Plotki transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
arox71
Kontakt:

Re: Plotki transferowe

Post autor: arox71 »

Każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii i sympatii do konkretnych zawodników, ale ludzie opanujcie się. Stawiacie w jednej linii legendę, kapitana i serce drużyny - Gerrarda i superstrzelca ale mimo wszystko najemnika - Torresa ...

Żeby to nie był zwykły off top to podobno Roma czai się na naszego Izraelczyka.
źródło: goal.com/daily mail

Awatar użytkownika
frymo

Post autor: frymo »

Torres jak chce to niech idzie,Gerro będzie mi bardziej szkoda,to jest ikona bez niego to nie będzie to ten Liverpool,chciałbym w naszym składzie wielkiej rewolucji,nawet kosztem wszystkich ważnych zawodników,pamiętajcie że na ich miejsce przyjdą nowi może na początku nie będziemy zbyt optymistycznie nastawieni ale myślę że świat idzie do przodu są inni zawodnicy niż ci którzy u nas grają i w każdej chwili jakiś talent może "wybuchnąć".Ale aby ktoś mógł się wykazać musi odejść ten który go rozleniwia,jeśli grają Gerro i Torres to reszta składu często nie robi nic myślę że Taktyka Houliera była idealną gdyż żaden zawodnik nie był gwiazdą i cały zespół harował przez 90 min na najwyższym światowym poziomie i na to czekam.
Obrazek

Awatar użytkownika
piotrolka
Kontakt:

Post autor: piotrolka »

frymo pisze:Torres jak chce to niech idzie,Gerro będzie mi bardziej szkoda,to jest ikona bez niego to nie będzie to ten Liverpool,chciałbym w naszym składzie wielkiej rewolucji,nawet kosztem wszystkich ważnych zawodników,pamiętajcie że na ich miejsce przyjdą nowi może na początku nie będziemy zbyt optymistycznie nastawieni ale myślę że świat idzie do przodu są inni zawodnicy niż ci którzy u nas grają i w każdej chwili jakiś talent może "wybuchnąć".Ale aby ktoś mógł się wykazać musi odejść ten który go rozleniwia,jeśli grają Gerro i Torres to reszta składu często nie robi nic myślę że Taktyka Houliera była idealną gdyż żaden zawodnik nie był gwiazdą i cały zespół harował przez 90 min na najwyższym światowym poziomie i na to czekam.
Tym bardziej że Torres z każdym sezonem u nas jest coraz bardziej podatny na kontuzje. Chciałbym, żeby został, ale też nie będę bardzo płakał jak odejdzie, byle by za duże pieniądze, które można by wydać na kilku dobrych zawodników...
"Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy" - SG

Awatar użytkownika
bytoviacy

Post autor: bytoviacy »

Gerro nie odejdzie, tak samo jak Carra zostanie tu do końca kariery. Z Torresem to może być różnie. Media specjalnie wymyślają 99% tych spekulacji jak Torres odchodzi, żeby po prostu mieli o czym pisać. A gadają o tym bo LFC miało bardzo słaby sezon. Jeżeli Torres odejdzie to przyczyną tego będzie liga angielska -tzn siła z jaką się tu gra. Czyli, jeżeli odejdzie to do innej ligi (albo Barcelona albo liga włoska).Z transferu Torresa będziemy mieli co najmniej 60mln (liczę na ok 75). Benitez go nie sprzeda jeśli kasa z tego transferu miałaby iść na spłatę długu. Więc do tych 60mln dojdzie jeszcze z 20 ze sprzedaży innych Rierów i Babelów, wiec za 80 mln można już pół super drużyny wybudować. Więc transfer FT nie wyszedłby nam aż tak źle. Jednak to uważam, że dzieciak jeszcze sezon co najmniej u nas pogra :]
Obrazek
"Jest wielkim piłkarzem na prawej stronie pomocy, dobrym na lewej i efektywnym na każdej innej pozycji. W środku jest jednak najlepszy i to cała różnica." Ian Rush o Stevenie Gerrardzie

saw

Post autor: saw »

Odejście Torresa bym przebolał, ale tylko pod warunkiem, że nowym klubem Hiszpania, nie byłby inny klub angielski. Z Gerrardem byłoby bardzo trudno. Mimo, że w tym sezonie gra, jak gra, to jednak jest zawodnik bez którego ciężko sobie wyobrazić Liverpool FC.
- Nie martw się, Alan. Przynajmniej będziesz miał okazję grać nieopodal świetnego zespołu! - Bill Shankly do Alana Ball'a po zakupieniu go przez Everton

Ibiz
Kontakt:

