Spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
JuniorLFC

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: JuniorLFC »

Dalomor pisze:No no fajny transfer. Wszyscy czekają na Sahina a tu taka niespodzianka. Jego przyjście wcale nie oznacze tego że Clint nie przyjdzie. Mam nadzieję że nasz marokańczyk będzie wymiatał tak jak jego imiennik z Azjii. Wiem troche głupie porównanie ale nie mogłem się powstrzymać. :)
Mam nadzieję, że będzie to bombowy transfer ! :D
Obrazek
Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy. ~ Steven Gerrard
Awatar użytkownika
lewus

Post autor: lewus »

Panowie, euforia ja rozumiem, ale zluzujcie trochę i dyskusje przenieście do tematu "Osama" :wink:

Nie zaśmiecajmy spekulacji.
Awatar użytkownika
Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Wie ktoś co z transferami Sahina i Dempseya? Macie jakieś nowe info ?:D
koornel

Post autor: koornel »

Assaidi wyklucza na pewno transfer A.Johnsona, Walcotta czy Tello. Mocno śmierdzi mi tu przedostatnim transferem na Anfield. Obawiam się, że Dempsey również powoli oddala się od Liverpoolu, a wielka szkoda, bo przydałby się nam taki bramkostrzelny i uniwersalny zawodnik w ofensywie.

Czekam na Sahina i odejście kilku zawodników.
Obrazek
- Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy. - Pepe Reina

Who The Fuck is Fernando Torres?
xabi

Post autor: xabi »

Możliwe że o Dempseya będziemy się starać zimą, kiedy Fulham będzie musiało zejść z ceny żeby cokolwiek za niego otrzymać. A z tego że Tello czy inny Walcott nie trafi na Anfield należy się tylko cieszyć.
axeaxel

Post autor: axeaxel »

Liverpool uzyskał przewagę nad Arsenalem w sprawie sprowadzenia do siebie Nuriego Sahina. Mówi się, że wszystko wyjaśni się w najbliższych godzinach, kiedy Luka Modrić stanie się oficjalnie graczem Realu Madryt.

Arsenal nie ma zamiaru się poddawać, ale wiele może zależeć również od samego piłkarza, który rzekomo zaakceptował warunki, na jakich miałby się przenieść do Liverpoolu. W Anglii już wszyscy są przekonani, że Turek trafi na Anfield Road. Brytyjskie brukowce informują nawet, że stanie się to w sobotę. Pozostaje jedynie pytanie, czy Sahin zostanie do Liverpoolu wypożyczony czy sprzedany. W przypadku tej drugiej możliwości Real Madryt zachowa sobie prawo wykupu piłkarza w najbliższych kilku latach.

Real Madryt nie sprzeda Sahina do Arsenalu bo oznaczalo by to wtedy ze Song trafi do Barcelony, a Real napewno im w tym nie pomoze taka ciekawostka ze strony Realu Madryt.

wiec teraz czekamy na ruch Tottenhamu.

zdrodlo;igol.pl
kapelos

Post autor: kapelos »

Moim zdaniem przyjdzie do nas Sahin na wypożyczenie z opcją pierwokupu bo sam Brendan mówił, że będziemy starać się wypożyczyć jakiegoś piłkarza. I to będzie chyba nasz ostatni nabytek w tym okienku transferowym, bo jak sami wiemy Rodgers dzisiaj mówil, że spodziewa się jeszcze tylko 1-2 transferów do klubu. Pożegnamy się najprawdopodobniej z Pacheco, Donim, Wilsonem, Shelvey i Sterling pewnie pojdą na wypożycznie. Ciekawi mnie co stanie sie z Carrolem, Cole'm, Adamem i naszym chłopcem z czerwonym sercem Aggerem.
Awatar użytkownika
Kulfon

Post autor: Kulfon »

Transfer Assaidiego wyklucza przyjście Tello,A.Johnsona itd . Co do Sahina to zobaczymy jak się sytuacja rozwinie i jaki ewentualnie będzie rodzaj jego przyjścia (może definitywnie) Ale czy nas stać? To samo Dempsey. W grę wchodzi wiele czynników i może dojść ,do czegoś podobnego co występuje w NBA, wymiany zawodników w którą włączone jest kilka klubów :) Ważny jest transfer Modricia, Songa i ewentalnie sprzedaż Aggera. Zobaczymy :)
Obrazek
hulus
Kontakt:

Post autor: hulus »

