Spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

PonuryGrabarz

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: PonuryGrabarz »

Ja bym z chęcią zobaczył u nas Fischera. Chłopak wrócił po ciężkiej kontuzji i wymiata. Będzie pewnie sporo tańszy od Sane.

lingo1

Post autor: lingo1 »

PonuryGrabarz pisze:Ja bym z chęcią zobaczył u nas Fischera. Chłopak wrócił po ciężkiej kontuzji i wymiata. Będzie pewnie sporo tańszy od Sane.
...znowu zamienniki. Wam to nie idzie dogodzić nawet gdyby lewego sie kupiło to by było źle. Sane to zajebisty gracz, technika, wykończenie, zaklada siatki, za 30 baniek jak najbardziej. Duzo lepszy od martiala a sane to złoty chłopak ktory za 2-3lata bedzie wart ~70mln. Oby sie udało to by był groß transfer. Sane :roll:
Obrazek

Michu1892

Post autor: Michu1892 »

Niektórym to by nawet przyjście Ronaldo i Messiego nie dogodziło ;)
A propo Sane to brać go za te 30mln bo jak go nie weźmiemy to szybko podbiorą go nam jakieś Manchestery,Arsenale itd.
a chłopak ma niesamowity talent i warto go brać za taką kase.

KowaLFC

Post autor: KowaLFC »

Ja tam Schalke nie oglądam (w przeciwieństwie do większości tego forum jak widzę), także w sumie to nie wiem co to za koleś, ale faktycznie patrząc po tonie wypowiedzi i ogólnej argumentacji (no i nickach zwolenników) ciężko się oprzeć skojarzeniom z Marko - z tym, że Marko miał mimo wszystko znacznie większe doświadczenie.
No ale tak generalnie to co, chłopak kopie w europejskim średniaku, w dorosłej piłce zagrał w sumie 8 pełnych spotkań, szostie sobie trolluje jak zawsze, część za nim powtarza, część wręcz przeciwnie, część nie czai skąd te 30 milionów, a ostatecznie to poza youtubem widziały go w akcji pewnie ze 3 osoby :lol:
Może i faktycznie będzie zajebisty, nie wiem, aczkolwiek mimo wszystko zamiast wywalać kolejne 30 milionów na kolejnych młodych zdolnych, to fajnie byłoby ściągnąć w końcu kogoś kto przyda się teraz, a nie może przyda się kiedyś.

PonuryGrabarz

Post autor: PonuryGrabarz »

Jakie zamienniki. Gość też jest utalentowany i ma wszystko by zostać dobrym grajkiem. Naprawdę fajna opcja na skrzydło. Niestety nie mamy nieograniczonego budżetu transferowego a sporo pozycji na boisku do wzmocnienia. Przypominam, że na stoperze mamy duet Skrtel&Lovren, czyli potrzebujemy dwóch porządnych stoperów.

mzteusz

Post autor: mzteusz »

No wlasnie propsy :v kogoś na teraz,kto nas odrazu wzmocni, a nie za 2-3 lata za tyle około Sane mógłby byc pierwszoplanową postacią.Takie transfery mogą sobie pozwolic City i United,mają nie ograniczony budżet i moga kupować sobie talenty za 30,które mogą wypalić lub nie i im kasy nie szkoda na młodych za dużą kasę.U nas przyjdzie Sane i odrazu presja po kilku meczach że gość był wart 30 mln a sobie nie radzi...
Co do meczów Schalke to obejrzałem może z 5-6 meczów w przeciągu 12 miesięcy,ost nawet młodzieżowke i z moich małych obserwacji Mega talent ale za 2-3 dopiero do gry na poważnym poziomie <branie na siebie ciezaru gry>

Nole

Post autor: Nole »

KowaLFC pisze:Ja tam Schalke nie oglądam (w przeciwieństwie do większości tego forum jak widzę), także w sumie to nie wiem co to za koleś, ale faktycznie patrząc po tonie wypowiedzi i ogólnej argumentacji (no i nickach zwolenników) ciężko się oprzeć skojarzeniom z Marko - z tym, że Marko miał mimo wszystko znacznie większe doświadczenie.
No ale tak generalnie to co, chłopak kopie w europejskim średniaku, w dorosłej piłce zagrał w sumie 8 pełnych spotkań, szostie sobie trolluje jak zawsze, część za nim powtarza, część wręcz przeciwnie, część nie czai skąd te 30 milionów, a ostatecznie to poza youtubem widziały go w akcji pewnie ze 3 osoby :lol:
Może i faktycznie będzie zajebisty, nie wiem, aczkolwiek mimo wszystko zamiast wywalać kolejne 30 milionów na kolejnych młodych zdolnych, to fajnie byłoby ściągnąć w końcu kogoś kto przyda się teraz, a nie może przyda się kiedyś.
Pamiętasz Sterlinga gdy jeszcze grał u nas i był w swojej najwyższej formie? U Sane taka gra to codzienność plus dodatkowo ma on o wiele lepsze wykończenie

