Daniel Agger

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Zablokowany
Machel

Re: Daniel Agger

Post autor: Machel »

jezior94 pisze:Agger musi zostac to jest 1 z moich ulubionych zawodnikow wziolem sobie Daniel na 3 imie na bierzmowaniu
Ja mam Pankracy.

Najbardziej kuriozalny post jaki przeczytałem w życiu? Jeszcze chwilę się zastanowię, ale bankowo jesteś w pierwszej piątce :lol:

Żeby nie było "offa": Agger jest super, bardzo go lubię, pragnę aby został w Liverpool Football Club!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
jaskol95

Post autor: jaskol95 »

jezior94 pisze:Agger musi zostac to jest 1 z moich ulubionych zawodnikow wziolem sobie Daniel na 3 imie na bierzmowaniu
:lol: :lol:

Daniel zostanie, żeby uzupełnić skład potrzeba Liverpoolowi dwóch ofensywnych zawodników - jednym z nich będzie prawdopodobnie Dempsey, którego wymienimy za drewnianego Charliego i dopłacimy max. 4mln, a drugim ofensywnym może być Tello - i chociaż nie będzie to szczyt marzeń, to myślę że mając w obwodzie pasożyta Cole'a, Tello, Sterlinga, a myślę że i Gerrarda od biedy się upchnie gdzieś do ataku, to z takim przodem sobie w tym sezonie poradzimy, więc wcale nie potrzeba nam kasy ze sprzedaży Daggera, przynajmniej takie jest moje zdanie, trzeba liczyć że klub podejmie dobrą decyzję.
NiePodpiszeSie pisze:
Notorycznym problemem u niektórych na tym forum jest wyciąganie pewnych stwierdzeń z kontekstu bez logiki i rozumienia tekstu pisanego.
Khazim

Post autor: Khazim »

Stary...! Musisz o tym napisać do Brendana! Kiedy on to przeczyta, sprawa napewno będzie załatwiona i Daniel zostanie! :D

Chociaż tak swoją drogą, jeśli fani dalej będą tak wiernie stać murem za Danielem to BR i włodarze nie powinni na to patrzeć obojętnie. ;)
Walk on, walk on, with hope in your heart...
Obrazek
endless

Post autor: endless »

Khazim pisze: Stary...! Musisz o tym napisać do Brendana! Kiedy on to przeczyta, sprawa napewno będzie załatwiona i Daniel zostanie! :D
Oblałem się wodą ze śmiechu xd

Co do samego Aggera, to powinniśmy go zatrzymać. Ostatnimi laty zawsze narzekaliśmy jak przy dużej ofercie z mocnego klubu nasi kluczowi gracze pakowali manatki, więc teraz nie ma co świrować i jeżeli Agger chce zostać (a jak wiadomo chce) to zostać powinien. Mimo, że oferta jest co najmniej dobra to lojalność takich graczy jest bezcenna i jak chcemy mieć fundament pod projekt nowego LIverpool'u to bezdyskusyjnie musimy zachować takich zawodników.
Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Post autor: polik »

:D :D :D :shock:
Jest w tym trochę prawdy. :)
Jeśli Agger odejdzie spotka się to na pewno z dezaprobatą ze strony kibiców co może się negatywnie odbić na drużynie. Z drugiej strony jeśli potrzebujemy pieniędzy na transfery to jest potrzeba sprzedaży niektórych zawodników skoro nasi inni czołowi zawodnicy pokroju Adama i Carrolla chcą zostać i zwiedzać trybuny.
Wczorajszy news był bardzo pozytywny i jeśli uda nam się opchnąć niechcianych graczy Daniel pozostanie i obie strony będą miały z tego niezłą korzyść.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "
Awatar użytkownika
Wizzy

Post autor: Wizzy »

Wyluzujcie. Temat Daniela już dawno został zamknięty i zostanie u nas na 100 %. Ciągle mamy inne możliwości zarobku, poprzez sprzedaż niepotrzebnych zawodników. Agger to Scouser, zostanie u nas.
Hills
Moderator
Kontakt:

Post autor: Hills »

Z czystej ciekawości - jaką tygodniówkę dostaje Daniel, a jaką Skrtel?

