Spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
djdafy

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: djdafy »

LFC have lodged bid in region of £62m for Roma keeper Alisson.
Chris Bascombe potwierdza. :)

Edit: Nie trzeba było długo czekać. Potwierdzenie oferty przez Jamesa Pearce'a!
Liverpool have made their move for Alisson. Bid of around £62m. #LFC
Link: https://twitter.com/JamesPearceEcho/sta ... 3589080065

To się dzieje!

Hubal

Post autor: Hubal »

James Pearce
Liverpool have made their move for Alisson. Bid of around £62m. #LFC

Puchii

Post autor: Puchii »

https://twitter.com/neiljonesgoal/statu ... 1447102466
Neil Jones też potwierdza.
Rozmowy rozpoczęte, jeżeli transfer dojdzie do skutku padnie transferowy rekord, jeśli chodzi o kwotę wydaną na bramkarza.

Hubal

Komentarz Neil’a Jones’a dla tych co narzekają na kwotę tego transferu:

Not done yet, of course, and remember this is Liverpool! But it's absolutely the right decision to recruit a keeper. Like Van Dijk, the right signing (forget the fee) in a problem area would make a huge difference to a team that isn't far away as it is. #LFC

eMdzeJ

Post autor: eMdzeJ »

Przypomnę tylko, że w zeszłym roku transferowy rekord za bramkarza ustanowiło City. Mając do tego świetny środek pola i atak (brzmi znajomo, co nie?) pamiętacie pewnie jakim wynikiem na koniec sezonu się to skończyło ;)

Bartek84

Post autor: Bartek84 »

Coutinho = +142 mln £, Keita + Fabinho + Shaqiri + Alisson ≈ 175 mln £. Tymczasem ludzie narzekają na kwotę transferu. Nie do wiary. Alisson to najlepszy bramkarz z tych dostępnych na rynku. Ktoś napisał, że już teraz jest w top 10 na świecie i myślę, że nie ma w tym przesady. Karius dla porównania to nie wiem czy jest w top 50. Możliwe, że kupimy kapitalnego piłkarza na jedną z najbardziej newralgicznych pozycji w tej dyscyplinie sportu, a tutaj pojawiają się głosy krytyki. Wolę jak Liverpool sprowadza 3 piłkarzy po 50-60 mln niż żeby miał przyjść jeden za 160 mln albo ośmiu po 20 mln każdy. Zresztą dzisiaj to za 20 mln można podobno kupić Danny'ego Ingsa także takie to jest zdyskontowanie kwot transferowych w porównaniu z ubiegłymi latami. Ja tam akurat jestem prze szczęśliwy i trzymam kciuki aby ten transfer doszedł ostatecznie do skutku.

tomi9

Post autor: tomi9 »

- Liverpool FC jest ogromną częścią mojego życia - Steven Gerrard

Obrazek

dawidek298

Post autor: dawidek298 »

Bartek84 pisze:Coutinho = +142 mln £, Keita + Fabinho + Shaqiri + Alisson ≈ 175 mln £. Tymczasem ludzie narzekają na kwotę transferu. Nie do wiary. Alisson to najlepszy bramkarz z tych dostępnych na rynku. Ktoś napisał, że już teraz jest w top 10 na świecie i myślę, że nie ma w tym przesady. Karius dla porównania to nie wiem czy jest w top 50. Możliwe, że kupimy kapitalnego piłkarza na jedną z najbardziej newralgicznych pozycji w tej dyscyplinie sportu, a tutaj pojawiają się głosy krytyki. Wolę jak Liverpool sprowadza 3 piłkarzy po 50-60 mln niż żeby miał przyjść jeden za 160 mln albo ośmiu po 20 mln każdy. Zresztą dzisiaj to za 20 mln można podobno kupić Danny'ego Ingsa także takie to jest zdyskontowanie kwot transferowych w porównaniu z ubiegłymi latami. Ja tam akurat jestem prze szczęśliwy i trzymam kciuki aby ten transfer doszedł ostatecznie do skutku.
Mi to się wydaję,że sprzedaż Coutinho była wiązana z przyjściem Van Dijka+Salaha i OXA,a nie transferów z obecnego okienka. Alisson to jest obecnie dla nas zbawienie patrząc co mamy na bramce,zaryzykowałbym stwierdzeniem ,że to nawet już top 5 jest :) Byle tak jak zaliczył szybki progres,to pod wodzą Achtenberga nie zaliczył równie prędkiego regresu :?: Jeśli nie obnizy poziomu i go nie sprzedamy to mamy świetnego bramkarza na około 10 lat :D

Hubal

Sources in Italy claim that Alisson has indicated that Liverpool is his preferred destination and it would appear now that an agreement on the fee between the clubs is edging closer.
@TheTimes