Xabi14Alonso
Kontakt:

Post autor: Xabi14Alonso »

KowaLFC pisze:ostatecznie to poza youtubem widziały go w akcji pewnie ze 3 osoby :lol:
Oglądasz czasem LM, czy uznałeś że nie interesują Cię te chujowe rozgrywki, i wystawiłbyś rezerwowy skład na Real?
https://www.youtube.com/watch?v=QgeOhsD0JUA

Co tam jeszcze ciekawego powiesz, może że premier league>la liga/bundesliga? Jeśli gość w wieku 18 lat wchodzi na mecz przeciwko Realowi i z takim spokojem pakuje piłkę pod słupek, to nie wydaje mi się, żeby miał powtórzyć Markovicia.

@DOWN
U Markovicia nie był problemem skill czy jego brak, raczej po prostu zbyt mocna (i w pełni uzasadniona, bo gość też chciał czasem pograć) chęć udowodnienia Rodgersowi, że transfer komitetu też czasami potrafi grać w pilkę :P Chłopak się spalał w każdym meczu psychicznie + notoryczne nie grał na swojej pozycji (to już wina naszego tactical geniusa). Ja absolutnie go nie skreślam, po prostu mówie, że nie wierzę, że taka sytuacja się powtórzy, bo
a) ani nie mamy już speca od wystawiania ludzi na wszystkich możliwych pozycjach
b) Sane jest w ch** i jeszcze troche przebojowy + jak na swój wiek bardzo pewny siebie.
Ostatnio zmieniony 21 lis 2015, o 21:40 przez Xabi14Alonso, łącznie zmieniany 1 raz.
"I believe we can look forward to the day when we win the title." — Jamie Carragher

ElFirmino

Post autor: ElFirmino »

Ludzie o co Wam chodzi? czy Markovic jest niewypałem? nie wydaje mi się. Widać że On chce się czegoś nauczyć, umie kilka zwodów, potrafi ładnie uderzyć, jest bardzo szybki, świetnie się odnajduje w grze kombinacyjnej, umie wrócić do obrony i sprawia duże problemy obrońcom (potrafi ich przejść)co więcej chcieć od skrzydłowego?
Ostatnio zmieniony 21 lis 2015, o 16:29 przez ElFirmino, łącznie zmieniany 1 raz.

Gerrinzo7

Post autor: Gerrinzo7 »

ElFirmino pisze:co więcej chcieć od skrzydłowego?
Goli i asyst.
Obrazek
YNWA!:)

lingo1

Post autor: lingo1 »

Mlody mlody, trzeba kogos starszego...a co to wiek ma jakies znaczenie. Jak Sane jest zajebisty to w tym wieku moze grac bez problemu jak prezentuje odpowiednią jakość. Sterling tez w wieku 19lat za mlody za slaby...jasne a byl najlepszym naszym skrzydłowym bo miał umiejętności mimo młodego wieku. Z Sane jest tak samo. Oby udalo sie go kupic. Hahah taka głupia gadka za młody dopiero za 2-3lata jak ma sie umiejętności to i w wieku bardzo młodym można grac i mieć duzy wpływ na grę.
Obrazek

Robertos

Post autor: Robertos »

Popieram, tylko dwa razy widziałem tego chłopaka ale na boisku dokazywał naprawdę nieźle jak on gra tak cały czas to brać i nie patrzeć się czy za młody czy za stary. Na tę pozycję potrzebujemy zawodników jak tlenu, zresztą jak na prawie każdą.

ManiacK

Post autor: ManiacK »

Za młody, za młody - za 2/3 lata to on dawno nie będzie w Shalke, a nawet jeśli, to cena wzrośnie 2krotnie.

Kefir

Post autor: Kefir »

Niektórzy to maja poczucie humoru mówiąc ze za 2/3 lata będziemy mieli jakiekolwiek szanse na Sane a on dalej będzie w Shalke :D Brać brać i jeszcze raz brać chłopaka !

mzteusz

Post autor: mzteusz »

Schalke nie Shalke :/

Zablokowany