Spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

shelby3001
Entertainment

Re: Spekulacje transferowe

Post autor: shelby3001 »

ukladanka zaczyna przybierac sensowny ksztalt...

Obrazek

Obrazek
Obrazek
micki

Post autor: micki »

No to szanse Adama na transfer do Evertonu wlasnie zostaly definitywnie przekreslone.
Ciuras
Kontakt:

Post autor: Ciuras »

Podsumowując - wiemy i przypuszczamy na dziś dzień, tyle:
- nowym wzmocnieniem skrzydeł będzie Oussama Assaidi z Heerenveen
- prawdopodobnie przyjście Assaidiego oznacza koniec tematu Tello
- Dempsey nadal jest w kręgu zainteresowań i wielce prawdopodobne, że nas wzmocni
- Sahin zostanie potwierdzony na wypożyczenie do nas po podpisaniu umowy Modrica w Madrycie
- Charlie Adam być może zasili niebieską część Merseyside (lub ew. Fulham)
- West Ham zrezygnowało z próby pozyskania Carrolla

Kilka uwag ode mnie... przyjście skrzydłowego Assaidi`ego i ew. Dempseya będzie się równać z wypożyczeniem gdzieś Sterlinga. Przyjście Sahina to podziękowanie za współpracę Adamowi.

Jedna sprawa mnie tylko martwi... cisza odnośnie lewej obrony. Robinson, mimo, iż obiecujący, to nie stanowi prawdziwej konkurencji dla Enrique. Hiszpan pokazał, że ma papiery na granie, jednak potrafi spuścić z tonu i stracić formę na kilka dobrych tygodni.
Pomijając w/w domniemania i spekulacje, przede wszystkim liczę na pozyskanie zmiennika dla Enrique.
No, chyba, że Rodgers w razie czego będzie na Jose wrzucał Johnsona, Robinsona lub nawet Aggera... Choć wolałbym uniknąć tego typu łatania dziur.
CIURAS
“...I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. Poznasz, że Ja jestem Panem, kiedy wywrę na tobie swoją zemstę!”
PhillieO

Post autor: PhillieO »

Lokiec pisze:Nie jestem przekonany, czy Dempsey będzie nam potrzebny... Zakladam,że Sahin już do nas przejdzie na pewno. Mamy wtedy dobrobyt okropny w pomocy. Gerrard, Lucas, Allen + Adam, Henderson, Shelvey, (Spearing). Do tego ofensywni Downing, Cole, Sahin + Bin Laden. Za dużo... Jeszcze jest przecież Sterling, który aż woła o regularne szanse gry. Jeżeli miałby ktoś jeszcze dojść to liczę jedynie na napastnika, który by zastąpił Carrolla, który i tak zasługuje na jeszcze pół roku szansy... Jakiegoś fajnego juniorka mogliby kupić. Okienko dla mnie już wyczerpane ;)
Już było wspominane, że przed zeszłym sezonem mogliśmy drużynę z samych pomocników zbudować, ale jak co do czego przyszło to Spearing był zmuszony pełnić najważniejsze funkcje. Pragnę jednak przypomnieć, że Sahin jeszcze u nas nie jest a Dempsey to napastnik, w każdym razie w ataku grał w Fulham, a jak mu to wychodziło to i my mogliśmy się przekonać. Dempsey jest nam więc zatem potrzebny, gdyż w ataku mamy braki :) .
Awatar użytkownika
antistar
Kontakt:

Post autor: antistar »

Ciuras pisze: Jedna sprawa mnie tylko martwi... cisza odnośnie lewej obrony. Robinson, mimo, iż obiecujący, to nie stanowi prawdziwej konkurencji dla Enrique. Hiszpan pokazał, że ma papiery na granie, jednak potrafi spuścić z tonu i stracić formę na kilka dobrych tygodni.
Możliwe, że będziemy mieli powtórkę z poprzedniego sezonu - Johnson na lewą i Kelly na prawą podczas pauzowania Enrique.
Obrazek
koornel

Post autor: koornel »

Sahin zaczyna wymykać się nam z rąk...

