Spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Ibiz

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: Ibiz »

Przyznaję, że mimo wszystko jestem zaskoczony.

Tello (definitywnie) i Sahin (raczej też)) odpadają w kontekście ewentualnych przenosin na Anfield. Tutaj spodziewałem się takiego obrotu spraw, ponieważ Sahin od początku chciał do Arsenalu a Arsenal chciał Sahina więc sprawa jest prosta. Nasza LE to poziom za nisko.

Jeżeli chodzi o Dempsey'a to w tym przypadku liczyłem na transfer. Potrzebujemy gracza o takim profilu i nie wierzę, że Liverpool nie zaspokoi ambicji Amerykańca. Ale cóż...

Ciekawe, czy Assaidi to był nasz ostatni zakup, czy też szykują nam właściciele jakąś niespodziankę? Brendan obiecał nam w końcu jakiś ekscytujący transfer. Borini i Allen są spoko, ale jakoś bardzo mnie przynajmniej nie ekscytują. Marokańczyk tym bardziej nie....
"W naszych czasach bardziej liczy się to, co czujesz, niż to, co robisz"
Kurdt

Post autor: Kurdt »

Raine pisze:Dziwna sprawa z tym Dempsey'em zważywszy na to, że sam Rodgers potwierdzał zainteresowanie tym graczem.
Teraz to może być tylko zagrywka, wyraziliśmy zainteresowanie, było cicho, gracz się niecierpliwił, złożył transfer request, my teraz udajemy, że o niczym nie wiemy, a z każdą minutą i każdym zwrotem akcji jego cena leci w dół.

Trochę lepiej niż zakupy a'la Comolli.
Groove is in the heart.

http://www.twitter.com/bartekryt
Comber

Post autor: Comber »

Możliwe, że jest tak jak mówisz, ewentualnie Rodgers zmienił zdanie i zaczął pokładać nadzieje w Downingu, na co wskazują ostatnie wypowiedzi naszego szkoleniowca. Poza tym, Dempsey, owszem byłbym niezłym wzmocnieniem, jednakże nie powinniśmy ściągać go za wszelką cenę, z uwagi na fakt, że zawodnikowi pozostał rok do końca kontraktu, a w dodatku nie należy do najmłodszych.
Awatar użytkownika
Manik

Post autor: Manik »

Najprawdopodobniej Alex Song odchodzi z Arsenalu do barcy.Podobno odmowil treningu oraz nie chce jutro zagrac z Sunderlandem. barca zrobila mu sieczke z mozgu jak mascherano i ten chce odejsc, pewnie nawet nie patrzy czy zagra 1min czy 5.Wazne, ze barca.
Awatar użytkownika
antistar
Kontakt:

Post autor: antistar »

Manik pisze:Najprawdopodobniej Alex Song odchodzi z Arsenalu do barcy.Podobno odmowil treningu oraz nie chce jutro zagrac z Sunderlandem. barca zrobila mu sieczke z mozgu jak mascherano i ten chce odejsc, pewnie nawet nie patrzy czy zagra 1min czy 5.Wazne, ze barca.
-kolejny klub i liga odhaczone
-latwiej o zdobycie jakiegokolwiek trofeum
-meskeunklub i te sprawy
Obrazek
Awatar użytkownika
1010Arx

Post autor: 1010Arx »

Manik pisze:Najprawdopodobniej Alex Song odchodzi z Arsenalu do barcy.Podobno odmowil treningu oraz nie chce jutro zagrac z Sunderlandem. barca zrobila mu sieczke z mozgu jak mascherano i ten chce odejsc, pewnie nawet nie patrzy czy zagra 1min czy 5.Wazne, ze barca.

