Luis Suarez

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Masacra

Re: Luis Suarez

Post autor: Masacra »

Jetzu pisze:Dzisiejsza bramka oznacza, że Luis strzelił gola każdej z 20 drużyn grających w Premier League :)

Każdej z dziewiętnastu. :)

Awatar użytkownika
Barilla

Post autor: Barilla »

Masacra pisze:
Jetzu pisze:Dzisiejsza bramka oznacza, że Luis strzelił gola każdej z 20 drużyn grających w Premier League :)

Każdej z dziewiętnastu. :)
Mam nadzieję że to nie zachęta do samobója ;)
Został też dziś samodzielnym liderem listy asyst. Bezsprzeczny MOTM dzisiaj.

bugi

Post autor: bugi »

Mógłby ktoś podrzucić gifa albo filmik jak Suarez próbuje wkręcić z rożnego?
E> Nie wiem co to jest ale mi się nie rusza to o ile to gif jakiś jest
E2. Na operze nie idzie ale na chrome już tak, dzięki ;)
Ostatnio zmieniony 2 mar 2014, o 00:38 przez bugi, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Qwerty
Kontakt:

Post autor: Qwerty »

bugi pisze:Mógłby ktoś podrzucić gifa albo filmik jak Suarez próbuje wkręcić z rożnego?
https://vine.co/v/MKxlw2iUWpM 8)

@up
Nie wiem, co u Ciebie jest nie tak, ale mi prawidłowo wyświetla.

Awatar użytkownika
mich4q

Post autor: mich4q »

Awatar użytkownika
Skrystian2009

Post autor: Skrystian2009 »

Nie powinien tak mówić, gdyż wiadomo że jeśli nie będzie LM to odejdzie.
Nie mam wątpliwości.

CzlequsLFC

Post autor: CzlequsLFC »

Dziwne, szczególnie po tym co mówił i robił w lecie. Szczerze to po przemyśleniu nawet mu się nie dziwiłem (patrząc z jego perspektywy ). Myślę, że top4 jest raczej pewne więc chce troszkę poprawić sobie reputację. Można też przypisywać to jego zmianie (bo zmienił się i to bardzo ), ale sądze, że gdybyśmy odpadli to odszedłby, co raczej zapewnił sobie w nowym kontrakcie :D
- Nie martw się Alan. Przynajmniej będziesz miał okazję grać nieopodal świetnego zespołu! - Bill Shankly do Alan'a Ball'a po zakupieniu go przez Everton

Obrazek

owsiej

Post autor: owsiej »

Cytując wielu obserwatorów ligi angielskiej: "Gdzie mu będzie tak dobrze jak w Liverpool'rze?" Chłop przeżył u nas gorsze i lepsze chwile, obecnie znajduje się w życiowej formie, ma kontrakt gwiazdy światowej. Jedyne czego mu brakuje to gry na najwyższym poziomie (ligi mistrzów). Z drugiej strony, mądrzejsi o wydarzenia z przeszłości, nie możemy wierzyć w choćby jedno słowo wypowiedzone przez Suareza. Urus już dużo mówił, zależnie od sytuacji zawsze co innego. Ja natomiast zakodowałem sobie zdanie, które zwykł powtarzać w każdym pomeczowym wywiadzie: "gra w lidze mistrzów z Liverpoolem jest moim marzeniem". Możemy być pełni optymizmu, że zostanie spełnione.

Filip

Post autor: Filip »

Podzielam osobiście opinię, że Luis chce się nieco odkuć za to co mówił w lecie, przecież to niemożliwe, żeby nie zależało mu na grze LM... oczywiście zależy, chodzi mi tu o mówienie że może to przeboleć. Ciężko sobie wyobrazić, co on musi czuć, gdy widzi np rodaka Cavaniego grającego w LM. Osobiście nie mam za złe Suarezowi, że chciał odejść by grać w LM, ale chodzi po prostu o formę i sposób w jaki się zachowywał latem. Jak pisał już CzlequsLFC, LM jest raczej pewne, że zagramy w LM więc teraz możemy częściej słyszeć takie rzeczy od Urusa. A im bliżej końca rozgrywek, im więcej zdobytych bramek i punktów przybliżających nas do bram futbolowego raju, tym bardziej Suarez będzie nam słodził herbatę.

bugi

Post autor: bugi »

Może ma w kontrakcie klauzulę że ma tak mówić w wywiadach?
E Przecież to żart z tą klauzulą
Ostatnio zmieniony 5 mar 2014, o 18:50 przez bugi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

KowaLFC

Post autor: KowaLFC »

Klauzuli to raczej nie ma, ale po co ma mówić coś innego? W poprzednim sezonie gdzieś w połowie też tak twierdził, a później wiemy jak było. Generalnie nawet jeśli chciałby odejść, to nie powinien o tym mówić - przynajmniej nie teraz, bo nikomu to nie wyjdzie na dobre. Ani jemu, ani nam.

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Mówi tak, bo jesteśmy raczej na 99% (według statystyk na 97) pewni tego, że w tej czwórce się jednak znajdziemy, tak więc się może przymilić kibicom, a ryzyko że go to w dupę ugryzie jest małe.

ziaja

Post autor: ziaja »

Suarez będzie pierwszym w historii zawodnikiem który wystąpi w dzianych korkach. I debiut przypada na niedziele.

Obrazek
Obrazek

DonMateok

Post autor: DonMateok »

Wlasnie dzisiaj myslalem o tych bucikach i jak bedzie to wygladalo i co najwyzniejsze dzialalo. Na suchym jeszcze jestem w stanie pomyslec ze buty moga sie super sprawdzic, ale w mokrych warunkach?
Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw, don't support us when we win."

Awatar użytkownika
dagonet

Post autor: dagonet »

DonMateok pisze:Wlasnie dzisiaj myslalem o tych bucikach i jak bedzie to wygladalo i co najwyzniejsze dzialalo. Na suchym jeszcze jestem w stanie pomyslec ze buty moga sie super sprawdzic, ale w mokrych warunkach?
Myśle, że różnica będzie znikoma - przecież to nie będzie chłonąć wody.

Zablokowany