Daniel Agger

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Zablokowany
Ibiz

Daniel Agger

Post autor: Ibiz »

Chcialem napisac kilka zdan o naszym dunskim obroncy. (Szukalem i nie znalazlem tematu o nim. Jesli przeoczylem to przepraszam i prosze o wybaczenie :roll: )

Zaczynam powaznie martwic sie o przyszlosc Daniela na Anfield. Wiele wskazuje na to, ze jego przygoda w czerwonej koszulce moze skonczyc sie juz tej zimy. Zainteresowanie ze strony Milanu, systematyczne pomijanie go przez Beniteza w wyjsciowej "11", brak funduszow na zimowe zakupy... Cos bardzo niedobrego wisi w powietrzu.
Mam nadzieje, ze Rafa sie opamieta i nie zdecyduje sie ten krok. Jestem przekonany, ze nie mineloby duzo czasu i wszyscy by zatesknili za Aggerem. Hyypia rzeczywiscie imponuje forma w ostatnich meczach, ale nie ma sie co oszukiwac - kariera Fina powoli dobiega konca. A wtedy zostaniemy z tez juz przeciez nie najmlodszym Carra i Skrtelem na srodku obrony. A nie wierze w to, ze kupimy wtedy kogos rownie dobrego i przy tym nadal perspektywicznego, jak Agger.

Dlatego apeluje - Rafaelu Benitezie - nie idz ta droga! Zostaw Aggera w spokoju.
"W naszych czasach bardziej liczy się to, co czujesz, niż to, co robisz"
helcus

Re: Daniel Agger

Post autor: helcus »

Ibiz pisze:Chcialem napisac kilka zdan o naszym dunskim obroncy. (Szukalem i nie znalazlem tematu o nim. Jesli przeoczylem to przepraszam i prosze o wybaczenie :roll: )

Zaczynam powaznie martwic sie o przyszlosc Daniela na Anfield. Wiele wskazuje na to, ze jego przygoda w czerwonej koszulce moze skonczyc sie juz tej zimy. Zainteresowanie ze strony Milanu, systematyczne pomijanie go przez Beniteza w wyjsciowej "11", brak funduszow na zimowe zakupy... Cos bardzo niedobrego wisi w powietrzu.
Mam nadzieje, ze Rafa sie opamieta i nie zdecyduje sie ten krok. Jestem przekonany, ze nie mineloby duzo czasu i wszyscy by zatesknili za Aggerem. Hyypia rzeczywiscie imponuje forma w ostatnich meczach, ale nie ma sie co oszukiwac - kariera Fina powoli dobiega konca. A wtedy zostaniemy z tez juz przeciez nie najmlodszym Carra i Skrtelem na srodku obrony. A nie wierze w to, ze kupimy wtedy kogos rownie dobrego i przy tym nadal perspektywicznego, jak Agger.

Dlatego apeluje - Rafaelu Benitezie - nie idz ta droga! Zostaw Aggera w spokoju.
Jelsi Daniel odejdzie to na pewno nie do Milanu, bo oni juz kupili Thiago Silve za 10 mln, tylko ze jeszcze nie moze u nich grac bo maja za duzo graczy spoza europy, wiec od stycznia bedzie u nich tylko trenowal a od czerwca bedzie mogl juz grac, mnie wiecej tak jak bylo z Pato. Wiec MIlan nam odpada! :roll: Tylko ze jeszcze gdzies slyszalem o zainteresowaniu Realu :dry:
You'll never walk alone!
Awatar użytkownika
Elvis

Post autor: Elvis »

Z Pato to chodzilo o co innego. W Brazylii pilkarze opuszczajac ojczyzne musza miec ukonczone 18 lat, a Pato w momencie podpisania kontraktu mial 17 z ogonem, wiec musial poczekac do nastepnego okienka. Jakos tak :)

A co do Aggera, ja bym sie nie doszukiwal jakichs teorii spiskowych. Po prostu Hyypia jest w wysokiej formie, wiec gra. Zaloze sie, ze predzej czy pozniej Danny zastapi Samiego, bo ten nie moze przeciez grac na wysokich obrotach z taka czestotliwoscia. Niemniej jednak ewentualne odejscie Aggera byloby niepowetowana strata i mam nadzieje, ze to nie nastapi (czyt. Benitez nie jest tak glupi, zeby go oddac)

helcus: A, ok, zle zrozumialem :)
Ostatnio zmieniony 14 gru 2008, o 13:57 przez Elvis, łącznie zmieniany 1 raz.
helcus

Post autor: helcus »

