Spotkania fanów LFC

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Wieviór

Spotkania fanów LFC

Post autor: Wieviór »

Wiem, ze na forum jest kilka osob z Trojmiasta. Co byœcie fani Liverpoolu myœleli o tym, zeby czasem sie spotkac na jakieœ granie w pilke, czy ew. obejrzenie meczu przy piwie?(ja niestety w 3city nie znam miejsce gdzie mozna obejrzec mecz jakiœ...)
Obrazek

007
Kontakt:

Post autor: 007 »

Poczekaj no za wujem do przyszlego roku akademickiego, to wtedy obskoczymy wszystkie lokale w Trojmieœcie... :D :D (daj Panie Boze :roll: ) No chyba, ze zamiast na studia niechc¹cy trafie do armi... :lol: Pozdro

Wieviór

Na to ja licze Dominik, ale tymczasem szukam ludzi juz bed¹cych w Trojmieœcie :)
Obrazek

licznerek

Post autor: licznerek »

Fajnie by bylo. Ja jestem w Gdyni i jakbyœcie chcieli moge wpaœc. Ale jestem 92 rocznik wiec nie wiem czy byœcie chcieli. :( Ale w pilke moge pograc, ale piwa nie pije.
Don't worry about a thing, cause with Jurgen Klopp is gonna be alright!

Wieviór

W pilke pewnie! A gdzie mieszkasz?
Obrazek

Pietro
Kontakt:

Post autor: Pietro »

Pogralbym sobie z Wami w pilke, ale do Gdanska mam 350km. :?

Ciuras
Kontakt:

Post autor: Ciuras »

Dobry pomysl. Po 25.05.05 i imprezie w Skrzypczach w Gdansku przy okazji finalu LM i tego co sie poŸniej dzialo na Piwnej w Gdansku wiem, ze kibicow LFC jest sporo w Gdansku. Gdyby bylo kilka osob chetnych to czy w Gdansku czy w Gdynii zawsze mozna sie spotkac i przy "bezalkoholowym" podyskutowac w normalnej atmosferze.
Pozdrawiam
CIURAS
“...I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. Poznasz, że Ja jestem Panem, kiedy wywrę na tobie swoją zemstę!”

Bercik
Kontakt:

Post autor: Bercik »

nie no ja tez jestem z Gdyni :) aczkolwiek <jeszcze> piwa nie pije, ale w pilke moglbym zagrac. Pewnie bylo by fajnie i w ogole cool.. :P pozyjemy, zobaczymy

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

Panowie no to kurcze zebrac sie i umowic jednego dnia, jak bedzie wszystkim z Was Trojmiastowych pasowalo na jakieœ piwko lub ewentualnie soczek w jakimœ barze :!:

Tu prosze bardzo:

1. Wievior
2. Kudlacz
3. Korek
4. Licznerek.
5. CIURAS (jak znasz jeszcze jakiœ fanow Liverpoolu to tez bierz)
6. Wilek (tez jest z Trojmiasta, tylko ostatnio malo pisuje na forum z braku czasu, ale mam do niego namiary jakby co :wink: )

Zbierac sie Panowie zbierac. Takie imprezy integracyjne sš najlepsze a w koncu Fani Liverpoolu sobie krzywdy nie zrobiš.

Zdravim

EDIT: O prosze bardzo, jeszcze Towarzysz Bercik doszedl :)

Bercik
Kontakt:

Post autor: Bercik »

Zbierac sie Panowie zbierac. Takie imprezy integracyjne sš najlepsze a w koncu Fani Liverpoolu sobie krzywdy nie zrobiš.--> nie powinni, aczkolwiek roznie to bywa :P Jeszcze dojdzie do malej wymiany zdan...:P

Damian

Post autor: Damian »

Air pisze:Zbierac sie Panowie zbierac. Takie imprezy integracyjne sš najlepsze a w koncu Fani Liverpoolu sobie krzywdy nie zrobiš.

No jeœli chodzi o nas to taka sama oferta tyczy sie Torunia. Trzech juz jest jakby nie patrzec :)

korek303
Kontakt:

.....

Post autor: korek303 »

....fanow w Trojmieœcie jest napewno sporo,z mojej dzielnicy wieloletnich znam kilku....dlaczego ich nie ma na stronce :roll: prawde mowi¹ nigdy sie nie zastanawialem ...sam zreszt¹ wpadlem na "Ni¹" :wink: w koncu zeszlego roku i jak zwykle wiedzialem,ze to Ona jedyna :lol: .Co prawda ostatnio przy moim lenistwie, gra jest raczej niemozliwa(postura malego czolgu :lol:)i zaraz achillesy i wi¹zadla by byly do spawania :wink: ,lecz spotkac zawsze sie mozna,tylko, zebym nie wygl¹dal jak "Papa Smurf" :wink: .A tak naprawde, ze wzgledu na rozpietoœc wiekow¹, najlepsze by bylo spotkanie w okolicy maja, gdzieœ na ci¹gu spacerowo-rowerowo-chmielowo-sokowym :wink: od Brzezna do Gdyni...wszystko do wyboru do koloru...
Pozdro!
Obrazek
NienawidzĂŞ wegetarian,poÂżerajÂą Âżarcie mojemu Âżarciu....

Wieviór

A ja proponuje spotkanie przy okazji jakiegoœ meczu LM. Tylko nie wiem tak naprawde gdzie w Trojmieœcie ogl¹danie czegoœ takiego jest mozliwe...(Lech pub kolo Gemini w Gdyni moze(?) )
Obrazek

korek303
Kontakt:

Post autor: korek303 »

Wievior pisze:A ja proponuje spotkanie przy okazji jakiegoœ meczu LM. Tylko nie wiem tak naprawde gdzie w Trojmieœcie ogl¹danie czegoœ takiego jest mozliwe...(Lech pub kolo Gemini w Gdyni moze(?) )
....ja Ciebie rozumiem ale....widzisz w sumie..... w kazdym pubie, nawet u mnie na dzielnicy(moze byc Gdynia)ale jak wytlumaczyc 14-15 latka w knajpie ok.21.... :roll:
Pozdro!
Obrazek
NienawidzĂŞ wegetarian,poÂżerajÂą Âżarcie mojemu Âżarciu....

Wieviór

No to w sumie tez prawda...
Obrazek

ODPOWIEDZ