Zmiana trenera?

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Zablokowany
Awatar użytkownika
Gacunio91

Re: Zmiana trenera?

Post autor: Gacunio91 »

era pisze:J.Bakero,

HAHAHAHHAHAHA. To było chyba w formie żartu, jak z Wójcikiem, ta? :D

N1! :)
Już Wójcik byłby lepszy :) Bakero? Hmmm bez komentarza :)

Co do wnikliwej analizy piguły również w mojej opinii z w/w najlepszym trenerem byłby Hiidink. To co ten trener zrobił z Rosją na ME to poezja..będzie mi ich brakowało na MŚ.
Some people believe football is a matter of life and death. I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that - Bill Shankly

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Hodgson lepszy od Beniteza? Śmiem wątpić.
Bakero jak najbardziej dużo lepszy od Benka, ja bym mu dał dwa plusy!
Co do Mourinho, jego zespoły grają dobrą piłkę, defensywna gra jego drużyn to mit, on tak gra tylko w wielkich meczach w których musi bronić wyniku - widzieliśmy jak za ofensywne nastawienie na Camp Nou zapłacił np. Arsene Wenger.
A jego arogancja i styl rozmów z mediami to część jego pracy z drużyną. Podczas przygotowań do ważnego meczu, media rozpisują się o tym co powiedział Mou na konferencji, a nie czy jakiś piłkarz balangował czy spał z żoną kolegi przed meczem - po odejściu Mourinho z Chelsea, media znowu zajęły się prywatnym aspektem życia piłkarzy, a tak zajmowali się trenerem.

Awatar użytkownika
dawido84
Kontakt:

Post autor: dawido84 »

Dzisiaj, po finale Ligi Europejskiej, w trakcie dekorowania medalami drużyny Fulham, Roman Kołtoń powiedział, że Hodgson, może zostać, albo następcą Rafy Beniteza w Liverpoolu, albo nawet Fabio Capello w reprezentacji Anglii.
Skąd on to wytrzasnął, to nie mam pojęcia, ale może wie o czymś, o czym my dowiemy się za jakiś czas, a być może to zwykłe pomówienia i plotki...
Co do reprezentacji Synów Albionu, to nikt zapewne nie myśli jeszcze o zmianie selekcjonera...
A co do Rafy...

Awatar użytkownika
pigula147

Post autor: pigula147 »

Przypominam, że ten wybór jest czysto subiektywny. Wytłumaczę, czemu postawiłem + przy Hodgsonie. Otóż o trenerze tym jest głośno na wyspach. Nawet było silne lobby by zrobić z niego trenera roku w EPL. W związku z tym na pewno nie jest to trener anonimowy i by zdobył posłuch w szatni. Poza tym i najważniejsze: trener ten zbudował Fulham za niewielkie pieniądze. A to, przy naszych amerykańcach duża zaleta. Hogdson ma wielkie doświadczenie w futbolu. Jego zespół był w stanie urwać punkt MC na wyjeździe, wygrać 3-0 z MU, nie wspominając o wynikach z nami czy w LE. Trener to połączenie taktyka i motywatora. Powroty FFC z Juve, Hamburgiem są imponujące i pokazują, że gdy jego zespół ma cel, umie go zmotywować. Ja bym go chętniej oglądał na naszej ławce trenerskiej niż Beniteza.

Ciuras
Kontakt:

Post autor: Ciuras »

dawido84 pisze:Dzisiaj, po finale Ligi Europejskiej, w trakcie dekorowania medalami drużyny Fulham, Roman Kołtoń powiedział, że Hodgson, może zostać, albo następcą Rafy Beniteza w Liverpoolu, albo nawet Fabio Capello w reprezentacji Anglii.
Skąd on to wytrzasnął, to nie mam pojęcia, ale może wie o czymś, o czym my dowiemy się za jakiś czas, a być może to zwykłe pomówienia i plotki...
Co do reprezentacji Synów Albionu, to nikt zapewne nie myśli jeszcze o zmianie selekcjonera...
A co do Rafy...
Capello po MŚ ma zakończyć podobno pracę z kadrą Anglii. A plotki nt. zastąpienia Hodgsonem Beniteza od kilku tygodniu (podobnie jak w przypadku Martina o`Neilla) przewijają się w media na Wyspach
CIURAS
“...I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. Poznasz, że Ja jestem Panem, kiedy wywrę na tobie swoją zemstę!”

