Spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
BarLiv

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: BarLiv »

Jeśli źródło metro jest coś warte, to jakaś szansa jest na Juan Matę.

http://www.liverpoolfc.tv/news/media-wa ... says-agent

Ale czy można konkurować ze słoneczną Barceloną? Aczkolwiek ten transfer spokojnie można by uznać za bombę transferową w tym okienku.
Awatar użytkownika
Jupik

Post autor: Jupik »

hoster1 - Różnica między Colem, a Clichym jest taka, że Ashley już w Arsenalu był najlepszym lewym obrońcą w kraju i podstawowym piłkarzem reprezentacji, a kibice Arsenalu nienawidzą go za to, że poszedł za kasą do wielkiego rywala kanonieów - nikt jego klasy sportowej nie podważa. Clichy zaś gra w Arsenalu bo nie mają lepszego wyboru na tą pozycje, jeśli któryś z kibiców jest przeciwny jego sprzedaży to mówi, że to dlatego iż Clichy jest ostatnim pozostałym z drużyny niepokonanego Arsenalu. W swojej kadrze jest piątym-szóstym wyborem (Evra, Abidal, Tremoulians, Cissokho, Sakho). Jego głównym atutem jest szybkość, poza tym w ogóle nie strzela bramek, wrzutkę ma tragiczną, a w obronie jest bardzo nierówny - potrafi jednego dnia schować Naniego do kieszeni by następnego objeżdżał go jak nowicjusza Joey Barton na nienaturalnej pozycji.

Enrique jest stabilny, ma świetny cross i jest dużo lepszy od Francuza w defensywie - powinien być naszym numerem 1 na te okienko.

Co do plotek o Macie, to Barcelona traktuje go jako opcje zapasową gdyby nie udało się zakontraktować Sancheza w co jednak wątpię, tak samo jak w transfer tego piłkarza do Liverpoolu.
"Everything is real, tonight..."
licznerek

Post autor: licznerek »

hoster1 pisze:Jupik- Spójrz jednak na to że kiedy Ashley Cole grał w tym samym miejscu i tym samym klubie był bardzo dobrym obrońcą jednak po transferze do Chelsea stał się najlepszą partią na swojej pozycji w lidze. Ja myślę że u nas mogło by być podobnie, Gael ma potencjał, mówię to bo widziałem na co go stać tyle, że ostatnio grał tak jak by mu się nie chciało co za pewne jest spowodowane ogólną atmosferą panująca na Emirates.
Po co nam zawodnik, któremu się nie chce? To już na starcie go dyskredytuje. Poza tym Ashley Cole odchodził z Arsenalu jako gwiazda Kanonierów i całej ligi, był reprezentantem Anglii pełną gębą i z Arsenalem zdobył dwa tytuły mistrzowskie, do których mocno się przyczynił. Clichy, jako podstawowy zawodnik Arsenalu, jeszcze nic nie wygrał, nie wyrobił sobie nawet takiej pozycji co Cole. Nie ta półka. Clichy to najbardziej przereklamowany zawodnik w Premier League.
Don't worry about a thing, cause with Jurgen Klopp is gonna be alright!
Awatar użytkownika
Graphene

Post autor: Graphene »

BarLiv pisze:Jeśli źródło metro jest coś warte, to jakaś szansa jest na Juan Matę.

Ale czy można konkurować ze słoneczną Barceloną? Aczkolwiek ten transfer spokojnie można by uznać za bombę transferową w tym okienku.
Dla mnie to żadna bomba, mnie Hiszpan nie przekonuje. Chyba, że nazwiemy go super wzmocnieniem, na tle drewnianego Downinga. Wtedy się zgodzę.

EDIT: Od razu powiem, że Younga również nie uważałbym za bombę, nad którym 99,9% fanów United, mówiąc kolokwialnie, się spuszcza.

W moim mniemaniu, bombą transferową mógłbym nazwać zawodnika, który przewyższa o klasę obecny Liverpool. Gracza, który przy zdrowych zmysłach nie wybrałby The Reds tylko ze względu na naszą historię, tradycję, etc. Dla przykładu Fabio Coentrao, Hazard, Hulk.

