Plotki transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
LookAss

Re: Plotki transferowe

Post autor: LookAss »

Obraził? :P Dzielnie walczył cały sezon o takie obniżenie ceny. A taki Xabi wręcz odwrotnie. Poza tym nie wiem czy zauważyliście, ale Gerrard to trochę inny rocznik piłkarza niż CR.
Obrazek

Awatar użytkownika
BartekLfc1993

Post autor: BartekLfc1993 »

Ogladalem wlasnie w akcji Evera Banege ! Musimy sie o niego postarac .
Kurde jak ja bym chcial zeby do nas przeszedl . Zajebista ma technike ! Przydal by nam sie taki pomocnik wlasnie takiego potrzebujemy !
Kwota jaka mieli bysmy zaplacic opiewa na 9,5 mln € . Raczej smieszna oferta :( Ale zobaczymy .

Ps. Ktos juz chyba o tym pisal . :D
You'll Never Walk Alone
Obrazek
#JurgenMUSISZ !

Awatar użytkownika
rafis
Kontakt:

Post autor: rafis »

Szmieszne są te plotki o Gerrardzie, no ale kto wie co mu do glowy uderzy, w krotce się przekonamy.

raniLFC

Post autor: raniLFC »

Nie ma większych drani od nawróconych na cynizm idealistów.

FankaLFC

Post autor: FankaLFC »

Czemu nie? Na pewno będzie lepszą opcją niż Jovanović. Pazzini dobrze pokazał się w Serie A, a to jednak jest silna liga, głównie dzięki jego golom Sampdoria jest tak blisko Ligi Mistrzów. Poza tym, ma 26 lat, czyli parę ładnych lat jeszcze sobie pogra. To nie tylko może być dobry zmiennik dla Torresa, ale i podstawowy napastnik.
Six times.
Kiedy przyjeżdżałem do Neapolu, witały mnie tysiące ludzi. Kiedy odjeżdżałem, byłem sam. Diego Maradona

Awatar użytkownika
pigula147

Post autor: pigula147 »

raniLFC pisze:http://www.caughtoffside.com/2010/05/16 ... o-pazzini/
Czyżby kolejny Włoch na Anfield?
Wreszcie jakieś porządne nazwisko, a nie jakieś Pavliuczenki czy inne Jovanovicie. Jestem za.

Awatar użytkownika
dawido84
Kontakt:

Post autor: dawido84 »

A może tak postaramy się o Arshavina? :D
Byłby idealnym partnerem dla Dzieciaka. Pomysł może trochę urojony, ale poczytajcie:

http://www.angielskapilka.com/?act=news&more=23956

Z tego co mi wiadomo Andrzej darzy nasz klub sporą sympatią, więc może jakby ktoś się tym zainteresował to nóż widelec by się udało :P

Obrazek
Ostatnio zmieniony 16 maja 2010, o 16:48 przez dawido84, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
FCmadzia
Kontakt:

Post autor: FCmadzia »

dawido84 pisze:A może tak postaramy się o Arshavina? :D
Byłby idealnym partnerem dla Dzieciaka. Pomysł może trochę urojony, ale poczytajcie:

http://www.angielskapilka.com/?act=news&more=23956

Z tego co mi wiadomo Andrzej darzy nasz klub sporą sympatią, więc może jakby ktoś się tym zainteresował to nóż widelec by się udało :P
Ja bym chętnie przywitała Arshavina na Anfield. Skoro tak lubi na naszym stadionie strzelać bramki, to mógłby to robić znacznie częściej :D . Lubię tego zawodnika i sposób gry- jak trzeba to się cofnie, dogra, wykończy.
Ale to także sfera marzeń... Na razie to tylko o obrońcach słychać, ale... oni nam na obecną chwilę najmniej potrzebni. :dry:

raniLFC

Post autor: raniLFC »

Jeśli byłaby taka możliwość to brać Arshawina bez zastanawiania. Choćby tylko po to aby juz nie strzelał nam bramek.
Nie ma większych drani od nawróconych na cynizm idealistów.

Awatar użytkownika
Gacunio91

Post autor: Gacunio91 »

Wziąć Arshavina i Pawluczenkę i rozpije nam się atak :D Chociaż może wyciągnięci z knajpy będą lepsi niż inni jak swojego czasu Kowalczyk ;) A tak na poważnie to jeśliby była tylko taka możliwość powinniśmy poczynić jakieś kroki aby go ściągnąć. Myślę, że byłby nie lada wzmocnieniem dla naszego klubu :happy:
Some people believe football is a matter of life and death. I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that - Bill Shankly

Awatar użytkownika
TheKrzychu
Kontakt:

Post autor: TheKrzychu »

1. Liverpool's £9m-rated midfielder Yossi Benayoun has been told he has no future at Anfield by boss Rafael Benitez - alerting Tottenham and Sevilla.

a ta notka mnie kompletnie rozbawiła:
2. Manchester City are planning to offer Liverpool £40m plus striker Emmanuel Adebayor(Adebayor is valued at around £30m) and midfielder Stephen Ireland (Ireland is worth around £10m)in exchange for Anfield stars Steven Gerrard and Fernando Torres

Źródło: News Of The World
Obrazek

Awatar użytkownika
MaciejS

Post autor: MaciejS »

TheKrzychu pisze:1. Liverpool's £9m-rated midfielder Yossi Benayoun has been told he has no future at Anfield by boss Rafael Benitez - alerting Tottenham and Sevilla.

a ta notka mnie kompletnie rozbawiła:
2. Manchester City are planning to offer Liverpool £40m plus striker Emmanuel Adebayor(Adebayor is valued at around £30m) and midfielder Stephen Ireland (Ireland is worth around £10m)in exchange for Anfield stars Steven Gerrard and Fernando Torres

Źródło: News Of The World

30mln+Adebayor+Ireland hmm za taką oferte możemy puścic samego Torresa.Gerrard nie moze odejść bo to serce tej drużyny.

Awatar użytkownika
Gacunio91

Post autor: Gacunio91 »

Ale to jest MC - jeśli zobaczą, że Torres jest do kupienia to zapłacą każdą cenę, więc nie lepiej im krzyknąć z 60mln + Adebayor+Ireland? :lol: :lol:
Some people believe football is a matter of life and death. I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that - Bill Shankly

Awatar użytkownika
MaciejS

Post autor: MaciejS »

Gacunio91 pisze:Ale to jest MC - jeśli zobaczą, że Torres jest do kupienia to zapłacą każdą cenę, więc nie lepiej im krzyknąć z 60mln + Adebayor+Ireland? :lol: :lol:
na takie cos na pewno sie nie zgodzą.Myśle, że taka oferta gdyby przyszła za samego Torresa to zaakceptować! mamy za to dwoch niezlych zawodnikow i 30mln ;D

FankaLFC

Post autor: FankaLFC »

Ta, Ireland, 666 środkowy pomocnik. Zamiast niego lepiej byłoby wziąć takiego Wright-Philipsa, albo zrobić come-back Bellamy'ego.
Six times.
Kiedy przyjeżdżałem do Neapolu, witały mnie tysiące ludzi. Kiedy odjeżdżałem, byłem sam. Diego Maradona

Zablokowany