Spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Machel

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: Machel »

Jetzu pisze:Martin Jol confirms Clint Dempsey wishes to leave the Club

Z oficjalnego twittera Fulham, moglibyśmy w końcu dopiąć ten transfer... Byłaby szkoda gdyby przeszedł do Evertonu czy gdzieś indziej.
Po ostatnich wydarzeniach, i stosie "niusów" o zaklepanych transferach, podzielam Twoje obawy Jetzu.

IMHO zlejmy Sahina , fajny był, może fajny będzie, ale prawda jest taka że jeśli Arsenal straci Songa to Turek dziury po nim nie załata, Armatki i tak zostaną bez DMFa. Nuri może sobie tam biegać. U nas w środku bogactwo.

My musimy wzmacniać formację ofensywną, Dempsey to znakomita opcja - uniwersalny, skuteczny i być może tani. Jak nie my, to ktoś inny go zgarnie, z tym że nam jest on potrzebny.
Obrazek
Redman

Post autor: Redman »

Też jestem takiego zdania jak Machel. U nas w środku jest bogactwo, do kolekcji Sahin jak mamy Hendo, Adama, który chcąc nie chcąc nadal jest naszym zawodnikiem, tak samo Spearing...

A skoro Sahin woli Arsenal, to po co nam taki zawodnik, będzie fochy strugał że jest tu, ponieważ Mourinho dał mu ultimatum, po co takie coś. Jak to mówią "z niewolnika nie ma pracownika". Takie jest tylko moje zdanie. Pozdrawiam
Obrazek
grunwald

Post autor: grunwald »

bogactwo? przepraszam, gdzie?
Adam i Spearing się nie nadają, zresztą Szkot zapewne pożegna się z klubem do końca okienka, więc ostaje się nam Gerrard, Lucas, Allen, Henderson i Shelvey, czyli tylko 2 graczy, którzy udowodnili swoją wartość.
32 letni kapitan, Brazylijczyk po 7-miesięcznej rehabilitacji, młody Allen, dziwny Henderson i Shelvey, którego zapewne wypożyczymy. dżizas - za dużo mamy tej jakości w środku pola! TURAS ble. jo?

Sahin i Dempsey to dwa nazwiska, które idealnie dopełniłyby układankę Rodgersa, a bez nich będzie ciężko, a w grudniu to się obsramy z tak marną rotacją.
Jurgen ufam Tobie.
Machel

Post autor: Machel »

grunwald pisze:bogactwo? przepraszam, gdzie?
Adam i Spearing się nie nadają, zresztą Szkot zapewne pożegna się z klubem do końca okienka, więc ostaje się nam Gerrard, Lucas, Allen, Henderson i Shelvey, czyli tylko 2 graczy, którzy udowodnili swoją wartość.
32 letni kapitan, Brazylijczyk po 7-miesięcznej rehabilitacji, młody Allen, dziwny Henderson i Shelvey, którego zapewne wypożyczymy. dżizas - za dużo mamy tej jakości w środku pola! TURAS ble. jo?

Sahin i Dempsey to dwa nazwiska, które idealnie dopełniłyby układankę Rodgersa, a bez nich będzie ciężko, a w grudniu to się obsramy z tak marną rotacją.
Oceniam sytuację stosownie do naszych priorytetów. Uda się załatwić Sahina - jakby to powiedziałby Oussama - bombowo.

Uważam jednak, iż większe braki mamy w przedniej formacji, stąd imho większa potrzeba Clina, a niżeli Nuriego.
Obrazek
Awatar użytkownika
Seymersider

Post autor: Seymersider »

Scott Sinclair, który grał we wszystkich reprezentacjach młodzieżowych Anglii, a ostatnio reprezentował Wielką Brytanię na igrzyskach olimpijskich w Londynie nie podpisał nowego kontraktu ze Swansea. W tej sytuacji piłkarz będzie wolny za 11 miesięcy. Z szansy już teraz chcą skorzystać Tottenham i Liverpool
Z Eurosportu. Koleś jest świetny i strasznie szybki.Chociaż to by wykluczało Dempseya którego jestem wielkim zwolennikiem. :wink:
Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Post autor: polik »