I tak, jeśli już pozwoliłem sobie na napisanie posta w tym dziale, to dodam, że trochę mnie martwią nasze potencjalne transfery. Henderson, Wickham, Downing czy nawet Adam, do którego mam dużo sympatii i chcę go mimo wszystko na Anfield, są to gracze bardziej przeciętni, niż klasowi.
Ostatnio zmieniony 23 cze 2011, o 20:13 przez Graphene, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Don't cry Nani.. Nani, please don't cry..
Awatar użytkownika
BarLiv

Post autor: BarLiv »

Graphene pisze:
BarLiv pisze:Jeśli źródło metro jest coś warte, to jakaś szansa jest na Juan Matę.

Dla mnie to żadna bomba, mnie Hiszpan nie przekonuje. Chyba, że nazwiemy go super wzmocnieniem, na tle drewnianego Downinga. Wtedy się zgodzę.

To powiedz mi kogo byś uważał za bombę transferową, jeśli nawet Downinga uważasz za drewno. To taki Carroll, to już musi być kłoda :lol:

Edit : Od razu powiem, że my będziemy mieli ciężko zgarnąć takich zawodników ja Hazard, Gervinho, czy inni klasowi skrzydłowi. Ale tak jak było z Ashley Young'iem, głównie poszedł tam, bo ma możliwości gry w LM u nas, nadal jest to wielka nie wiadoma. Tym bardziej tacy gracze jak Hazard, Sanchez, Gervinho zrobili sukces w swoich klubach i awansowali do LM, to dlaczego mieli by zamieniać na klub, nawet bez LE i jeśli taki Mata chciałby dołączyć, który również ma możliwość gry w LM, to uważałbym go za bombę transferową, bo wątpię w to, że zgarniemy klasowych zawodników. Mata już grał w LM, więc może sobie zrobić przerwę w LM, a jest jeszcze młody. Liverpool powinien wrócić na należyte miejsce. Ale ściągnięcie graczy typu Hazard, to w tym sezonie możemy zapomnieć i dlatego głównymi naszymi celami są piłkarze, którzy ze swoimi obecnymi klubami nie mają możliwości gry w pucharach europejskich, tak więc Juan Matę można by uważać za bombę, jeśli te plotki są chociaż trochę prawdziwe.

I nie myślcie sobie, że będziemy ściągać kogo chcemy, dużo piłkarzy, jeśli mają grać w lepszych klubach i zrobić krok w przód, szukają gry w LM, to jest spełnienie każdego gracza. Sama historia i to odległa historia w naszym wypadku, kiedy były same sukcesy daje nam mniejsze szanse na osiągnięcie dobrych celów transferowych. Historią w Lidze Angielskiej, jesteśmy nadal najlepsi, poprzez liczbę zdobytych pucharów, aczkolwiek nas teraz nikt nie wymieni jako głównego kandydata do mistrzostwa, ewentualnie jako czarnego konia.

I jeszcze jedna sprawa, nasz sztab dobrze wiem, w jakiej jesteśmy sytuacji i dlatego w pierwszej kolejności stawiamy sobie graczy takich jak Adam, Wickham, Downing, Clichy, a powinniśmy Coentrao, Hazard, Gervinho, Sanchez.

Będą coś chcieli zrobić na wzór drużyny kompletnej niż 2, 3 zawodników, żeby cała drużyna grała i żeby to był zespół, a nie indywidualności.

Edit InExtremista : źle zrozumiałeś teorię mojego postu. Sam bym chciał klasowych zawodników, ale wymiana tych co teraz mamy i tych których nie mamy, na dobrych graczy, bo do takich Adama, Downinga i Clichy'ego można zaliczać, będzie sukcesem transferowym na te okienko, bo jak wiemy, to lewej obrony i skrzydłowych w ogóle nie mamy.

Tylko piszę jak to wygląda z perspektywy sztabu i uwierz mi gdybyśmy byli teraz w LM lub mistrzem Anglii, to byśmy składali oferty za klasowych zawodników, a nie za dobrych graczy, tak więc cudów nie ma co oczekiwać, tylko swoje przemyślenia zostawić do końca sezonu 2011/2012 i wtedy wyrażać opinie, bo jak można mówić, że Downing to drewno? Już to gdzieś pisałem, to sztab głównie Comolli jest od transferów i obserwowania, jeśli jesteście tacy dobrze, to dlaczego sami nie idzie na obserwatorów? To jest ich zawód, więc coś Ci zawodnicy muszą wnieść, każdy będzie miał swoje wytyczne. A ocenianie gracza poprzez youtube jest chore. Dobrze dobrze widzieć jak gra zawodnik jak się ustawia, to trzeba być na meczu i oglądać dane zawodnika.
Ostatnio zmieniony 23 cze 2011, o 21:22 przez BarLiv, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Jupik

Post autor: Jupik »

BarLiv - No dokładnie, Downing to drewno, a Carroll kłoda.

