie wnoszący post w tym temacie i apeluje że w dostępie do forum, powinna widnieć opcja +21!" :badhappy:
Ostatnio zmieniony 25 cze 2011, o 14:37 przez Ciuras, łącznie zmieniany 1 raz.
CIURAS
“...I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. Poznasz, że Ja jestem Panem, kiedy wywrę na tobie swoją zemstę!”
Awatar użytkownika
PinkPanter

Post autor: PinkPanter »

Ciuras pisze:A co do tematu, kolejna plotka, o rzekomym zainteresowaniu Liverpoolu celem transferowym Blackburn, czyli Papissem Cisse
Brałbym go z pocałowaniem ręki:) miał świetny sezon w Bundeslidze i naprawdę w niektórych meczach zaimponował mi. No, ale jeżeli przyjdzie Wickham to też się nie obrażę.

PS. Już doczekać się nie mogę zakontraktowania Downinga i Adama!! :D

E: http://www.liverpoolfc.tv/news/media-wa ... -reds-move

Czyli to, o czym pisał Damian. Downing ma złożyć prośbę o transfer na Anfield :)
Ostatnio zmieniony 25 cze 2011, o 12:30 przez PinkPanter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Wszystko w sporcie jest teraz przecenione - zwłaszcza koszt wygrywania.''
- John W. Henry

Obrazek
Awatar użytkownika
BarLiv

InExtremista pisze:
BarLiv pisze:Ale pisałem o tym wcześniej, że Juan Mata byłby zainteresowany bardziej przejść do nas niż do City. Sam jego agent to potwierdził. Ale wszystko się dowiemy dopiero po zakończeniu Mistrzostwach, w których Juan Mata bierze udział. Sądzę, że jeśli złożymy ofertę w okolicach 23 mln, to go pozyskamy. Byliśmy nim zainteresowani już wcześniej, ale Valencia powiedziała, że Mata jest nie na sprzedaż, ale od czasu jak sam jego agent potwierdził, że Mata jest gotów odejść, to kwota za którą się oczekuje jest właśnie 23 mln i dlatego znów zwróciliśmy na niego uwagę. Tyle w tym temacie.

Nie mów, bo zapomniałeś o transferze Ashley'a Young'a gdzie konkurencję w Man Utd też będzie ogromna, a u nas miałby praktycznie pewne miejsce. Więc nie mów dziwne, bo tak samo można było nazwać transfer Young'a, a było tyle podnieconych kibiców Liverpool'u którzy nawrzucali Man Utd, ale mam nadzieję, że to byli tylko sezonowcy, bo po takich zachowaniu nie można się uważać lepszy niż fan innego klubu, tylko się poniżają.
koornel

Post autor: koornel »

Ben Smith redaktor The Times nt. Maty : " Seems Juan Mata is receptive to a move to #LFC. Through sheer force of will you lot are forcing a 'twansfer' "

Link do wypowiedzi - http://twitter.com/#!/bensmith_Times/st ... 2811662336.

Transfer Maty do Liverpoolu jak się okazuje niemożliwy nie jest, jednak dla mnie to sprawa odległa. Choć nie powiem byłoby pięknie. :)
Obrazek
- Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy. - Pepe Reina

Who The Fuck is Fernando Torres?
Awatar użytkownika
BarLiv

http://www.liverpoolfc.tv/news/media-wa ... kenny-call

Kolejne plotki łączące nas z Juan Matą i sądzę, że po mistrzostwach można się go spodziewać u nas. Jeśli ani Barca, ani City go nie sprzątnie, chociaż wiadomo, że u nas pogra, a u nich może być jako zmiennik.
Awatar użytkownika
BRX

Post autor: BRX »

http://www.crunchsports.com/category/So ... 106250011/

Zródło może nie z górnej półki ale na tą plotke czekałem od dawna. Uwielbiam go i nie posiadałbym się z radości gdyby do nas trafił. :)
Awatar użytkownika
Skrystian2009

Post autor: Skrystian2009 »

Ponownie wraca sprawa z Diego.Oprócz nas zainteresesowany jest FC Santos-a więc nie zbyt wygórowany rywal.Ale czy my takiego piłkarza potrzebujemy-który nie dosć że nie ma bodajże od 3 sezonów formy to ma straszne kaprysy.Odmówił gry w ostatnim meczu sezonu(trochę przypomniał mi się Mascherano).Myślę że kolejnego Cola nam nie potrzeba,a pomocników teraz mamy moc.

http://www.liverpoolfc.tv/news/media-wa ... ield-radar
InExtremista

Post autor: InExtremista »

BRX pisze:http://www.crunchsports.com/category/So ... 106250011/

Zródło może nie z górnej półki ale na tą plotke czekałem od dawna. Uwielbiam go i nie posiadałbym się z radości gdyby do nas trafił. :)
Pierwsza plotka o prawonożnym skrzydłowym chyba od czasów Mojżesza, ba, Abrahama! No ale to bardzo dziwne nie jest. Jeszcze nas z nim nie łączyli, jest skrzydłowym, dobrym, nawet młodym - trzeba wypuścić jakąś plotę, żeby był "zaliczony".

Co nie zmienia faktu, że gdybyśmy zamiast Dowinga i N'zogbii sprowadzili Matę i Hulka, biłbym chyba pokłony przed K&C, wypluwając wszystkie złe słowa o naszej polityce transferowej :)

@EDIT: @elug, prosiłbym Cię bardzo o zluzowanie nieco paska w spodniach. Pomyłki zdarzają się każdemu, zdawało mi się, że Hulk jest prawonożny, przyznaję się, mój błąd. A tak konkretniej, czy w tym poście widzisz nawiązanie w stylu "Downing i N'zogbia są do d*py"? Chyba nie. Napisałem tylko, że Hulk i Mata są od nich lepsi, masz co do tego jakieś wątpliwości? Moim zdaniem to chyba oczywiste.
Ostatni akapit tego posta to z resztą tylko luźna uwaga; patrz wyżej, nawet zakwestionowałem wiarygodność tej plotki! Zgroza.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2011, o 23:03 przez InExtremista, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany