Fernando Torres

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
BarLiv

Re: Fernando Torres

Post autor: BarLiv »

To wina sztabu medycznego, że Fernando wciąż kontuzjowany. Jak dobrze pamiętam to pierwszy sezon wyśmienicie, i było mało problemów z tym związanych.
Np. Kewell wciąż kontuzjowany u nas, a w lidze greckiej? Gra sobie. Nawet ich Kewell oskarżył jak już grał normalnie.
Więc coś w tym musi być, jeśli chodzi o sztab nasz medyczny.

Awatar użytkownika
bytoviacy

Post autor: bytoviacy »

BarLiv pisze:To wina sztabu medycznego, że Fernando wciąż kontuzjowany. Jak dobrze pamiętam to pierwszy sezon wyśmienicie, i było mało problemów z tym związanych.
Np. Kewell wciąż kontuzjowany u nas, a w lidze greckiej? Gra sobie. Nawet ich Kewell oskarżył jak już grał normalnie.
Więc coś w tym musi być, jeśli chodzi o sztab nasz medyczny.
O ile się nie mylę to Kewell gra w lidze tureckiej :P
Obrazek
"Jest wielkim piłkarzem na prawej stronie pomocy, dobrym na lewej i efektywnym na każdej innej pozycji. W środku jest jednak najlepszy i to cała różnica." Ian Rush o Stevenie Gerrardzie

Awatar użytkownika
Gacunio91

Post autor: Gacunio91 »

BarLiv pisze:To wina sztabu medycznego, że Fernando wciąż kontuzjowany.
To wina sztabu, ale też w pewnych okolicznościach i w pewnych momentach. Ok Torres, może być nieprzystosowany do walki bark w bark czy nie podołać wydolnościowo, ale co będzie winny sztab medyczny jeśli dajmy na to połamią mu nogę jak Wasilewskiemu? :dry: Na niektóre rzeczy nikt nie ma wpływu niestety :dry:

E: Zastanawiałem się gdzie to umieścić - czy tutaj czy w plotkach transferowych, więc jeśli uznacie, że tam byłoby to lepsze to zedytuję posta i przeniosę to tam ;)

"Carlo Ancelotti po raz pierwszy przyznał, że chciałby, by w Chelsea grał Fernando Torres - czytamy w "The Sun".
W czwartek SunSport podawał, że o grze z Torresem marzy Didier Drogba. Zdanie swojego najlepszego napastnika podziela również menedżer "The Blues". - To nie tylko życzenie Drogby - ja również bym chciał, by Torres grał u nas. To bardzo dobry piłkarz.

Według brytyjskich mediów Roman Abramowicz jest skłonny wyłożyć 50 milionów funtów, by sprowadzić napastnika Liverpoolu do Londynu.

- On jest piłkarzem Liverpool, fantastycznym napastnikiem. To nie jest dobry moment, by mówić o transferze - dodał menedżer. "

No cóż jeśli z takim zaangażowaniem rzucą się na Torresa to będzie musiał się wykazać silną wolą. Nie mniej jednak mam nadzieję, że zostanie u nas :)
Ostatnio zmieniony 15 maja 2010, o 12:01 przez Gacunio91, łącznie zmieniany 2 razy.
Some people believe football is a matter of life and death. I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that - Bill Shankly

Awatar użytkownika
pigula147

Post autor: pigula147 »

Gacunio91 pisze: To wina sztabu, ale też w pewnych okolicznościach i w pewnych momentach. ok Torres, może być nieprzystosowany do walki bark w bark czy nie podołać wydolnościowo, ale co będzie winna sztab medyczny jeśli dajmy na to połamią mu nogę jak Wasilewskiemu? :dry: Na niektóre rzeczy nikt nie ma wpływu niestety :dry:
Fakt, jak by nie było nasz liga jest najtwardsza na świecie. W żadnej innej nie było 2 przypadków złamania nogi na przestrzeni 2-óch lat i na pewno jest różnica między tym, czego doświadczył Torres w Primiera Division, a w Anglii. Choć pewnie sztab medyczny też mógłby lepiej funkcjonować.
P.S: Czy I. Rush czyta nasze forum, bo jego artykuł się wpisuje w dyskusję :)

Awatar użytkownika
vicky
Kontakt:

Post autor: vicky »

Gacunio91 pisze: [...]czytamy w "The S*n"[...]
To drogi kolega powinno wystarczyć, by przestać czytać dany artykuł :)

przepraszam za ot, już uciekam.
Obrazek

Awatar użytkownika
pigula147

Post autor: pigula147 »

Gacunio91 pisze: E: Zastanawiałem się gdzie to umieścić - czy tutaj czy w plotkach transferowych, więc jeśli uznacie, że tam byłoby to lepsze to zedytuję posta i przeniosę to tam ;)

"Carlo Ancelotti po raz pierwszy przyznał, że chciałby, by w Chelsea grał Fernando Torres - czytamy w "The Sun".
W czwartek SunSport podawał, że o grze z Torresem marzy Didier Drogba. Zdanie swojego najlepszego napastnika podziela również menedżer "The Blues". - To nie tylko życzenie Drogby - ja również bym chciał, by Torres grał u nas. To bardzo dobry piłkarz.