Na pytanie: @OliverKayTimes Oliver, are you going to join the conga line backtracking on Sahin to #LFC?

Olivier Kay odpowiedział: Yes @frankly_lfc and many others, I'm backtracking re Sahin/LFC. *Could* still happen but Arsenal move yesterday changed the dynamics. Apols

Edit: Ben Smith z BBC podaje natomiast, że sprawa wyjaśni się jutro. Potwierdza, że Arsenal wykonał dużą prace by ściągnąć Sahina.
Ostatnio zmieniony 17 sie 2012, o 10:28 przez koornel, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
- Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy. - Pepe Reina

Who The Fuck is Fernando Torres?
Lfciorek

Post autor: Lfciorek »

koornel pisze:Olivier Kay odpowiedział: Yes @frankly_lfc and many others, I'm backtracking re Sahin/LFC. *Could* still happen but Arsenal move yesterday changed the dynamics. Apols
Tak coś czułem po kościach. To może być efekt, tego o czym mówił Brendan czyli braku Ligi Mistrzów. Irlandczyk nie wspomniał, o tym bez powodu, zapewne jest to nasz problem przy finalizacji tej transakcji. Z wcześniejszych doniesień wynikało iż Liverpool chce pokryć większą część wynagrodzenia Turka, aniżeli Arsenal dlatego The Reds byli na uprzywilejowanej pozycji. Wydawał się już nasz, nawet niektóre łebki już mu wątek zakładali, a tymczasem może być klapa...

Arsenal prawdopodobnie straci Alexa Songa. Wenger musi działać. Zapewne podniósł ofertę płacenia tygodniówki Nuriemu, i teraz wybór należy do zawodnika, a ten chce grać w Lidze Mistrzów, sad but true. :dry:
Obrazek
"Honor to stroma wyspa bez brzegów, nie można na nią wrócić, gdy ją już się opuściło."

"Niech wiatr zawsze wieje ci w plecy, a słońce świeci w twarz. Niech skrzydła przeznaczenia zaniosą cię do nieba, byś zatańczył z gwiazdami. " - Fred Jung
Awatar użytkownika
ControL

Post autor: ControL »

Z marnej strony, ale informacja dla wielu może być nieco niepokojąca.
http://transfery.goal.pl/229084-pilkarz ... mpton.html
"To moja 8mila, jedyna chwila, życiowy finał
Ważne jak kończysz nie jak zaczynasz #Liverpool Milan"
grunwald

Post autor: grunwald »

ControL pisze:Z marnej strony, ale informacja dla wielu może być nieco niepokojąca.
http://transfery.goal.pl/229084-pilkarz ... mpton.html
dla wszystkich transferowych onanistów
Ramirez to Gazzetta:"Southampton only club that wanted me for real.Did my research,their fans are great.I still dunno a single teammate"
btw. kwota transfertu, jakby kogoś to bardzo interesowało:
19m €: 13m € to Bologna, 6m € to Penarol
Jurgen ufam Tobie.
Awatar użytkownika
Kostuch

Post autor: Kostuch »

Komplikuje się sprawa odejścia Nuriego Şahina. Mimo że Turek zdecydował już, że chce zmienić klub, nie ma jeszcze zgody, aby mógł pakować walizki. Jak niedawno informowaliśmy, agent Reza Fazeli był w czwartek na Santiago Bernabéu, aby rozwiązać sytuację klienta, o którego bez przerwy walczą Arsenal i Liverpool.

