Spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Ultrasow

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: Ultrasow »

Nie denerwujcie ludzi i najlepiej nie wrzucajcie takich informacji. 30 melonów, chyba kogoś zdrowo jebn***. Za 10 można pomyśleć czy to wgl ma sens, Henderson to musi być wart z jakieś 120 przeliczając brytyjski system. Na pewno nie znajdzie się nikt na tyle głupi żeby zapłacić 30 mln za 24 letniego śo z Burnley, które zajmuje 16 miejsce w lidze i to podobno dzięki niewiarygodnej postawie Heatona. Żadnych ogórków, Dijk albo Koulibaly. Jeśli nie uda się żadnego z nich to dalej szukać.

Edamskiser

Post autor: Edamskiser »

A więc to są te wielkie nazwiska, które przyciąga LM :lol: Za ta kwote mozna miec Lacazette czy Balde-Diao..

pitero

Post autor: pitero »

Obrońca za 30 baniek z beniaminka to hit. Czy ten Keane potrafi: posyłać diagonalne podania, dobrze grać w powietrzu, dobrze zastawiać się, nie dać się przestawić jak dzieciak (#Lovren, #Skrtel), dobrze dowodzić obroną i ogarniać przestrzeń wokół siebie? Jeżeli choć jednego z tych punktów nie spełnia, to 30 baniek to może co najwyżej w FIFIE (ku uciesze mojego wiernego fana) kosztować. Jeszcze jakby na poziomie Premier League rozegrał z 2 dobre, równe sezony na niezłym poziomie, a tak to jego kupno jest równe nabyciu kota w worku. Już Lovrena mamy po jednym niezłym sezonie i sami wiemy jak to się skończyło.

Tak ogólnie to nie miałbym nic przeciwko kupowaniu angielskich przeciętniaków tak długo, jak ten przeciętniak miałby perspektywy na przyszłość (jak np. Antonio w West Hamie, który potrafi tam zrobić sporo dobrego mimo tego że młoty w swoim składzie mają 5-6 lepszych piłkarzy gdyby spojrzeć na statystyki z poprzednich lat). Nasz klub potrafi skupować piłkarzy jak w hurtowni, a potem nie wiadomo co z takim maestro zrobić skoro nie pasuje on na boisku i ratować wynik musi wielce utalentowany ofensywnie piłkarz ze świetnym dryblingiem, dośrodkowaniem oraz strzałem z dystansu zwany Alberto Moreno. Najważniejsze to sprawdzić co danego piłkarza charakteryzuje i na czym bazuje swoją grę. Kante do Leicester nie trafił tylko dlatego, że ktoś wrzucił do maszyny losującej 50 karteczek ze środkowymi pomocnikami na niezłym poziomie i akurat wylosowano Francuza.

Jeff

Post autor: Jeff »

Keane jest okej, ale kto wie jakby wyglądał w drużynie, która gra wysoko linią obrony. Burnley się muruje w 99% meczów i pewnie gdyby Lovrena czy Klavana tam wrzucić to też wyglądaliby jak world beaterzy i na półkach leżałyby milionowe oferty.

Awatar użytkownika
damian3000

Post autor: damian3000 »

Matko, czytając o Robertsonie i Keane co raz bardziej boje się o nasz Liverpool. Podczas gdy z ławki w United wchodzi Martial, Rashford, czy Mata w Chelsea Willian, Fabregas, czy Batshuayi, w City Gabirel Jesus, czy Iheanacho u nas z ławki wchodzi... Trent Alexander - Arnold, Brester, Grujic, Moreno. Niestety... Origi nie okazał się Lewandowskim, Can nie jest Sahinem, Wijnaldum Kagawą, a Grujic Benderem. Z każdym rokiem i każdym oknem stajemy się coraz mniej atrakcyjni, nawet coraz bardziej śmieszni. Dzisiaj trąbi się, że do United przejdzie Bernardo Silva, nie daj Boże jeszcze Griezmann, do Chelsea pewnie wyląduje Koulibaly, czy Bóg wie kto jeszcze, City dostane pewnie znów z 200 milionów na transfery, a my zostaniemy z Robertsonem i połową zawodników z Southampton. Przeraża mnie to w którą stronę zmierzamy. Przecież jesteśmy Liverpoolem, a robimy wszystko żeby być atrakcyjni tak jak obecnie jest atrakcyjny West Brom.
Dziennikarz : Kim byś był gdybyś nie został znanym piłkarzem ?
Peter Crouch : Zapewne prawiczkiem.

ragnarok
Kontakt:

