Daniel Agger

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Cloudd

Re: Daniel Agger

Post autor: Cloudd »

O co do cholery wam chodzi z tym Momo?
Przecie w jego miejsce kupiliśmy najlepszego z najlepszych a wam ciągle mało. Chcielibyście aby wiecznie grzał ławę? ja nie i bardzo się cieszę z tego że odszedł.
Co do Aggera to nie ma szczęścia jak już to napisał Hulus i już i tyle. W chwili obecnej zaraz po mułach mamy najlepsza parę środkowych w Anglii, a Agger chcąc nie chcąc się do niej wbić nie może. Mimo iż chciałbym aby Duńczyk z nami został to cóż dopuszczam myśl że może od nas odejść za marne pieniądze. Wam też tak radze, bo liczne rozczulania się i pretensje nie mają sensu.
Krzysiek
Niebieskooki Hiszpan
Kontakt:

Post autor: Krzysiek »

wokky pisze: Środkowy obrońca jeśli gra, to gra cały czas. Nie powinno się rotować na tej pozycji, bo to zachwiałoby pewność zawodników. Konsekwencją tego mogłyby być po prostu błędy.

I to jest właśnie szkoła Beniteza.Rotacja wpływa niekorzystnie na zawodników wszelkich formacji i przez takową straciliśmy już kilku dobrych zawodników jednak dla Beniteza najbardziej liczy się obrona a z przodu może coś strzelimy.
Tak jak piszesz konsekwencją rotacji w przednich formacjach są błędy i co za tym idzie notoryczny brak skuteczności.
You'll never walk alone
Awatar użytkownika
Sochal

Post autor: Sochal »

Cloudd pisze:O co do cholery wam chodzi z tym Momo?
Przecie w jego miejsce kupiliśmy najlepszego z najlepszych a wam ciągle mało.
Mowa o... Lucasie? :D
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Awatar użytkownika
Jamie

Post autor: Jamie »

Wygląda na to, ze jedynym sposobem na zatrzymanie środkowych obrońców u nas jest wystawianie ich w pierwszym składzie. W innym wypadku od razu szukają sobie nowego pracodawcy. Największy problem w tym, że Skrtel, Agger i Carra są mniej więcej na równym poziomie. Różni ich doświadczenie

Krzysiek i Wokky mają rację co do rotacji. Widać nasze bogactwo w środku obrony nie wychodzi na dobre.

Zastanawia mnie teraz ile prawdy w kontuzji Aggera. Jak Hyypia odejdzie na emeryturę i sprzedamy Aggera to i tak będziemy musieli kupić środkowego obrońcę by powoli zastępował Carrę. Rozumiem Aggera, chce grać i jest mi go szkoda, bo to bardzo dobry zawodnik na miarę Hansena. Benitez musi go zatrzymać.
Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Piszę tutaj, bo temat transferowy nie bardzo mi się wydaje stosowny.

Milan robi zakusy na Vidicia. Jakieś to światełko w tunelu odnośnie Daniela Aggera jest. Marne ale zawsze. Bo oczywiście bardziej prawdopodobne jest odejście Duńczyka z Anfield niż Serba z Old Trafford, gdzie jest podstawowym obrońcą drużyny co roku sięgającej po największe trofea...
Ferguson nie odda go choćby zacisnęli mu granaty w dłoniach. W Manchesterze Vidić swoją wartość zna, bo na każdym kroku wszyscy dają mu do zrozumienia o owej wartości.

Modlę się, by z Danielem nie było za późno... Wiele zależeć będzie od przyszłości Beniteza na Anfield. Paradoksalnie, jego pozostanie może wiązać się z odejściem obrońcy, bo w końcu kto w niego nie wierzy jak nie Rafa.

Czekam i czekam na jakieś wieści, ale się chyba niczego optymistycznego nie doczekam... Niech Milan bierze Serba, wyjdzie nam podwójnie na zdrowie.

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Awatar użytkownika
Jamie

Sytuacja z Aggerem dalej nie jest jasna. Benitez obicuje, że Duńczyk jest coraz bliżej powrotu do zdrowia. Mam nadzieję jednak, że Milan znajdzie sobie jakiś inny obiekt zainteresowania i zostawi Aggera w Liverpoolu.

Benitez teraz będzie miał więcej do powiedzenia w sprawie trnasferów i nie wyobrażam sobie by pozwolił Aggerowi odejść. Oby Duńczykowi udało się zagrać jeszcze w tym sezonie...
helcus

Post autor: helcus »

Jamie pisze:Sytuacja z Aggerem dalej nie jest jasna. Benitez obicuje, że Duńczyk jest coraz bliżej powrotu do zdrowia. Mam nadzieję jednak, że Milan znajdzie sobie jakiś inny obiekt zainteresowania i zostawi Aggera w Liverpoolu.

Benitez teraz będzie miał więcej do powiedzenia w sprawie trnasferów i nie wyobrażam sobie by pozwolił Aggerowi odejść. Oby Duńczykowi udało się zagrać jeszcze w tym sezonie...
Ja ostatnio wyczytalem we wloskiej prasie ze Milan podobno interesuje sie Vidicem.
You'll never walk alone!
Awatar użytkownika
carlsberg

Post autor: carlsberg »

Szansę na wygryzienie ze składu Carry przez Aggera są małe . Żeby nie napisać że w ogóle ich nie ma.

