Spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

LiveFan

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: LiveFan »

Django pisze:A wiecie dlaczego Salah zagra w LFC?? Bo nie walczyliśmy o niego z żadnym innym klubem :D

Taki suchar przy poniedziałku :P
Ajjjj Dżanguś Ty to jednak kawalarz jesteś hehe.

Pistolerro

Post autor: Pistolerro »

Mortimer

Post autor: Mortimer »

Myślę, że jeśli chodzi o rolę w zespole to możemy zaproponować więcej niż United. Oni mają w ataku i Martiala i Rashforda, a nie wiadomo co zrobią ze Zlatanem. Widziałem ostatnio filmik, jak podbijał piłkę, 1-2 miesiące po kontuzji, więc może szybko wróci do gry. Jest jeszcze Rooney, ale on już chyba przez żadnego trenera nie jest brany pod uwagę do gry w napadzie.

Podobną rolę może mu zaproponować Arsenal. W ataku mają tylko Giroud. Sanchez prawdodpodbnie odejdzie, ten śmieszny hiszpan też. Ale z tego co czytałem to on chce grać w LM więc Arsenal, teoretycznie, odpada.

Zobaczymy co z tego będzie. U nas w zasadzie nie ma z kim walczyć. Jedyny napastnik na tym samym poziomie jest 3/4 sezonu u lekarza i na rehabilitacji. Origi to nie ten poziom, Ings to nieawiadoma po kontuzji, a Bob nigdy nie był napastnikiem. Chociaż grał dobrze na tej pozycji. Ciekawie się ten tydzień zapowiada.

LiveFan

Post autor: LiveFan »

Lacazette w LFC to marzenie, ale wątpię że Klopp będzie go chciał. Żadne poważne źródła o tym nie piszą.

@Down
Pewnie chodzi o VVD na którego nie mamy kompletnie żadnych szans :lol: No chyba, że Klopp będzie na tyle głupi by dać mu 200 tys. funtów tygodniówki i zapłacić 60 mln funtow Southampton
Ostatnio zmieniony 5 cze 2017, o 15:05 przez LiveFan, łącznie zmieniany 1 raz.

Jeff

Post autor: Jeff »

wiadomo, że Twitter to gówniane źródło jeśli chodzi o jakieś rzetelne informacje, ale skoro to są spekulacje...

w ciągu ostatniej godziny dużo się mówi o potencjalnym double announcement

1. M.S.
2. ...( ͡° ͜ʖ ͡°)

@up bingo. ale wciąż to tylko twitter. nie uwierzę dopóki nie przeczytam o tym od Joyce'a czy Kinga.
co do tych 60m i 200k od City to myślałem, że to jest tylko bujda stworzona przez Expressa?

Hubal

Post autor: Hubal »

Masz rację coś chyba jest na rzeczy, bo kurs na transfer VVD do nas nagle spadł z 2,5 na 1,1...
Trzymajmy kciuki!

Awatar użytkownika
Mateusz95LFC

Post autor: Mateusz95LFC »

Hubal pisze:Masz rację coś chyba jest na rzeczy, bo kurs na transfer VVD do nas nagle spadł z 2,5 na 1,1...
Trzymajmy kciuki!
Ale Ty wiesz, że te kursy działają na zasadzie tego ile osób wybierze taki zakład, na tej zasadzie budują prawdopodobieństwo? To, że kurs spadł, nie oznacza najprawdopodobniej nagłego zwrotu akcji i niemalże pewnego przejścia VVD do LFC, tylko po prostu więcej osób postawiło taki kupon.

Tak swoją drogą ja wielkim entuzjastą tego wzmocnienia nie jestem, zwłaszcza za kwoty rzędu 50 mln euro/funtów.
Obrazek

kszyhoo

Post autor: kszyhoo »

Niekoniecznie - bukmacherzy jak o czymś wiedzą, to nie czekają aż ludzie zaczną to zdarzenie obstawiać, tylko zawczasu dostosowują kurs. Więc im gwałtowniejsza zmiana, tym większe prawdopodobieństwo że coś wiedzą.

Awatar użytkownika
Zyska

Post autor: Zyska »

Mateusz95LFC pisze:
Hubal pisze:Masz rację coś chyba jest na rzeczy, bo kurs na transfer VVD do nas nagle spadł z 2,5 na 1,1...
Trzymajmy kciuki!
Ale Ty wiesz, że te kursy działają na zasadzie tego ile osób wybierze taki zakład, na tej zasadzie budują prawdopodobieństwo? To, że kurs spadł, nie oznacza najprawdopodobniej nagłego zwrotu akcji i niemalże pewnego przejścia VVD do LFC, tylko po prostu więcej osób postawiło taki kupon.

Tak swoją drogą ja wielkim entuzjastą tego wzmocnienia nie jestem, zwłaszcza za kwoty rzędu 50 mln euro/funtów.

Przy takim skoku kursu to mało prawdopodobne, by przeliczali tylko liczbę kuponów jaką ludzie stawiają na transfer Van Dijka do Liverpoolu, tymbardziej, że ostatnio dużo mówiło się o transferze Virgila do City więc tymbardziej jest to mało prawdopodobne. Coź może byc na rzeczy :?
Obrazek

Awatar użytkownika
urban12

Post autor: urban12 »

Wcześniej coś pisało się o Manolasie z Romy,i ucichło..już bym wolał jego od tego VVD
Na stronie "Klopp12"

Hubal

Tak się składa, że z wykształcenia jestem matematykiem finansowym i troszkę się na tym znam. Dla picu bym tego posta nie wrzucał. Uważam ze skoro pojawiła sie nagle taka zmiana w przeciągu 10 min to chyba jest coś na rzeczy. Także bez hejtu. Po to jest ten dział żeby wrzucać właśnie "spekulacje transferowe", a nie listy życzeń użytkowników.
Czekajmy i trzymajmy kciuki ;)

Gerres
Kontakt:

Post autor: Gerres »

Dajcie linka do tych kursów.

Sebu

Post autor: Sebu »

urban12 pisze:Wcześniej coś pisało się o Manolasie z Romy,i ucichło..już bym wolał jego od tego VVD
W czym Manolas jest lepszy od VVD, oczywiście poza tym że nie gra w Premier League więc z miejsca zyskuje +90 do zajebistości?

Awatar użytkownika
urban12

Post autor: urban12 »

Sebu pisze:
urban12 pisze:Wcześniej coś pisało się o Manolasie z Romy,i ucichło..już bym wolał jego od tego VVD
W czym Manolas jest lepszy od VVD, oczywiście poza tym że nie gra w Premier League więc z miejsca zyskuje +90 do zajebistości?
A oglądasz regularnie Serie A ?
Na stronie "Klopp12"

Hubal

Jestem na komórce także nie będę Ci przesyłał linku, wpisz w Google "sky bet transfer odds" to będzie pierwszy link.
Obecnie kurs na VVD wynosi 1,17, a zauważmy ze od kilku dni jest o nim w miarę cicho. Dla porównania transfer Salaha to kurs 1,08, a od kilku dni słyszymy, ze transfer jest zaklepany.

Zablokowany