Spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

kacciq

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: kacciq »

Mufi pisze:Liverpool will sanction the sale of Philippe Coutinho to Barcelona in January if Sergi Roberto comes to Anfield, according to reports.

express.uk

Pewnie fejk, ale taka wymiana byłaby zajebista
Dla Barcelony na pewno.

Mufi

Post autor: Mufi »

kacciq pisze:
Mufi pisze:Liverpool will sanction the sale of Philippe Coutinho to Barcelona in January if Sergi Roberto comes to Anfield, according to reports.

express.uk

Pewnie fejk, ale taka wymiana byłaby zajebista
Dla Barcelony na pewno.
Chyba nie muszę tutaj pisać jakiej klasy piłkarzem jest Sergi Roberto. Sam fakt, że może grać na pozycji DM, która u nas kuleje, jest zajebisty. My dostajemy top class gościa, który może zagrać na 3 pozycjach + kasę , a oni Cou. Oczywiście wymiana mało realna, wątpię, żeby Barca, nawet dla Phil'a, oddała gościa pokroju Sergi Roberto, zresztą namaszczonego już na przyszłego kapitana ;>

Django

Post autor: Django »

Na YT pojawił się taki oto filmik:

https://www.youtube.com/watch?v=kCckj7OFICU

Nie chodzi mi o kompilację, raczej sam tytuł. Pewnie fake i marzenie ściętej głowy, a może coś jest na rzeczy?

Wg mnie TYLKO ON może zastąpić Cou w stosunku prawie 1:1
Obrazek

wojtekpiesta

Post autor: wojtekpiesta »

Bild też pisze, że Liverpool kusi Goretzkę http://www.bild.de/sport/fussball/schal ... .bild.html. Naszym atutem ma być Klopp i Matip, który podobno jest ziomkiem Goretzki, więc łatwiej będzie mu się zaklimatyzować. Piłkarz raczej na pewno zmieni klub w styczniu, bo biją się o niego dobre marki. Najlepsze jest to, że prawdopodobnie odejdzie za darmo. Ale wszystko okaże się w styczniu. Czuję, że na początku.

MarcinLFC77

Post autor: MarcinLFC77 »

wojtekpiesta pisze:Bild też pisze, że Liverpool kusi Goretzkę http://www.bild.de/sport/fussball/schal ... .bild.html. Naszym atutem ma być Klopp i Matip, który podobno jest ziomkiem Goretzki, więc łatwiej będzie mu się zaklimatyzować. Piłkarz raczej na pewno zmieni klub w styczniu, bo biją się o niego dobre marki. Najlepsze jest to, że prawdopodobnie odejdzie za darmo. Ale wszystko okaże się w styczniu. Czuję, że na początku.
No to albo odejdzie w styczniu, albo odejdzie za darmo. Kontrakt kończy mu się w czerwcu, nie teraz :)
“If I didn’t have the character that I have today on the pitch, I don’t think that I would have become the player that I am today." - Luis Suarez

lingo1

Post autor: lingo1 »

Warto o niego powalczyć zdecydowanie, chodź bardziej przypomina mi swoją grą Kevina de Bruyne.
Obrazek

wojtekpiesta

Post autor: wojtekpiesta »

MarcinLFC77 pisze:No to albo odejdzie w styczniu, albo odejdzie za darmo. Kontrakt kończy mu się w czerwcu, nie teraz :)
Tak, tylko w styczniu będzie mógł już rozmawiać z innymi klubami i nawet z nimi podpisać kontrakt :) Najlepiej byłoby, jeśli rzeczywiście ma przejść do LFC, żeby stało się to już w styczniu, ale jeśli to się nie uda, to i tak warto go "zaklepać" na czerwiec i mieć zastępstwo za Coutinho (choć też jeszcze nie jest przesądzone na 100%, że odejdzie).

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

lingo1 pisze:Warto o niego powalczyć zdecydowanie, chodź bardziej przypomina mi swoją grą Kevina de Bruyne.
Szkoda tylko, że w całej karierze ma tyle asyst, co KDB w jednym sezonie, jesli nie mniej :P :P
Ja żadko sledzę BuLe, nie zabardzo też kojarze emcze Goretzki, choć z tego co widziałem i z tego co widze w jego liczbach, przypomina mi Yaye Toure, sprzed transferu do City, zanim się rozstrzelał. Nie mniej gdybyśmy go sprowadzili do siebie, szalałbym z radości, to jest gość do rozgrywania gry w środku, ktoś kto robi robotę głównie w drugiej linii, z tego co widziałem, ma łep na karku. Może ktoś kto jest na bierząco z liga Niemiecką przybliży nieco charakterystykę zawodnika?

@Down thx, zajebiście :)
Ostatnio zmieniony 30 gru 2017, o 15:26 przez PyrkaLFC, łącznie zmieniany 1 raz.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

ManiacK

Post autor: ManiacK »