Mata jest w porządku ale i tak pewnie nie ma nic w tych plotkach, na tle naszych innych celów przedstawianych przez prasę wygląda jednak magicznie. Mam nadzieję, że za kulisami dzieje się o wiele lepiej niż na stronach gazet i portalach internetowych...
"Everything is real, tonight..."
InExtremista

Post autor: InExtremista »

Jupik pisze:BarLiv - No dokładnie, Downing to drewno, a Carroll kłoda.

Mata jest w porządku ale i tak pewnie nie ma nic w tych plotkach, na tle naszych innych celów przedstawianych przez prasę wygląda jednak magicznie. Mam nadzieję, że za kulisami dzieje się o wiele lepiej niż na stronach gazet i portalach internetowych...
Miło czasem zobaczyć, że jest na forum jeszcze parę osób, którym świetna wrzutka Downinga nie rekompensuje jego braków w technice. Nic osobistego, ale nie wiem, jak komuś Carroll może nie wydawać się kłodą :)

Mata to jest typ skrzydłowego, jakiego bym u nas widział. Szybki, świetny technicznie, z dobrą wrzutką i dużym ciągiem na bramkę. Błyskotliwość - to jest to, czego nam brakuje od dawna i jeśli tylko uda się to zapewnić, później długo tego nie ma. Był Garcia, był Riera, ale to wciąż za mało. Teraz też nie wystarczy jeden Suarez. Jeżeli nie udałoby się z Matą, moim faworytem jest N'zogbia. Nadal uważam, że to nie do końca poziom LFC, ale na tę chwilę byłby o wiele lepszy od Downinga. W każdej wielkiej drużynie potrzebny jest taki magik bocznej linii, w United mają Naniego, w Tott Bale'a, mistrzowska Chelsea miała Flo Maloudę, a w Arsenalu mają Nasriego. Nie możemy się zbroić w tym okienku tak jakbyśmy już nigdy nie mieli rywalizować z Barcą, Realem, Milan etc. w LM, a tak to wygląda patrząc na nazwiska kolejnych Brytyjczyków łączonych z nami.

Swoją drogą, słyszał ktoś, coś o jakimkolwiek prawoskrzydłowym? Bo ja już dawno nie...

EDIT: @Graphene, wyjąłeś mi to z ust :)

EDIT#2: Uprzedzając pytania typu "to kogo byś chciał?!", odpowiem, że chciałbym kogoś takiego jak przytoczeni Hazard, Hulk, Coentrao, czy np. Marin, Gervinho, Krasić, Taraabt, Neymar, Sanchez, Nasri itp. itd.

*pogrubieniem oznaczyłem zawodników, co do których chodziło mi o prezentowaną klasę, a nie trudność wyciągnięcia czy cenę.

EDIT#3: @Luis, cytuję: "Zwracamy także Wam szczególną uwagę na brak szacunku, niekiedy pojawiające się wulgaryzmy a także robienie sobie czasami istnego 'gadu gadu' pomiędzy fanami.". Nie musisz się ze mną zgadzać, ale staraj się trzymać pewien poziom. Zrobisz tyle dla tego tematu? Dziękuję.

