Spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
adamzary95

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: adamzary95 »

Bardzo dobry skrzydłowy ktory w poprzednim sezonie grał tak jak całe Herenven bardzo dobrze,jest młody,dynamiczny,ma calkiem dobre uderzenie.Tak pozatym co za niespodzianka ani jednej plotki a tu nagle mamy go to pokazuje ze potrafimy robic transfery za zamknietymi drzwiami.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
caragher23

Post autor: caragher23 »

Czyżby to wykluczało przyjście Sahina? Już nawet jest naszym zawodnikiem na wikipedii :P
- Nie uważam, że musisz być w 100 procentach zdrowy, by grać. Muszę być w 100 procentach kontuzjowany, żeby nie grać. - Jamie Carragher

Obrazek
ziaja

Post autor: ziaja »

Tony Barrett ‏@TonyBarretTimes
Liverpool set to sign winger Oussama Assaidi for a fee in the region of £3 million.
Kwota bardzo niska, więc nie ma straty.
Znajomy który siedzi w lidze holenderskiej mówi, że to bardzo dobry transfer.I, że jest bardzo zdziwiony gdyż miał dołączyć do Ajaxu

EDIT: Co do Sahina jest nasz, ale na oficjalne info trzeba będzie poczekać. Różne źródła różnie mówią jedni, że dziś wieczorem inni zaś, że jutro, a inne dopiero jak Modrić podpisze kontrakt
Ostatnio zmieniony 16 sie 2012, o 19:44 przez ziaja, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
adamzary95

Post autor: adamzary95 »

caragher23 pisze:Czyżby to wykluczało przyjście Sahina? Już nawet jest naszym zawodnikiem na wikipedii :P
Sahin jest srodkowym pomocnikiem a Asaidi to skrzydlowy.Bardziej bym powiedzial ze to wyklucza transfer Dempseya ale zobaczymy jak to bedzie.

3 mln za naprawde ciekawego zawodnika to naprawde super cena,nic na nim nie stracimy a zyskac mozemy bardzo duzo.
Ostatnio zmieniony 16 sie 2012, o 19:45 przez adamzary95, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Seymersider

Post autor: Seymersider »

hmm Chyba coś gra szczerze kojarzę go z tego że ma dobra statystyki w Fife.
The 24-year-old, who has scored 20 goals in 68 appearances for Heerenveen in the Dutch Eredivisie, will now undergo a medical at Melwood.
E: wie ktoś ile zapłaciliśmy?
Ostatnio zmieniony 16 sie 2012, o 19:47 przez Seymersider, łącznie zmieniany 1 raz.
w0rst

Post autor: w0rst »

Takie transfery mi się podobają. Tanie, na cicho załatwiane i młody piłkarz ląduje u nas.
Na tym transferze możemy tylko zyskać fajnego grajka.
Dobra robota Brendan!

Czyli jedna z luk po Maxim, Kuijcie i Bellamim została załatana :)
Obrazek
past7th

Post autor: past7th »

aqalfc pisze:Ja jestem natomiast bardzo ciekaw jak Sahin wkomponuje się w drużynę bo jego dalekie podania są chyba najsilniejszą bronią, a przy systemie 4 - 3 - 3 aż tak dużo ich nie będzie posyłał. Lecz trzeba przyznać, że przegląd pola i umiejętność rozpoczęcia szybkiego kontrataku ma niesamowite.
Oj zdziwisz się jeszcze. Kibice Realu narzekali na to, że Nuri w porównaniu do Alonso wykonuje zbyt wiele krótkich podań do obrońców. Sahin w Realu bardzo chciał przybrać profil hiszpańskiego pivota: cofniętego rozgrywającego, operującego niemalże w linii obrony, który popycha akcje do przodu, ale nie włącza się w pole karne (tak jak to robi Xabi Alonso). Nie można grać wbrew swojej naturze. Myślę, że grając przed Lucasem (typowym DM) wróci do swojego stylu z Dortmundu, będzie często wymieniał piłkę z ofensywnymi graczami, zacznie kreować sytuacje bramowe itd.

