Andy Carroll

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Zablokowany
Awatar użytkownika
Masacra

Andy Carroll

Post autor: Masacra »

Kochani prośbę mam do Was ogromną: napiszcie coś pokrzepiającego o tym NAJDROŻSZYM TRANSFERZE W DZIEJACH LIVERPOOL FC. Byle szybko. Zanim mnie krew zaleje.

Bo jeśli napiszę co myślę to Adrian nie będzie miał dla mnie litości... :(
Ibiz

Re: Andy Carroll

Post autor: Ibiz »

A więc tak na szybko to....hm. Jest wysoki, przystojny, ma długie kręcone włosy, piękne pekaesy ( :wink: ) i teraz będzie jeszcze bardziej bogaty.
A już tak całkiem na serio to myślę, że z Suarezem wspomagani Gerrardem i Meirelesem mogą stworzyć całkiem ciekawy duet. Tylko kurcze...nie za 35 mln...
"W naszych czasach bardziej liczy się to, co czujesz, niż to, co robisz"
Awatar użytkownika
antistar
Kontakt:

Post autor: antistar »

moi drodzy ;)

coś pokrzepiającego ?

Carrol, zacznie strzelać, podawać, asystować i będzie doskonałym uzupełnieniem składu Króla Kennego ;)

....mam nadzieję, że 9 nie weźmie ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Frytek

Post autor: Frytek »

To on wygrał z nami mecz w tym sezonie gdy pojechaliśmy do Newcastle. Gra głową najlepiej w lidze. Gdybym miał go do kogoś porównać to jest on młodszym, bielszym Drogbą. Przepłaciliśmy jednak (moim zdaniem) 10 mln funtów. Jednak to winna Torresa :wink:
Obrazek
"I don't want to train footballers, I want to educate them, training is for dogs."
MikeLFC

Post autor: MikeLFC »

spokojnie panowie i panie :) myślę że to jest idealny transfer w takim tempie :) Andy bardzo dobrze gra głową, potrafi też pięknie strzelić z daleka o czym przekonaliśmy się na własnej skórze w mecze z Srokami :/ więc nie ma co narzekać, tylko się radować :D YNWA.
Awatar użytkownika
Venom

Post autor: Venom »

Ciągle mam nadzieje że do tego transferu nie dojdzie !!! I brak tego transferu jest jego największą zaletą. I nie że mam coś do tego gościa, powiem więcej moze i nawet sprawdziłby się w LFC mimo swojej drewnianej techniki, ale za taką kasę to można dokonać transferu bardziej spektakularnego niż Suareza.
ŻYJ TAK, ABYŚ NIGDY NIE ZOSTAŁ SAM

"... the most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody."
Joazinho

Post autor: Joazinho »

Gracz wysoki i silny. Nie porownujcie do Croucha. Ma pizgniecie w nodze (pamietamy mecz z LFC). Swietnie gra glowa, jest ogolnie bardzo przydatny dla zespolu. Twardy Angol (rzeznik, ale Gerrard tez tlucze ludzi). Strzelil w tym sezonie wiecej bramek niz hiszpanska Primadonna.
Cena oszalamiajaca, jednak potrzebujemy teraz dobrego, mlodego snajpera. NUFC nie chcialo sie go pozbywac wiec to oni dyktuja warunki. Zarzad jedynie pokazuje, ze ma jaja.
Oby sie sprawdzil. Jezeli nie to mam nadzieje wlasciciele posiadaja jeszcze kase na naprawe bledow.
GET OUT OF THE CLUB, GET OUT OF THE CLUB, YOU LYING B*****D GET OUT OF THE CLUB
Awatar użytkownika
far

Post autor: far »

Może się spłaci :)

Ma 22 lata. Liczę że podpiszemy z nim 5 letni kontrakt z tygodniówką znacznie poniżej 100tys.

Przepłacone 10mln z tego transferu jest winą tylko i wyłącznie Torresa.
Chciałbym też zauważyć, że grając naszym utalentowanym francuzem do końca roku, moglibyśmy stać się mało przekonujący dla światowej klasy napastników chcących grać w europejskich pucharach.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2011, o 18:26 przez far, łącznie zmieniany 4 razy.
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking."
Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Dobry zawodnik, straszna suma za niego zapłacona.