Jetzu pisze:Martin Jol confirms Clint Dempsey wishes to leave the Club

Z oficjalnego twittera Fulham, moglibyśmy w końcu dopiąć ten transfer... Byłaby szkoda gdyby przeszedł do Evertonu czy gdzieś indziej.
Powinniśmy go zatrudnić. Najlepiej jeśli odszedłby Adam za niego, wszystkie strony mogłyby na tym skorzystać.
Brendan zapowiadał dwa transfery, jeden już poznaliśmy miejmy nadzieje że drugi już jest w drodze.
Ciekawe co będzie z tym Sahinem. Arsenal jest bardzo zdeterminowany przez ewentualną strate Songa :dry:
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "
Awatar użytkownika
hoster1

Post autor: hoster1 »

Musimy czekać aż Modric podpisze kontrakt z Realem, wtedy zapewne Królewscy popchną Sahina, jeżeli to stanie się szybciej niż kupno Songa powinniśmy uprzedzić Arsenal. Z tego co słyszałem to Wenger wygłupia się z ceną jeżeli chodzi o swojego zawodnika więc negocjacje jeszcze trochę potrwają.
Puni

Post autor: Puni »

Patrzcie co znalazłem, szykuje się sensacja ale nie wiem ile w tym pewności

http://transfery.info/54024,ramirez-pob ... outhampton
Awatar użytkownika
antistar
Kontakt:

Post autor: antistar »

Puni pisze:Patrzcie co znalazłem, szykuje się sensacja ale nie wiem ile w tym pewności

Stare jak Hju Hefner.
Obrazek
Cha3ek

Post autor: Cha3ek »

Puni pisze:Patrzcie co znalazłem, szykuje się sensacja ale nie wiem ile w tym pewności

Większość forumowiczów wie o tym już od samego rana. Rozumiem to, że jesteś zaskoczony, ale zajrzyj do tematu Transfery Premier League 2012/13. Tam jest umieszczona zażarta dyskusja- jak chcesz możesz się dołączyć, ale bardzo Cię proszę- nie umieszczaj "sensacji" z transfery.org.
Pozdrawiam
Puni

Post autor: Puni »

Cha3ek pisze:

Większość forumowiczów wie o tym już od samego rana. Rozumiem to, że jesteś zaskoczony, ale zajrzyj do tematu Transfery Premier League 2012/13. Tam jest umieszczona zażarta dyskusja- jak chcesz możesz się dołączyć, ale bardzo Cię proszę- nie umieszczaj "sensacji" z transfery.org.
Pozdrawiam

Teraz wlazłem na kompa, fakt nie przeszukałem forum mój błąd. Myślałem że wniose coś nowego
Awatar użytkownika
Edwinho

Post autor: Edwinho »

LFC ponoc nie jest zainteresowany sprowadzeniem Dempseya. No to nici z opchania Adama.

http://www.liverpoolecho.co.uk/liverpoo ... z23p3gkw00
lucasiu

Post autor: lucasiu »

Edwinho pisze:LFC ponoc nie jest zainteresowany sprowadzeniem Dempseya. No to nici z opchania Adama.

http://www.liverpoolecho.co.uk/liverpoo ... z23p3gkw00
Własnie miałem o tym pisać. Jakieś jaja wychodzą z tym Dempseyem. Niby go chcieliśmy a teraz wychodzi na to, że nie było żadnego zainteresowania. Zresztą zdaniem Jola, Dempsey chce dołączyć do zespołu grającego w LM a my przynajmniej przez rok w niej nie zagramy...
Jeśli jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jeśli jesteś drugi - jesteś nikim. - Bill Shankly
axeaxel

Post autor: axeaxel »

Real Madryt oglosil liste numerow zawodnikow na koszulkach na przyszly sezon nr otrzymal takze Nuro Sahin ktory jest laczony z przenosinami do LFC . Sahin w przyszlym sezonie wystepowac bedzie z nr 15 na koszulce , a wiec odchodzi czy nie ? Niewiem czy dobrze pamietam ale w tamtym sezonie Sahin mial nr 5 wiec cos jest na rzeczy . Teraz 5 ma Coentreao .

sportube.pl
Raine

Post autor: Raine »

Dziwna sprawa z tym Dempsey'em zważywszy na to, że sam Rodgers potwierdzał zainteresowanie tym graczem.
Zablokowany