Jego najsilniejszą bronią są nie tylko długie podania, dobrze wykonuje stałe fragmenty (raz czy dwa Ronaldo dał mu strzelić z wolnego). Na pewno jest inteligentnym zawodnikiem, powinien odbudować swoją formę na Anfield.
kapelos

Post autor: kapelos »

Czyli jeden z dwóch transferów się dokonał jak mówił Brendan w ciągu 48 godzin:D ciekawe teraz kto będzie następny Sahin czy Dempsey. Wydaje mi się, że w tym momencie Amerykanin do nas nie dołączy:/
Kurdt

Post autor: Kurdt »

Wraca Benitezowe. Śmierdzi kromkampowością, degenewością czy inną gonzalezowością.

Dobrze być w domu. :D
Groove is in the heart.

http://www.twitter.com/bartekryt
Awatar użytkownika
mc72

Post autor: mc72 »

adamzary95 pisze:Bardzo dobry skrzydłowy ktory w poprzednim sezonie grał tak jak całe Herenven bardzo dobrze,jest młody,dynamiczny,ma calkiem dobre uderzenie.Tak pozatym co za niespodzianka ani jednej plotki a tu nagle mamy go to pokazuje ze potrafimy robic transfery za zamknietymi drzwiami.
Jeżeli chodzi nasze cele transferowe pamiętaj że Tottenham nigdy nie śpi i czuwa .żeby nam kogoś sprzątnąć z przed nosa.Dlatego transfer załatwiony po tajniacku :D
Cha3ek

Post autor: Cha3ek »

Musze powiedzieć, że jestem zaskoczony. Po filmach na YT wnioskuję, że to dynamiczny skrzydłowy. Uważam, że na ławkę jak znalazł. Jednak jednego Marokańczyka już mieliśmy niby taki młody talent.
I tak priorytetem wg mnie powinien być Dempsey, gdyż gra na pozycjach, które mamy najsłabsze. (boczni napastnicy, od biedy nawet wysunięty napastnik). A jest to bądź co bądź gwiazda naszej ligi. Wiekowy? Nie stać nas na młodszych.

Sahin? Jesli na rok.. przyda się :) Jeśli definitywnie- mega transfer. Tyle w temacie.

@PartykOwenFan
ogarnij
Awatar użytkownika
Adaminho1

Post autor: Adaminho1 »

A jednak, wszyscy mówili że nie umiemy załatwić transferu po cichu a tu, nas zaskoczyli.

Co do zawodnika wiem tylko to że jest Marokańczykiem i grał w Heerenven
Mam nadzieje, że będzie dobrym wzmocnieniem.
Jedno pytanie Ile za niego zapłaciliśmy?

Co ciekawe o nim dowiedziałem się z FM
caragher23 Assaidi to inna pozycja
Obrazek
Ciuras
Kontakt:

Post autor: Ciuras »

Czyli Raheem na wypożyczenie pójdzie.
Tak czy siak oby nasz "Osama" :) okazał się lepszym Marokańczykiem niż Nabil El Zhar!
CIURAS
“...I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. Poznasz, że Ja jestem Panem, kiedy wywrę na tobie swoją zemstę!”
Domino212

Post autor: Domino212 »

Kojarzę go tylko dlatego że w FIFIE 12 miał ogółem chyba 76, albo 77 :D Super transfer, taki z zaskoczenia zupełnie :D Liczę, że to będzie strzał w dziesiątkę, a nawet jeśli nie to za 3 mln to wielkiej straty nie będzie :D

Na skysports podają ze Arsenal sprzeda Songa a wypożyczy Sahina :/ ale jest to tylko plota. Mam nadzieje ze nie będzie mieć pokrycia w rzeczywistości.Chociaż już następny news jest o tym ze Arsenal jest na prowadzeniu w wyścigu o biglie, przez co traci zainteresowanie Sahinem.
Awatar użytkownika
Dalomor

Post autor: Dalomor »

No no fajny transfer. Wszyscy czekają na Sahina a tu taka niespodzianka. Jego przyjście wcale nie oznacze tego że Clint nie przyjdzie. Mam nadzieję że nasz marokańczyk będzie wymiatał tak jak jego imiennik z Azjii. Wiem troche głupie porównanie ale nie mogłem się powstrzymać. :)
Zablokowany