Czytam posty o Aggerze od dłuższego czasu i nie mogę się nadziwić niektórym użytkownikom. Piszecie, że gdyby City wyłożyło te 30 melonów to spokojnie można go opchnąć i kupić 2-3 jakościowych zawodników. Dupa, dupa, dupa. Skończmy z mydleniem sobie oczu i pozbywaniem się zawodników, którzy naprawdę mają czerwone serce. Duńczyk to Liverpool - musimy też czasem przedłożyć mentalność nad materializm. Żadne dolary nie są w stanie równać się oddaniu i lojalności. I tak przy okazji - Daniel to klasa światowa, nie bez powodu puka do drzwi mistrz Anglii. Nie burzmy szkieletu drużyny, bo wtedy żadne dodatki nam tego nie załatają.
Awatar użytkownika
Masacra

Post autor: Masacra »

Danny odejdź do Barcelony, nie miej wyrzutów sumienia.
To ostatnia szansa na Twój sukces w klubowej piłce i jednocześnie ostatnia na godziwą kasę dla LFC za Ciebie.
Mamy Coatesa, okrzepnie przy Skrtelu pod okiem Carraghera, Liverpool sobie poradzi.

A wszystkim nastoletnim siusiaczkom wykrzykującym banalne frazesy o czerwonym sercu Duńczyka zadaję pytanie:
Czy będąc topowym graczem świata na tej pozycji i będąc w najlepszym okresie kariery wolałbyś grę na zapleczu europejskiej piłki i być średniakiem w lidze angielskiej, czy raczej być częścią najlepszej klubowej ekipy naszych czasów?

Leć Danny. Leć jak najdalej.
dymos

Post autor: dymos »

Masacra, tylko sprawa wyglada tak, ze mu wcale nie spieszno zeby gdziekolwiek odchodzic. ma swoje lata, fakt. ma umiejetnosci na bycie w najlepszych klubach na swiecie, fakt. kocha zycie w Liverpoolu i chce tu zostac, FAKT.

oczywiscie rozumiem Twoj post. tez jestem tego zdania, ze jesli pojawilaby sie oferta z Katalonii, zadowalajaca klub, Danny nie powinien miec wyrzutow sumienia. i tak bedzie w sercach wszystkich kibicow Liverpoolu, za wiernosc i za to, ze gdy nadazyla sie okazja, nie uciekl do rywala z tej samej ligi, nie chcac grac przeciwko LFC. wielki szacunek Danny!
Awatar użytkownika
Bruno

Post autor: Bruno »

Masacra pisze:Danny odejdź do Barcelony, nie miej wyrzutów sumienia.
To ostatnia szansa na Twój sukces w klubowej piłce i jednocześnie ostatnia na godziwą kasę dla LFC za Ciebie.
Mamy Coatesa, okrzepnie przy Skrtelu pod okiem Carraghera, Liverpool sobie poradzi.

A wszystkim nastoletnim siusiaczkom wykrzykującym banalne frazesy o czerwonym sercu Duńczyka zadaję pytanie:
Czy będąc topowym graczem świata na tej pozycji i będąc w najlepszym okresie kariery wolałbyś grę na zapleczu europejskiej piłki i być średniakiem w lidze angielskiej, czy raczej być częścią najlepszej klubowej ekipy naszych czasów?

Każde serce jest czerwone, patrząc ze strony biologicznej. Patrząc normalnie, Agger jest czerwony w każdym calu. Jeśli chce zostać, to dlaczego mamy go sprzedawać? To jego wybór. Nie wszystko należy przekładać na hajs. Może Barcelona jest i gigantem, ale może teraz ja zadam tobie pytanie: Czy przeniósłbyś się ze średniej firmy, w której byłbyś kimś, do wielkiego giganta, gdzie takich jak ty nie szanują, a na owy szacunek musiałbyś ciężko pracować. Nam łatwo gdybać przed monitorem i zadawać sobie głupkowate pytania, lecz prawda jest taka, że nikt nie wie, co siedzi w głowie Aggera. Nam łatwo mówić, co każdy z nas zrobiłby na jego miejscu, lecz o to trzeba zapytać samego Daniela. Łatwiej chyba odgadnąć pogodę na wrzesień niż to, co planuje sobie Agger. Rzucając jedną, jak to nazwałeś "frazę": Miłość za hajs to nie miłość... Może znasz? Pozdrawiam ;)
Obrazek

"I muszę iść i walczyć póki nie spocznę
Bo chce tego co każdy, tylko sto razy mocniej"
- Pelson
hulus
Kontakt:

Post autor: hulus »

Masacra pisze:Danny odejdź do Barcelony, nie miej wyrzutów sumienia.

Jakby miał chłopak gdzieś iść to tylko tam. Jednak jak pokazuje cała ta szopka z Danielem niekoniecznie liczy się futbol i dobre intencje. Czasem to zwykły biznes. Tak jak Agger może nic nie poradzić na przyjęcie dużej oferty City, tak też nie ma wpływu na to, że Barcelona tak dużo za niego nie zapłaci. Pewnie wezmą Songa i go przestawią na obrońcę. Jest w dziwnym momencie, kiedy traci na tym, że jest tak dobrym piłkarzem. Straszne jest to, że świetna postawa na boisku i poza nim może nie być nagradzana. W takich momentach futbol cierpi.

