Spotkania fanów LFC

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
majki

Re: Spotkania fanów LFC

Post autor: majki »

Wrocław!

Na United znów Felicita na Ruskiej!
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej

TJHicks

Post autor: TJHicks »

Dobrze, że dałeś znać wcześniej :wink: Na moją obecność możecie liczyć.
Obrazek
''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur

dymos

Post autor: dymos »

Panowie i Panie zbieracie sie gdzies w Krakowie? jestem z Bialegostoku, ale bede w czasie meczu w Krk i myslalem, zeby z dziewczyna pojsc do English Football Club. dobre toto?:D

EDIT. dzieki za info. czyli tak czy inaczej na czas meczu laduje w English Football Club. jak ktos bedzie sie darl "zaciągajac" to znaczy ze spotkaliscie dymosa z forum lfc.pl :D
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2012, o 18:52 przez dymos, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kam15
Kontakt:

Post autor: kam15 »

dymos pisze:Panowie i Panie zbieracie sie gdzies w Krakowie? jestem z Bialegostoku, ale bede w czasie meczu w Krk i myslalem, zeby z dziewczyna pojsc do English Football Club. dobre toto?:D
Dobre, dobre - ale nie wiem kto bedzie a kto nie, ja nie jestem w stanie dzisiaj sie zadeklarowac :)

Awatar użytkownika
Szczurek

Post autor: Szczurek »

Czy ŁÓDŹ ma zamiar coś ogarnąć na mecz z Man Utd.?
Obrazek

Awatar użytkownika
Gonzo
Moderator

Post autor: Gonzo »

Szczurek pisze:Czy ŁÓDŹ ma zamiar coś ogarnąć na mecz z Man Utd.?
Wsiadasz w pociąg Sieradz-Łódź, którym będzie jechał Miler, w Kutnie dosiadamy się z Kefirem i lądujesz z Nami w Toruniu, kolego 8)

@Piciek:
to była oczywista oczywistość :)
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2012, o 11:01 przez Gonzo, łącznie zmieniany 1 raz.
"Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo" - Pepe Reina

Awatar użytkownika
Piciek2206

Post autor: Piciek2206 »

Zahaczając o Włocławek :)
Poważnie.. Konkretna ekipa ląduje w Toruniu, wszystkich niezdecydowanych serdecznie zapraszamy gwarantując niezapomniane przeżycia!

swiader92

Post autor: swiader92 »

Szczurek pisze:Czy ŁÓDŹ ma zamiar coś ogarnąć na mecz z Man Utd.?
Na każdy mecz jest organizacja

Asahi

Post autor: Asahi »

Myślę, że chodziło o coś bardziej łódzkiego, bo być może nie jestem sam i do Łodzi musiałbym dojeżdżać ze swojej wsi (w której jest bardzo wybredne połączenie kolejowe ^^) te ponad 30 kilometrów, więc wygodniej i oszczędniej dla mnie byłoby jednak w Łodzi się zorganizować. :oops:
Obrazek

Awatar użytkownika
Gonzo
Moderator

Post autor: Gonzo »

Skoro jest Was kilku z Łodzi to tym bardziej zachęcam do zdecydowania się na podróż do Torunia. Bilet normalny w obie strony to koszt 60-70zł, studencki wiadomo sporo taniej. "Odważcie" się raz a gwarantuje że przeniesiecie się na stałe do miasta pierników. Walcie na priv, przedstawię Wam plan dnia na niedzielę :)
"Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo" - Pepe Reina

Awatar użytkownika
Zubol

Post autor: Zubol »

Witam, chciałbym wszystkich fanów LFC z Wrocławia i okolic zaprosić do Sport Pubu na mecz z United! http://www.facebook.com/SportPub21

Co ciekawe, bar ten upodobali sobie fani Manchesteru United, którzy licznie przychodzą tam na każdy mecz, przynosząc flagi szaliki i wszystko co możliwe. Zróbmy im pierwszy raz konkurencje! Bar jest kapitalnie przygotowany, dwupoziomowy, na każdej ścianie po pare telewizorów. Atmosfera na każdym meczu jest genialna, tylko nas, fanów LFC było zawsze zbyt mało!

Spotkalibyśmy się pod EPI, koło Arkad o 13:20, by móc jeszcze trochę porozmawiać, napić się piwka i pójść spokojnie na mecz. Piszcie na gadu gadu: 9153884, albo dzwońcie do mnie - 534 - 800 - 818.
Silniejsi od nienawiści!

Tyrion

Post autor: Tyrion »

Również jestem za tym miejscem. Postaram się zjawić przed meczem pod Arkadami. Do zobaczenia 8)

Awatar użytkownika
miler

Post autor: miler »

Łódź!

Ja jestem z Sieradza, więc do Torunia mam jeszcze dalej niż Wy :) będę na Kaliskiej już rano, a odjazd w kierunku Toronto jest bodajże o 9:17, za szkolny czy studencki zapłacicie z 4 dyszki w dwie strony. W Kutnie dosiada Gonzo i Kefir, we Włocławku Chrisu i Piciek i gwarantuję Ci że już w pociągu jest zabawa 8)

Warto, warto, warto! Przyjedźcie raz, a zobaczycie że "opłaca się" nadłożyć kilka kilometrów czy kilka złotych, przeżycia niezapomniane :)
"I don't feel you've got to be 100 per cent fit to play. I've got to be 100 per cent injured not to play."
~ Jamie Carragher
IN KENNY WE TRUST

Valdes
Mów mi miś
Kontakt:

Post autor: Valdes »

Wybiera się może ktoś do Torunia z Poznania? W sobotę będę w Pzn, więc stąd też będę jechał do "Toronto" :P Wiadomo, razem raźniej niż samemu :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Robson87
Kontakt:

Post autor: Robson87 »

Wszystkich niezdecydowanych zapraszam w niedziele do TORUNIA.
Zabawa nie z tej ziemi gwarantowana!!
Spotykamy się w Liga SportClub (ul. Małe Garbary 13, http://liga.torun.pl/), smaczku dodaje fakt, iż będzie mnóstwo kibiców MU...
Szykowany jest nocleg dla kibiców spoza Torunia, w samym centrum miasta!! Cena za noc to ok. 30-35 zł :)
Mamy również zniżke w barze ale o tym poinformuję na miejscu :)
Informacje również tutaj -> https://www.facebook.com/events/398795543507466/
Do zobaczenia w niedziele!!
Obrazek

ODPOWIEDZ