Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

FanatykLfc2011

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Post autor: FanatykLfc2011 »

firo9 pisze: 18 cze 2021, o 09:40
SEB pisze: 18 cze 2021, o 09:04
firo9 pisze: 18 cze 2021, o 08:52

Sebik w formie, zawsze poprawi humor z rana. Pewnie gdybyśmy wzięli Wernera rok temu to byś płakał, że szrot z niemieckiej, a jak wzięła go Chelsea, to nie jestem pewien, ale stawiam, że płakałeś, że go nie wzięliśmy. A teraz po fatalnym sezonie pisałeś, że to tylko pierwszy sezon czy coś i, że to klasowy zawodnik. Jednym słowem facet weź przestań pier***ić. Za każdym razem narzekasz, nie wnosisz nic nowego i poprawiasz ludziom humor swoimi wypocinami. Patson Daka to przecież sprawdzony zawodnik, a zgaduje, że nie widziałeś jego jednego meczu. Ekspert z LFC.pl pełną gębą.
Zapisuje, pogadamy w grudniu 😁 Przypomnę Ci Twoja opinie.
Chłopie jaką zaś opinię? Dla jasności, nigdzie nie napisałem, że Daka to niewypał. Na chłopski rozum trzeba dać czas, żeby ocenić transfer. Natomiast opinii co do tego, że wydajesz bzdurne osądy nikomu nie trzeba udowadniać i to możesz sobie nawet wytatuować na tyłku. Wszystkie ruchy naszego klubu krytykujesz, a rywali chwalisz. Albo jesteś podrabianym kibicem, albo masz coś z głową bo innej opcji nie widzę. To też możesz sobie zapisać
Jak najbardziej zgadzam się z tym co napisałeś.
Cały czas powtarzam, okienko dopiero ruszyło, mamy jeszcze 2.5 miesiąca czasu na skompletowanie drużyny, podczas Euro żadne poważniejsze ruchy napewno nie będą miały miejsca bo trenerzy reprezentacji chcą mieć spokój i czyste głowy wśród zawodników. Nie ma co się podpalać, trzeba się uzbroić w cierpliwość, nikt z topu w Anglii jeszcze również nikogo nie podpisał a my już mamy Konate
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu.
Bill Shankly
EST1892

Post autor: EST1892 »

Naprawdę jestem ciekaw naszych poczynań na rynku transferowym.
Pomocnik : tielemans lub bissouma. Dwóch kandydatów z premier league. Wydaje mi się że Neuhaus zostanie jeszcze rok w klubie, by przejść za free do bayernu. Znowu De Paul przechodzi do Atletico.
Napastnik (skrzydłowy) : tutaj wiemy że Daka idzie do Leicester.

Jak to wygląda u was z prognozami ?
navyblue

Post autor: navyblue »

EST1892 pisze: 20 cze 2021, o 10:44 Naprawdę jestem ciekaw naszych poczynań na rynku transferowym.
Pomocnik : tielemans lub bissouma. Dwóch kandydatów z premier league. Wydaje mi się że Neuhaus zostanie jeszcze rok w klubie, by przejść za free do bayernu. Znowu De Paul przechodzi do Atletico.
Napastnik (skrzydłowy) : tutaj wiemy że Daka idzie do Leicester.

Jak to wygląda u was z prognozami ?
Prognozy, nie mam pojęcia. Nie będę oryginalny i powiem, że chciałbym jakichś graczy z czwórki: Tielemans, Neuhaus, Raphinha, Malen. Ponoć chcemy szalenie utalentowanego Fabio Vieire z Porto (ofensywny pomocnik) a Porto chce bardzo Grujicia ale nie ma pieniędzy, więc może dopłacić im 10mln i wziąć chłopaka. Osobiście uważam, że pozyskamy jeszcze minimum 2 zawodników. Przed nami ciekawe 2 miesiące.
ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