Post autor: ragnarok »

damian3000 pisze:Matko, czytając o Robertsonie i Keane co raz bardziej boje się o nasz Liverpool. Podczas gdy z ławki w United wchodzi Martial, Rashford, czy Mata w Chelsea Willian, Fabregas, czy Batshuayi, w City Gabirel Jesus, czy Iheanacho u nas z ławki wchodzi... Trent Alexander - Arnold, Brester, Grujic, Moreno. Niestety... Origi nie okazał się Lewandowskim, Can nie jest Sahinem, Wijnaldum Kagawą, a Grujic Benderem. Z każdym rokiem i każdym oknem stajemy się coraz mniej atrakcyjni, nawet coraz bardziej śmieszni. Dzisiaj trąbi się, że do United przejdzie Bernardo Silva, nie daj Boże jeszcze Griezmann, do Chelsea pewnie wyląduje Koulibaly, czy Bóg wie kto jeszcze, City dostane pewnie znów z 200 milionów na transfery, a my zostaniemy z Robertsonem i połową zawodników z Southampton. Przeraża mnie to w którą stronę zmierzamy. Przecież jesteśmy Liverpoolem, a robimy wszystko żeby być atrakcyjni tak jak obecnie jest atrakcyjny West Brom.
usuń konto, oszczędzisz innym lepszego życia.

@down,
Origi nie okazał się Lewandowskim, Can nie jest Sahinem, Wijnaldum Kagawą, a Grujic Benderem.
wystarczy.
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2017, o 18:02 przez ragnarok, łącznie zmieniany 1 raz.

hyuga
Kontakt:

Post autor: hyuga »

Ragnarok a w czym Damian nie ma racji?
Obrazek

Awatar użytkownika
ItachiTorres

Post autor: ItachiTorres »

Ta, Sahin w Realu i LFC był średni, Kagawa z podkulonym ogonem wrócił do Dortmundu. Trochę średnie porównanie ;)

akhrem9

Post autor: akhrem9 »

Zamiast Van Dijka 50mln, kupujemy gościa z Burnely za 30mln i stać nas jeszcze na zakup kolejnego ogóra za 20mln z Hull albo Boro. Świetny interes! Nie wiem czy się starzeję, ale coraz bardziej mam ten nierealny dla mnie świat pozbawiony logiki coraz bardziej w dupie.

Artur09lfc

Post autor: Artur09lfc »

Wytłumaczcie Panowie, co jest złego w zainteresowaniu Robertsonem? Bo według mnie ewidentnie widać, że jest za dobry na Hull. Proszę o argumenty...

Radbug

Post autor: Radbug »

Artur09lfc pisze: jest za dobry na Hull.
Jest za słaby na Liverpool...
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

Artur09lfc

Post autor: Artur09lfc »

Radbug pisze:
Artur09lfc pisze: jest za dobry na Hull.
Jest za słaby na Liverpool...
To jest Twoja opinia, więc proszę dodaj następnym razem: "Moim zdaniem" lub "Według mnie", ok?

Gebe

Post autor: Gebe »

akhrem9 pisze:Zamiast Van Dijka 50mln, kupujemy gościa z Burnely za 30mln i stać nas jeszcze na zakup kolejnego ogóra za 20mln z Hull albo Boro. Świetny interes! Nie wiem czy się starzeję, ale coraz bardziej mam ten nierealny dla mnie świat pozbawiony logiki coraz bardziej w dupie.

Pokaż mi gdzie kupujemy gościa z Burnley za 30 baniek? Jedyne co czytałem dzisiaj wiarygodnego, to że Liverpool jest gotów rozbić bank na Van Dijka/

tsubasa5

Post autor: tsubasa5 »

Southampton jest na miejscu 9. z dorobkiem 40 pkt, Burnley 36 pkt pare miejsc nizej. Ani jedna druzyna ani druga nie graja wielkiej pilki. Obydwoje maja 191 cm wzrostu. Van Dijk rozegral 50 meczy od 2015 w PL, Keane łacznie dla Burnley prawie 100. Keane jest dwa lata mlodszy i jest Anglikiem. Mimo wszystko 30 mln to nie jest cena odstraszajaca. Zamiast wypisywac tutaj bzdury ze chcemy kupic sredniaka za 30 mln, powiedzmy sobie wprost. Van Dijk jest przereklamowany max a do tego kontuzjogenny. 50 mln to jakis smiech. I o tym powinnismy dyskutowac. Cena wygorowana tylko dlatego bo nie ma na rynku wielkiego wyboru. Kupno tanszego i mlodszego zawodnika moze tym razem wyjsc Nam na lepsze. Oby tak było. A Virgil niech sie kopie w Chelsea czy innym City. Jurgen powinnien miec inne piorytety niz wydatek 50 mln niz a śo.. Napastnik, lewa obrona i srodkowy pomocnik.

kubinho997

Post autor: kubinho997 »

Inne priorytety niz śo?
Zobacz ile bramek stracilismy, kiedy pierwsze czyste konto mielismy w tym sezonie, ile wspolnych meczy zagrali nasi "podstawowi" srodkowi obroncy ;)

Zablokowany