Spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Flymf

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: Flymf »

Odkąd Ox'a wyeliminowała kontuzja nie mamy w środku pola zawodnika który potrafi szybko zdobyć przestrzeń biegnąc z piłką po prostu przed siebie. Już w meczu z Romą graliśmy tylko długie piły bo nie było innej opcji szybkiego przeniesienia gry do przodu.

Dlatego w mojej opinii jeśli rzeczywiście trafi do nas Fekir to będzie on takim kompletnym upgradem dla Alex'a. Mimo wszystko i jeden i drugi pewnie będą mieli mnóstwo okazji do zaprezentowania swoich możliwości i nikt nie powinien narzekać na brak minut.

Fekir może zagrać także na tej samej pozycji to Salah, także nic tylko brać. Z powodu kontuzji i braku jakościowych zmienników JK nie może tyle rotować ile by chciał - w tamtym sezonie problemem była wąska kadra, w tym sezonie zdziesiątkowały nas kontuzje. Liczę że w przyszłym ani jedno ani drugie nie będzie problemem.

pitek552
Kontakt:

Post autor: pitek552 »

John Belter [Official]
BREAKING NEWS: Personal terms agreed with Nabil Fekir and Liverpool. @LFC. Deal could be announced formally as soon as tomorrow. More soon.
Nie wiem czy jest to wiarygodne źródło ale nie powiem, że jestem ciekaw jak zakończy się ten transfer. Oby jak najszybciej do Nas dołączył. ;)
YNWA!

Bakan

Post autor: Bakan »

——————Firmino————-
Mane——-—Fekir———Salah
————Hendo——Keita——-

Nie ma nawet nad czym się zastanawiać, wreszcie ktos kto zastąpi Coutinho w skali 1:1 plus zluzuje chłopaków na skrzydle. Juz wczesniej pisalem, że mamy pilną potrzebę sprowadzenia kogoś na pozycję AM/FW i Fekir ten warunek spełnia. Klepać jeszcze jakiegoś CB i DM(z umiejętnością rozegrania) i mamy kompletną kadrę.

Awatar użytkownika
Skrystian2009

Post autor: Skrystian2009 »

Podały to dość wiarygodne źródła we Francji. Za to wiarygodni dziennikarze związani z Liverpoolem milczą i wcale się nie dziwie bo nastąpiła spora rewolucja po grubej akcji z VVD i zdaje się, że została zmieniona strategia przeprowadzania"wielkich transferów". Dodatkowo już od stycznia osoby posiadające wtyki w klubie informowały, że Liverpool ma na liście "duże nazwisko z Francji". Znamiennym jest również to, że gdy Klopp został zapytany o Fekira nie zaprzeczył jak to ma w zwyczaju lecz sprowadził cały temat do humorystycznego tonu albo to że gdy robi się tego typu zamieszkanie klub czasem wydaje oświadczenia o braku zainteresowania danym zawodnikiem. Całość wydaje mi się dość prawodopodobna z tym Fekirem, no ale kto wie co się wydarzy. Osobiście chyba bym stawiał Fekira nad Lemarem.
Ciekawi mnie jaki ma plan Klopp co do defensywnego pomocnika. Zdaje się że Klopp nigdy nie grał naturalnym defem i pytanie czy lepiej by było mieć takiego Jorginho jako rozgrywającego i kontrolującego tempo ala Kross czy racze Ndidi ala Kante.

Awatar użytkownika
BartekLfc1993

Post autor: BartekLfc1993 »

Jak już się zrobił syf w tym dziale, a moderatorzy nie reagują to i ja dołącze się do dyskusji.

Nie wiem czy każdy zapomina, ale przychodzi przecież Naby Keita. Wydaje mi się, że to on będzie tym DM, może nie kontretnym ale to on będzie pełnił tą funkcje imo, a Fekir będzie grał na 10.
You'll Never Walk Alone
Obrazek
#JurgenMUSISZ !

consigliere

Post autor: consigliere »

BartekLfc1993 pisze:Jak już się zrobił syf w tym dziale, a moderatorzy nie reagują to i ja dołącze się do dyskusji.

Nie wiem czy każdy zapomina, ale przychodzi przecież Naby Keita. Wydaje mi się, że to on będzie tym DM, może nie kontretnym ale to on będzie pełnił tą funkcje imo, a Fekir będzie grał na 10.
serio wierzysz w to że Klopp który od zawsze powtarza że wierzy w trening, a nie transfery w jedno okienko całkowicie zrewolucjonizuje środek pola? i że po tak udanym sezonie zmieni ustawienie? gdyby tak było Coutinho już dawno śmigałby na 10.. skoro nie zmienił ustawienia dla Coutinho, to wątpię aby uczynił to dla Fekira.
swoją drogą dziwię się że tyle osób traktuje Nabila jako opcje na skrzydła, on tam w tym sezonie nawet jednego meczu nie rozegrał. najlepiej się czuje jako wolny elektron. takiej pozycji w systemie Kloppa nie ma. nie deprecjonuje jego klasy, technicznie jest to najlepszy piłkarz jakiego Francja posiada ale nie uważam żeby był on tym czego Liverpool potrzebuje, zwłaszcza za kwote rzedu 70 mln. za podobne pieniądze można mieć duet Malcom - Fabinho.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..

