Lucas Pezzini Leiva

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Qwerty
Kontakt:

Re: Lucas Pezzini Leiva

Post autor: Qwerty »

radek2307 pisze:Can nie jest przypadkiem NMINALNYM DM-em?

Wysłane z mojego Combo przy użyciu Tapatalka
nie. Poza tym Rodgers nie gra DMem.

Awatar użytkownika
1010Arx

Post autor: 1010Arx »

Niech ktoś go w końcu od nas kupi, albo chociaż porwie... Chyba nie ma w Europie drugiego zawodnika, który by tak namiętnie faulował rywali w okolicach własnego pola karnego, w sytuacji która wcale tego nie wymaga. Rywal stoi tyłem do bramki, a Lucas mu kose po łydkach.
Obrazek

filarowicz

Post autor: filarowicz »

Lucas dzisiaj całkiem całkiem, widać że taka formacja mu odpowiada.
Świetne podanie do Sturridge, kilka fajnych odbiorów. Może dupy nie urywa, ale fajnie gra.

FootballClub

Post autor: FootballClub »

Ja bym się upierał, że zepsuł to podanie, mógł bardziej na dobieg zagrać, fakt, że Stu za szybko zszedł do środka

Pustelnik

Post autor: Pustelnik »

Tak. Jestem zdziwiony, że Lucas potrafi odebrać komuś piłkę bez faulu i żółtej kartki, bo naprawdę dawno tego nie widziałem.
Może w końcu zacznie grać porządnie.

Podanie było dobre. Świetna reakcja i zagranie. Stu jest lewonożny wiec taka piłka mu bardziej pasuje.

RedEscelios

Post autor: RedEscelios »

Cichy bohater tego spotkania. Bardzo dobre zawody, świetne odbiory i równie dobry pressing. Dawno nie widziałem Lucasa, który odbiera piłkę rywalowi tuż po opuszczeniu przez niego własnej jedenastki. Obyło się bez głupich fauli, miał bodajże dwa wątpliwe wybicia, które od razu naprawił przechwytami.
Wiadomo-nie za wysoka półka przeciwników, ale występ bardzo udany.
Obrazek

Kodi

Post autor: Kodi »

Czy posiada ktoś obrazowe przedstawienie gry Lucasa w dzisiejszym meczu ? Odbiory i podania interesują mnie najbardziej , gdyż poza Stu to on najbardziej przyczynił się do wygrania tego meczu :wink:
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner

Ciuras
Kontakt:

Post autor: Ciuras »

Zajebisty mecz Lucasa. Tylko jeden głupi faul i sławny uśmiech, ale i tak na środku pola. Po za tym bezbłędny w destrukcji, odbiory, przechwyty, wyjścia. Zdecydowwanie MOTM pojedynku z the Villans.
CIURAS
“...I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. Poznasz, że Ja jestem Panem, kiedy wywrę na tobie swoją zemstę!”

Awatar użytkownika
Johnny Szostie

Post autor: Johnny Szostie »

zajebisty? szanujmy się. zawodnicy AV przechodzili przez nasz środek pola jak przez obrotowe drzwi, poza tym asekurował bocznych obrońcow od wielkiego dzwonu. Nikt nie był dziś zajebisty, tylko Sturridge miał taką większość drugiej połowy.
Wieszcz na wioskę.
https://twitter.com/LegionAzuI

Awatar użytkownika
Rafski
Kontakt:

Post autor: Rafski »

Kiedy Lucas zaasekurował Moreno to straciliśmy pierwszą bramkę.
Leiva jest tylko do połowy winien tego jak wyglądał nasz środek pola.
James Milner bardzo mocno ograniczył swoje zadania defensywne, aż do minimum.

Obrazek

Kodi
Jeśli ty nie widzisz problemu to twoja indywidualna sprawa. Ten problem jest od początku nieobecności Hendersona.
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2015, o 18:59 przez Rafski, łącznie zmieniany 2 razy.
~ The Reds!

Kodi

Post autor: Kodi »

Johnny Szostie pisze:zajebisty? szanujmy się. zawodnicy AV przechodzili przez nasz środek pola jak przez obrotowe drzwi, poza tym asekurował bocznych obrońcow od wielkiego dzwonu. Nikt nie był dziś zajebisty, tylko Sturridge miał taką większość drugiej połowy.
Drzwi obrotowe :lol: Ktoś tu włączył transmisje po 80 minucie kiedy faktycznie mecz się troche otworzył i ataki leciały z obu stron.
Daj sobie siana ze znajdowaniem problemu tam gdzie go nie było.Jedyny błąd Lucasa to nie przecięcie dośrodkowania po którym padł pierwszy gol , ale tam krycia ze strony Cana nie było żadnego także 50/50.

Edit: W tym meczu ( nie mówie tu o żadnym innym spotkaniu) Lucas zagrał bardzo dobre zawody a brak rozgrywającego do asekuracji dwóch pozostałych graczy w środku to jest inna sprawa. To jest temat o Lucasie i o nim tu mówie.

Szostie , widać słabo się przyglądałeś i nie licz , że jak użyjesz jakiegoś mądergo słówka to stwierdzę , że może nie miałem racji. Lucas przy tym ustawieniu , na swojej pozycji robił wszystko co do niego należało, równie dobrze można powiedzieć , że w dużej części spotaknia Stu stał w miesjcu nie robiąc kompletnie nic ale to jest czepianie się tylko po to , żeby na siłe pokażać jak słabi jesteśmy. W porównaniu do poprzednich meczów zagraliśmy dobrze i kropka.
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2015, o 19:07 przez Kodi, łącznie zmieniany 2 razy.
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner

Awatar użytkownika
Johnny Szostie

Post autor: Johnny Szostie »

widocznie oglądamy mecze na innych poziomach percepcji, bo nie wiem jak po takim spotkaniu można powiedzieć o Lucasie, ze zagrał dobrze i pewnie nigdy się nie dowiem.
Wieszcz na wioskę.
https://twitter.com/LegionAzuI

mzteusz

Post autor: mzteusz »

Przypierdalanie sie do Lucasa w tym meczu podchodzi pod profanacje....

Django

Post autor: Django »

Johnny Szostie pisze:zajebisty? szanujmy się. zawodnicy AV przechodzili przez nasz środek pola jak przez obrotowe drzwi, poza tym asekurował bocznych obrońcow od wielkiego dzwonu. Nikt nie był dziś zajebisty, tylko Sturridge miał taką większość drugiej połowy.
Jak środek składa się tylko z jednego piłkarza, to i Wigry Suwałki wchodziliby w nas jak w masło. Cou z przodu, Milner z boku, to czego można się spodziewać?
Johnny Szostie pisze:widocznie oglądamy mecze na innych poziomach percepcji, bo nie wiem jak po takim spotkaniu można powiedzieć o Lucasie, ze zagrał dobrze i pewnie nigdy się nie dowiem.
Jakbym tyle siedział na twiterze miast oglądać mecz, to też miałbym takie zdanie jak Ty.
Obrazek

Brendan

Post autor: Brendan »

Czy on ma dzis założoną jakąś elektryczną opaskę na kostce, ktora go zabije jezeli wybiegnie spoza kola środkowego albo jak przekroczy prędkość 1m/h?

Zablokowany