EDIT#4(dużotego): @BarLiv, niby sensownie prawisz, ale wg. mnie lepiej nie ściągnąć nikogo niż ściągnąć bylekogo. Popatrz na takiego Downinga. Tygodniówkę na pewno zechce wysoką. W nadchodzacym sezonie chcemy powrócić do LM. I tu nagle bach: okazuje się, że to jednak nie ten poziom do rywalizowania z dużymi europejskimi firmami. I co, mamy się teraz wzmacniać tak, żeby Ci piłkarze za parę sezonów blokowali miejsce lepszym, tym klasowym? Czy może kupić ich na jakiś czas? Jeżeli mamy działać długoterminowo ściągajmy piłkarzy z myślą o najwyższych celach, a nie "byle do TOP4"...
Mówisz, że będzie ciężko takich ściągnąć. Ma być ciężko! Za takich piłkarzy się wypruwa żyły, żeby wiedzieli, że naprawdę klubowi na nich zależy. A na razie w mojej opinii jesteśmy na rynku trochę jak taka szara myszka.
Ostatnio zmieniony 23 cze 2011, o 21:13 przez InExtremista, łącznie zmieniany 5 razy.
Aldor

Post autor: Aldor »

InExtremista pisze:
Jupik pisze:BarLiv - No dokładnie, Downing to drewno, a Carroll kłoda.

Miło czasem zobaczyć, że jest na forum jeszcze parę osób, którym świetna wrzutka Downinga nie rekompensuje jego braków w technice. Nic osobistego, ale nie wiem, jak komuś Carroll może nie wydawać się kłodą :)

Mata to jest typ skrzydłowego, jakiego bym u nas widział. Szybki, świetny technicznie, z dobrą wrzutką i dużym ciągiem na bramkę. Błyskotliwość - to jest to, czego nam brakuje od dawna i jeśli tylko uda się to zapewnić, później długo tego nie ma. Był Garcia, był Riera, ale to wciąż za mało. Teraz też nie wystarczy jeden Suarez. Jeżeli nie udałoby się z Matą, moim faworytem jest N'zogbia. Nadal uważam, że to nie do końca poziom LFC, ale na tę chwilę byłby o wiele lepszy od Downinga. W każdej wielkiej drużynie potrzebny jest taki magik bocznej linii, w United mają Naniego, w Tott Bale'a, mistrzowska Chelsea miała Flo Maloudę, a w Arsenalu mają Nasriego. Nie możemy się zbroić w tym okienku tak jakbyśmy już nigdy nie mieli rywalizować z Barcą, Realem, Milan etc. w LM, a tak to wygląda patrząc na nazwiska kolejnych Brytyjczyków łączonych z nami.

Swoją drogą, słyszał ktoś, coś o jakimkolwiek prawoskrzydłowym? Bo ja już dawno nie...

EDIT: @Graphene, wyjąłeś mi to z ust :)

EDIT#2: Uprzedzając pytania typu "to kogo byś chciał?!", odpowiem, że chciałbym kogoś takiego jak przytoczeni Hazard, Hulk, Coentrao, czy np. Marin, Gervinho, Krasić, Taraabt, Neymar, Sanchez, Nasri itp. itd.

*pogrubieniem oznaczyłem zawodników, co do których chodziło mi o prezentowaną klasę, a nie trudność wyciągnięcia czy cenę.

EDIT#3: @Luis, cytuję: "Zwracamy także Wam szczególną uwagę na brak szacunku, niekiedy pojawiające się wulgaryzmy a także robienie sobie czasami istnego 'gadu gadu' pomiędzy fanami.". Nie musisz się ze mną zgadzać, ale staraj się trzymać pewien poziom. Zrobisz tyle dla tego tematu? Dziękuję.

EDIT#4(dużotego): @BarLiv, niby sensownie prawisz, ale wg. mnie lepiej nie ściągnąć nikogo niż ściągnąć bylekogo. Popatrz na takiego Downinga. Tygodniówkę na pewno zechce wysoką. W nadchodzacym sezonie chcemy powrócić do LM. I tu nagle bach: okazuje się, że to jednak nie ten poziom do rywalizowania z dużymi europejskimi firmami. I co, mamy się teraz wzmacniać tak, żeby Ci piłkarze za parę sezonów blokowali miejsce lepszym, tym klasowym? Czy może kupić ich na jakiś czas? Jeżeli mamy działać długoterminowo ściągajmy piłkarzy z myślą o najwyższych celach, a nie "byle do TOP4"...
Mówisz, że będzie ciężko takich ściągnąć. Ma być ciężko! Za takich piłkarzy się wypruwa żyły, żeby wiedzieli, że naprawdę klubowi na nich zależy. A na razie w mojej opinii jesteśmy na rynku trochę jak taka szara myszka.
Ale czy zrozumiecie, ze na takich graczy jak:
Nie mamy zadnych szans? Ale to zadnych nawet najmniejszych? I plotki laczace nas z nimi to zwykle bajki. Ok, moze na ze dwoch bylyby jakies szanse, ale reszta nie ma opcji. O powyzszych pilkarzy walcza wszystkie najwieksze obecnie kluby Europy, do ktorych my sie niestety chwilowo (miejmy nadzieje) nie zaliczamy. Po co taki Hazard, Hulk czy Sanchez mieliby odchodzic do Liverpoolu? Biorac pod uwage, ze tygodniowki z kosmosu raczej nikomu dac nie mozemy. Za takiego gownianego, nadpobudliwego Nejmara wg. prasy trzeba wylozyc ze 40 mln. Euro. Nasri, tez nie ma nawet o czym mowic. Sancheza zgarnie zapewne Barca.