Post autor: Ibiz »

arox71 pisze:Każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii i sympatii do konkretnych zawodników, ale ludzie opanujcie się. Stawiacie w jednej linii legendę, kapitana i serce drużyny - Gerrarda i superstrzelca ale mimo wszystko najemnika - Torresa ...
Cóż kolego. Masz rację - każdy ma prawo do własnych opinii. Broń Boże nie stawiam w jednej linii Gerrarda i Torresa. Gerrard jest już legendą naszego Klubu i nic tego nie zmieni. Jednak wyraźnie widać było w tym sezonie, że brak mu motywacji. Wydaje mi się, że Steven w nowym otoczeniu mógłby odżyć. A poza tym nie czarujmy się - Kapitan młodszy nie będzie się robił i jeśli chce jeszcze osiągnąć sukcesy w piłce klubowej to odejdzie bo w tym momencie Liverpool Mu tego nie gwarantuje. Nie będę miał do Niego żalu.
Natomiast Torres to inna historia. Po pierwsze jest genialnym napastnikiem i gdyby odszedł to jesteśmy ugotowani, ponieważ nie sprowadzimy na tą pozycję nikogo o takich możliwościach. A po drugie Hiszpan kilkukrotnie deklarował swoje wielkie przywiązanie do klubu , więc gdyby odszedł teraz po pierwszym nieudanym sezonie byłoby to naprawdę bardzo nie fair wobec fanów.

A już tak bez ściemy to Torres jest po prostu w tym momencie lepszym piłkarzem / bardziej perspektywicznym i moim zdaniem może odegrać istotniejszą rolę w ewentualnym powrocie Liverpoolu na należyte miejsce - czyli fotel Mistrza Anglii. :sleep:
"W naszych czasach bardziej liczy się to, co czujesz, niż to, co robisz"

FankaLFC

Post autor: FankaLFC »

MaciejS pisze:
Niang to ani pędziwiatr, ani bezmózgowiec. W przeciwieństwie do Babela to on dobrze spisuje się zarówno jako napastnik oraz skrzydłowy. Natomiast Babel to jest napastnik lub skrzydłowy, ale na obu pozycjach spisuje się słabiutko. Ja bardzo bym chciał Nianga, gdyby był 5 lat młodszy. Teraz jest już za stary, lepiej inwestować w młodszych zawodników.
w młodych zawodników...?więc na tytuły czekalibysmy kilka lat.Liverpool to co mlodych kupil to wystarczy i powinni myslec o wzmocnieniach, które pomogą nam zdobyc upragnione mistrzostwo anglii.
Ale takich młodych, co mają 22, 23 lata. Tacy zawodnicy nie będą kolejnymi Pacheco, są już trochę doświadczeni i mogą pograć w pierwszym składzie i być może na mistrzostwo nie trzeba byłoby tak długo czekać, jak Ty to zapowiadasz. A Niang, mimo kapitalnej formy w tym sezonie, to jednak 30 na karku jest. Nie róbmy z Liverpoolu Milanu, bo źle na tym wyjdziemy.

A transferem Torresa i Gerrarda nie będę się przejmować, dopóki nie pojawią się konkrety. Obaj są związani z LFC, co wielokrotnie podkreślali, także nie ma się co martwić na zapas.
Six times.
Kiedy przyjeżdżałem do Neapolu, witały mnie tysiące ludzi. Kiedy odjeżdżałem, byłem sam. Diego Maradona

Awatar użytkownika
MaciejS

Post autor: MaciejS »

Wydaje mi się, że Steven w nowym otoczeniu mógłby odżyć.
Nowe otoczenie???hmm jeśli chodzi ci o nowych zawodnikow w druzynie to sie zgadzam ale jesli chodzi ci o inny klub too yy kolego... wez sie ogarnij! ;d;) powiedzmy, ze Torres poleci za te 70mln,Riera za 7, Babel za 9-za te pieniazki mozna kupic pol skladu. TOrresa kupilismy z Atletico za 20mln i nie wiem dokladnie kto ale ktos moglby byc tak samo oplacalnym ee moze inaczej ;D trafionym transferem jak "dzieciak".

Awatar użytkownika
BartekLfc1993

Post autor: BartekLfc1993 »

A wedlug mnie sprzedaz Torresika jeszcze bardziej by przybilo Stevena...