Kulfon pisze:Transfer Assaidiego wyklucza przyjście Tello,A.Johnsona itd . Co do Sahina to zobaczymy jak się sytuacja rozwinie i jaki ewentualnie będzie rodzaj jego przyjścia (może definitywnie) Ale czy nas stać? To samo Dempsey. W grę wchodzi wiele czynników i może dojść ,do czegoś podobnego co występuje w NBA, wymiany zawodników w którą włączone jest kilka klubów :) Ważny jest transfer Modricia, Songa i ewentalnie sprzedaż Aggera. Zobaczymy :)
Świetnie. W Melwood się tego dowiedziałeś? Ja myślałem, że mamy duże braki z przodu, ale skoro mało znany Assaidi nam wystarczy za trzech to faktycznie nie ma szans na Tello czy Dempseya. Naprawdę chciałbym się dowiedzieć czemu Marokańczyk miałby blokować dalsze nasze działania na rynku transferowym. Ciągle w ofensywie brakuje nam ludzi wartościowych i musimy starać się ją wzmacniać. Chyba że stawiamy na Carrolla i Cole'a i jeszcze raz odpuszczamy sobie walkę na poważnie o LM.
Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Wszyscy dziennikarze zgadzają się z tym, że zakup Assaidiego oznacza śmierć transferu Tello, który jest gotowy do podpisania nowego kontraktu w Barcelonie.

Tony Barrett w jutrzejszym Timesie informuje również, że Arsenal wciąż liczy na zakontraktowanie Sahina chociaż jak to określa, Liverpool pozostaje pewny pozyskania Turka.
Awatar użytkownika
Kulfon

Post autor: Kulfon »

hulus pisze:Świetnie. W Melwood się tego dowiedziałeś? Ja myślałem, że mamy duże braki z przodu, ale skoro mało znany Assaidi nam wystarczy za trzech to faktycznie nie ma szans na Tello czy Dempseya. Naprawdę chciałbym się dowiedzieć czemu Marokańczyk miałby blokować dalsze nasze działania na rynku transferowym. Ciągle w ofensywie brakuje nam ludzi wartościowych i musimy starać się ją wzmacniać. Chyba że stawiamy na Carrolla i Cole'a i jeszcze raz odpuszczamy sobie walkę na poważnie o LM.
Jak najbardziej zgadzam się ,że musimy się jeszcze wzmocnić. Po prostu uważam ,że Tello i Assaidi to podobni gracze i niema sensu sprowadzać Hiszpana. Co innego Dempsey jestem zwolennikiem jego transferu, ma niezła technikę i strzela naprawde dużo bramek :) Nie wiadomo tylko jakimi dysponujemy środkami na te transfery co do Sahina i Dempseya to Tak. A Tello raczej Nie :P Szkoda tylko że Comoli z Kennym wywalili tyle kasy w błoto :(
Obrazek
Lokiec

Post autor: Lokiec »

Nie jestem przekonany, czy Dempsey będzie nam potrzebny... Zakladam,że Sahin już do nas przejdzie na pewno. Mamy wtedy dobrobyt okropny w pomocy. Gerrard, Lucas, Allen + Adam, Henderson, Shelvey, (Spearing). Do tego ofensywni Downing, Cole, Sahin + Bin Laden. Za dużo... Jeszcze jest przecież Sterling, który aż woła o regularne szanse gry. Jeżeli miałby ktoś jeszcze dojść to liczę jedynie na napastnika, który by zastąpił Carrolla, który i tak zasługuje na jeszcze pół roku szansy... Jakiegoś fajnego juniorka mogliby kupić. Okienko dla mnie już wyczerpane ;)
Przegrani nie mają prawa do szczęścia ... niestety...
Awatar użytkownika
Skrystian2009

Post autor: Skrystian2009 »

Dziennikarz La Sexty José Luis Sánchez poinformował przez Twittera, że Nuri Şahin nie trenował dziś z pozostałą częścią grupy i w oczekiwaniu na transfer na Wyspy Brytyjskie ćwiczył w siłowni.
Ze strony "Królewskich".

Oby oczekiwał na transfer własnie do naszego klubu.Odpukać aby nie zapeszyć
axeaxel

Post autor: axeaxel »

Ludzie czy wy umiecie czytac ze zrozumieniem. Nuri Sahin przejdzie do nas jesli Real kupi Modrica i nie ma opcji aby przeszedl do Arsenalu po 1. Wenger nienawidzi sie z Murinho 2. Jesli Sahin przejdzie do Arsenalu zostawi otwarta droge Songa do Barcelony a tego Real nie chce . Do soboty Sahin w Liverpoolu ! igol.pl !
Awatar użytkownika
dominic

Post autor: dominic »

Dziennikarz La Sexty José Luis Sánchez poinformował przez Twittera, że Nuri Şahin nie trenował dziś z pozostałą częścią grupy i w oczekiwaniu na transfer na Wyspy Brytyjskie ćwiczył w siłowni.
26.12 gramy na Brittannia Stadium. Się chłopak zaczął szykować.
!!!
Zablokowany