Zarówno agent, jak i piłkarz wiedzą, że klub wolałby wybrać ofertę Liverpoolu, mimo że Şahin chce odejść do Arsenalu. Negocjacje zostaną wznowione w następnym tygodniu i wówczas zapadnie ostateczna decyzja.

http://www.realmadrid.pl
źródło wiadomości: http://www.marca.com

Ja w ten transfer od początku zbytnio wiary nie dawałem. Fajnie, że się zainteresowaliśmy takim graczem jeszcze nic nie jest wiadomo gdzie przejdzie ale jakoś zbytnio mnie nie dziwi, że Sahin woli iść do Arsenalu.

Ogólnie to nie sądze aby Mourinho się obawiał Arsenalu z Sahinem
Ostatnio zmieniony 17 sie 2012, o 13:29 przez Kostuch, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mateusz22

Post autor: Mateusz22 »

Kurcze... Może mu Jose powie, że nie ma on wyjścia i da mu wybór Liverpool albo rezerwy. W końcu po co Real ma wzmacniać potencjalnego rywala w LM. ( Wiem mało realne i głupie ale chciałbym Turka u nas)
- Nie uważam, że musisz być w 100 procentach zdrowy, by grać. Muszę być w 100 procentach kontuzjowany, żeby nie grać. - J.Carragher
Redman

Post autor: Redman »

Teraz to już nawet nie wiadomo czy to w ogóle dobry wybór z tym Sahinem... Skoro on woli grać w Arsenalu, to jak u nas będzie miał humorki i grał od niechcenia to ja dziękuję za takie "wzmocnienie".
Obrazek
Awatar użytkownika
diablinadali

Post autor: diablinadali »

Mateusz22 pisze:Kurcze... Może mu Jose powie, że nie ma on wyjścia i da mu wybór Liverpool albo rezerwy. W końcu po co Real ma wzmacniać potencjalnego rywala w LM. ( Wiem mało realne i głupie ale chciałbym Turka u nas)
Tu nie chodzi wyłącznie o wzmacnianie rywala w LM, ta sprawa ma drugie dno. Chodzi o to, że oddając Sahina do Arsenalu otwiera się droga Barcelony do pozyskania z Arsenalu Songa, co wiąże się z tym, że oprócz wzmocnienia w LM Arsenalu i Barcelony, Real strzela sobie w stopę wzmacniając Barcelonę w lidze. Sprawa jest prosta - Sahin do LFC, Arsenal nie sprzedaje Songa, Barca się nie wzmacnia.
Sorry za OFF'a.
Redman

Post autor: Redman »

diablinadali pisze:
Mateusz22 pisze:Kurcze... Może mu Jose powie, że nie ma on wyjścia i da mu wybór Liverpool albo rezerwy. W końcu po co Real ma wzmacniać potencjalnego rywala w LM. ( Wiem mało realne i głupie ale chciałbym Turka u nas)
Tu nie chodzi wyłącznie o wzmacnianie rywala w LM, ta sprawa ma drugie dno. Chodzi o to, że oddając Sahina do Arsenalu otwiera się droga Barcelony do pozyskania z Arsenalu Songa, co wiąże się z tym, że oprócz wzmocnienia w LM Arsenalu i Barcelony, Real strzela sobie w stopę wzmacniając Barcelonę w lidze. Sprawa jest prosta - Sahin do LFC, Arsenal nie sprzedaje Songa, Barca się nie wzmacnia.
Sorry za OFF'a.
Brednie, to wymysł fanów, i to doszukiwanie się dziury w całym. Arsenal i tak sprzeda Songa, bo hiszpańskie media podają że są dogadani i że Wenger prowadził rozmowę z Songiem. Więc czy Sahin przejdzie do Arsenalu czy do Liverpoolu, to Song i tak może odejść, bo Arsenal interesuje się ofensywnym Isco z Malagi oraz jak wiemy M'vilą.
Obrazek
Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Martin Jol confirms Clint Dempsey wishes to leave the Club

Z oficjalnego twittera Fulham, moglibyśmy w końcu dopiąć ten transfer... Byłaby szkoda gdyby przeszedł do Evertonu czy gdzieś indziej.
Zablokowany