Spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Sebu

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: Sebu »

urban12 pisze:
Sebu pisze:
urban12 pisze:Wcześniej coś pisało się o Manolasie z Romy,i ucichło..już bym wolał jego od tego VVD
W czym Manolas jest lepszy od VVD, oczywiście poza tym że nie gra w Premier League więc z miejsca zyskuje +90 do zajebistości?
A oglądasz regularnie Serie A ?
To Twoja argumentacja?

cezarySP

Post autor: cezarySP »

http://www.liverpool-rumours.co.uk/macc ... umours.php

Kolejna poracja o VVD. Nie mam pojęcia co to za źródło (nie śledzę bacznie tego typu stron), ale skoro spekulacje - wrzucam, oby nie tylko w ramach ciekawostki.
Obrazek

Awatar użytkownika
urban12

Post autor: urban12 »

Ja tylko na podstawie swoich obserwacji napisałem,że wolałbym Manolasa...chyba mam prawo do własnego zdania prawda ?? czy mi zabronisz mieć własne zdanie ?
VVD też bym chciał..ale 60 mln to dla mnie lekka przesada..chociaż to nie moje pieniądze w sumie..
Na stronie "Klopp12"

Jeff

Post autor: Jeff »

urban12 pisze:
Sebu pisze:
urban12 pisze:Wcześniej coś pisało się o Manolasie z Romy,i ucichło..już bym wolał jego od tego VVD
W czym Manolas jest lepszy od VVD, oczywiście poza tym że nie gra w Premier League więc z miejsca zyskuje +90 do zajebistości?
A oglądasz regularnie Serie A ?
ja akurat nie oglądam, jednak czytałem że wcale nie jest tak wspaniały jak go opisują. ponadto jego kumpel ze środka obrony 30 letni Fazio przewyższa go w każdym aspekcie oprócz szybkości.

sam hype na Van Dijka wskazuje na to, że jest on bardziej rozchwytywanym piłkarzem, co za tym idzie - lepszym. (imo)

Awatar użytkownika
urban12

Ale jakiś temat chyba był,że jest możliwość,żeby przeszedł no nas.Albo coś mi się uroiło ;p
Na stronie "Klopp12"

Asahi

Post autor: Asahi »

Akurat Fazio zagrał zajebisty sezon, a Manolas dobry (ale poniżej oczekiwań, bo od niego się wymaga zajebistej gry przez cały rok). Ogólnie, bardzo przyjemny wybór byłby pomiędzy Manolasem a VVD. I jeden i drugi z miejsca pakują nas poziom wyżej w grze defensywnej.
Obrazek

Awatar użytkownika
sijdn

Post autor: sijdn »

Zakłady odnośnie Virgila do LFC zostały zawieszone. Według mnie możemy go powoli witać! :D
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu - Bill Shankly

Awatar użytkownika
urban12

Na stronie "Klopp12"

Jeff

Post autor: Jeff »

sijdn pisze:Zakłady odnośnie Virgila do LFC zostały zawieszone. Według mnie możemy go powoli witać! :D
spokojnie, to że zawieszają zakłady nie znaczy że deal is done.

2 tygodnie temu zawieszono zakłady na Casillasa w LFC.

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Na Stronie Borussii Dortmund pojawiła się taka informacja:
Lacazette ma wiele możliwości i próbuje znaleźć tę najlepszą. Według raportu Daily Express, agent francuskiego napastnika w tym tygodniu spotka się z przedstawicielami Liverpoolu, by omówić szczegóły ewentualnego transferu. Ekipa z Anfield nie jest jedyną angielską drużyną zainteresowaną sprowadzeniem Lacazette’a – snajper znajduje się także na radarze Manchesteru United.
Źródło: www.fussballtransfers.com

Oczywiscie, wiadome ze laczenie z Lacaztte'a jest juz z rok jak nie dluzej, ale jakbym go chciaaal :)

Awatar użytkownika
urban12

Na stronie "Klopp12"

Awatar użytkownika
florczak112

Post autor: florczak112 »

Ladbrokes zawiesilł zakłady na transfer VVD do Liverpoolu. Z różnych źródeł można usłyszeć, że zawodnik uzgodnił kontrakt z Liverpoolem i pozostała tylko kwestia strukury płatniczej pomiędzy Liverpoolem a Southampton.

Źródło: https://twitter.com/Ladbrokes/status/871730945468108800 (oficjalne konto Ladbrokes) oraz ECHO
In the middle of every difficulty lies opportunity.
-Albert Einstein

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

jezeli by to sie okazalo prawda too kozackooo :) Salah, VVD , kto nastepny ;) Aczkolwiek ja zawsze mam pewnie watpliwosci, bo Holender jest po kontuzji i zobaczymy jak sie bedzie prezentowal po wyleczeniu urazu, bo tutaj nie chodzi o 5 mln, tylko prawdopodobnie 50 jak nie wiecej..

Awatar użytkownika
urban12

Teraz czas na Nabyego Keite :D
Na stronie "Klopp12"

Gebe

Post autor: Gebe »

urban12 pisze:Teraz czas na Nabyego Keite :D
Najpierw to niech dopną te transfery Van Dijka i Salaha na ostatni guzik. Później można działać dalej zwłaszcza, że Keita jest na wakacjach i aż do jego powrotu sytuacja będzie stać w miejscu.

Zablokowany