Liverpool stara się o podpisanie napastnika Adama Hlozek'a ze Sparty Praga

Hlozek rozegrał 23 mecze, strzelił 15 bramek i zanotował 9 asyst

https://www.footballinsider247.com/sour ... trengthen/

https://www.transfermarkt.pl/adam-hloze ... ler/552057
Kurtz

Post autor: Kurtz »

ScoobyDoo pisze: 20 cze 2021, o 21:17 Liverpool stara się o podpisanie napastnika Adama Hlozek'a ze Sparty Praga

Hlozek rozegrał 23 mecze, strzelił 15 bramek i zanotował 9 asyst

https://www.footballinsider247.com/sour ... trengthen/

https://www.transfermarkt.pl/adam-hloze ... ler/552057
Przepraszam za mały off, ale w takim nazwisku nie ma potrzeby dodawania apostrofu :)
Hložek -> Hložka
Tak jak wszystkie słowiańskie nazwiska, możemy je odmieniać dosyć naturalnie.
*Apostrof podczas odmiany dodajemy tylko, kiedy jest zakończone samogłoską i dodanie polskiej końcówki byłoby "nienaturalne". Np. Kane -> Kane'a
Kurtz
Awatar użytkownika
arvedui
Redaktor

Post autor: arvedui »

Kurtz pisze: 20 cze 2021, o 23:26 *Apostrof podczas odmiany dodajemy tylko, kiedy jest zakończone samogłoską i dodanie polskiej końcówki byłoby "nienaturalne". Np. Kane -> Kane'a
Nie tylko samogłoską, ale generalnie literą, której się nie wymawia. Także np. Jacques → Jacques’a
SEB

Post autor: SEB »

Manchester City złożył pierwszą oficjalną ofertę podpisania kontraktu z Harrym Kane z Tottenhamu tego lata 🔵

- Manchester City zaoferował 100 milionów funtów gwarantowanej Tottenhamowi, dodając również możliwość włączenia co najmniej jednego gracza do umowy. 🔴

Raheem Sterling, Aymeric Laporte i Gabriel Jesus byliby wśród potencjalnych graczy do omówienia w ramach negocjacji. 🗣

- Harry Kane chce grać w piłkę nożną Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie i chce odejść, ale teraz koncentruje się na #Euro2020 i żadna decyzja nie zostanie podjęta podczas zawodów. Tottenham będzie walczył raz za razem, aby go zatrzymać. ⏳
@Fabrizio Romano

Nasi rywale w przyszłym sezonie będą jeszcze silniejsi. Nadal uważam, że potrzebujemy wzmocnień na już, a nie zawodników którzy albo wypalą albo za 3 sezonu sprzedamy ich z niewielkim zyskiem.
Obrazek
FanatykLfc2011

Czyli tak, jeżeli się pojawi 10 mln to Neco może odejść, chce grać regularnie co jest zrozumiałe.
Pearce pisze ze nie będzie nikt za niego wrazie w ściągany ponieważ może grać Gomez z prawej strony, coś czuje że Klopp będzie chciał przejść na 3-5-2 od nowego sezonu, stąd po części ściągnięcie Konate i jak narazie brak informacji o próbie sprzedaży Matipa. Nie była by to zła opcja patrząc na potencjał ofensywny Andiego i Trenta. Wtedy Salah z Mane grają bardziej centralnie a za nimi na 10 Bobby. Ja osobiście chciał bym coś takiego zobaczyć

https://twitter.com/jamespearcelfc/stat ... 56194?s=25
Bill Shankly
Awatar użytkownika
MG75

Post autor: MG75 »