Podobnie jak z Kuytem. Tutaj i Ribery i Ronaldo by go nie wygryzł .
"Kiedy nie masz wsparcia ze strony trenera i kolegów z drużyny jesteś skończony" - HARRY KEWELL
Awatar użytkownika
Nutty Buddy

Post autor: Nutty Buddy »

Luis pisze:Ja jednak wciąż mam nadzieję, że Daniel zostanie na Anfield i wygryzie ze składu Carraghera, po czym stworzy niezawodny duet środkowych obrońców z Martinem Skrtelem.
Ekhm... Marzenia... :badhappy:

Za trzy sezony to będzie prawdopodobne, nie wykluczam. Ale osobiście bardzo lubię Daniela, i jestem za tym, żeby został na Anfield.
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Awatar użytkownika
Jamie

Gdzieś mi się dziś obiło o uszy, że Milan interesuje się Evansem z Man United. Pewnie kupią go o wiele taniej niż Aggera a niska cena za zawodnika MU może ich skusić.
Gin
Robbie Ryder

Post autor: Gin »

To jest wyzwanie - pisze posta z komóry :-) Sony Ericsson G900 rządzi :-) ....
Co do środkowej linii obrony, to dla mnie para Skrtel-Agger jest idealna tylko, że w tych założeniach nie uwzględniam mistrza Carraghera!!! Problem jest taki, iż Carra kiedyś zakończy karierę a będzie to raczej wcześniej niż później i wtedy właśnie ta dwójka będzie idealnym rozwiązaniem. Na miejscu Beniteza nie oddałbym Daniela nikomu i za żadną kasę! Trzeba tylko to tak poukładać aby każdy z tej trójki grał w miare regularnie i w tym już głowa Rafy. Sami już jest przeszłością, jednak dobry z niego rezerwowy i tak powinno zostać!!
Kończąc tą moją komórkową wypowiedź powiem Wam tak: Benitez popełni jeden z największych błedów podczas pobytu na Anfield jeśli da odejść Danielowi a coś mi się wydaje, że to nastąpi tego lata :-(
pozdrawiam.
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Awatar użytkownika
Kaminho

Post autor: Kaminho »

Problem bogactwa okazuje się coraz mniej przyjemny na tej akurat pozycji. Według mnie rotowanie pary stoperów nie jest najlepszym wyjściem. W ogóle najlepiej aby cała defensywna czwórka była w miarę stała, rozumiała się bez słów, a zmiany dokonywać tylko z konieczności. Ewentualnie częstsze na bokach obrony, gdzie biegania jest więcej.

Carragherowi ja daję tak na oko plus minus 4 lata gry na podobnym poziomie. A tyle Agger przecież czekał nie będzie. Według mnie to Carra ze Skrtelem powinni walczyć o miejsce u boku Duńczyka. Potrzebny nam stoper potrafiący dobrze wyprowadzić piłkę, a tu Agger jest zdecydowanie najlepszy. Skrtel jest taki właśnie bardziej jak Carragher.

Nasza najlepsza para w założeniu, że wszyscy są zdrowi i w formie, to prawdopodobnie Agger - Carragher. Ale częste ostatnio urazy Duńczyka powodują, że Skrtel wygląda na bardzie "stabilnego". I nie daje powodów do odsuwania go od pierwszej jedenastki. Właśnie urazy Aggera mogą powodować, że będzie na straconej pozycji w rywalizacji o pierwszy skład.

Jeżeli już byśmy go mieli sprzedawać, to za ile? Bo wymieniane w newsach kwoty rzędu 7-8 mln euro (funtów?) to kiepski żart.

Tak w ogóle, to chyba żadna z europejskich drużyn nie ma takiego zestawu stoperów. Nawet jeśli nie policzymy tu Hyypii. Jedynie Chelsea ma porządną trójkę Terry - Carvalho - Alex, ale tak poza tym, to wszyscy najwięksi mają raczej dwóch pewniaków a dalej już są Evans, Djourou, Pique itd.
Awatar użytkownika
wokky

Post autor: wokky »

Właśnie, defensywą nie powinno się rotować, a w szczególności stoperami. Jestem pewien, że Rafa dobrze o tym wie. W takim razie dlaczego w jednej z dzisiejszych wywiadów powiedział, że jest możliwość gry Aggera w meczu z AV? Potwierdził również nasze obserwacje - "Jego powrót będzie dla nas dużym wzmocnieniem. Szczególnie w meczach na Anfield pokazuje, jak wspaniale potrafi podawać i stwarzać zagrożenie pod bramką przeciwnika.". Widzi w nim bardzo dobrego zawodnika i wie, że nie może pozwolić sobie na jego stratę. Myślę, że Daniel zagra w sobotę i zadomowi się na nowo w pierwszym składzie.
Rafa czuje, że Agger będzie chciał latem opuścić klub jeśli nie będzie grać więcej. Może dlatego wprowadzi go do składu na te ostatnie kilkanaście meczy.
Zobaczymy jak się sprawa potoczy. Mam nadzieję, że Agger zrobi ten sam ruch co Rafa, podpisze nowy kontrakt i zostanie z nami na kolejne lata.
"Jeśli poddajesz się po pierwszym meczu półfinałowym, to nie powinieneś grać w piłkę nożną."
Steven Gerrard
Aldor

Post autor: Aldor »

Chcialbym zobaczyc wykaz wszystkich kontuzji Aggera od kiedy przeszedl do Liverpoolu. Bo mi sie jakos kojarzy, ze on ma co miesiac jakas kontuzje. Moze przesadzam, ale jednak na obronce powinno sie moc liczyc zawsze. Ci raczej rzadko kiedy sa kontuzjowani. Natoiast Agger to plecy, to reka, to stopa... Jednak dokladnie nie wiem jak dlugo pauzowal przez kontuzje.
Backpacker

Post autor: Backpacker »

Ja nie będę tęsknił jak odejdzie. Skoro ma słabszą pozycję w składzie niż 35 letni Hyypia albo Carra, którego gra sugeruje, że jest jeszcze starszy od Fina, to nie widzę powodu, żeby go dłużej trzymać.
Zablokowany