PyrkaLFC pisze:Może ktoś kto jest na bierząco z liga Niemiecką przybliży nieco charakterystykę zawodnika?
Na bieżąco nie jestem, bo ostatni jego mecz widziałem grubo ponad miesiąc temu, ale z tego co już widziałem i czytałem ostatnio na pewnym forum - Goretzka świetnie sobie radzi na pozycji box-to-box, zwłaszcza przy zadaniach defensywnych, byłby świetnym partnerem dla Keity, niezależnie od ustawienia tego drugiego, a przed nimi w linii grałby Coutinho czy też OX, zależnie czy na ten moment - nasz Brazylijczyk, zostanie u Nas. Taki środek pola, to byłby potwór, zwłaszcza że Leon uzupełniłby się z Keitą m.in. pod względem jedynej wady Gwinejczyka, czyli jego wzrostu (bo o słabej grze w powietrzu nie powiem, potrafi się zastawić i wygrać górną piłkę, ale jak ktoś wyższy jak np. Matić już do tej piłki wyskoczy, to bez faulu nie wygra tego pojedynku, w życiu), a Keita rozprowadzałby dłuższe piłki, bo o ile prostopadłe piłki za obronę potrafi grać świetnie Niemiec, tak Keita zjada go pod względem crossów. Ogólnie rzecz biorąc, obydwoje potrafią świetnie bronić i grać do przodu, także i bez Coutinho/OXa mogliby grać, a i z DMem za plecami, kombinacji Jurgen miałby wtedy od groma i ten transfer byłby zajebisty dla Nas, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że byśmy utarli nosa Barcelonie.

Goretzka może też nawet grać nieco wyżej, jeśli Klopp miałby z nim plan na gegenpressing, czyli już atakowanie pierwszego obrońcy, ale sądzę że tu po prostu jego potencjał by się lekko marnował. On nie jest typowym ofensywnym pomocnikiem, tam niech siedzi Coutinho/OX.

Mufi

To Mundo Deportivo to przechodzi samych siebie. Dziś podali, że Cou szuka domu w Barcelonie. Oni mają co 2 dni , coraz to nowsze info o jego transferze XD, śmieszni są trochę.

Najlepsze zdanie :
Philippe Coutinho wierzy, że działacze Liverpoolu dotrzymają danego mu słowa i zgodzą się na styczniowy transfer do Barcelony

Nigdy nie było mowy o żadnej umowie LFC - Cou, a oni to dalej cisną. Szkoda tylko ich kibiców, goście są tam nakręceni, a mogę się założyć, że przed 2020 Cou z Anfield się nie ruszy. Raz, że pewnie Henry zawoła jakieś 200 baniek za Niego, co Barca nie da. Dwa, wątpliwe, żeby w ogóle rozważał jego sprzedaż. Z tego co podają rzetelne ang źródła - status klub ws. Cou i jego odejścia jest bez zmiany - not for sale :)

I ta kwota podawane przez MD 150 mln, to śmiech.

@
ooo, to jeszcze lepsze :
- Philippe Coutinho opublikował wczoraj zdjęcie z przyjaciółmi i ze swoim fryzjerem podpisując:'dziękuje Ci ,że zawsze znajdziesz czas. Jesteś najlepszy.' Media sugerowały,że Brazylijczyk powoli żegna się ze swoim miastem. [MD]

Mistrzowie świata :lol: :lol:

MichaLFC

Post autor: MichaLFC »

Mufi pisze:To Mundo Deportivo to przechodzi samych siebie. Dziś podali, że Cou szuka domu w Barcelonie. Oni mają co 2 dni , coraz to nowsze info o jego transferze XD, śmieszni są trochę.

Najlepsze zdanie :
Philippe Coutinho wierzy, że działacze Liverpoolu dotrzymają danego mu słowa i zgodzą się na styczniowy transfer do Barcelony

Nigdy nie było mowy o żadnej umowie LFC - Cou, a oni to dalej cisną. Szkoda tylko ich kibiców, goście są tam nakręceni, a mogę się założyć, że przed 2020 Cou z Anfield się nie ruszy. Raz, że pewnie Henry zawoła jakieś 200 baniek za Niego, co Barca nie da. Dwa, wątpliwe, żeby w ogóle rozważał jego sprzedaż. Z tego co podają rzetelne ang źródła - status klub ws. Cou i jego odejścia jest bez zmiany - not for sale :)

I ta kwota podawane przez MD 150 mln, to śmiech.

@
ooo, to jeszcze lepsze :
- Philippe Coutinho opublikował wczoraj zdjęcie z przyjaciółmi i ze swoim fryzjerem podpisując:'dziękuje Ci ,że zawsze znajdziesz czas. Jesteś najlepszy.' Media sugerowały,że Brazylijczyk powoli żegna się ze swoim miastem. [MD]

Mistrzowie świata :lol: :lol:
Czytaj Mundo a w sylwka wylecisz w sandałkach i to bez skarpet, po co w ogóle to wrzucać, spekulacje spekulacjami, ale szanujmy się.
Obrazek

Mufi

Mało kto, nie katalońskich kibiców, to czyta. To wrzucam, można trochę śmiechnąć. :)

psk100

Post autor: psk100 »

Podobno Liverpool i Chelsea zainteresowane Jack'iem Butlandem że Stoke. Dodatkowo jest niby osobistym życzeniem Kloppa ściągnięcie tego angielskiego bramkarza.

Źródło: Football.London

bro

Post autor: bro »

Na oficjalnej stronie NIKE można kupić koszulki Coutinho, a przynajmniej taka informacje podają bo po wybraniu personalizacji wyskakuje błąd. Czyli jednak VVD za $ z Cou, szkoda.
https://m.nike.com/pl/pl_pl/c/fcbarcelo ... 27a755.jpg[/img]

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
urban12

Post autor: urban12 »

psk100 pisze:Podobno Liverpool i Chelsea zainteresowane Jack'iem Butlandem że Stoke. Dodatkowo jest niby osobistym życzeniem Kloppa ściągnięcie tego angielskiego bramkarza.

Źródło: Football.London
Oby tak było, a wiarygodne to źródło jest w ogóle?
Na stronie "Klopp12"

Zablokowany