FankaLFC

Post autor: FankaLFC »

Klub Girondins Bordeaux poinformował, że Laurent Blanc przestaje być jego szkoleniowcem. Po mundialu w RPA zastąpi Raymonda Domenecha na stanowisku trenera reprezentacji Francji
O Hiddinku też zapomnijcie, on się bawi w kraju Turków. Zmiana trenera latem staje się coraz mniej realna.

FFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUU!
Six times.
Kiedy przyjeżdżałem do Neapolu, witały mnie tysiące ludzi. Kiedy odjeżdżałem, byłem sam. Diego Maradona

Awatar użytkownika
Rudek666

Post autor: Rudek666 »

Przyjmijmy , że LFC wygrają ligę w sezonie 10/11, albo chociaż będziemy w Top 4 wygramy LE i któryś z pucharów w Anglii pod wodzą Beniteza i...
Większość? co tam większość PRAWIE wszyscy kibice LFC co pisali że lepszy byłby Hiddink czy Blanc po sezonie w postach znalazły by się takie zdania:
"Uwielbiam Beniteza!!:* Ten gość jest najwspanialszy:*"
lub
'' Zawsze wierzyłem w Benia ten Hiddink i Blanc nic by nie osiągnęli a on dał radę:*"

Może trochę przegiąłem z tymi cytatami ale tacy goście mnie drażnią! Podobnie było z Lucasem po meczu z Benficą na Anfield!
Ogarnijcie się i uwierzcie w Benia ja wierzę. I dam se rękę obciąć ze są ludzie co myślą tak samo!!!

PS: Żeby było nawiązanie do tematu. Loneardo trener AC Milan rezygnuje z pracy na stanowisku managera trzeciego zespołu Serie A!
:)

Awatar użytkownika
bytoviacy

Post autor: bytoviacy »

Luis pisze:Leonardo nie zrezygnował, tylko go Berlusconi zwolnił.
jesteś tego pewien? ja słyszałem, że zrezygnował bez podania przyczyny
Obrazek
"Jest wielkim piłkarzem na prawej stronie pomocy, dobrym na lewej i efektywnym na każdej innej pozycji. W środku jest jednak najlepszy i to cała różnica." Ian Rush o Stevenie Gerrardzie

Awatar użytkownika
Gacunio91

bytoviacy pisze:
Luis pisze:Leonardo nie zrezygnował, tylko go Berlusconi zwolnił.
jesteś tego pewien? ja słyszałem, że zrezygnował bez podania przyczyny
Tak, Berlusconi go zwolnił ;)
Some people believe football is a matter of life and death. I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that - Bill Shankly

Awatar użytkownika
pigula147

Post autor: pigula147 »

pigula147 pisze: Mój wymarzony trener: G. Hiddink. Osoba mało osiągalna, ma świeży kontrakt z Turcją, ale to jest trener według mnie z mocą cudotwórcy.
Osiągalni:R. Hodgson, M. Lippi (po MŚ), F. Capello (po MŚ)
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Prande ... 1,505.html

Więc jeden z kandydatów, który mi odpowiada na stanowisku trenera Liverpool FC będzie po 11 lipca wolny. Pytanie czy to nie za późno. Ja uważam, że nie. Co prawda, okienko transferowe będzie już trwać w najlepsze i co lepsze kąski będą już zajęte, albo finalizować swoje kontrakty, ale przecież na nazwiska pokroju K. Aguero raczej nie mamy co liczyć, więc to nie będzie jakiś wielki problem. Po prostu, gdyby Lippi przyszedł by musiał szukać porządnych graczy na europejskim poziomie, a takich nie brakuje. Większy problem to fundusze na transfery jakie by miał. To może zniechęcać, a Marcelo będzie sobie zdawał sprawę, czego kibice będą od niego oczekiwać- Big 4. A przecież konkurenci się zbroją bardziej od nas. Inna sprawa, to że zaczynamy kwalifikacje do LE w Lipcu, ale to już nasze rezerwy z Lucasem na szpicy powinny pokonać zespoły pokroju BATE Borysiov, więc to też nie problem.