FanatykLfc2011 pisze: 21 cze 2021, o 15:34 Czyli tak, jeżeli się pojawi 10 mln to Neco może odejść, chce grać regularnie co jest zrozumiałe.
Pearce pisze ze nie będzie nikt za niego wrazie w ściągany ponieważ może grać Gomez z prawej strony, coś czuje że Klopp będzie chciał przejść na 3-5-2 od nowego sezonu, stąd po części ściągnięcie Konate i jak narazie brak informacji o próbie sprzedaży Matipa. Nie była by to zła opcja patrząc na potencjał ofensywny Andiego i Trenta. Wtedy Salah z Mane grają bardziej centralnie a za nimi na 10 Bobby. Ja osobiście chciał bym coś takiego zobaczyć

Andy gra tak w Szkocji, TAA też sobie da radę. Gorzej, jak któryś z nich wypadnie ze składu.
Poza tym w takim układzie trochę tracimy potencjał Fabinho na DPO i zakładamy chyba mało realnie, że będziemy mieli zdrowych 3-4 ŚO.
Nawet jesłi - to: 3 stoperów, TAA+Andy na bokach, z przodu Salah z Mane i za nimi Bobby, w II linii Hendo + Fab?
bartek3112

Post autor: bartek3112 »

FanatykLfc2011 pisze: 21 cze 2021, o 15:34 Czyli tak, jeżeli się pojawi 10 mln to Neco może odejść, chce grać regularnie co jest zrozumiałe.

Nie sadze, żeby Klopp chciał grać 3-5-2.
Tu jego wypowiedz o reprezentacji Niemiec (aktualna)

Prowadząc tę drużynę, grałbym na czterech obrońców. Łatwiej można wtedy pozamykać wiele przestrzeni. Poza tym, wyobrażam sobie wtedy środek pola z Kroosem, Gündoganem i Kimmichem. Każdy z nich mógłby wtedy grać na swojej ulubionej pozycji.
FanatykLfc2011

MG75 pisze: 21 cze 2021, o 16:35

Andy gra tak w Szkocji, TAA też sobie da radę. Gorzej, jak któryś z nich wypadnie ze składu.
Poza tym w takim układzie trochę tracimy potencjał Fabinho na DPO i zakładamy chyba mało realnie, że będziemy mieli zdrowych 3-4 ŚO.
Nawet jesłi - to: 3 stoperów, TAA+Andy na bokach, z przodu Salah z Mane i za nimi Bobby, w II linii Hendo + Fab?
To tylko może przypuszczenia
Bill Shankly
Django

Post autor: Django »

No jak nie będzie zastępstwa jak będzie kopiący się po czole na tej pozycji Gomez, a to jak wielomiliardowy transfer no i jest jeszcze ten Irlandczyk z akademii, który może wypali a może nie wypali. Nie wiem czy to Klopp tak leci w ch*ja z ludźmi czy każe to robić pismakom...
Obrazek
Mufi

Post autor: Mufi »

Nie będzie żadnego przejścia na grę trójką obrońców, chyba oszaleliście, że Klopp coś takiego zrobi. Pod. para stoperów to będzie VVD - Konate, a Gomez będzie do rotacji PO/ŚO.
ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

Fabrizio Romano opublikował skład w którym według niego Liverpool rozpocznie sezon

Alisson Becker, Andy Robertson, Virgil van Dijk, Ibrahima Konate, Trent Alexander-Arnold, Thiago Alcantara, Fabinho, Sadio Mane, Yves Bissouma, Mohamed Salah, Roberto Firmino.

https://www.si.com/soccer/liverpool/tra ... edicted-xi
SEB

Post autor: SEB »

ScoobyDoo pisze: 21 cze 2021, o 20:39 Fabrizio Romano opublikował skład w którym według niego Liverpool rozpocznie sezon

Alisson Becker, Andy Robertson, Virgil van Dijk, Ibrahima Konate, Trent Alexander-Arnold, Thiago Alcantara, Fabinho, Sadio Mane, Yves Bissouma, Mohamed Salah, Roberto Firmino.

https://www.si.com/soccer/liverpool/tra ... edicted-xi
A gdzie Mbappe i Sancho?
Obrazek
ODPOWIEDZ