Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Django

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Post autor: Django »

PiotrekZnawcaRzeczy pisze: 23 lis 2020, o 13:56 (...) Richarlison mu urwał nogę, ale czaje, że jakbym Ci przywalił z bejsbola i połamał nogę, a Ty byś nie mógł chodzić do pracy to by Ci pisali, że jesteś szklana i ogólnie piz****
Dobrze, że w tamtej sytuacji nie było spalonego, to sędzia mógł mu dać kartkę.

:roll:

SEB: Gini ma astronomiczną tygodniówkę w wysokości 70-80 tys tygodniowo. Fakt.

Co do Keity, to się raczej zgodzę, że u nas kariery nie zrobi, ale po jakiego ch8ja chcesz oddawać Jonesa??? :oops: :shock:

---

SEB - każdy cię tu punktuje jak moja babcia Najmana. Daj sobie wreszcie na wstrzymanie - dostaniesz kiedyś bana i nawet nikt za twoimi grafikami na forum nie będzie płakał.

@Edit - edytowałeś posta - Grujić sam się zwolni, bo ma kontrakt do 2021 roku:

https://www.transfermarkt.pl/marko-gruj ... ler/222813
Obrazek
Aldor

Post autor: Aldor »

SEB pisze: 23 lis 2020, o 14:06 Kreatywny pomocnik jest tutaj potrzebny na gwałt.

Nie ma co oczekiwać zdrowia jak koń od piłkarza takiego jak Thiago Alcantara, który nigdy nie był okazem zdrowia (sezon bez poważniej kontuzji, która wykluczyłaby go na kilkanaście spotkań to sezon stracony). Ja jego rolę widzę tutaj taką samą jak w Bayernie, to nie będzie nasz podstawowy zawodnik od którego będziemy budować wyjściową jedenastkę. (kwestia kontuzji)

Tutaj jest potrzebny ktoś inny i nic tego nie zmieni, tym bardziej w przypadku odejścia Giniego.

Ja to widzę tak odchodzi Gini (zwalnia się dosyć spora tygodniówka), oddajemy Keite (50 mln euro) + Grujica (25 mln euro) + Woodburna (5 mln euro) zimą, a w ich miejsce Grealish.
Nie no glupio tak wg. mnie to oddajemy Grujica za 35 mln, Keite za 60 mln, Woodburna za 15 mln, Jonesa za 40 mln i kupujemy Mbappe za 150. Sprzedajemy jeszcze Salaha za 250 i bierzemy Messiego (od lata bo koniec kontraktu) i sprobowalbym jeszcze wyciagnac Harrego Maguire (bo VVD szklanka) i za reszte Halanda do ataku. Wydaje sie niemozliwe? Kto wie moze sie uda, ja to tak widze.
Fanlive94

Post autor: Fanlive94 »

SEB to jest chyba uzależniony od wrzucania debilnych plotek i newsów, jak alkoholik od wódy. W innym temacie pisałeś, że prosisz o miesięcznego bana, a tu już znowu szalejesz?
SEB

Post autor: SEB »

Grujic ma kontrakt do 2023 roku, proszę nie szerzyć dezinformacji!
Obrazek
LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

Kto dziś by dal za Keite 50 milionow? Chyba Barcelona jakby tylko miala. Nikt o zdrowych zmyslach nie da tyle za goscia ktory rozegra w sezonie polowe spotkan.

Kadre mamy dobra w pomocy, byc moze nigdy jeszcze takiej glebi nie mielismy. Tu jedynie brakuje jednego klasowego obroncy i szczescia, bo narazie pech za pechem nas przesladuje przez kontuzje.
lfc257

Post autor: lfc257 »

zimą przeprowadzimy tylko 1 transfer i będzie to transfer stopera. chyba, że w ogóle nie kupimy nikogo ale przy obecnej sytuacji kadrowej to będzie szaleństwo. na żadne inne ruchy nie ma szans, zwłaszcza w związku z epidemią
SEB

Post autor: SEB »

Latem pisałaś to samo. uP
Obrazek
aminer

Post autor: aminer »

Media informują, że Davinson Sánchez będzie wystawiony na sprzedaż przez Tottenham. Mógłby być ciekawą opcją na zimowy transfer
akhrem9

Post autor: akhrem9 »

Jak podaje Corierre dello Sport, Liverpool jest zainteresowany piłkarzem Ajaxu, Peer Schuurs. 21 latkowi w 2022 r kończy się kontrakt, Anglicy liczą że dzięki temu uda się zejść z ceny.
MILF

Post autor: MILF »

akhrem9 pisze: 27 lis 2020, o 14:07 Jak podaje Corierre dello Sport, Liverpool jest zainteresowany piłkarzem Ajaxu, Peer Schuurs. 21 latkowi w 2022 r kończy się kontrakt, Anglicy liczą że dzięki temu uda się zejść z ceny.
Tutaj link:
https://www.corrieredellosport.it/news/ ... vo_de_ligt
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
ScoobyDoo

Post autor: ScoobyDoo »