Rozumiem ze mozna chciec odejsc... ale odmawiac gry, to co najmniej nie taktowne... to dzieki Arenalowi zaistniał w prawdziwym futbolu, to dzieki Arsenalowi ma szanse przejsc do jeszcze lepszego klubu, a teraz odmawia gry dla nich?...
Przeciez jesli zagra dla Arsenalu w PL to dla Barcelony bedzie mogl grac i w lidze i w Lidze Mistrzów. Nie rozumiem, mogl by sie rozstac w pokoju z kibicami i klubem ale odstawia cyrk... a za jakis czas bedzie sie dziwil ze go wygwizdali jak wroci na stadion Arsenalu z ta cała barceloną... załosne;/

Swoja droga wspołczuje kibicom Arsenalu;/ zawsze ich zespoł zostanie oskubany z najwiekszych gwiazd i tak naprawde nie maja pozniej szans na walke o tytuł, a kapitanów to tracą regularnie... Najpierw był P. Vieira, ktory odszedł do Juventusu, pozniej T. Henry - poszedł do Barcelony, Fabregas - tez Barcelona, a teraz R. van Persie do Mułów... Kapitanska opaske dostał Vermaelen, ja obstawiam ze po sezonie odejdzie do City....
Obrazek
Lfciorek

Post autor: Lfciorek »

1010Arx pisze:Rozumiem ze mozna chciec odejsc... ale odmawiac gry, to co najmniej nie taktowne... to dzieki Arenalowi zaistniał w prawdziwym futbolu, to dzieki Arsenalowi ma szanse przejsc do jeszcze lepszego klubu, a teraz odmawia gry dla nich?...
Taki już dziś zwariowany świat. Dzisiejsza Barcelona urosła do miana świętości. Jeżeli jakiś wybijający się zawodnik wpadnie w krąg zainteresowania Katalończyków to zrobi właściwie wszystko, aby się tam dostać. Tylko tak przywiązani zawodnicy jak Agger potrafią wiązać przyszłość ze swoim klubem (oby). Jednak spójrzcie na sam styl wypowiedzi Duńczyka, kiedy pojawia się informacja o rzekomym zainteresowaniu City, to odpowiada że chce zostać na Anfield, ale nie wszystko jest w jego rękach. Natomiast, kiedy zgłasza się Barcelona to nadal mówi, że chce pozostać, ale jednak określa miano transferu "kuszącym". Czysta magia Barcelony. Nie będę już wspominał, że kwoty które płacą za najlepszych są komiczne.

A co do odmawiania gry to przecież to samo było z Mascherano, kiedy odmówił wyjścia na boisko z City. Zresztą to samo teraz robi Dempsey, aby dostać się do czerwonej części Merseyside, ryzykując nawet sankcję od strony Fulham. Przecież to dzięki Wieśniakom Clint zaistniał na Wyspach, ale co go to obchodzi? Chce do Liverpoolu i koniec. Od strony kibica The Reds to fajnie, ale patrząc obiektywnie to piłkarze naprawdę się rozhulali w dzisiejszych czasach. Każdy sobie może sypnąć transfer request, nie wyjść na boisko/trening etc. i stawia swój klub oraz kibiców w podbramkowej sytuacji (szczególnie kiedy ma rok do końca umowy), czyste szaleństwo.

Jednak patrząc nie obiektywnie to gramy świetnie na rynku. Dobrze, że nie przystajemy na warunki Fulham. Clint ma 29 lat i nie warto za niego sypać masy zielonych. Za czasów duetu Dalglish & Commoli rzucilibyśmy w czerwcu 10 milionów i Amerykanin były już z nami na tourze, ale po co? Teraz zbliża się koniec okna i Fulham jest pod ścianą. Z każdym dniem i godziną cena za Dempseya spada. Jeżeli nie schrzanimy tego transferu, i zamkniemy się w jakiejś racjonalnej kwocie (Adam + 3 miliony) to naprawdę chapeau bas przed zarządem i Rodgersem. 8)
Obrazek
"Honor to stroma wyspa bez brzegów, nie można na nią wrócić, gdy ją już się opuściło."