Według brytyjskich mediów Roman Abramowicz jest skłonny wyłożyć 50 milionów funtów, by sprowadzić napastnika Liverpoolu do Londynu.

- On jest piłkarzem Liverpool, fantastycznym napastnikiem. To nie jest dobry moment, by mówić o transferze - dodał menedżer. "

No cóż jeśli z takim zaangażowaniem rzucą się na Torresa to będzie musiał się wykazać silną wolą. Nie mniej jednak mam nadzieję, że zostanie u nas :)
Nawet gdyby to była prawda, to paradoksalnie mi się wydaje, że piłka jest po naszej stronie. Torres wydaje się być zadowolony z życia w Liverpoolu, w drużynie też ma wszystko ułożone. Sądzę, że zdecydował by się na transfer, gdyby usłyszał, że żadne porządne wzmocnienia nie będą przeprowadzone i stwierdzi, że następny sezon to będzie balansowanie między 4-7 miejscem. Zresztą, wydaje mi się, że Chelsea to dla niego złe miejsce. W drużynie tej będzie musiał od nowa zdobywać swoją pozycję i będzie to trudniejsze niż u nas. Kibice Smerfów mają swojego ulubieńca. O miejsce w składzie by musiał walczyć z Anelką i Kalou oraz ewentualnymi innymi wzmocnieniami (mówi się o Pato, Auguero). Styl CFC też chyba mu nie przypasuje. Londyńczycy słyną z siłowej piłki, pomocnicy posyłają podania tak, że trzeba często walczyć bark
w bark o nie. Torres lubi w takich sytuacjach "nurkować", więc szybko Ancelotti przestanie na niego stawiać. Myślę, że o ten transfer możemy być spokojni.

PiotrasLFC

Post autor: PiotrasLFC »

Jestem w pełni przekonany że byczek Fernando zostanie w Liverpoolu jeszcze dobre pare lat :) dopóki kontrakt mu nie wygaśnie, bo tylko głupiec by sprzedał tak wartościowego zawodnika. Druga sprawa jeżeli chodzi o brak $$$ w klubie, lecz wydaje mi się że jaki trener by nie przyszedł czy to za rok czy dwa lata, czy lat pięć, Torres i tak będzie dla nas grał. Przez tyle lat nie mieliśmy kasy na transfery i spłaty w banku to czemu i teraz mieli sprzedawać hiszpana ;D ?
Jerzy Dudek zapoczątkował to co kocham najbardziej. Liverpool ;]

Awatar użytkownika
Rycerzyk

Post autor: Rycerzyk »

Obrazek

Awatar użytkownika
Suchar
Kontakt:

Post autor: Suchar »

2009.12.19 17:50 :sleep:
Obrazek

DariaLFC

Post autor: DariaLFC »

Jak dla mnie super ma tą fryzurkę. Krótkie włosy dobrze mu pasują i jeszcze ten mini irokezik :D Jak dla mnie fantastyczny wybór , oby przyniósł korzyści na nadchodzący sezon :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
bytoviacy

Post autor: bytoviacy »

Wygląda tak jak na ostatnim mundialu w Niemczech.
Obrazek
"Jest wielkim piłkarzem na prawej stronie pomocy, dobrym na lewej i efektywnym na każdej innej pozycji. W środku jest jednak najlepszy i to cała różnica." Ian Rush o Stevenie Gerrardzie

Intel

Post autor: Intel »

Co sądzicie o newsie z głównej ?
http://lfc.pl/36433
Dziwne te słowa wypowiadane przez Torresa.
Zaskoczył mnie ten news.
"Fernando Torres powiedział, że nie czytał słów swojego agenta. Jose Antonio Peton oświadczył wczoraj, że napastnik pozostanie w Liverpoolu na najbliższy sezon."
"- Nie czytałem tego - powiedział dziś rano Torres, który obecnie przygotowuje się z reprezentacją Hiszpanii do Mistrzostw Świata."

Tyle na ten temat.
Przypomnę słowa agenta:
http://lfc.pl/36413

Awatar użytkownika
Czerwonyja
Kontakt:

Post autor: Czerwonyja »

Mi się wydaje ze teraz klub odszedł na 2 plan ;p On martwi się teraz o zdrowie a nie o inne "pierdoły" teraz najważniejsze są MŚ ;)
a po nich powie że zostaje na długie lata..

Chciałbym żeby tak było ;D
LFC<33

Awatar użytkownika
DudzioLFC
Kontakt:

Post autor: DudzioLFC »

Ale świr z Torresa :P zgolił swoje magiczne włosy :shock: :D :x Teraz mamy takiego odmłodzonego Torresa :lol: Piękne :lol:
Tak nawiasem to mu tego nie wybacze że zgolił włoski bo miał zajebiste :)
"The most important people at the club are the ones who want to be here" - Kenny Dalglish
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Speedy
Kontakt:

Post autor: Speedy »

teraz to mamy prawdziwego El Ninio:D, a LFC napewno nie opusci.

Zablokowany