MILF pisze: 27 lis 2020, o 14:10
akhrem9 pisze: 27 lis 2020, o 14:07 Jak podaje Corierre dello Sport, Liverpool jest zainteresowany piłkarzem Ajaxu, Peer Schuurs. 21 latkowi w 2022 r kończy się kontrakt, Anglicy liczą że dzięki temu uda się zejść z ceny.
Tutaj link:
https://www.corrieredellosport.it/news/ ... vo_de_ligt
1 listopada juz był temat poruszany https://www.mirror.co.uk/sport/football ... r-22936737
Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Jeśli chodzi o nasze transfery, myślę że lato będzie emocjonujące jeśli chodzi o nasze wykonanie. Na dzień dzisiejszy nie widzę przyszłości dla takich zawodników jak: Adrian, Keita, Shaqiri, Wijnaldum, Origi, już nie mówie o zawodnikach którzy są wypożyczeni typu: Grujić, Karius, Ojo, Wilson, Awoniyi, Grabara, Woodburn. Zarobić na nich jak najwięcej się da, i trzeba uzupełnić naszą kadrę. Już nawet nie mówię o obrońcy, bo to powinien być nasz cel na zimię, zobaczymy jak to zarząd wszystko poukłada.
Nero

Post autor: Nero »

Teraz wychodzi przespane okienko transferowe 2019. Taki ktoś pokroju Joty był obowiązkiem rok temu. W tym stoper. W następne wakacje kupiło by się porządnego pomocnika bo pewnie ktoś odejdzie i było by cacy. A tak gramy co roku w 14 zawodników i teraz to wychodzi. Dochodzi patologia FA z 3 zmianami i mamy sezon 20/21 w pełnej krasie. Liverpool połamany w chujon.

Dzieje się to o czym dużo osób pisało przed tym sezonem i nie wiem jak osoby decyzyjne mogły tego nie przewidzieć. Tu się nic nie zmieni bo czeka nas najtrudniejszy sezon w historii. Ale to było wiadomo. Zbierzemy to co zasialiśmy.

Dużo bardziej od miernej postawy Minamino czy Wiliamsa denerwują mnie nasze kaleki - Keita, Matip, Chamberlain Shaqiri. Nazwiska które jako pierwsze powinny wchodzić z ławki. Wiecznie niedysponowani i nie można na nich liczyć. Ito też było wiadomo. Zgadzam się z użytkownikiem Ralf, że trzeba ich w lato odpalić.

Najgorzej mnie boli ta obrona, bo to, że Joe z Matipem się połamią było wiadomo. Przez ostatnie 2 lata były momenty kiedy zostawaliśmy na okres kilku meczów z ledwie dwoma stoperami. Jesteśmy tak strasznie zdestabilizowani z tyłu, że cierpi na tym cały zespół.

Stoper potrzebny na dziś wieczór. Kabak, Schuurs, Kounde, Upamecano. Byle kto
Radbug

Post autor: Radbug »

Ralf088 pisze: 28 lis 2020, o 14:36 Jeśli chodzi o nasze transfery, myślę że lato będzie emocjonujące jeśli chodzi o nasze wykonanie. Na dzień dzisiejszy nie widzę przyszłości dla takich zawodników jak: Adrian, Keita, Shaqiri, Wijnaldum, Origi, już nie mówie o zawodnikach którzy są wypożyczeni typu: Grujić, Karius, Ojo, Wilson, Awoniyi, Grabara, Woodburn. Zarobić na nich jak najwięcej się da, i trzeba uzupełnić naszą kadrę. Już nawet nie mówię o obrońcy, bo to powinien być nasz cel na zimię, zobaczymy jak to zarząd wszystko poukłada.
Niestety obawiam się, ze będzie wręcz przeciwnie. Przez naszą sytuację z kontuzjami już w styczniu będziemy musieli po kogoś sięgnąć, bo jeśli tego nie zrobimy to będzie jakiś nieśmieszny żart. A nikt tanio w środku sezonu nam nie sprzeda. Nawet za średniaka trzeba będzie przepłacić. Więc trochę kasy nam odpadnie na "niespodziewany" wydatek. Pamiętajmy tez, że przez wirusa dochody spadają i nie zanosi się, żeby to miało ulec zmianie. Naprawde po cichu liczyłem (jeszcze przed transferami Thiago i Joty), że może to nasze oszczędzanie gdzie się da, to po prostu plan na grubszy transfer, taka prawdziwą bombę typu "MBAPPE 2021", bo kontrakt mu się kończy, nowy sponsor nike tez pewnie wolałby żeby nadal biegał on z ich znaczkiem na piersi zamiast z adidasem w Realu. Ale teraz wydaje się to niemożliwe. Raz, ze Thiago i Jota to całkiem spore wydatki transferowe, dwa brak dochodów i trzy konieczność przeznaczenia ich na zimowy transfer obrońcy.

Ze sprzedażą wymienionych zawodników tez nie będzie tak łatwo. Pamiętajmy, ze klub chciał pozbyć się ich już latem, ale chętnych brakowało do tego stopnia, ze taki Grujić w panice poszedł już po zamknięciu okienka do klubu w którym ma niewielkie szanse na grę.

No chyba, ze Bournemouth awansuje :lol:
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
Awatar użytkownika
BartekLfc1993

Post autor: BartekLfc1993 »

Ale Wy wyżej koledzy zdajecie sobie sprawę ze nikt nie mógł przewidzieć tej „pandemii”? To nie tylko LFC zmaga się z problemami, ale tez większość klubów w PL. Formy są nierówne, każdy może ograć każdego. Inne dyscypliny maja to samo...nie wspomnę o gospodarce na świecie. Wiec przestańcie narzekać.
You'll Never Walk Alone
Obrazek
#JurgenMUSISZ !
ODPOWIEDZ