Taki Downing w Liverpoolu bylby niczym mesjasz. Druzyne buduje sie powoli i stopniowo, zwlaszcza majac u sterow hamerykanow, a nie szejkow z Malezji czy z jeszcze jakiegos tam innego zadupia.

Podobnie nie rozumiem jarania sie tu i owdzie "Młodym". Od jakichs dwoch sezonow to cien tego zywiolowego skrzydlowego z przed paru lat. SAF naprawde musi go porzadnie szturchnac i przebudzic by miec porzadna pocieche dla swojego zespolu. 16,5 mln futnow za mlodego i 130 tysiecy tygodniowki to jest transfer ok. Ale za lepszego, przynajmniej w zeszlym sezonie Downinga 19 milionow to juz stanowczo za duzo. Kto to zrozumie?
Zreszta niektorzy dalej chyba nie do konca rozumieja, ze zawodnik dobry "technicznie" to wcale nie jest ten, ktory dobrze umie machac nogami nad pilka i zna wiecej trickow niz Issy Hitman ze street socceru.

Ktos tam wspominal cos o prawo skrzydlowym. Pamietajcie, ze Kuyt nie zniknie (jak dla mnie niestety) i prawdopodobnie nadal bedzie grzal miejsce w pierwszym skladzie.. i zapewne na prawym skrzydle.

btw.
Czy takie przemyslenia w spekulacjach sa w ogole tolerowane? Teraz sam juz nie wiem czy to totalny offtopic, czy mozna sie przynajmniej czasem obszernie podzielic swoimi przemysleniami nt. taktyki/transferow.
Awatar użytkownika
Szczurek

Post autor: Szczurek »

Liverpool jest zainteresowany napastnikiem Stade Brestois Nolanem Roux - informuje "France Football".

Wielkim zwolennikiem sprowadzenia 23-letniego Francuza jest dyrektor sportowy Liverpoolu Damien Comolli. Transfer może zostać sfinalizowany nawet jeszcze w tym tygodniu. Roux ma ważny kontrakt z klubem z Brestu do 2013 roku. Beniaminek zeszłego sezonu Ligue 1 będzie chciał dostać za niego około 8 milionów euro.

źródło: France Football
http://frenchfootballweekly.wordpress.c ... liverpool/
http://www.goal.com/en/news/755/europe/ ... est-report

Młody napastnik, jeśli już to na ławkę. W każdym razie według mnie lepszy niż N'Gog.

Pozwole się wtrącić do dyskusji wyżej. Clichy'ego nie chcę, ponieważ podzielam pogląd że jest on przereklamowany. Zdecydowanie lepszy jest Enrique i Baines. Ale nie o tym.
Stewart Downing. Skrzydłowy z przeciętną techniką, i doskonałym dośrodkowaniem. Ale panowie, my w ataku mamy kogoś takiego jak Andy Carroll. Ten człowiek to monstrum, nie do zatrzymania w powietrzu, ale ktoś mu musi te piłki dosyłać. W tej chwili jedyny taki zawodnik w LFC to Meireles, ale jak sobie radzi na skrzydle wszyscy wiemy (nie sprzedawać za wszelką cenę Raula!!). Andy przy dwóch dobrze dośrodkowujących skrzydłowych, może być postrachem ligi. I nie oznacza to liniowości gry, po po coś mamy Suareza, a za jego plecami Gerrarda, Meirelesa i Hendersona, którzy mogą mu grać prostopadłe piłki. Zgrania Carrolla to Suareza też są dobrym pomysłem. Andy wcale nas nie ogranicza, on nam daje niesamowite możliwości. Ich próbkę widzieliśmy chociażby z City, gdzie strzelił dwa piękne gole (przy drugim dosłownie przebiegł po interweniującym Kolarovie). Dlatego zdecydowanie lepiej nam się przyda Downing, czy inny maestro od dośrodkowań na nos, niż mudżin-drybler N'Zogbia (choć za niską cene też mógłby przejść), czy latino-pussy Mata.
Jesteśmy LIVERPOOL FC, nie Barcelona. My mamy walczyć o każdy centymetr boiska, i wgniatać rywali w murawę, a nie wymieniać setki tysięcy podań.

