Jordan Henderson

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Vitinic

Re: Jordan Henderson

Post autor: Vitinic »

Rafski pisze:Brendan Rodgers to ma niefart...
Bieda, najpierw mafia mu przystawia nóż do gardła żeby grał Lovrenem, a teraz Hendo mu wypada. Tyle pecha na raz, trzeba jakiś komitet wsparcia powołać.
A co do Hendo to szkoda, ale... z drugiej strony mamy dwa miesiące więcej, żeby dać szansę innym piłkarzom, a nie zaczynać ustawianie składu od przyspawanego do murawy Hendo, który aż tak dobry żeby był nietykalny nie jest.

LyzwaLFC

Post autor: LyzwaLFC »

W Liverpoolu owszem jest. Milner i Lucas nie mają nawet połowy jego klasy piłkarskiej, a to oni będą pierwsi do gry za niego.

Liverpoolczyk

Post autor: Liverpoolczyk »

Ogromna strata. Uwielbiam Jordana, niesamowita wola walki, przywiązanie do klubu, daje bardzo dużo drużynie. Ale czy to będzie zwiastowało koniec Rodgersa, o którym tu niektórzy piszą? Nie powiedziałbym. Brendan jest usprawiedliwiany za byle co, ma kredyt zaufania nie wiem za co. W razie słabszych wyników będzie gadka, że stracił bardzo ważnego zawodnika i ciężko było go zastąpić. Że to był po prostu wielki pech.

Nie mam pojęcia jak będzie wyglądał teraz nasz środek. Wpychanie Lucasa, który nie nadąża za byle jaką szybszą akcją przeciwnika i był na wylocie z klubu pod koniec okienka? Nie widzi mi się to wszystko tym bardziej, że to nie są dwa spotkania, a dwa miesiące bez kapitana.
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina

MarcinLFC77

Post autor: MarcinLFC77 »

Vitinic pisze:
Rafski pisze:Brendan Rodgers to ma niefart...
A co do Hendo to szkoda, ale... z drugiej strony mamy dwa miesiące więcej, żeby dać szansę innym piłkarzom, a nie zaczynać ustawianie składu od przyspawanego do murawy Hendo, który aż tak dobry żeby był nietykalny nie jest.
To jest jakiś żart? Henderson to nasz najważniejszy i najlepszy zawodnik. Chyba, że dalej są takie asy uważające, że nie miałby pierwszego składu w większości czołowych klubów ligi :lol:. Akurat Henderson jest nielicznym graczem, którego się nie musimy wstydzić, i z miejsca odegrałby ważną rolę w każdym klubie tej ligi. Niektórzy chyba dalej patrzą na niego jak na gością, który przyszedł razem z Downingiem i Carrollem, przez co na zawsze będzie miał łatkę co najwyżej solidnego grajka.

Jego nieobecność przez 2 miesiąca to ogromny problem. Ale fakt, że zastąpi go Lucas Leiva to niewiele mniejsze osłabienie. Generalnie jest bardzo źle i jedynym plusem całej tej sytuacji jest to, że skoro Henderson wypada na 8 tygodni to nie zagra już pod wodzą Rodgersa.
“If I didn’t have the character that I have today on the pitch, I don’t think that I would have become the player that I am today." - Luis Suarez

filarowicz

Post autor: filarowicz »

Jordan godzine temu wstawił na Instagram zdjęcie z podpisem, że jest już po zabiegu chirurgicznym.
Także czekamy :)

Pistolerro

Post autor: Pistolerro »

Bo ja trochę nie doinformowany :D kiedy w przybliżeniu jest możliwy powrót Jordana?

Down
Allah Ci odplaci:)
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2015, o 19:10 przez Pistolerro, łącznie zmieniany 1 raz.

Ziggy

Post autor: Ziggy »

Cofnięcie się o 1 (słownie jedną) stronę nie boli - wierz mi. 6-8 tygodni.
Obrazek

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

James Pearce - Jordan Henderson wróci na boisko najprawdopodobniej w drugiej połowie listopada.

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

Czekam z niecierpliwością. Mam takie wrażenie, że jeśli Klopp hołduje szkole "biegać, biegać i jeszcze raz biegać" to Hendo będzie u niego prymusem. Jeśli doliczyć do tego charakter, wpływ na sytuacje bramkowe, wyszkolenie techniczne, to naprawdę może zostać jednym z ulubieńców Kloppa (nie mylić se słowem pupil ;p). IMO Jurgen&Jordan to może być bardzo ciekawy piłkarski mix :)
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

DyzioLFC922

Post autor: DyzioLFC922 »

Czy Kapitan będzie dostępny na mecz z City czy raczej nie ma na to szans?

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

DyzioLFC922 pisze:Czy Kapitan będzie dostępny na mecz z City czy raczej nie ma na to szans?
Raczej bez szans.

RedEscelios

Post autor: RedEscelios »

No i wrócił! :D
Jego wejście odbierałem bardziej jako szansę na przywitanie się z kibicami i zrobienie tłumu w środku-jednak Jordan przypomniał mi, za co go uwielbiam. Przegląd pola, umiejętne ustawianie się i wysoki pressing-wszedł i poprawił grę.
Teraz stopniowo go wprowadzać, aż na stałe zagości w podstawie a będziemy mieli o 3 tony mniej na plecach w rozgrywaniu.

Jaram się bardziej, niż powrotem Daniela :D
Obrazek

Xabi14Alonso
Kontakt:

Post autor: Xabi14Alonso »

Miło było znowu popatrzeć jak Jordan inteligentnie porusza sie po boisku, było widać przepaść między nim a Milnerem w ustawianiu się do "link up play" w środku pola. Liczę na solidne 45 minut Jordana (i Daniela) w meczu z So'ton, z cieniutkim N'castle raczej damy sobie radę bez nich :roll:

@DOWN

Podania podaniami, oczywiście, że tak, ale jego wystawianie się do gry, tworzenie dodatkowych opcji w ataku i ogólnie umiejętność "znalezienia sobie miejsca" w ataku pozycyjnym jest kilka klas nad Milnerem i resztą ferajny (może z wyjątkiem Cana). Po prostu klasyczny środkowy pomocnik, kiedy jest w najwyższej formie to "a joy to watch".
Ostatnio zmieniony 29 lis 2015, o 22:47 przez Xabi14Alonso, łącznie zmieniany 3 razy.
"I believe we can look forward to the day when we win the title." — Jamie Carragher

Awatar użytkownika
juki

Post autor: juki »

Xabi14Alonso pisze:Miło było znowu popatrzeć jak Jordan inteligentnie porusza sie po boisku, było widać przepaść między nim a Milnerem w ustawianiu się do "link up play" w środku pola. Liczę na solidne 45 minut Jordana (i Daniela) w meczu z So'ton, z cieniutkim N'castle raczej damy sobie radę bez nich :roll:
Dosłownie to samo zauważyłem, Jordan po kontuzji dalej tak samo szeroki przegląd pola, w naszym mizernym ataku pozycyjnym jego podania wyróżniały się wizjonerskim przewidywaniem akcji i ruchu na boisku, cieszy powrót, go el capitano! :D
Steve Gerrard, Gerrard,
He’ll pass the ball 40 yards,
He’s better than Fat Lampard,
Steve Gerrard, Gerrard.

steferdLFC

Post autor: steferdLFC »

jest ktoś w posiadaniu filmiku przekazania opaski Jordanowi ?
"Pain is temporary, pride is forever"
LEGE ARTIS

ODPOWIEDZ