"Niech wiatr zawsze wieje ci w plecy, a słońce świeci w twarz. Niech skrzydła przeznaczenia zaniosą cię do nieba, byś zatańczył z gwiazdami. " - Fred Jung
bugi

Post autor: bugi »

Nie wiem czy pamiętacie ale u nas Mascherano jak odchodzł do Barselony też odmówił gry w meczu z Manchesterem City...
Sorry za offyop
Obrazek

Post autor: Alter »

bugi pisze:Nie wiem czy pamiętacie ale u nas Mascherano jak odchodzł do Barselony też odmówił gry w meczu z Manchesterem City...
Sorry za offyop
On chyba nawet miał jakieś wytłumaczenie, że poprzedniego dnia był w Barcelonie i wrócił nad ranem, był zmęczony dopinaniem transferu, bo to był bodaj przedostatni dzień okienka, etc.
U Songa pewnie odezwał się ten mały chłopiec, jak u Van Persiego.
Ciuras
Kontakt:

Post autor: Ciuras »

Alex Song na 90% przejdzie do Barcy w ten weekend. To stawia Arsenal pod ścianą, by mimo wszystko pokonać nas w pozyskaniu na roczne wypożyczenie Sahina. Dziwne to troszkę, bo Song to b.dobry defensywny pomocnik, a Sahin to raczej gracz kreujący grę. Ale nie będę sobie zaprzątał głowy problemami Londyńczyków...
Podobno Real wolałby, by Turek grał najbliższe miesiące u nas - agent piłkarza, by ten grał u Wengera.

Zaś co do sprawy Dempseya... temat już na ostrzu noża. Nie można już spieprzyć tego. Jeżeli ściągniemy Clinta do nas, bez względu na sprawę z Sahinem, będę uważał okno transferowe za udane.
@BambarylaLFC - who the fuck is M`Vila? Gościu, któremu w dupie się poprzewracało, który ma psychę coś a`la Joey Barton. Bierzesz tego typa i masz bajzel w szatni i kadrze. Spekulacje mediów to jedno, a to co planuje klub i dobre dla niego, to drugie.
Ostatnio zmieniony 17 sie 2012, o 23:04 przez Ciuras, łącznie zmieniany 2 razy.
CIURAS
“...I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. Poznasz, że Ja jestem Panem, kiedy wywrę na tobie swoją zemstę!”
Awatar użytkownika
BambarylaLFC

Post autor: BambarylaLFC »

Dziwi mnie dlaczego Wenger nie sięga po M'Ville. Podobno w czasie Euro Arsenal się nim interesował. Na szczęście to nie nasz problem. Mam nadzieję, że zasilimy się jeszcze Dempseyem i Sahinem. Przynajmniej w tym sezonie postępujemy bardzo mądrze na rynku. Jak na razie prawie wszystko układa się po naszej myśli.
Obrazek
Puni

Post autor: Puni »

Szkoda mi Arsenalu, kibice w letnim okienku zawsze dostają cios... i to od swoich zawodników, patrząc na nich jak często zmienali kapitanów przez ostatnie lata to cieszmy się że mamy Gerrarda i Carraghera.

A co do Dempseya to doświadczony gracz, ograny w Anglii ale coś w sobie ma że za nim nie przepadam, nie wiem czemu...
Awatar użytkownika
Bonsky

Post autor: Bonsky »

Puni pisze:Szkoda mi Arsenalu, kibice w letnim okienku zawsze dostają cios... i to od swoich zawodników, patrząc na nich jak często zmienali kapitanów przez ostatnie lata to cieszmy się że mamy Gerrarda i Carraghera.

A co do Dempseya to doświadczony gracz, ograny w Anglii ale coś w sobie ma że za nim nie przepadam, nie wiem czemu...
http://transfery.info/51755,historia-cl ... ier-league

polecam, ciekawa lektura
Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Tony Barrett na swoim twitterze napisał przed chwilą:
Three Merseyside things. 1. Mirallas is on the verge of joining #EFC. 2. #LFC no longer interested in Dempsey. 3. Pep Segura has quit #LFC

Naprawdę ciekawe, zwłaszcza trójka.
hulus
Kontakt:

Post autor: hulus »

@Jetzu

Ładnie Barrett wyskoczył. Każda kolejna wiadomość gorsza od poprzedniej. Trójka fatalna.
Zablokowany