Awatar użytkownika
danios

Post autor: danios »

Kolejna plota. Ale nie mogłem się powstrzymać :) Inter Mediolan zrobił pierwszy krok w kierunku zakontraktowania na stanowisku trenera menedżera Liverpoolu, Rafaela Beniteza. Triumfatorzy Ligi Mistrzów wciąż szukają następcy Jose Mourinho, który odszedł do Realu Madryt.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gacunio91

danios pisze:Kolejna plota. Ale nie mogłem się powstrzymać :) Inter Mediolan zrobił pierwszy krok w kierunku zakontraktowania na stanowisku trenera menedżera Liverpoolu, Rafaela Beniteza. Triumfatorzy Ligi Mistrzów wciąż szukają następcy Jose Mourinho, który odszedł do Realu Madryt.
To plotek ciag dalszy ;)

"Menedżer The Reds przeżywa aktualnie na Anfield bardzo ciężkie chwile i tak naprawdę w ostatnich latach nigdy nie był równie blisko odejścia z klubu, jak obecnie. Inter pragnie skusić Hiszpana możliwością zdobycia kilku tytułów w przyszłym sezonie, ale również wielkimi pieniędzmi. Moratti jest gotowy podwoić zarobki Beniteza, które obecnie wynoszą 4,5 mln funtów za sezon."

Ibiz
Kontakt:

Post autor: Ibiz »

Fajnie chłopaki, że skopiowaliście i to w dodatku na spółę newsa z onetu.
Pozdrawiam i sorki za OT. :P
"W naszych czasach bardziej liczy się to, co czujesz, niż to, co robisz"

Ibiz
Kontakt:

Post autor: Ibiz »

Jeżeli faktycznie Rafa odejdzie to oznacza według mnie ni mniej ni więcej tyle, że jest bardziej ch**..o, niż wszyscy myślimy że jest. Rafa pewnie postawił proste warunki. Przedstawił listę potencjalnych celów transferowych po czym prawdopodobnie został wyśmiany więc stwierdził, że nic nie jest w stanie już zdziałać.
I naprawdę nie rozumiem tego optymistycznego tonu pod newsem na głównej. Łudzicie się, że przyjdzie Hiddink, Lippi czy Bóg wie kto jeszcze, dostanie 50 mln i będzie fajnie? A gó.wno a nie fajnie będzie. :?

Jetzu - z całym szacunkiem...bzdury. Naprawdę Twoim zdaniem mamy pierwszą "11" na poziomie Chelsea? O ławce już nawet nie wspominając. Bez znaczących wzmocnień i poszerzenia składu nie bedziemy sie liczyli w walce o tytuł. A tych wzmocnień do momentu zmiany właścicieli nie będzie.
Ostatnio zmieniony 2 cze 2010, o 23:15 przez Ibiz, łącznie zmieniany 1 raz.
"W naszych czasach bardziej liczy się to, co czujesz, niż to, co robisz"

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Tak samo prawdopodobne jest, że przyjdzie Kenny, pokrzyczy na piłkarzy, dokupi 2 średnich grajków na ławkę, uspokoi sprawę z Rierą, ten cudotwórca z Australii ograniczy ilość kontuzji, a LFC będzie walczył do końca o mistrzostwo.
Ile razy trzeba to powtarzać, Liverpool ma BARDZO DOBRĄ pierwszą jedenastke, tutaj nie odstajemy od Chelsea czy United - potrzeba tylko dobrze ją wykorzystać, poszerzyć ławkę rezerwowych i uniknąć długotrwałych kontuzji.

Nie rozumiem hurraoptymizmu, nie rozumiem też pesymizmu - było tutaj życie na długo przed Rafą, a nazywało się ono 18 tytułów i 4 zwycięstwa w LM, życie z Rafą to 1 zwycięstwo w LM - nikt dziś nie może jasno określić, jak będzie wyglądało życie po Rafie.

Reina = Cech
Johnson = Ivanović/Bosingwa
Carra </= Terry
Agger > Carvalho
Insua < A.Cole
Mascherano = Essien
Maxi = Joe Cole
Yossi <= Malouda
Gerrard = Lampard
Aquilani = Kalou
Torres = Drogba

Taka jest moja subiektywna opinia, wypadamy porównywalnie - oczywiście Chelsea gra innym ustawieniem i ciężko porównać niektórych zawodników, jednak myślę, że tak może to wyglądać.
Nie pisałem, że mamy mocną ławkę - bo ławki po prostu nie mamy, ale pierwszy skład jak najbardziej mamy na odpowiednim poziomie, najsłabszym ogniwem jest na pewno lewa obrona, jednak to będzie się zmniejszało wraz z rozwojem Emiliano.
Ostatnio zmieniony 2 cze 2010, o 23:37 przez Jetzu, łącznie zmieniany 2 razy.

Zablokowany