EDIT: Jeszcze odnoście Maty. Jest różnica pomiędzy skrzydłowym, a bocznym napastnikiem. Mata to napastnik, przez całe życie grał w ataku. Idealny do systemu 4-3-3, ewentualnie do 4-2-3-1 (którego Kenny nie stosuje, za Kinga gramy 4-4-2 ze słabszymi, i 5-3-2 z silniejszymi rywalami). Kazać grać Macie w drugiej linii to byłoby wyrządzanie mu krzywdy...
Ostatnio zmieniony 23 cze 2011, o 22:28 przez Szczurek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Oskar

Post autor: Oskar »

Naprawdę ciężko jest mi zrozumieć osoby, dla których Downing jest drewniany, a bombą transferową nie możemy nazwać ewentualnego transferu Maty. Musimy pamiętać o tym, że w nadchodzącym sezonie nie będziemy grać w Europejskich Pucharach. Dlatego ciężko będzie nam ściągnąć piłkarzy, dla których najważniejsza jest historia klubu, a nie jego aktualna sytuacja. Neymar, Sanchez, czy Aguero, to piłkarze, którzy chcą osiągać od razu sukcesy. ''Nie od razu Rzym zbudowano''. To określenie idealnie pasuje do naszej aktualnej sytuacji. Musimy postępować stopniowo i naszym głównym celem w nadchodzącym sezonie jest powrót do TOP4. Drużyny nie da się stworzyć podczas jednego okienka transferowego. Na tą chwilę najlepszą realną opcją na skrzydło jest Downing. Szybkość, dobry zwód, świetna wrzutka, mało? A czemu określacie Stewarta jako piłkarza słabo wyszkolonego technicznie tego chyba nigdy nie zrozumiem.

Zakup Maty, czy Hazarda byłby dla nas naprawdę wielkim osiągnięciem. Tymi piłkarzami interesują się najlepsze kluby w Europie i nie mamy za bardzo argumentów, aby przekonać ich do przenosin na Anfield. Inną sprawą mogą być nasze transfery w następnych okienkach. To My wtedy możemy być jednym z najbardziej atrakcyjnych klubów na rynku transferowym, ale nie wybiegajmy za bardzo w przyszłość. Naszym celem jest powrót do TOP4, a piłkarze, którymi się interesujemy są zdecydowanie wstanie nam to zapewnić.

http://www.youtube.com/watch?v=s38jnV1FyKo - Polecam!
LyzwaLFC

Post autor: LyzwaLFC »

Ja chciałbym zapytać o braki techniczne Downinga, bo szczerze mówiąc nie wiem o jakie chodzi...
jak już to nie ma efektownego dryblingu, bo zarówno przyjęcie, panowanie jak i kopanie piłki ładnie ogarnia, a to jest technika o ile dobrze pamiętam :wink:

Nie wiem kto normalny chciałby w swoim klubie mieć Neymara... toż większą gwiazdeczką od Niego jest tylko Ganso!
Chłopak ma tak poryty beret, że Krysia Analdo czy Ronaldinho to wzór piłkarza(jeśli chodzi o zachowanie i mentalność)
Balotelli jest bardziej dojrzały od Niego :wink:
Nigdy takiegoś czegoś nie chce w Liverpoolu, a Downing przy Kennym pokarze jak się gra w piłkę, nie ma czarować, machać wydepilowanymi nogami na piłeczką, robić rajdy przez całe boisko kiwając wszystkich razem z bramkarzem, tylko grać dla drużyny, a takie Neymary(tfu!) nie mają pojęcia co to jest dobro drużyny.

