Spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

cezarySP

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: cezarySP »

Obrazek

Awatar użytkownika
Wizzy

Post autor: Wizzy »

Według Metro obserwujemy uniwersalnego bocznego obrońcę Barcelony - Adriano.

W moim odczuciu ma sens ta plotka, już w zimę Brendan chciał pozyskać gościa, który potrafi grać na obu flankach w obronie, w lato prawdopodobnie pożegnamy Johnsona, odejdzie Cissokho, niepewna jest sytuacja z Kellym, więc zostaną pewnie tylko Flanagan i Enrique (jeżeli się w końcu wyleczy, daj Boże). Adriano to dobra opcja dla nas, zobaczymy jak to się potoczy, ja byłbym zadowolony z tego transferu.

Awatar użytkownika
mich4q

Post autor: mich4q »

Jeśli już kogoś z Barcelony to nie Adriano, a Montoy'e :) Wybaczcie ale tego brazylijskiego aktora nie mógłbym oglądać na Anfield! I mam wielką nadzieję, że to plotka!
A co do Firmino to jak najbardziej tak! Bardzo fajnie się go ogląda, dużo widzi, celnie strzela(!), dobry technicznie, a przy Brendanie może jeszcze bardziej się rozwinąć!

Awatar użytkownika
djdafy

Post autor: djdafy »

Wiem, że mamy dopiero marzec i wiem, że to się jeszcze może pozmieniać jak w karuzeli - ale podsumowując wszystkie newsy, plotki (te bardziej wiarygodne) i webchaty - kim KONKRETNIE jesteśmy bardziej zainteresowani NA TĄ CHWILE?

Wiadomo, od zainteresowania do transferu dłuuuga droga :)

Damian, Jetzu?

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Jedyny piłkarz, którym mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że klub się interesuje jest na dzień dzisiejszy Roberto Firmino, jeśli zaś chodzi o inne pozycje to więcej dowiemy się pewnie w Kwietniu/Maju, chociaż ja mam nadzieję na takie transfery w stylu Hendersona, Johnsona czy Meirelesa - w piątek pierwszy poważny news o zainteresowaniu, w sobotę pozuje z koszulką.

Awatar użytkownika
Szelma

Post autor: Szelma »

Pewnie Brendan z ekipa kogos obserwuje i jakis tam plan na sciagniecie kogos ma, ale to chyba zbyt wczesnie, zeby gadac o transferach.

aqalfc

Post autor: aqalfc »

Mirror podaje informację o rzekomym zainteresowaniu Brendana napastnikiem Benfici Lizbona - Rodrigo

Awatar użytkownika
PatrykOwenFan

Post autor: PatrykOwenFan »

aqalfc pisze:Mirror podaje informację o rzekomym zainteresowaniu Brendana napastnikiem Benfici Lizbona - Rodrigo
Wątpię, strzelił pięknego banana Tottenhamowi i stąd ta plotka. Potrzebujemy piłkarza który będzie pomagał SSS a nie czekał na ich słabą formę. Od tego mamy Aspasa

Kodi

Post autor: Kodi »

PatrykOwenFan pisze:
aqalfc pisze:Mirror podaje informację o rzekomym zainteresowaniu Brendana napastnikiem Benfici Lizbona - Rodrigo
Wątpię, strzelił pięknego banana Tottenhamowi i stąd ta plotka. Potrzebujemy piłkarza który będzie pomagał SSS a nie czekał na ich słabą formę. Od tego mamy Aspasa
Jeżeli okazałoby sie to prawdą to byłbym zachwycony :happy: Swietny młody grajek , szybki , ze świetnym wykończeniem.
Myśle że bez problemu wpasowałby się do naszego stylu gry , z tym że myśle że Brendan będzie szukał typowego skrzydłowego, a nie kolejnego napastnika.
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner

omnia

Post autor: omnia »

Rodrigo to znakomity piłkarz. Szybki, skuteczny i uzdolniony technicznie. Mógłby grać i na skrzydle i na szpicy. Problem mogłaby stanowić cena, ale skoro kasa była na Ukraińca, to i na Hiszpana by się znalazła.

