Spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
florczak112

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: florczak112 »

Ten tydzien ma byc kluczowy w sprawie ewentualnych przenosin VVD do Liverpoolu. VVD ma odbyc rozmowy z obecnym trenerem Swietych podczas ktorych ma sie wszystko wyjasnic. Teraz tak na prawde wszystko zalezy od samego zawodnika.
In the middle of every difficulty lies opportunity.
-Albert Einstein

benekol

Post autor: benekol »

Klopp on Coutinho: "He is not available for sale. There is no other interpretation of that."

Podane z Twittera od scouserskich dziennikarzy :)

Awatar użytkownika
mich4q

Post autor: mich4q »

https://transfery.info/103908,liverpool ... ransferowy
Lużna ploteczka, ale nie miałbym nic przeciwko :)

malybajla

Post autor: malybajla »

Klopp is reportedly interested in signing Renato Sanches as an alternative to Naby Keïta, but could be put off by Bayern wanting to loan the Portuguese out (SportsBild)

benekol

Post autor: benekol »

Sanches? Jak najbardziej za. Młody, w miare doświadczony i ograny, nawet jeśli będzie wypożyczenie z opcją pierwokupu byłoby ok!

Robertos

Post autor: Robertos »

W miarę doświadczony i ograny i gówniany trzeba by jeszcze dodać. Bez żartów.

Yvette

Post autor: Yvette »

na ten moment słabszy od Emre Cana czy Hendersona, to nie jest żaden skok jakościowy

mzteusz

Post autor: mzteusz »

Yvette pisze:na ten moment słabszy od Emre Cana czy Hendersona, to nie jest żaden skok jakościowy
zgadzam się słabszy :) ale potencjałem przewyższa obu :) tylko czy wypali ? :x

luksi93

Post autor: luksi93 »

Sport.pl, wiem to kiepskie źródło ale właśnie przeczytałem że Neymar namawia Cou na transfer do PSG. Moim zdaniem to głupia plotka jak 99% newsów na temat transferów ale tak się zastanawiam co jeśli by do tego doszło:
Neymar - 222mln
Coutinho - powiedzmy te 80mln (wiem że za tyle go nie sprzedamy :P)
Razem 302mln wydane na dwóch graczy. Jak wtedy działa Financial FairPlay?
Y.N.W.A

july600lfc

Post autor: july600lfc »

@up
Czytałem, że PSG żeby obejść FFP wpłaci kase na konto Neymar'owi, a ten wykupi sam sobie klauzule, więc to nie zostanie potraktowane jako 222 miliony wydane przez Paryżan.

Awatar użytkownika
zoltoczerwony
Moderator
Kontakt:

Post autor: zoltoczerwony »

july600lfc pisze:@up
Czytałem, że PSG żeby obejść FFP wpłaci kase na konto Neymar'owi, a ten wykupi sam sobie klauzule, więc to nie zostanie potraktowane jako 222 miliony wydane przez Paryżan.
Tak się generalnie robi bo tak działają klauzule w Hiszpanii, tylko że we Francji taka zagrywka jest nielegalna i jest to problem. Darowizna 222 miliony też by się tak czy siak zaliczyła do FFP. Ja słyszałem wersję, że "wszystko zostało dokładnie obliczone" i zyski marketingowe itd z transferu Neymara pokryją koszt jego zakupu. Ponoć w praktyce działa to tak że szejk produkuje 100000 głupich figurek klubowych, jakiś szejk kolega kupuje to za grube miliony i wszystko się zgadza.

Kurtz

Post autor: Kurtz »

malybajla pisze:Klopp is reportedly interested in signing Renato Sanches as an alternative to Naby Keïta, but could be put off by Bayern wanting to loan the Portuguese out (SportsBild)
W tej chwili i tak trzeba załatać dziury (dziurki) po Lucasie i Stewarcie. Jeśli mielibyśmy nie ściągnąć jakiegoś przecinaka, to nawet taki perspektywiczny Sanches w pakiecie z Rafinhą z Barcelony będzie dobrym rozwiązaniem. Za cenę, która w razie niepowodzenia nie będzie bolała oczywiście. A za rok po Keitę w promocji.

Chyba, że ktoś jeszcze liczy na Zielińskiego, czy innego Pjanića...

P.s.
Takie chore sumy i obchodzenie powinny być szybko chwycone w sztywne ramy przepisów. Co roku ustalana jakaś najwyższa cena aktualnie najlepszego piłkarza czy cuś, i od niego pozostali. Niech sobie wezmą gwiazdki z fify.
Restrykcyjne przepisy i niższe ceny znacznie uatrakcyjniłyby sam rynek transferowy jak i rozgrywki międzyklubowe. :!:
Też mi problem wygrywać wszystkie puchary, kiedy się śpi na kasie.
Zniesmaczyłem się tymi Neymarami i szejkami. Bez przesady...
Przepraszam za małe offtopy.
Ostatnio zmieniony 31 lip 2017, o 21:58 przez Kurtz, łącznie zmieniany 2 razy.
Kurtz

MojNick

Post autor: MojNick »

Neymar ma podpisać z szejkami umowę za 222mln euro związaną z reklamą i marketingiem mistrzostw w Katarze. Od tego zostanie zapłacony normalny podatek przez szejków. Tą kasą Neymar ma się wykupić z Barcelony sam i podpisać kontrakt z PSG. Proste obejście przepisów, bo nikt nie zabroni podpisać takiego kontraktu marketingowego...

Awatar użytkownika
Gonzo
Moderator

Post autor: Gonzo »

Liverpool odrzucił ofertę Barcelony opiewającą na 100 mln euro
"Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo" - Pepe Reina

consigliere

Post autor: consigliere »

MojNick pisze:Neymar ma podpisać z szejkami umowę za 222mln euro związaną z reklamą i marketingiem mistrzostw w Katarze. Od tego zostanie zapłacony normalny podatek przez szejków. Tą kasą Neymar ma się wykupić z Barcelony sam i podpisać kontrakt z PSG. Proste obejście przepisów, bo nikt nie zabroni podpisać takiego kontraktu marketingowego...
czyli Barca dostanie tylko tyle ile by mu wypłaciła gdyby został do końca kontraktu?
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..

Zablokowany