Ciągle liczę na to, że zakończy się to dobrze i podpisze nowy kontrakt. W sumie teraz wyjścia już nie ma. Albo transfer albo dłużysz kontrakt. Naruszyliśmy skałę i już nie możemy w przyszłości żądać od niego lojalności. A za rok cena już tak atrakcyjna nie będzie. Alonso wystarczyła sama chęć ściągnięcia Barry'ego. Czy Daniel się na klub nie obrazi za obecne działania? Obawiam się, że już sytuacja poszła za daleko, żeby z niej wyjść bez skazy. Chociaż Gerrard raz był już jedną nogą w Chelsea.

Nie wiem Masacra czy to normalne, że w pewnym momencie trzeba iść do wielkiego klubu po tytuły. Najlepszy przykład z Owenem, którego ominął udział w Stambule. Agger jak na obrońcę wciąż jest młody i jeśli Rodgers będzie w stanie wprowadzić dobrą piłkę na Anfield klub może wrócić do czołówki za kilka lat. Daniel może być częścią tego interesującego projektu. Na Barcelonę nie będzie za późno jeszcze przez kilka lat. Z pewnością lata spędzone w Liverpoolu nie są czasem zmarnowanym. Świetni piłkarze potrafią spędzić większość kariery w Fulham czy Evertonie i jakoś nie przeszkadza im to, że wśród najlepszych nie są.
Awatar użytkownika
kam15

Post autor: kam15 »

Dorzuce swoje trzy grosze w tym temacie....
Uwazam ze Daniel nie postapi jak inni "lojalni" zawodnicy o ktorych bylo glosno na przestrzeni ostatnich lat, a nawet wczoraj / dzisiaj.
Jesli gdzies bedzie chcial isc to pojdzie, oferty z Barcelony(mimo iz nie przepadam za nimi i LA Liga) nie dostaje sie codziennie i jest to niesamowite wyroznienie dla zawodnika ktory dostanie taka szanse - tym bardziej nie bedac wychowankiem.
To oczywiste ze ja - jako kibic Liverpoolu bym sie nie wahal nad tym ktory klub wybrac, ale nie wydaje mi sie ze gdy Daniel byl w wieku pilkarskiego juniora, aby myslal i marzyl o tym zeby grac na Anfield - raczej pewnie w jego glowie byl moze Juventus, moze jakis Lyon, itd.
W dzisiejszej pilce mozliwosc gry w Barcelonie to unikatowa mozliwosc - chyba kazdy sie z tym zgodzi.
Dodatkowo uwazam ze Daniel jest swiadomy tego, ze osiagniecie CZEGOKOLWIEK z kadra duńska bedzie jeszcze trudniejsze niz wygrana w BPL z LFC.
Jest zbyt dobrym obronca jak na nasza gre od 2-3 sezonow, nalezy mu sie granie w Lidze Mistrzow tak czy inaczej.
Wydaje mi sie ze rowniez mozliwe jest przeczekanie tego roku i za rok podjecie definitywnej decyzji.
Jak juz wspomniano - Barca bierze Songa ktory moze, aczkolwiek nie musi sie sprawdzic i za rok przypomina sobie ze byl kiedys na ich liscie zyczen Agger....ale Daniel grzecznie odmowi po tym jak udalo mu sie zajac 3 miejsce w lidze w sezonie 2012 / 13 :)
Khazim

Post autor: Khazim »

Brendan Rodgers pisze: - Pierwszą sprawą jest to, że nie chcemy go sprzedawać. - powiedział szkoleniowiec the Reds.

- Jest bardzo dobrym graczem i chce go tutaj zatrzymać. Przez ostatnie miesciące przekazałem swoja wizję moim graczom.

- Inne kluby pytały o niego, co jest normalne, ponieważ jest piłkarzem w wysokiej półki. Dla nas sytuacja się nie zmieniła. Agger nigdzie się nie wybiera.
Myślę, że w związku z tymi słowami, które dzisiaj pojawiły się na głównej sprawa jest już faktycznie przesądzona. Mam nadzieje, że w najbliższym czasie pojawi się news o przedłużeniu kontraktu i temat transferu Daniela będzie można uznać za zamknięty. :wink:
Walk on, walk on, with hope in your heart...
Obrazek
hulus
Kontakt:

Post autor: hulus »

Poczekaj lepiej do zamknięcia okienka. Skoro City potrzebuje obrońcy to do końca będzie starała się jakiegoś kupić. Nie wiem co się tam stało z kasą, ale rok czy dwa lata temu daliby już dawno tyle ile chcieliśmy.
Awatar użytkownika
rafalqu

Post autor: rafalqu »

DAGGER zbanowany na jeden mecz z M.City
Obrazek
Zablokowany