Awatar użytkownika
Barilla

Post autor: Barilla »

Wątpię żeby był sens rozmawiania na dzień dzisiejszy o celach transferowych. "Nieco" przyspieszyliśmy w tym seznonie z progresem i tak naprawdę to nikt chyba nie wie kogo będziemy w lecie w stanie przyciągnąć na Anfield. Firmino, Rodrigo, Konoplyanka - z perspektywy drużyny kończącej na 3-4 miejscu były by to niewątpliwie dobre, a przynajmniej przyzwoite transfery. A załóżmy że szczęście i umiejętności dopiszą i będziemy spoglądać na takie transfery nie tylko z perspektywy drużyny grającej w LM, ale też broniącej tytułu mistrza Anglii? Perspektywa zmieni się też nie tylko dla kibiców ale i dla właścicieli którzy z pewnością inną kwotę mają przygotowaną na okoliczność pierwszego miejsca niż czwartego.
Więc myślę, że do końca sezonu wszelkie obserwacje naszych skautów bedą sprowadzać się głównie do pokrycia różnych opcji, a pierwsze konkretne informacje kim się faktycznie interesujemy pojawią się dopiero po wykrystalizowaniu się tabeli - z końcem kwietnia albo w maju. Na dzień dzisiejszy mam tylko nadzieję że postawimy na jakość, nie na ilość i przynajmniej 2-3 z pozyskanych latem graczy będzie realnie dobijało się do pierwszego składu a nie dbało o odpowiednią temperaturę ławki dla ściąganego w 85 minucie Gerrarda albo zwiedzało Hiszpanię na wypożyczeniach.

bolo79

Post autor: bolo79 »

I jedno z najlepszych żródeł jeżeli chodzi o świat transferów - Gianluca Di Marzio. O rzekomym naszym zainteresowaniu Sagna'a mówi już od dłuższego czasu. Teraz Inter odpada z gry a wchodzi City

Even @MCFC in the race to sign @Sagnaofficial: the other offers by @LFC and @Arsenal wants again to extend his contract. No @Inter now.

Zobaczymy, wątpie żeby klub zaoferował duże zarobki zawodnikowi 31 letniemu, chyba że klub myśli na serio o sprzedaży Johnosona.

I jeszcze jedna lużna plotka. Wiem, że scouci obserwują "milion" zawodniów

Jan Hagen ‏@PortuBall
Liverpool was watching Sporting defender Marcos Rojo, when SCP beat Porto 1-0 on Sunday. The scout was impressed with what he saw. [A Bola]

ziaja

Post autor: ziaja »

Sterling 6 goli i 3 asysty.
Towsend 1 gol i 0 asyst < te statystyki dobitnie świadczą o poziomie Anglika z Tottenhamu. Już lepsze miał Downing w AV. I jest o 3 lata starszy od Sterlinga który już go zjada.

EDIT :
De Telegraaf reports there's plenty of interest in PSV's Zakaria Bakkali (18). Real Madrid, Liverpool, Standard Liège and Anderlecht named.
Ostatnio zmieniony 18 mar 2014, o 11:24 przez ziaja, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Kurtz

Post autor: Kurtz »

Jeśli zajmiemy miejsce w top 4, obojętnie czy będzie to miejsce czwarte, czy też pierwsze, to znajdzie się pewnie wielu ciekawszych kandydatów niż Ukrainiec. Tym bardziej, że będzie trzeba pewnie wyłożyć trochę więcej niż jest wart aby go zdobyć.
W dalszym ciągu podchodzę ostrożnie do prorokowania pierwszego miejsca w lidze. Wolę cieszyć się po ostatnim spotkaniu w sezonie. Tak czy inaczej, pierwsza czwórka wydaje się osiągalna i może być kluczem do zrealizowania kilku ciekawych transferów.
Kurtz

Zablokowany