Plotki transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
Niko93

Re: Plotki transferowe

Post autor: Niko93 »

MaciejS pisze:Torres za Ibre + jakies 35mln :D dobrze by bylo...
Bojan nie przeszedl czasem wraz z Hlebem do Valencii przy transferze Villi???
Kenry juz na 100% odchodzi a Ibra nie wiadomo...plotki o jego odejsciu spowodowane sa jego slabszą postawą ;)
:lol: :lol: :lol: :lol: Porównanie Ibry do Torresa nawet 35mln+ jest śmieszne nam naprawdę potrzeba napastnika ale do pary z Torresem a nie wymienić go za słabszego. :wink:

Awatar użytkownika
PePe

Post autor: PePe »

Słyszałem, że Zlatan bez Pique się nigdzie nie rusza...

Awatar użytkownika
MaciejS

Post autor: MaciejS »

Chodzi mi o to, że jak mialby przejsc juz do Barcy to ta opcja bylaby ciekawa.Ibra ma warunki na lige angielska;p

kubex
Kontakt:

Post autor: kubex »

Że co?!Zlatan ma warunki na angielską?Nie w tym życiu :DSkoro w hiszpańskiej sobie nie radzi to w PL zmietli by go z ziemi :)
For the glory round the Field of Anfield Road

Awatar użytkownika
Gacunio91

Post autor: Gacunio91 »

MaciejS pisze:Chodzi mi o to, że jak mialby przejsc juz do Barcy to ta opcja bylaby ciekawa.Ibra ma warunki na lige angielska;p
Ibra to trochę taka ulepszona wersja Croucha z lepszą tecniką ;) Owszem czarował w Serie A, ale teraz przygasł i jest tylko trochę taką wysoką łamagą :dry: Ale jak Ty rozkminiłeś, że on ma wrunki na ligę angielską to ja nie wiem :lol: :lol:
Some people believe football is a matter of life and death. I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that - Bill Shankly

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Ibra nie przygasł ani nie jest łamagą... Rozegrał dobry sezon w Hiszpanii jak na debiutanta, tylko że ludzie patrzą na niego przez pryzmat Leo Messiego czy Samuela Eto'o, którzy mieli kosmiczne sezony w Barcelonie (Eto'o 08/09, Messi 09/10).
Ibra musiał się przystosować do nowej ligi, do nowego - tak odmiennego - stylu drużyny w której gra.
Jeśli zostanie w Barcelonie to udowdoni, że jest świetnym napastnikiem.

Awatar użytkownika
MaciejS

Post autor: MaciejS »

Ibra to trochę taka ulepszona wersja Croucha z lepszą tecniką Owszem czarował w Serie A, ale teraz przygasł i jest tylko trochę taką wysoką łamagą Ale jak Ty rozkminiłeś, że on ma wrunki na ligę angielską to ja nie wiem
zdecydowanie prawie 2metry i 95kg to bardzo słabe warunki.Po co nam tak słabo zbudowany zawodnik?
lepiej juz miec jakiegos 1,5 metrowca ktory bedzie sie ze wszystkimi obroncami przepychal i walczyl o gorne pilki....

Awatar użytkownika
Gacunio91

Post autor: Gacunio91 »

MaciejS pisze:
Ibra to trochę taka ulepszona wersja Croucha z lepszą tecniką Owszem czarował w Serie A, ale teraz przygasł i jest tylko trochę taką wysoką łamagą Ale jak Ty rozkminiłeś, że on ma wrunki na ligę angielską to ja nie wiem
zdecydowanie prawie 2metry i 95kg to bardzo słabe warunki.Po co nam tak słabo zbudowany zawodnik?
lepiej juz miec jakiegos 1,5 metrowca ktory bedzie sie ze wszystkimi obroncami przepychal i walczyl o gorne pilki....
Polecam Ci w tym momencie ten link:
http://sport.interia.pl/raport/Barcelon ... ow,1481161 Ale jeśli nie chce Ci się czytać przytoczę ważniejsze fragmenty:

"W kończącym się sezonie, z 98 goli w Primera Division Barcelona zdobyła strzałami głową 12. Keita i Messi po trzy, Ibrahimovic zaledwie dwa, dwa Henry (połowę ze swoich czterech), Krkic i Puyol po jednym. Jak widać wzrost Zlatana niezbyt przydał się drużynie. Więcej bramek "główkami" zdobył nie tylko 26 cm niższy Messi, ale i David Villa (trzy dla Valencii)"

"Wysoki Zlatan okazał się wolny, mało zwrotny i w końcówce sezonu wylądował na ławce. Z malutkim Krkicem drużyna prezentowała się lepiej.