Juluz
Moderator

Post autor: Juluz »

Halo, halo, jakie nie reagują? Wszystko jest ciągle pod naszym czujnym okiem i po prostu postanowiliśmy dać Wam porozmawiać dopóki nie robicie jakichś prywatnych wycieczek do siebie, w końcu gdzieś to musicie robić, przecież nie chcemy doprowadzić do sytuacji, gdzie na forum nic nie wolno powiedzieć? Chyba, że chcecie, to bardzo szybko to możemy zmienić :lol: Jak okienko będzie już oficjalnie otwarte to takie dyskusje jak ta oczywiście mieć miejsca nie będą mogły. Jeśli uważacie, że nie czytamy, to spróbujcie sprawdzić granice naszego "nie patrzenia" :lol: 8)

Przynajmniej na mojej zmianie. Jak mnie nie ma i pilnuje np. Mod Szpiegu to wtedy pewnie dużo rzeczy ucieka, bo on by tylko jadł pączki i ładnie wyglądał :)

Co do plotek o Fekirze? Nie uwierzę, dopóki jakieś konkretne źródło tego nie poda. Konkretne źródła zostały podane w tym oto poście. Poczekamy, zobaczymy. Przydałby się bardzo, w tym akurat mogę się zgodzić.
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!

Bakan

Post autor: Bakan »

BartekLfc1993 pisze: Nie wiem czy każdy zapomina, ale przychodzi przecież Naby Keita. Wydaje mi się, że to on będzie tym DM, może nie kontretnym ale to on będzie pełnił tą funkcje imo, a Fekir będzie grał na 10.
Keita to nie DM. Nie wiem czy masz świadomość ale właśnie piszesz o najistotniejszym elemencie ofensywy RB Lipsk. Jego pozycja to raczej b2b, coś jak młody Gerrard tyle, że o innych warunkach fizycznych. Myślę, że albo przyjdzie ktoś w rodzaju Jorginho albo będziemy grali na tej pozycji Hendersonem.

Awatar użytkownika
BartekLfc1993

Post autor: BartekLfc1993 »

Juluz - spoko spoko szanuje ;)

Bakan - dlatego też napisałem ze nie konkretnym ale będzie takim b2b to tego sformułowania mi zabrakło, albo faktycznie Hondo będzie pełnił ta funkcje.

Jeśli faktycznie przyjdzie Fekir to nie wiem jak to Klopp poukłada.

Keita Hendo
Fekir
Salah Firmino Mane

Ja to widzę tak, ewentualnie Firmino zostanie cofniety troszkę, a z przodu będą się zmieniać pozycjami.
You'll Never Walk Alone
Obrazek
#JurgenMUSISZ !

Awatar użytkownika
josif

Post autor: josif »

Liverpool in pole position to sign Diogo Leite from Porto, according to The Guardian.

Ktoś coś? Zupełnie nieznane mi nazwisko :(
War. War never changes

deekuu

Post autor: deekuu »

Diogo Leite- 19-letni środkowy obrońca z Porto. Do tej pory grał tylko w rezerwach, ale fani z Portugalii twierdzą że ma duży talent. Ponoć w przypadku jego kupna ma być wypożyczony gdzieś z powrotem.

Jooggi96

Post autor: Jooggi96 »

W FM bardzo duzy talent :D Ale dopiero w wieku 24-26 lat zaczyna grać :D Taka ciekawostka :D
Co do Fekira jestem jak najbardziej na tak to zawodnik jakiego nam brakuje w środku po odejściu Cou !
Z obrońcami to zapomnijcie o wzmocnieniach bo na lew jest Robbo i Alberto w srodku Van Dajk, Dejan, Matip, Klavan, Gomez a na prawa Clyne i TAA :D
Z DM tez sie nie spinajcie nikt nie przyjdzie chyba ze ten Jorginio czy cos to akurat moje małe marzenie :D
No i ja bym widzial u nas Zahe z CP gosc jak Salah i Mane szybki zwrotny dobry na kontry :D

michall

Post autor: michall »

A skąd Ty masz takie dokładne info o wszystkim? :lol: Co do obrony, to mamy jednego środkowego, który gra na odpowiednim poziomie co mecz, jednego który nigdy na środku nie grał i łapie dużo kontuzji, jednego który jest zwykle pewny, ale stary i też zdarza mu się popełniać głupie błędy, jednego który ostatnio gra ok, ale i tak nie potrafi trzymać linii spalonego, i jednego który świetnie rozgrywa piłkę, ale zbyt często fauluje, zbyt często daje się przedryblować i powinien być silniejszy. Nie ma co prawda zbytnio plotek na ten temat, ale to że mamy pięciu graczy którzy "mogą grać" na środku obrony nic nie znaczy. Drugiego pomocnika kupimy z pewnością. Jorginho odejdzie gdzieś po tym sezonie, więc skoro jest naszym priorytetem, to z pewnością jeśli pójdzie gdzieś indziej, to są jakieś opcje zamiast niego. Myślę, że gdy awansujemy do LM w przyszłym sezonie wszystko zacznie się wyjaśniać.

Jooggi96

Post autor: Jooggi96 »

michall
Klopp wierzy w trening i myśle ze na pozycje obrońcy nikt w tym okienku nie przyjdzie :D Ale zobaczymy moze zaskoczy i sprzeda Dejana :D
Z Jorginio czytałem gdzies ze cena to 40 mln jeśli to prawa to uważam, że juz powinniśmy przelewać kase na konto Napoli :D

Kuj

Post autor: Kuj »

Tak wierzy w trening, ale tym nie da się naprawić Lovrena, ani naprawiç szklanki Matipa. Z całej czołówki mamy najwięcej sttaconych bramek i nie chce mi się wierzyć żeby Klopp tego nie dostrzegał i nie sprowadził mininum jednego bardzo solidnego środkowego obrońcy.

Zablokowany