Elvis pisze:Z Pato to chodzilo o co innego. W Brazylii pilkarze opuszczajac ojczyzne musza miec ukonczone 18 lat, a Pato w momencie podpisania kontraktu mial 17 z ogonem, wiec musial poczekac do nastepnego okienka. Jakos tak :)
Chodzilo mi po prostu o to ze nie bedzie mogl od razu grac tak jak Pato, chociaz z innego powodu :P
You'll never walk alone!
Awatar użytkownika
Jamie

Post autor: Jamie »

Nie wyobrazam sobie odejscia Aggera. Dunczyk musi zostac szczegolnie teraz gdy Carragher coraz czesciej zawodzi nas swoja gra. Na razie w miejscu Agger gra Hyypia, lecz nie sadze, ze takie posuniecie jest przyzwoleniem na transfer do Milanu. Agger na bank tam nie odejdzie. Benitez nie jest na tyle glupi by puszczac przyszlosciowego zawodnika, ktory ciagle sie rozwija i wymaga od siebie wiecej. Agger moze rozwijac sie bardzo szybko gdy kontuzje nie beda mu w tym przeszkadzaly. Daniel to zawodnik, ktory czesto daje nam przewage w drugiej linii dzieeki temu, ze bierze udzial w akcjach ofensywnych.
shelby3001
Entertainment

Post autor: shelby3001 »

niestety dociera do mnie coraz wiecej sygnalow ze z Aggerem juz sie mozemy pozegnac, co lamie mi serce!
cos powazniejszego stoi za tym ze Agger w styczniowym oknie odejdzie, ale malo jest przeciekow w tej kwestii.
potwierdzeniem tej tezy jest to ze Rafa ma ewentualnego nastepce ktorym na dzien dzisiejszy ma zostac stoper narodowej reprezentacji Ukrainy: Dmytro Chygrynskiy w bezposrednim efekcie straty Daniego.
Sky Sports potwierdza ze agent zawodnika juz pertaktuje z dwoma klubami z Premier League.
Obrazek
Awatar użytkownika
Nutty Buddy

Post autor: Nutty Buddy »

Po co nam jakis Dymytro za Danny'ego, Polczak z Jodlowcem sa lepsiejsi... albo chociazby Kelly! :roll:

A tak na powaznie to uwazam, ze Agger zostanie w klubie na dlugie, pelne sukcesow lata.
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Awatar użytkownika
dominic

Post autor: dominic »

To bedzie niczym strzal we wlasna stope jesli Benitez pozbedzie sie Aggera. Fantastyczny obronca, z technika, przebojowoscia, kasliwym uderzeniem na bramke, do tego mlody i ograny juz w Premierleague.
No naprawde nie wiem co tam musialoby sie stac, aby Danny od nas odszedl.
Nie gra ostatnio nawet pod nieobecnosc Skrtela, ale po prostu Hyypia przechodzi trzecia mlodosc, a Carra jest nietykalny. Ja wciaz mam nadzieje, ze to tylko ploty... :dry:
!!!
saw

Post autor: saw »

Nie wyobrazam go sobie w innej druzynie, a tym bardziej w innym zespole z Premier League. Wypuszczenie Aggera bedzie idiotyczna decyzja.
- Nie martw się, Alan. Przynajmniej będziesz miał okazję grać nieopodal świetnego zespołu! - Bill Shankly do Alana Ball'a po zakupieniu go przez Everton
shelby3001
Entertainment

tak wszystko sie zgadza ale najgorsze jest to ze obowiazujacy kontrakt to nie wszystko. Rafa nie moze go poprostu zmusic a sek w tym ze cos sie Aggerowi upieprzylo i to juz od jakiegos czasu. najpierw narzekal ze nie gral zbyt wiele po wyleczonej kontuzji, potem zaczela sie kwestia z podwyzka, po czym agent poddaje w watpliwosc czy Daniel pozostanie wogole.
Agger tego nie zaprzecza wiec co Benitez moze?

pytanie jest inne - dlaczego Agger jest niezadowolony jesli gra, podwyzke ma obiecana? co jeszcze? w czym tkwi prawdziwy problem??
Obrazek
007

Post autor: 007 »