Poza tym nie zwracacie uwagi na to, że tacy gracze mogą nie pasować do taktyki Króla.

żeby nie było: nowe nazwisko się pojawiło Wilfried Zaha z Crystal Palace nie znam tego chłopaka(poza FM) nigdy nie widziałem w akcji, ale niby Stoke chce nas ubiec i go zakontraktować.
Hills
Moderator
Kontakt:

Post autor: Hills »

http://www.mirrorfootball.co.uk/transfe ... 51989.html

Wedle tego artykuł możliwa jest wymiana Raula Meirelesa za 13,5 mln funtów + Felipe Melo. Okropna wiadomość. Wolałbym, aby jednak zdecydowali się na zakup Alberto.

Z tego co można wyczytać to Juventus znowu chce odbudować dawną świetność i wrócić do walki o najwyższe cele.

Jeśli sprzedamy Raula to osobiście nigdy tego nie zrozumiem. Haruje na boisku jak wół, dużo nam daje pod względem jakości, wg kibiców angielskich był najlepszym piłkarzem swojego debiutanckiego sezonu, a teraz miałby tak po prostu odejść?
Awatar użytkownika
Piechu

Post autor: Piechu »

Jeśli było to sorry
Mam nadzieję że bo kupimy jest młody i dobry, ale nie mogę o nim dużo powiedzieć ze swojego doświadczenia, bo widziałem go tylko na filmikach i raz w meczu Anglii z Hiszpania U21.
Obrazek
DrGh0st

Post autor: DrGh0st »

Miejmy nadzieję, że osiągną kompromis, Ł4 mln na N'goga raczej w porządku.
http://www.liverpoolecho.co.uk/liverpoo ... -28933074/

Co do Meirelesa, myślę, że mamy aktualnie problem ze sprzedażą Poulsena i Aquilaniego i stąd próba zmneijszenia ilości CMFów sprzedażą Raula. Mam nadzieję, że niedługo wpłyną za nich jakieś oferty. Być może Aqua do Romy?
"I wtedy Klopp rzekł:
Ty jesteś Virgil czyli opoka a na tej opoce zbuduje Liverpool mój, a przeciwnicy go nie przemogą."
Awatar użytkownika
Randez

Post autor: Randez »

Ludzie... czy wam się w dupach nie poprzewracało? Jupik, InExtremista biją jak dla mnie wszelakie rekordy hejtingu, ponadto starają się z siebię zrobić większych ekspertów niż King Kenny i Comolli. Skoro nasz sztab obrał sobie za cel Downinga i Adama, to chyba znaczy, że potrzebujemy piłkarzy o takiej, a nie innej specyfice prawda? To oni wiedzą jakie cechy potrzebuje piłkarz, aby zdecydowanie wzmocnić nasz klub. Spadłem z krzesła czytając, że pan InExtremista uznaje za drewnianego gracza Downinga, a chce w klubie Taraabta. Skrzydłowy Aston Villi był w minionym sezonie najmocniejszym punktem swojej drużyny, gra w lidze od dobrych kilku lat na wysokim poziomie. A Taraabt? Wyróżnia się w Championship, gdzie bramki udawało się strzelać Rasiakowi. I w czym jest niby lepszy? Że potrafi ładnie machać nogami nad piłką i podkręcić piłkę? Za takie coś meczów się nie wygrywa. Drużyna ma stanowić kolektyw, piłkarzy transferuje się również pod względem charakteru. U Kennego nie ma miejsca dla indywidualistów, liczy się dobro drużyny. Dlatego takie nabytki jak Downing czy Adam są dla nas kluczowe. Pozatym, zwróćmy uwagę, że łączeni jesteśmy z piłkarzami, którzy bywali w swoich drużynach kapitanami! To też jest bardzo ważny fakt, gdyż cechują się oni najczęściej walecznością. Downing, N'Zogbia, Adam, Wickham, Clichy, Zapata i jestem baaaardzo zadowolony z tego okienka transferowego. Ponadto przypomnijcie sobie z kim byliśmy łączeni rok temu... Nasze tegoroczne polowanie dopiero się zaczęło, zluzujcie orzecha :D
Biało-czerwona na maszcie, kiełbasy do góry i jedziemy!
Zablokowany