Nie nie odejda nie ma bata !!
Niech wlasciciele daja pieniadze na transfery !
You'll Never Walk Alone
Obrazek
#JurgenMUSISZ !

shelby3001
Entertainment

Post autor: shelby3001 »

rewolucja na Anfield:

Liverpool captain Steven Gerrard is ready to quit Anfield and join Manchester City in a £40m move.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gacunio91

Post autor: Gacunio91 »

Czy ja wiem :?: Zależy na ile są to wiarygodne informacje - według mnie kto jak kto, ale Gerrard nie pójdzie do MC. Kasa kasą, ale piłkarz patrzy również na renomę klubu. Najlepsze są tutaj słowa Buffona(za którego MC oferowało astronomiczną kwotę 75mln euro)
- Wcale nie dziwi mnie to, że wielu dobrych piłkarzy nie chce grać w tym klubie - powiedział Włoch dla "Daily Express". - Najlepsi zawodnicy na świecie chcą grać w czołowych zespołach. Takich jest pięć-sześć w Europie. To bardzo elitarna lista i Manchester City musi pogodzić się z faktem, że się na niej nie znajduje - dodaje.(...)To byłoby bez sensu - opuszczać jeden z najsławniejszych klubów Europy dla zespołu, który nie prezentuje piłki na najwyższym poziomie

Tutak tak samo byłoby bez sensu - opuszczać jeden z najsławniejszych klubów Europy, ba nawet i świata dla zespołu za którym stoją jedynie petrochemiczne dolary :)
Some people believe football is a matter of life and death. I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that - Bill Shankly

Awatar użytkownika
zakrzev

Post autor: zakrzev »

Menedżer Manchesteru City, Roberto Mancini przyznał, ze jego drużynie ciężko będzie pozyskać Fernando Torresa z Liverpoolu, po tym jak nie zdołała zakwalifikować się do eliminacji Ligi Mistrzów.

Nazwisko Torresa od dłuższego czasu było łączone z The Citizens, ale głównym warunkiem do rozpoczęcia rozmów transferowych było zakwalifikowanie się klubu do eliminacji Ligi Mistrzów. MC tego wymogu nie spełnił, dlatego Roberto Mancini nie ma złudzeń, że piłkarz zdecyduje się na przeprowadzkę do Manchesteru. - Czy teraz możemy sprowadzić najlepszych graczy, takich jak Torres? Nie wiem, ale nie sądzę - powiedział Włoch. - Jeśli zakończylibyśmy sezon w pierwszej czwórce Premier League, byłoby to łatwiejsze, bowiem jest sporo zawodników, którzy chcą grać w Lidze Mistrzów, ale nie chcą w Lidze Europy.

- Niemniej jednak jest wielu świetnych zawodników, którzy będą chcieli grać w Manchesterze City - zapewnił Mancini. - Nie zagramy w Lidze Mistrzów, ale będziemy chcieli zdobyć inne trofea, a naszym celem będzie przede wszystkim zakończenie sezonu w czołowej czwórce Premier League.

Z tego co on mówi to mają po prostu po ptokach :D
„Liverpool FC istnieje, żeby być źródłem dumy dla swoich kibiców. Nie ma żadnych innych powodów".

LyzwaLFC

Post autor: LyzwaLFC »

http://www.liverpoolfc.tv/news/media-wa ... ine-alonso

EVER BANEGA!!! Gość jest ŚWIETNY tylko po co kolejny środkowy... chyba, że Rafa chce diamentem grać to ok :P
Chłopak ma charakterek, ale pod skrzydłami Emery'ego robi postępy i się ogarnia.
Świetny przegląd pola i podania, zanotował sporo asyst w tym sezonie.
No i nie boi się grać ostro :)
Jestem za, ale tylko i wyłącznie kosztem Lucasa, nie Aquilaniego czy Mascherano.

No i Danny Wilson na dniach ma być naszym zawodnikiem, ale to już wszyscy wiedzą :P

Awatar użytkownika
LFCBDG

Post autor: LFCBDG »

Juventus zakończył starania o Rafę Beniteza jak podała La Gazetta dello Sport.
Wyjaśniło się chyba w końcu co do przyszłości RB.Co do transferów to jestem pewny że żadna z gwiazd od nas nie odejdzie. :D
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.

Awatar użytkownika
pigula147

Post autor: pigula147 »

http://www.transfery.info/news-full-12053.html
Niepokoi mnie ten transfer (jeżeli dojdzie do skutku). Nie dla tego, że jakoś szczególnie boję się umiejętności strzelecki Raula, ale z innego powodu. Że jeden z naszych konkurentów do big 4 zaczyna robić spektakularne transfery, sprowadzając do siebie gwiazdę (choć już trochę podstarzałą). Trzeba przyznać, że to poniekąd nowość jak dla klubu, który nie ma w swoim gronie żadnych gwiazd europejskiego formatu. Boję się, że ta spekulacja, to prognostyk przed prawdziwym "szaleństwem zakupowym" na WHL. Zwłaszcza, że jak się porówna ich wydatki z ostatnich 4 lat, to grubo ponad 200 mln, więc potencjał w kasie mają, a to może się dla naszego zadłużonego klubu skończyć źle.

Zablokowany