Na Euro 2008 Hiszpania miała najniższą drużynę, co nie przeszkodziło jej zdobyć mistrzostwa. W finale Fernando Torres (186 cm) wygrał wiele powietrznych pojedynków z niemieckimi wieżami Metzelderem (194) i Mertesackerem (198). Futbol to zbyt skomplikowana gra, żeby opisywały ją proste sumy centymetrów. "

Jak widać wzrost nie jest najważniejszy ;)
Some people believe football is a matter of life and death. I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that - Bill Shankly

Aldor
Kontakt:

Post autor: Aldor »

Niko93 pisze:
MaciejS pisze:Torres za Ibre + jakies 35mln :D dobrze by bylo...
Bojan nie przeszedl czasem wraz z Hlebem do Valencii przy transferze Villi???
Kenry juz na 100% odchodzi a Ibra nie wiadomo...plotki o jego odejsciu spowodowane sa jego slabszą postawą ;)
:lol: :lol: :lol: :lol: Porównanie Ibry do Torresa nawet 35mln+ jest śmieszne nam naprawdę potrzeba napastnika ale do pary z Torresem a nie wymienić go za słabszego. :wink:
No wlasnie. Otoz to. Dokladnie. Zgadzam sie. Potrzeba nam NAPASTNIKA, a nie pacjenta, zatem dostajac Ibre mielibysmy chociaz jednego napastnika w zespole. Dodatkowo za jakies 35-40 mln. moznaby jeszcze kogos dokupic. Tylko, ze Barcelona nigdy by tyle za Torresa nie dala wiec marzenia mozna odlozyc na bok. :)

mlody

Post autor: mlody »

Liverpool are looking to make a hopeful bid to bring Valencia attacker Juan Mata to Anfield.

Rafa Benitez is willing to offer Spanish international Albert Rieira as part of a cash plus player bid for the impish 22 year old.
http://www.liverpoolfc.tv/news/media-wa ... encia-star

Ja byłbym za taką wymianą. Pozbylbyśmy Albercika i kupili solidnego grajka, który mógłby grać z Torresem w ataku. Tylko ciekawe ile musielbyśmy dołożyć?

Awatar użytkownika
Alex
Kontakt:

Post autor: Alex »

mlody pisze:
Liverpool are looking to make a hopeful bid to bring Valencia attacker Juan Mata to Anfield.

Rafa Benitez is willing to offer Spanish international Albert Rieira as part of a cash plus player bid for the impish 22 year
No jak taki ruch by się udało, to naprawdę byłby git. Szkoda, że źródło tej plotki liche - caughtoffside

Awatar użytkownika
KamillLFC

Post autor: KamillLFC »

A co myślicie o Samuelu Eto'o . W Włoszech troche słabszy sezon , moze i cena trochę niższa . Do Torresa bylby super ;) . Ale skąd wziąść kase
KSG & GKS & LFC

Awatar użytkownika
bytoviacy

Post autor: bytoviacy »

Eto grał dobrze tylko, że przyćmił go Milito w tym sezonie, przez co Kameruńczyk musiał grać na prawym napadzie, a to nie jest jego ulubiona pozycja. Eto- nie do wyciągnięcia.
Matą i Silva Rafa przejawiał już prędzej zainteresowanie. Valencia sprzedała Ville więc Silva raczej też odejdzie ale wg mnie do Realu (chociaż bardzo chciałbym go u nas). Wtedy w kolejce jest Mata - tylko pytanie - czy Nietoperze chcą się pozbyć swoich wszystkich zawodników jak dostali się do LM?
Obrazek
"Jest wielkim piłkarzem na prawej stronie pomocy, dobrym na lewej i efektywnym na każdej innej pozycji. W środku jest jednak najlepszy i to cała różnica." Ian Rush o Stevenie Gerrardzie

Intel

Post autor: Intel »

Hmm ...
Tak sobie poszukałem info jakiś o transferach na stronach rywali i z dzisiejszych newsów tylko ten wpadł mi w oko.

"Jak informuje portal ESPNsoccernet.com Yossi Benayoun znalazł się na liście transferowej londyńskiej Chelsea. Izraelski skrzydłowy miałby zastąpić w drużynie mistrza Anglii Joe Cola ,który nie przedłużył jeszcze kontraktu."

"Zawodnik Liverpoolu jest także na celowniku Tottenhamu i Manchesteru City, więc walka o niego wcale nie będzie taka prosta. Chelsea aby pozyskać tego pomocnika będzie musiała wyłożyć ok.8-9mln Euro lub rozejrzeć się za kimś innym."

Link:
http://www.chelsealondyn.pl/newsy/yossi ... 12413.html

Co sądzicie ? :happy:

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

A ja sobie tak pomyślałem dzisiaj odnośnie napastnika, czy nie nadałby się Roberto Soldado z Getafe.
Ma 25 lat, w tym sezonie strzelił 16 bramek w 26 spotkaniach PD, a w kontrakcie ma zapisaną klauzulę odejścia w wysokości 10mln euro, tak więc pewnie dałoby się go wyciągnąć za jakieś 6-7mln.
Może nie jest to jakiś zachwycający napastnik, ale wg. mnie na zmiennika dla El Nino by się nadawał, a i byłoby nas na niego stać. Niestety Rafa nie czyta tego forum, więc pewnie nawet nie patrzy w strone Soldado.

Odnośnie Maty to jak najbardziej na tak, dajmy im Riere, dorzućmy z 5mln i wszyscy będą szczęśliwi :)

Zablokowany