Spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Jetzu
Kontakt:

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: Jetzu »

Scouci Liverpoolu odwiedzają w tym sezonie bardzo często mecze ligi portugalskiej, według doniesień prasowych, The Reds zarzucają sieci na dwóch piłkarzy występujących w stolicy Portugalii - napastnika Benfici Rodrigo, oraz bocznego obrońcę Sportingu Marcosa Rojo.

Awatar użytkownika
Ljuboja92

Post autor: Ljuboja92 »

Jetzu pisze:Scouci Liverpoolu odwiedzają w tym sezonie bardzo często mecze ligi portugalskiej, według doniesień prasowych, The Reds zarzucają sieci na dwóch piłkarzy występujących w stolicy Portugalii - napastnika Benfici Rodrigo, oraz bocznego obrońcę Sportingu Marcosa Rojo.
Co jest z tym Rodrigo? On po sezonie będzie wolnym graczem? Swoją drogą Rojo także bardzo ciekawy zawodnik.

dymos

Post autor: dymos »

Kontrakt do 2019 roku, zatem dlugoterminowy. Moze Rodgers chce go wyciagnac z wykorzystaniem "niechcianych graczy"? Nie wiem, mysle, ze to plota. A Rojo gra lewa noga - jest z gory skreslony przez cale Merseyside:D

Brendon

Post autor: Brendon »

Niekoniecznie, bo ma grać na lewym boku obrony, a nie w środku ;)

OWeN
Kontakt:

Post autor: OWeN »

Kolega wyżej chyba nie ogarnął żarciku Dymosa ;D

Ogólne nie ma chyba teraz wielu wybitnych LO, a jak już są to wątpię aby kluby się ich pozbywały. Rojo rozumiem, ale ten Rodrigo? Chyba że Aspas już się pakuje to wtedy ok
Obrazek

Awatar użytkownika
Qwerty
Kontakt:

Post autor: Qwerty »

Nie jestem pewien, czy Tottenham ma własnych skautów.

Swoją drogą ten prezes Kolomoyskyi to straszny uparciuch i nie wiem, dlaczego nie chciał sprzedać Jewgena LFC. Czy aby na pewno Ayre zrobił wszystko w porządku?
"I believe London life is preferable to Liverpool. Kolomoyskyi also blamed Liverpool for failing to seal a deal in January for Konoplyanka and he admits he will not stand in the player's way to move on."
"I talked with Konoplyanka. Of course, he had regrets, but [move to Liverpool] failed purely due to technical reasons"

LyzwaLFC

Post autor: LyzwaLFC »

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... -shot.html

Daily Mail również wspomina o zainteresowaniu Rodrigo.

Losiu

Post autor: Losiu »

LyzwaLFC pisze:http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... -shot.html

Daily Mail również wspomina o zainteresowaniu Rodrigo.
W zasadzie nie wiem na jakim poziomie gra Rodrigo ,ale wydaje mi się że 25mln funtów za rezerwowego to trochę za dużo .
Obrazek

raf
Redaktor

Post autor: raf »

Qwerty pisze:Nie jestem pewien, czy Tottenham ma własnych skautów.

Swoją drogą ten prezes Kolomoyskyi to straszny uparciuch i nie wiem, dlaczego nie chciał sprzedać Jewgena LFC. Czy aby na pewno Ayre zrobił wszystko w porządku?
"I believe London life is preferable to Liverpool. Kolomoyskyi also blamed Liverpool for failing to seal a deal in January for Konoplyanka and he admits he will not stand in the player's way to move on."
"I talked with Konoplyanka. Of course, he had regrets, but [move to Liverpool] failed purely due to technical reasons"
Nie wierzę w ani jedno jego słowo. My popieramy swoje argumenty dowodami a nie pustymi słowami. Ich wersja z nieprzelaniem pieniędzy na czas się nie potwierdziła, więc postanowili pójść w stronę sypania ogólnikami. Ewidentnie facet jest obrażony na LFC za to, że chcieliśmy dokonać transferu w ostatnich dniach okienka.

Awatar użytkownika
mich4q

Post autor: mich4q »

Oj ciekawe będzie okienko :)
Ale mnie bardziej od plotek o Rodrigo itp. intryguje pozycja bocznego obrońcy!
Wiele spekulacji i nazwisk! Rojo, Shaw, Rodriguez i Davies ! Oby Brendan postawił na swojego starego znajomego albo na Szwajcara! Shaw to chyba nie ten pułap cenowy :P
Z resztą ... każdy z nich byłby mile widziany!

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Domniemany cel transferowy Liverpoolu, obrońca Martin Montoya podpisał dzisiaj nowy kontrakt z FC Barceloną.

Umowa obowiązywać będzie do 2018 roku, Hiszpan ma w niej zapisaną klauzulę odejścia w wysokości 20mln €.

GooFy

Post autor: GooFy »

Skauci Tottenhamu to dwóch grubszych panów z wąsem, którzy codziennie rano kupują najnowszą prasę i sprawdzają kim interesuje się Liverpool.

Nole

Post autor: Nole »

Telegraph - Real Madryt zainteresowany usługami Glena Johnsona

http://www.telegraph.co.uk/sport/footba ... hnson.html

TJHicks

Post autor: TJHicks »

Glen powoli dochodzi do siebie, więc jak nadal będzie dobrze się spisywał zostawił bym go w zespole.
Obrazek
''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur

galthar

Post autor: galthar »

Pewnie, zostawmy go. A potem jak znowu straci formę, to będzie biadolenie, że mamy 30ltka w składzie, który zarabia o 5 razy za dużo. Jeżeli jest okazja to ja uważam, że należy sprzedać Glena, mimo wszelkiej sympatii.

Wszyscy jarają się, że Johnson dośrodkował na nogę Suareza - w końcu! Wg mnie w Liverpoolu dla bocznego obrońcy takie dośrodkowania powinny być chlebem powszednim.

Nie zrozumcie mnie źle. Bardzo lubię Johnsona, ale wizja zastąpienia go jakimś młodym zawodnikiem, do tego polepszając stan finansowy klubu jakoś bardziej do mnie dociera.

Zablokowany