Może ma ktoś dostęp do całego artykułu i wrzuci go tutaj albo na główną:
https://www.thetimes.co.uk/edition/spor ... -hw92lkc3w

Milten

Post autor: Milten »

dawidek298 pisze:Jeśli nie obnizy poziomu i go nie sprzedamy to mamy świetnego bramkarza na około 10 lat :D
Liverpool dla takiego goscia to stacja przesiadkowa. Pierwsza lepsza oferta z Barcelony, dwa dobre sezony u nas i zegnamy. No chyba, ze mial plakat Gerrarda nad lozkiem, final w Stambule na vhsach i potajemnie wytatulowal sobie YNWA.

ManiacK

Post autor: ManiacK »

Milten pisze:
dawidek298 pisze:Jeśli nie obnizy poziomu i go nie sprzedamy to mamy świetnego bramkarza na około 10 lat :D
Liverpool dla takiego goscia to stacja przesiadkowa. Pierwsza lepsza oferta z Barcelony, dwa dobre sezony u nas i zegnamy. No chyba, ze mial plakat Gerrarda nad lozkiem, final w Stambule na vhsach i potajemnie wytatulowal sobie YNWA.
Real kupuje Kurtła, Barcelona ma ter Stegena, w lidze raczej nikomu nie odsprzedamy (jedynie Bayern i PSG zostają, więc raczej easy). Także spokojnie, bramkarz na lata, o ile się sprawdzi, choć być lepszym niż Karius raczej nie trudno przy jego obecnej psychice, która notabene upadnie jeszcze bardziej, jak ściągniemy Allisona, bo może uznać to za brak zaufania (czemu oczywiście nie możemy się dziwić).

Awatar użytkownika
rados999

Post autor: rados999 »

Exclusive: Alisson has agreed personal terms on a 5 year deal with Liverpool. Roma granted him permission to speak with #LFC this morning & terms were swiftly agreed. The green light for a medical will be given as soon as both clubs agree on the structure of the deal [@TheFirmBL]

eMdzeJ

Post autor: eMdzeJ »

#offtop

Rozumiem, że to są piłkarze mniej ważni z punktu widzenia taktyki czy roli w zespole, ale kurde, nie nazywajmy ich szrotem. Są pełnoprawnymi graczami klubu Liverpool FC, któremu kibicujemy, a nazywanie ich szrotem ma wydźwięk wyjątkowo negatywny.

Django

Post autor: Django »

Odejść z klubu powinni:

- Daniel Sturridge (15 mln)
- Marko Grujić (5 mln)
- Simon Mignolet (10 mln)
- Danny Ings (przy całej mojej sympatii do niego szkoda, by się marnował na ławce - 20 mln (Southampton))
- Lazar Marković (8 mln)
- Danny Ward (3 mln)
- Adam Bogdan (1 mln)

Ceny oprócz Ingsa za transfermarkt.de. Daje to 62 miliony Euro. Czyli prawi tyle ile trzeba wydać za Allisona... ;)
Obrazek

Kodi

Post autor: Kodi »

Django pisze:Odejść z klubu powinni:

- Daniel Sturridge (15 mln)
- Marko Grujić (5 mln)
- Simon Mignolet (10 mln)
- Danny Ings (przy całej mojej sympatii do niego szkoda, by się marnował na ławce - 20 mln (Southampton))
- Lazar Marković (8 mln)
- Danny Ward (3 mln)
- Adam Bogdan (1 mln)

Ceny oprócz Ingsa za transfermarkt.de. Daje to 62 miliony Euro. Czyli prawi tyle ile trzeba wydać za Allisona... ;)
I co, nasz twitterowy walczak Grabara drugim bramkarzem, czy kupujemy kolejnego za 30 mln na ławkę ? :lol: :lol:

Grujić na pewno zostaję, Klopp mówił, że wierzy w jego przyszłość w Liverpoolu, musi tylko nabrać trochę doświadczenia i ogrania.
Stu walczy o przetrwanie, Klopp go nie skreśla, zobaczymy z jakim skutkiem.

@down
Karius jest rok młodszy od Alissona, to już nie czas na nauke fachu bramkarskiego w tym wieku.
To co, po 30 będzie gotowy ? :wink:
Gość jest niestabilny jak gra mecz w mecz, co będzie jak będzie musiał zagrać raz w miesiącu. Jeszcze jeden błąd w ważnym meczu i jestem w stanie uwierzyć, że Ci najbardziej zagorzali "kibice" mogą zacząć mu znowu grozić.
Ostatnio zmieniony 17 lip 2018, o 20:39 przez Kodi, łącznie zmieniany 2 razy.
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner

Zablokowany