przez jeden glupi transfer, z druzyny ktora ma jeden z najlepszych srodkow obrony na swiecie + zmiennicy, mozemy spasc z hukiem na samo dno... Nasz przesympatyczny Fin przezywa coprawda druga mlodosc, ale nie sadze, zeby taki stan trwal wiecznie, bardziej prawdopodobne jest to, ze powoli mysli juz o cieplych kapciach i wygodnym fotelu. Carra, ktory jeszcze do niedawna byl TOP 5 jesli chodzi o swiatowych stoperow, jakos tak przygaslw tym sezonie, nie widac juz tego zaangazownia i kurwika w oku. Smiem twierdzic, ze wplyw miala na to decyzja o zakonczeniu reprezentacyjnej kariery - moge sie mylic, ale coraz czesciej przychodzi mi na mysl, ze Jamiemu wlaczyl sie syndrom "Gram juz tu X lat, jestem zywa legenda, w kadrze juz i tak nie zagram, wiec mozna w koncu troche odpuscic...". Pewnie sie myle i obecna slabsza forma jest tylko zjawiskiem chwilowym, nie zmienia to faktu, ze Carra ma juz tez swoje lata i niedlugo zacznie sie wsteczne odliczanie. A duet Agger - Skrtel moze nam zapewnic ligowa i swiatowa dominacje na tej pozycji na wiele, wiele lat... Szkoda byloby sie pozbywac Daniela tylko z powodu kilku gorzkich slow i cierpkich gestow. Jesli ma glowe na karku, to zostanie, bo pewne jest, ze za niedlugi czas bedzie wraz ze Slowakiem stanowil o sile zespolu i byl jednym z liderow...

Ale pocieszam sie faktem, ze skoro shelby twierdzi, ze Dunczyk jest juz 1 noga poza LFC, to jest spora szansa na to, ze zostanie :roll:
shelby3001
Entertainment

007 pisze:
Ale pocieszam sie faktem, ze skoro shelby twierdzi, ze Dunczyk jest juz 1 noga poza LFC, to jest spora szansa na to, ze zostanie :roll:
w tym wypadku mam wielka nadzieje ze ta teoria okaze sie ta jedynie sluszna :)
Obrazek
xabi

Post autor: xabi »

W moim bilansie zyskow i strat jakie ma klub pod wodza Beniteza ewentualne odejscie Aggera bedzie gwozdziem do trumny dla Hiszpana. Nie wybacze mu tego! A sa powody by sie obawiac. Coraz glosniej mowi sie o ewentualnym przejsciu Dunczyka do Milanu lub Realu. O ile nie wierze, ze Danny chcialby grac we Wloszech, gdzie bedzie mu sie zabraniac przekraczac srodkowa linie boiska to Hiszpania pasowala by do Jego stylu gry. O nowym kontrakcie coraz mniej slychac, sam zainteresowany sie nie wypowiada, Benitez tez juz przestal zapewniac, ze zostanie... Z drugiej strony patrzac trzezwo to Hyypia w najlepszym wypadku zagra jeszcze trzy sezony, Carra piec i potem co? Skrtel i Kelly, Hobbs? Nie wierze, ze sie u Beniteza przebija i nawet powiem, ze w tym wypadku wolalbym Aggera. Chyba nawet bardziej Carraghera bym odzalowal niz Danny'ego :oops:
panienka1010
Ostrzeżony

Post autor: panienka1010 »

Mi tez naprawde szkoda Aggera , chlopak ma talent jest mlody i wielka kariera przed nim. Benitez ma bol glowy ze sr obrony. Na jego miejscu teraz bezwatpienia miejsce nalezy sie Profesorowi Hyypii ktory jest fenomenalnej formie. Obok niego ja osobiscie dalbym Aggera lecz Rafael na taki manewr sie nigdy nie zdecyduje bo Caragher to legenda i ikona klubu. Mam coraz wieksze zastrzezenia do gry naszego wychowanka. Nie grzeszy on technika i to jest widoczne w kazdym spotkaniu jednak nadrabia sercem , wola walki i duchem. Takze na dzien dzisiejszy oborna to Cara-Sami , Aggera bym wypozyczyl . Natomiast za sezon juz wprowadzac duet Dunsko-Slowacki bo naprawde mamy dwa swietne mlode talenty .
Awatar użytkownika
ewcia

Post autor: ewcia »

Daniel Agger odejdzie z Liverpoolu? Nierealne. Wszyscy doskonale wiedza ze Daniel to nasza przyszlosc. Ze Skrtelem stworza niesamowity duet w sercu obrony. Wie o tym Dunczyk i Rafa, wiec nie sadze by doszlo do sprzedania tego zawodnika. Niepokojace jest to ze klub, zawodnik, trener w tej sprawie milcza.Mam nadzieje ze jest to spowodowane tym, ze uwazaja ze nie ma o czym mowic, ze wszystko jest jasne, ze Agger zostaje w LFC.
Co do jego wystepow...Sami jest w swietnej dyspozycji, wiec nie powinien siedziec na lawce. Moze Carragherowi przydalaby sie krotka przerwa? Nie moze chlopak przeciez caly czas tyrac na tym boisku. Agger musi uzbroic sie w cierpliwosc. Jego czas nadejdzie

A jak Martinek wroci...Oj,nie zazdroszcze Benitezowi...

Pozdrawiam :)
Obrazek

"Nie mamy tutaj żadnych podziałów . Narodowością zawodników jest Liverpool Football Club, a ich język to piłka nożna." Gerard Houllier
Zablokowany