Jedyne pocieszenie, że uzupełnia się z Suarezem, razem stanowią duet kompletny. Brakuje skrzydłowego, który by mu rzucał piłki na głowe.
Awatar użytkownika
DrGhost

Post autor: DrGhost »

Jedyna nadzieja taka, że Barrett to też człowiek i może wypił trochę, nikt nie jest nieomylny.

Radzę wejść na lfc.tv i 10 razy przeczytać nasz aktualny skład, nastepnie pójść spać, obudzić się rano i mieć nadzieję, że to był tylko zły sen.... :wink:
Awatar użytkownika
dzondzo

Post autor: dzondzo »

Ludzie nie przesadzajcie, oceniać transfer będziemy po końcu sezonu, osobiście wierzę, że razem z Suarezem stworzą atak na tyle silny, żeby zakwalifikować się do CL. 35mln to bardzo dużo, ale chyba lepsze wydane pieniądze na 22 latka niż miałyby leżeć na koncie. FSG nie szasta pieniędzmi, klub został postawiony w tej sytuacji przez Torresa, cieszy także, że najpierw kupiliśmy następców a dopiero sprzedamy (myśle, że sprzedamy) el nino.
Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

cryptic pisze:Skoro jest kontuzjowany to jest możliwość, że przejdzie testy medyczne?
Downing przeszedł ze złamaną kością udową, Aquilani z rozwaloną kostką, a Ibrahimović ze złamaną ręką - jak klub chce, to się nie da nie przejść :)

http://www.footylounge.com/films/newcas ... 472f1.html

Wszystkie gole Andy'ego Carrolla z tego sezonu.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2011, o 18:23 przez Jetzu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zita

Post autor: Zita »

Zgodzę się z opinią że transfer przepłacony. Ale kogo mieliśmy teraz ściągnąć ? Llorente na razie nie do wyciągnięcia, Aguero przedłużył kontrakt, Cavani też by nie przeszedł do nas. Co mieli zrobić właściciele ? - gdyby nie kupili nikogo, to większość też by płakała, że źle :P
Moim zdaniem poradzi sobie w LFC i wraz z Suarezem stworzą świetny duet :)
Wiem że to nie jest argument, ale poczytajcie sobie stronę Newcastle - nawet za 35mln nie chcą go oddawać i już za nim płaczą.
Ogólnie jestem nastawiony pozytywnie do Carrolla i nie spisujcie go od razu na straty :P
Obrazek
Awatar użytkownika
PtK_
Defilada zup

Post autor: PtK_ »

Cos niesamowitego. Napastnik o ktorym rozmawialismy jeszcze z Duszkiem ok roku czy pol temu przechodzi praktycznie na Anfield.
Torres nie bede za Toba plakal.

SZCZUREK 100% racji dla Twojego postu !!
Jeszcze Young i mamy sklad na mistrza ..
Obrazek
"Bo w życiu nigdy nie jest tak, jak byśmy chcieli aby było"

Z LIVERPOOL FC NA CAŁE ŻYCIE ;-)
Awatar użytkownika
Nutty Buddy

Post autor: Nutty Buddy »

Masacra pisze:Kochani prośbę mam do Was ogromną: napiszcie coś pokrzepiającego o tym NAJDROŻSZYM TRANSFERZE W DZIEJACH LIVERPOOL FC. Byle szybko. Zanim mnie krew zaleje.

Bo jeśli napiszę co myślę to Adrian nie będzie miał dla mnie litości... :(
Jacek, tu nie ma nic do myślenia niestety. Tak jak chłopaki powiedzieli: Ostatnie godziny okienka, jesteśmy pod ścianą bo nasz najlepszy i jeden z nielicznych napastników z pierwszego zespołu się najzwyczajniej na nas wypiął, i na gwałt potrzebujemy znaleźć jego następcę. Przez to, że lada chwila okno się zamyka, każdy żąda zaporowych cen za swoich najlepszych graczy (via Newcastle za Carrolla czy Blackpool za Adama) i niestety musimy dać się tak zerżnąć, kolokwialnie mówiąc. Na pocieszenie jedynie dodam, że za rządów poprzednich właścicieli dzisiejszy zwariowany dzień nie miałby nigdy prawa zaistnieć, więc... Wypada się cieszyć, że chociaż nie stoimy bezczynnie, prawda? :wink:
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Zablokowany